Johnson`s Baby, Szampon kojący z naturalnym ekstraktem z lawendy

Johnson`s Baby, Szampon kojący z naturalnym ekstraktem z lawendy

Szampon kojący zawiera naturalny ekstrakt z lawendy znanej ze swoich właściwości kojących i relaksujących. Aromat szamponu sprawia, że dziecko może spokojnie zasnąć. Szampon łagodnie myje włosy dzieci i nie podrażnia skóry.
Dzięki unikalnej formule Johnson's NO MORE TEARS jest tak łagodny dla oczu jak czysta woda (nie szczypie w oczy). Jest tak łagodny, że może być stosowany już od urodzenia.
Produkt został przebadany i zaopiniowany przez Centrum Zdrowia Dziecka.

w butelce
płyn
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa

Bardzo dobry produkt o pięknym zapachu

Ten produkt ma wszystkie zalety klasycznego szamponu Johnson's Baby plus przepiękny, delikatny zapach. ten szampon to klasyka wśród kosmetyków dla dzieci, doskonale spełnia swoją rolę i używam go u moich dzieci od lat. Dobrze myje dziecięce włoski, nie podrażnia i nie uczula. Zapach serii lawendowej jest fantastyczny, dlatego sięgam po niego nawet chętniej niż po wersję klasyczną, żółtą. U moich dzieci używam tego szamponu od pierwszych tygodni życia i jest ok. Moja ocena dotyczy wyłącznie stosowania u dzieci, ponieważ ten szampon, podobnie jak wersja klasyczna, moim zdaniem jest zbyt delikatny dla dorosłych. Raz z ciekawości po niego sięgnęłam (chciałam tego cudownego zapachu również na moich włosach) i niestety nie sprawdził się. Włosy były miękkie w dotyku i lśniące, ale co z tego, skoro momentalnie zaczęły się przetłuszczać. Dlatego produkt jak najbardziej polecam - ale dla dzieci.

taki sobie

Kupiłam go w zestawie z odżywką w sprayu. W niczym mnie nie zachwycił . Nie pogorszył stanu moich włosów ale i też ich nie poprawił. Skończę jakoś to opakowanie i na pewno więcej go nie kupię. Zapach faktycznie ma ładny i dobrze się pieni. Opakowanie ma podobne do innych opakowań tej firmy. Cena jest dość dobra.

Szampon kojący z naturalnym ekstraktem z lawendy.

Bardzo lubię kosmetyki dla dzieci, uważam, że są one nie tylko przeznaczone dla maluszków, ale również dla dorosłych. Pomimo dużej pojemności butelka bardzo poręczna, plastikowa. Konsystencja delikatna, biała, przeźroczysta. Zapach przyjemny, delikatny. Jest wydajny, choć dobrym rozwiązaniem jak dla mnie byłaby pompka do dozowania szamponu. Choć wersja otwierania butelki jest zdecydowanie lepsza i praktyczniejsza niż gdyby była odkręcana. Włosy po nim są miękkie, bardzo przyjemnie pachną. Co najważniejsze nie szczypie w oczy, ponieważ przy stosowaniu u dzieci jest to bardzo ważne. Nie podrażnia, ani nie uczula skóry - jest całkowicie bezpieczny. Polecam!

Piękny zapach ♡

Lubię czasem wprowadzić do mojej pielęgnacji kosmetyki dla dzieci, choćby ze względu na ich delikatny skład. Tym razem mój wybór padł na szampon Johnson's Baby z ekstraktem z lawendy. Gdy tylko zobaczyłam to urocze , piękne opakowanie w kolorze fioletu wiedziałam że będzie to dobry wybór. Już po pierwszym użyciu się w nim zakochałam a z każdym kolejnym moje uczucie się pogłębiało. Szampon perfekcyjnie poradził sobie z moimi włosami , jestem posiadaczką cienkich włosów więc za dużej ilości na jedno mycie nie potrzebowałam, więc jak dla mnie był całkiem wydajny. Szampon wystarczająco się pieni, dokładnie oczyszcza skórę głowy, pozostawiając ją czystą i odświeżoną. Ekstrakt z lawendy wyczuwalny , pobudza nasze zmysły. Ze względu na delikatny skład szampon nie powoduje podrażnień ani nie uczula. Spełnił moje oczekiwania w 100%.

Ładny zapach

Szampon ma ładny przyjemny zapach i poręczna buteleczkę. Trochę słabo się pieni i muszę nalać dziecku na głowę spora ilość żeby mieć pewność ze włosy zostały dobrze umyte. Nie powoduje uczuleń ani podrażnień u dziecka lecz jak czasami dostał się do oczu to mała płakała. Nie wiem czy kupię ponownie.

polecam

Całkiem przyjemny szampon. Dobrze myje, jest delikatny, nie plącze włosów, ma ładny zapach. Z wad to przede wszystkim mała wydajność i słabe pienienie się. To sprawia, że szampon starcza na bardzo krótko (jeszcze nigdy tak szybko nie zużyłam szamponu).
Ale mimo to polecam. Włosy są po nim sypkie, miękkie i błyszczące. Myślę, że kiedyś jeszcze go kupię.

Po prostu dobry

Zwykle nie używam szamponów dla dzieci, ale kiedy przez długi czas stosowałam szampon z Kallosa, dość mocny, chemiczny skład, potrzebowałam czegoś delikatnego, ale jednocześnie czegoś, co domyłoby moje włosy i pozostawiło uczucie świeżości. Tak właśnie trafiłam na Johnson's, niestety najpierw nie wpadłam na nic dobrego, szampon rumiankowy miał nieprzyjemny zapach, a później mnie uczulił, lawendowy to strzał w sam środek tarczy.

Ta marka zawodzi

Jestem niezadowolona z produktów tej marki
Za każdym razem gdy dostaniemy lub kupimy coś z J&J to córeczka dodaje uczulenia i skóra jest przesuszona
Ten szampon na pewno w żadnym wypadku nie koi a wrecz podrażnia
Sama osobiście używałam go przez 2 tygodnie i po tym czasie moja skóra głowy była tak sucha że aż swędziała potwornie.
Gdy byłam mała sama używałam tych kosmetyków ale od tamtej pory skład się bardzo popsuł a kosmetyki uczulają
Nie znam mamy która by poleciła te markę
Jedyne co mi się podoba w tym szamponie to zapach
Cała reszta zawodzi
Nie polecam

Lubię

Dość często produkty tej firmy trafiają na moje półki a to ze względu na to że mam do nich zaufanie .Szampon pięknie pachnie jest łagodny dla skóry dziecka nie podrażnia i nie uczula nie powoduje też łupieżu .Włosy po zastosowaniu są delikatne w dotyku i pełne blasku .Opakowanie mocne i solidne zamykanie dość ciężkie do otwarcia ,sam szampon troszkę za rzadki i spływa z dłoni podczas dozowania ,ale są to minusy na które mogę przymknąć oko.

Idealny

Szampon idealnie nadaje się dla włosków mojej małej księżniczki. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włoski. Są miękkie w dotyku, błyszczące i dobrze się rozczesuja. Zapach jest śliczny, świetny szampon od Johnson's

Piękny zapach ! :)

Taaak... zapach jest rewelacyjny :)
Produkt nie podrażnia i nie szczypie maluszka w oczy. Super się pieni i jest bardzo wydajny :) Szkoda jedynie, że bez pompeczki, co znacznie ułatwiłoby mycie:)

Pięknie pachnie

Szampon lawendowy Johnson's Baby zachęcił mnie do kupna swoim zapachem. Opakowanie jest małe, zgrabne, ale ciężko się otwiera mokrymi rękoma. Szampon jest dosyć płynny, łatwo się rozprowadza i delikatnie pieni. Oczyszcza wrażliwą skórę głowy i włoski. Po myciu włosy są pachnące i błyszczące. Niestety może szczypać dzieci w oczy.