HiPP, Babysanft, Baby Shampoo Sensitive (Delikatny szampon dla dzieci)

HiPP, Babysanft, Baby Shampoo Sensitive (Delikatny szampon dla dzieci)

Zobacz oferty

douglas.pl
Średnia ocena: 2.81/5

blizejciebie.pl
Średnia ocena: 0.00/5

matopat24.pl
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Szampon HiPP Babysanft z ekologicznym wyciągiem z migdałów BIO delikatnie myje włosy niemowlęcia, nie podrażniając oczu – to dobra wiadomość dla małych miłośników kąpieli. Jest idealny także dla dorosłych – do pielęgnacji cienkich i delikatnych włosów oraz wrażliwej skóry głowy.
Działanie:
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników,
- bez dodatku mydła, zawiera wyjątkowo łagodne substancje myjące, nie podrażnia oczu,
- bez emulgatorów PEG,
- bez parabenów,
- bez surowców pochodzenia zwierzęcego,
- pH neutralne dla skóry.

żel
100 – 250ml
oczyszczające

Szampon Do włosów marki Hipp. Poszukując szamponu dla mojej córeczki natrafiłam w rossmanie na szampon Hipp.
I bardzo się cieszę, że zdecydowałam się go kupić.

Szampon ma bardzo delikatny zapach, jest łagodny. Bardzo dobrze myje oraz super się pieni. A Wystarszy naprawdę niewielka ilość, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Włoski po umyciu są delikatne i błyszczące.

Na pewno nie raz go jeszcze kupię.

Szampon godny polecenia

Szampon kupiłam dla mojego synka. Używamy od urodzenia czyli już około 7 i pół miesiąca. Jest to moje pierwsze dziecko więc nie miałam żadnego doświadczenia i długo zastanawiałam się jakie produkty do pielęgnacji wybrać. Przewertowałam internet, różne fora internetowe i często przewijały się produkty Hipp. Miały korzystne opinie więc zdecydowałam się i ja.
Jestem zadowolona z tego produktu. Używamy również płynu do kąpieli Hipp.

Cudowny

Zaznaczę, iż nie stosowałam tego szamponu na dziecku tylko na same sobie. Miałam problem z wrażliwą skórą głowy. Postawiłam na produkt dla dzieci, z racji swojej delikatności. Jest cudowny, nie podrażnia, powoduje uczucie nawilżenia skóry głowy przy jednoczesnym braku przetłuszczania pasm. W dodatku pielęgnuje włosy. Przyjemny, w razie problemów można się wspomóc.

Dla syna tak dla córki nie

Jeżeli chodzi o produkty dla dzieci staram się za każdym razem kupować inne, chociaż mamy kilku swoich ulubieńców.
Szampon kupiłam razem z żelem do mycia firmy HiPP. Z żelu jestem bardzo zadowolona natomiast mam mieszane odczucia co do tego szamponu jeśli chodzi o włosy córki. Syn jak to chłopak krótkie włosy chociaż bardzo gęste wszystko było ok. Natomiast u córki po zmyciu szamponu włosy byly w dotyku bardzo szorstkie i lekko sie plątały. Nie stosowałam go na swoich włosach więc ciężko mi stwierdzić czy tak ten szampon ma. Jednak końcowo nie było większego problemu podczas rozczesywania a włosy po wyschnięciu były miękkie i pachniały przez następne dwa dni

Idealny dla mojego maluszka

Stosuję go u mojego 2 miesięcznego dziecka od pierwszych dni i jestem bardzo zadowolona, wystarczy już niewielka ilość żeby ładnie umyć główkę jest delikatny, nie podrażnia oczek, skóra jest po nim ładnie nawilżona. Ładny delikatny zapach. Kupiłam go dzięki opiniom innych wizazanek i przyznaje, że się nie zawiodłam. Polecam dla najmniejszych maluszków.

Super szampon dla maluchów sama go często podbieram

Idealny szampon dla maluchów gości u nas w domu już 2 lata i bardzo lubię do niego wracać. Często zdarza mi się go podbierac gdy braknie mojego.

Opakowanie ładne typowe dla produktów Hipp i jak zawsze O pięknym delikatnym zapachu idealnie dopasowany do maluchów .
Aplikacja wygodna A konsystencja średnio-gęsta żelowa.

Już niewielka ilość wystarczy by umyć dziecku główkę, dobrze się pieni przez co często dodaje go do wody i robię dziecku pianę. Super sposób by zająć malca w kapiel i frajda również dla nas z zabawy z pianą. Produkt bardzo wydajny wystarcza na długo.

Szampon dobrze się spłukuje nie szczypiąc w oczy oraz nie ma problemy z ich rozczesaniem.

Efekt
Odświeżone czyste,błyszczące i pięknie pachnącą włosy. Czego chcieć więcej. Uwielbiam go ja i mój synek.

Świetny również dla dorosłych

Jeśli moje włosy są zbytni przeciążone, sięgam po ten szampon. Produkt delikatnie oczyszcza skórę głowy. Włosy po jego zastosowaniu są sypkie i bardziej sztywne. Polecam ten szampon do codziennego stosowania również dorosłym.

Bardzo go lubię

Delikatny szampon dobry nie tylko dla dzieci. Ma łagodny skład, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza włosy, nie miałam także problemów z domyciem oleju. Po użyciu szamponu włosy się bardziej plączą, nie przeszkadza mi to, ale przez to może się nie sprawdzić dla włosów zniszczonych. Zużyłam już kilka opakowań i chętnie do niego wracam.

Idealny dla maluchów!

Delikatny, nie podrażnia,a do tego ma przyjemny zapach. Po umyciu nie ma problemu z rozczesaniem delikatnych włosków mojej córeczki. Muszę przyznać, że sama od czasu do czasu go podkradam - idealnie oczyszcza moje włosy i nie obciąża ich. Jest świetny!

Idealny dla dzieci

Idealny szampon dla maluchów. Bez parabenów, bezpieczny i łagodny dla oczu. Nie szczypie, nie piecze. Ma delikatny zapach, włosy się po nim nie plączą a do tego ładnie lśnią.

Jeśli chcesz kupić dziecku bezpieczny szampon - to jest właśnie to.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten szampon. Mam dwóch łobuziaków, którzy raczej kiepsko znoszą mycie włosów. Natomiast ten szampon jest bardzo delikatny i naprawdę nie szczypie dzieci w oczy. Włosy są czyste, nie plączą się ima piękny, delikatny zapach. Opakowanie też jest ładne.Konsystencja super. Cena przystępna.

Szampon hipp dla dzieci

Ten szampon jest z nami od narodzin córki
Zaudalam marce hipp i mam całą linię tych kosmetyków. Zasługują na brawa. Tanie a przy tym świetny skład, nie podraznia, nie uczula, nie szczypie w oczy nawet jeśli piana dostanie się w okolice oczu lub ust córka nie płacze i świetnie go toleruje. Ma przyjemny delikatny zapach, łagodnie się pieni