Johnson's Baby, Szampon kojący z naturalnym ekstraktem z lawendy

Johnson's Baby, Szampon kojący z naturalnym ekstraktem z lawendy

Sprawdź ceny produktu

Szampon kojący zawiera naturalny ekstrakt z lawendy znanej ze swoich właściwości kojących i relaksujących. Aromat szamponu sprawia, że dziecko może spokojnie zasnąć. Szampon łagodnie myje włosy dzieci i nie podrażnia skóry.
Dzięki unikalnej formule Johnson's NO MORE TEARS jest tak łagodny dla oczu jak czysta woda (nie szczypie w oczy). Jest tak łagodny, że może być stosowany już od urodzenia.
Produkt został przebadany i zaopiniowany przez Centrum Zdrowia Dziecka.

w butelce
płyn
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa

Ładny zapach

Szampon ma ładny przyjemny zapach i poręczna buteleczkę. Trochę słabo się pieni i muszę nalać dziecku na głowę spora ilość żeby mieć pewność ze włosy zostały dobrze umyte. Nie powoduje uczuleń ani podrażnień u dziecka lecz jak czasami dostał się do oczu to mała płakała. Nie wiem czy kupię ponownie.

polecam

Całkiem przyjemny szampon. Dobrze myje, jest delikatny, nie plącze włosów, ma ładny zapach. Z wad to przede wszystkim mała wydajność i słabe pienienie się. To sprawia, że szampon starcza na bardzo krótko (jeszcze nigdy tak szybko nie zużyłam szamponu).
Ale mimo to polecam. Włosy są po nim sypkie, miękkie i błyszczące. Myślę, że kiedyś jeszcze go kupię.

Po prostu dobry

Zwykle nie używam szamponów dla dzieci, ale kiedy przez długi czas stosowałam szampon z Kallosa, dość mocny, chemiczny skład, potrzebowałam czegoś delikatnego, ale jednocześnie czegoś, co domyłoby moje włosy i pozostawiło uczucie świeżości. Tak właśnie trafiłam na Johnson's, niestety najpierw nie wpadłam na nic dobrego, szampon rumiankowy miał nieprzyjemny zapach, a później mnie uczulił, lawendowy to strzał w sam środek tarczy.

Ta marka zawodzi

Jestem niezadowolona z produktów tej marki
Za każdym razem gdy dostaniemy lub kupimy coś z J&J to córeczka dodaje uczulenia i skóra jest przesuszona
Ten szampon na pewno w żadnym wypadku nie koi a wrecz podrażnia
Sama osobiście używałam go przez 2 tygodnie i po tym czasie moja skóra głowy była tak sucha że aż swędziała potwornie.
Gdy byłam mała sama używałam tych kosmetyków ale od tamtej pory skład się bardzo popsuł a kosmetyki uczulają
Nie znam mamy która by poleciła te markę
Jedyne co mi się podoba w tym szamponie to zapach
Cała reszta zawodzi
Nie polecam

Lubię

Dość często produkty tej firmy trafiają na moje półki a to ze względu na to że mam do nich zaufanie .Szampon pięknie pachnie jest łagodny dla skóry dziecka nie podrażnia i nie uczula nie powoduje też łupieżu .Włosy po zastosowaniu są delikatne w dotyku i pełne blasku .Opakowanie mocne i solidne zamykanie dość ciężkie do otwarcia ,sam szampon troszkę za rzadki i spływa z dłoni podczas dozowania ,ale są to minusy na które mogę przymknąć oko.

Idealny

Szampon idealnie nadaje się dla włosków mojej małej księżniczki. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włoski. Są miękkie w dotyku, błyszczące i dobrze się rozczesuja. Zapach jest śliczny, świetny szampon od Johnson's

Piękny zapach ! :)

Taaak... zapach jest rewelacyjny :)
Produkt nie podrażnia i nie szczypie maluszka w oczy. Super się pieni i jest bardzo wydajny :) Szkoda jedynie, że bez pompeczki, co znacznie ułatwiłoby mycie:)

Pięknie pachnie

Szampon lawendowy Johnson's Baby zachęcił mnie do kupna swoim zapachem. Opakowanie jest małe, zgrabne, ale ciężko się otwiera mokrymi rękoma. Szampon jest dosyć płynny, łatwo się rozprowadza i delikatnie pieni. Oczyszcza wrażliwą skórę głowy i włoski. Po myciu włosy są pachnące i błyszczące. Niestety może szczypać dzieci w oczy.

Nie za dobry..

Jedynym i ostatnim plusem tego szamponu jest cudowny zapach.
Produkt kupiłam dzięki namowom dermatolożki, która poleciła mi go na bardzo wrażliwą skórę. Kupując szampon, miałam spore oczekiwania ze względu na to,
że jest on przeznaczony dla dzieci. Po kilkukrotnym zastosowaniu nie było żadnych efektów poprawy stanu skóry, śmiem twierdzić, że swędziała jeszcze mocniej.

Jedna gwiazdka

Niestety, ale w przeciwieństwie do innych użytkowniczek, nie mogę napisać o tym szamponie jednego dobrego słowa (no, może pochwalę ładny zapach). Niewydajny, słabo się pieni i, co najgorsze, podrażnia skórę głowy. Oczyszcza naprawdę dobrze, ale po zużyciu połowy butelki zaczęła mnie po nim swędzieć skóra i pojawił się łupież. Myślę, że skończy jako środek do mycia pędzli (czy nawet tapicerki), bo po krótkiej z nim znajomości będę raczej potrzebowała H&S...

Fajny i łagodny

Zalety:
- ma bardzo fajną konsystencję która wytwarza dużą ilość pięknie pachnącej lawendowo piany
- ma duże opakowanie i wydajną formułę dla całej rodziny
- jest łagodny dla skóry
- nie szczypie w oczy
- dobrze oczyszcza włosy i czyni je miękkimi
- zapach lawendowy ułatwia zasypianie

Wady:
- włosy sa trudne do rozczesania i początkowo trzeba wprawy z wypłukiwaniem go z czupryny

Lawendowe love.

Kiedy miałam włosy naturalne, bardzo lubiłam używać szamponów przeznaczonych dla dzieci. Przy farbowanych też od czasu do czasu po nie sięgam, głównie dlatego, aby uspokoić trochę skórę głowy. Szampon szamponowi nierówny. Dżonsony są bardzo delikatne i nie powodują łupieżu. Raczej nie doczyści się nimi pędzli jak to robią Babydreamy. Ale właśnie to w nich lubię.
Wersja lawendowa szczególnie przypadła mi do gustu, za sprawą zapachu właśnie. Słodki, waniliowo- lawendowy.Jednak przy dłuższym stosowani jest trochę męczący. Robi się mdły. Jak zbyt duża porcja słodkiego tortu.
Nadaje włosom miękkość i puszystość. Dodaje blasku. Nie obciąża ich, jednak zauważyłam, że następnego dnia znowu muszę umyć głowę. Jest dosyć rzadki i przez to niewydajny, ale mimo wszystko lubię go głównie ze względu na delikatność i lawendę.