HiPP, Babysanft, Baby Shampoo Sensitive (Delikatny szampon dla dzieci)

HiPP, Babysanft, Baby Shampoo Sensitive (Delikatny szampon dla dzieci)

Szampon HiPP Babysanft z ekologicznym wyciągiem z migdałów BIO delikatnie myje włosy niemowlęcia, nie podrażniając oczu – to dobra wiadomość dla małych miłośników kąpieli. Jest idealny także dla dorosłych – do pielęgnacji cienkich i delikatnych włosów oraz wrażliwej skóry głowy.
Działanie:
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników,
- bez dodatku mydła, zawiera wyjątkowo łagodne substancje myjące, nie podrażnia oczu,
- bez emulgatorów PEG,
- bez parabenów,
- bez surowców pochodzenia zwierzęcego,
- pH neutralne dla skóry.

100 – 250ml
oczyszczające
żel

Bardzo dobry delikatny szampon

Hipp to moja ulubiona marka jeżeli chodzi o pielęgnację dzieci szampon jest delikatny dobrze się pieni oczyszcza włoski i skórę głowy nie podraznia nie szczypie w oczy same plusy ma delikatny ładny zapach polecam dla młodszych i starszych dzieci

Kupiony w: Inna drogeria

Najlepszy szampon dla dzieci

Od prawie 4 lat używamy szampon o Hipp, jest to najlepsze co może być dla dziecięcych włosów (nie tylko dla dzieci;) ). Delikatnie oczyszcza skórę głowy, nie uczula, nie szczypie w oczka. Ładny delikatny zapach. Bardzo wydajny, wystarczy mała kropla. Polecam

Najlepszy

Najlepszy szampon z jakim miałam do czynienia! Doskonale oczyszcza a jednocześnie jest bardzo łagodny dla skóry głowy. Używam go od 5 lat przy prawie każdym myciu (raz w tygodniu włączam szampon z SLS żeby ładnie domyć odżywki). Bezpośrednio po myciu daje wrażenie splątanych włosów, ale wystarczy żeby wyschły bez rozczesywania i efekt jest świetny. Zaczęłam stosować, żeby pozbyć się przetłuszczania skóry głowy i nie zawiodłam się. Polecam wszystkim włosomaniaczkom!

Delikatność

Szampon kupiłam w drogerii rossman.
Córce akurat skończy się jej którego na codzień używaliśmy i postanowiłam zmienić i kupić coś innego .
Szampon mieści się w poręcznej plastikowej butelce o pojemności 200 ml.
Butelka półprzezroczysta mleczna z zielona nakrętką typu klik.
Etykietą z napisami kolorowymi i granatowymi oraz z rysunkiem drzewka.
Napisy czytelne w obcym języku.
Szampon gesty koloru przezroczystego.
Szampon o delikatnymi dziecięcym zapachu.
Szampon dobrze rozprowadza się na włosach i dobrze się pieni.
Szampon dobrze się wypłukuje i nie szczypie w oczy.
Szampon nie placze włosów.
Włosy po umyciu są miękkie i błyszczące.
Szampon nie wywołuje reakcji alergicznych.

Fajny

Fajny delikatny szampon dla dzieci. bardzo dobrze sprawdził mi się przy moim maleństwie. Jest delikatny, nie podrażnia. Ma delikatny zapach. Duże opakowanie starcza na długo. Delikatnie myje i włoski są czyste.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

3/5

Ten szampon kupiłam z myślą o mnie, ponieważ rozjaśniałam włosy i potrzebowałam łagodnej pielęgnacji. Zapach ma bardzo delikatny, taki typowo dziecięcy. Cena bodajże 11-12zł, zakupiony w Rossmannie. Gdy go używałam to miałam włosy prawie do połowy pleców, dlatego musiałam go więcej użyć by je umyć. Średnio się pieni, wystarczył mi na mało myć, po nim moje włosy były okropnie sztywne, bez odżywki albo maski nie dałabym rady ich rozczesać. Po użyciu wcześniej wymienionych kosmetyków włosy były wygładzone a przetłuszczanie podupadło na sile. Dla mnie taki 3/5.

• Zapach: 4

Ulubiony dla dzieci

Mój ulubiony szampon dla dzieci. Delikatny zapach, średnio gęsta konsystencja, łatwo się rozprowadza i pieni. Włosy dziecka są po nim czyste i miękkie i ładnie się błyszczą. Wydajny, duża butelka starcza na długo.

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 4

przeszedł mój test

Świetny szamponik do włosów. Ładnie pachnie, jest wydajny, dobrze się pieni. Nawet gdy dostanie się do oczu nie szczypie jak w przypadku niektórych szamponów konkurencji. Nie powoduje też łupieżu i nie uczula. Dodatkowym plusem jest jego super niska cena. polecam ten produkt.

Kupiony w: Nie podano

• Wydajność: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

bardzo delikatny

szampon ma bardzo dobry skład delikatnie myje i nie wysusza, nie szczypie w oczy, i sprawia że mycie włosów jest przyjemne i bezpieczne ze względu na swój hipoalergiczny skład

• Opakowanie: 5

Szampon Do włosów marki Hipp. Poszukując szamponu dla mojej córeczki natrafiłam w rossmanie na szampon Hipp.
I bardzo się cieszę, że zdecydowałam się go kupić.

Szampon ma bardzo delikatny zapach, jest łagodny. Bardzo dobrze myje oraz super się pieni. A Wystarszy naprawdę niewielka ilość, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Włoski po umyciu są delikatne i błyszczące.

Na pewno nie raz go jeszcze kupię.

Szampon godny polecenia

Szampon kupiłam dla mojego synka. Używamy od urodzenia czyli już około 7 i pół miesiąca. Jest to moje pierwsze dziecko więc nie miałam żadnego doświadczenia i długo zastanawiałam się jakie produkty do pielęgnacji wybrać. Przewertowałam internet, różne fora internetowe i często przewijały się produkty Hipp. Miały korzystne opinie więc zdecydowałam się i ja.
Jestem zadowolona z tego produktu. Używamy również płynu do kąpieli Hipp.

Cudowny

Zaznaczę, iż nie stosowałam tego szamponu na dziecku tylko na same sobie. Miałam problem z wrażliwą skórą głowy. Postawiłam na produkt dla dzieci, z racji swojej delikatności. Jest cudowny, nie podrażnia, powoduje uczucie nawilżenia skóry głowy przy jednoczesnym braku przetłuszczania pasm. W dodatku pielęgnuje włosy. Przyjemny, w razie problemów można się wspomóc.