Avon, Hello Kitty, Shampoo (Szampon do włosów)

Avon, Hello Kitty, Shampoo (Szampon do włosów)

Spraw swojej małej księżniczce prezent, który uprzyjemni codzienne mycie włosów.
• delikatny szampon do włosów dla dzieci
• specjalna formuła nie podrażnia oczu i łatwo się spłukuje
• wzbogacony subtelnym, owocowym zapachem
• zapakowany w eleganckie pudełeczko, sygnowany łapką Hello Kitty

Szampon Hello Kitty to kosmetyk stworzony z myślą o najmłodszych. Jego niezwykle delikatna formuła oczyści włosy malucha i nada im lśniący wygląd. Zadbaliśmy o to, aby szampon łatwo się spłukiwał i nie podrażniał oczu dziecka. Jego słodki, owocowy zapach pozostanie na dziecięcych włosach przez dłuższy czas. Szampon Hello Kitty sprawi, że każde mycie włosów stanie się czystą przyjemnością. Wizerunek ukochanej przez dzieci bajkowej postaci z pewnością przypadnie do gustu Twojej małej księżniczce.

zapachowa
żel
normalna
szampony dla dzieci
oczyszczające

Masakra

Ten szampon to była kompletna porażka włosy były szorstkie i matowe wogole nie chciały się rozczesac A do tego wszystkie dzieci strasznie swedziala po nim głowa nigdy więcej tego szamponu. Słabo się pieni mało wydajny zapach też taki sobie

Kupiony w: U konsultantki

Miało być słodko i przyjemnie....

Kiedy córka zobaczyła w katalogu serię z Hello Kitty jej oczy aż zabłyszczały i od razu zapragnęła mieć chociażby jeden produkt. Cena nie była wygórowana więc kupiłam, ale zaraz tego pożałowałam. Opakowanie słodkie, pięknie wygląda na półce, dobrze się wydobywa produkt. Dalej jest już tylko gorzej. Szampon ma dziwny, sztuczny zapach, daleko mu do owocowego, ja osobiście go nie toleruję. Dobrze się pieni, jest gęsty i wydajny, co normalnie byłoby dużą zaletą, ale nie w tym przypadku. Działania brak, powiedziałabym, że nawet nie odświeża włosów, a o pielęgnacji można zapomnieć. Włosy po nim nie błyszczały, były szorstkie i niedomyte. Produkt jest totalną pomyłką, ale znalazłyśmy dla niego nowe zastosowanie - świetnie nadaje się jako płyn do baniek :-)

Hello Kitty, zawiodłaś mnie

Powszechnie rodzina i znajomi znają mnie jako osobę całkowicie niezrównoważoną pod względem kupowania rzeczy z Hello Kitty, nie umiem się im oprzeć, więc kiedy zobaczyli, że można kupić w Avonie cały zestaw z moim ukochanym kotkiem, kupili. Moje oczy doznały absolutnego amoku, bo jakie słodkie, jakie urokliwe, jak ładnie wygląda pod prysznicem, i na tym chyba się te plusy skończyły, ładnie wygląda. Spodziewałam się jakiegoś bardzo słodkiego, mdlącego wręcz zapachu, a tutaj nie ma nic takiego, jest dziwny, trudny do określenia, ale niezbyt mi się podobał. Mimo że jest to produkt dla dzieci, a one zwykle mnie nie uczulają, ten niestety postanowił mi to zrobić. Drapałam się zawzięcie po całej głowie. Żeby jeszcze moje włosy po tym specyfiku wyglądały lepiej, ale też tak się nie stało- klapnięte, tłuste, niedomyte, rozczesać się tego nie dało. Nie skończę nawet tego opakowania. Może spróbuję komuś oddać, może ich głowa i włosy mają inne potrzeby, i uda im się zużyć.

Kupiony w: U konsultantki

porażka

jeżeli Twoja córa ma długie włosy, to wiesz jakim koszmarem może być ich rozczesywanie...
wg mnie szampon dla dzieci powinien ładnie pachnieć, być zrobiony z dobrych składników, nie podrażniać skóry głowy i nie plątać włosów - jeżeli zgadzasz się ze mną, trzymaj się z daleka od tego szamponu.
Kupiłam, bo młodej czasami wraca faza na Hello Kitty i jak słyszę, że ona całe życie o tym właśnie marzyła (ma niespełna 6 lat)... to jak odmówić ;)
Teraz odczucia wspólne matka & córka - zapach (bleblasty - określenie Młodej), który nie bardzo jak się kojarzy, niby ma być słodko i różowo, może i coś różowo jest, ale tak bardziej tandetnie; co do składu i podrażniania - jak jest ciepło to myjemy włosy codziennie, czasami co 2 dni i tu coś ewidentnie było nie tak, myślałam, że źle spłukałam, ale to chyba jakieś sztuczne dodatki podrażniły skórę (drapanie, miejscowe swędzenie + coś w rodzaju skorupki), łatwość rozczesywania przy włosach wpół pupy - ominę ten temat.
Miałam dać koleżance, ale po wylaniu opakowanie wylądowało w żółtym worku na plastiki.
Na koniec mały plusik - podobało nam się opakowanie.

Niepozorny

Produkt ma cudowną różową grafikę ze słodką Hello Kitty, którą bardzo lubię.Szampon dobrze się pieni nie jest to może super duża piana ale wystarczająca by umyć włosy.Bardzo ładnie pachnie truskawkami tak mega słodko i dziewczęco. Szampon dobrze oczyszcza włosy i ich nie obciąża. Jednak skład trochę mnie zastanawia i myślę, że na dłuższą metę może podrażniać skórę głowy. Więc można go używać raz w tygodniu jako szampon oczyszczający mocniej skórę głowy.Używałam go też jako żelu pod prysznic z ciekawości dobrze myje ale mniej się już pieni na skórze. O dziwo nie wysuszył jej.