Vasco Nails, Perfect Line Nails, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Vasco Nails, Perfect Line Nails, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Lakiery hybrydowe Vasco Gel Polish to idealne rozwiązanie dla osób pragnących mieć trwały, piękny manicure przez ponad 3 tygodnie! Vasco Gel Polish to paleta wyselekcjonowanych kolorów od delikatnych pasteli przed klasyczne czerwienie, po mocno połyskujące brokaty. Dzięki innowacyjnemu pędzelkowi, doskonałej konsystencji i mocnej pigmentacji Vasco Gel Polish stanowią świetną alternatywę dla dbających o swój wygląd kobiet. Jednocześnie bardzo proste usuwanie ( za pomocą acetonu) pozwala na szybką zmianę stylizacji.

o przedłużonej trwałości
Efekt
strukturalne, naturalne
lakiery hybrydowe
nabłyszczające, przedłużające trwałość lakieru

taki sobie

Posiadam naprawdę bogatą kolekcję lakierów hybrydowych i wśród nich znalazło się miejsce dla jednego lakieru od Vasco. Przyznam szczerze, że w porównaniu do innych tańszych lakierów chociażby z Niuqi , nie zachwycił mnie on wcale, wręcz rozczarował. Posiadam lakier w odcieniu śliwkowego brokatu.
Lakiery zamknięte są w klasycznej czarnej buteleczce. Mają dosyć wygodny pędzelek, którym dobrze się pracuje. Jeśli chodzi o konsystencję, to jest ona niestety dosyć wodnista, przez co rozlewają się na skórki i krycie pozostawia wiele do życzenia ale po kolei.
Konsystencja lakieru na początku nie wydaje się być za rzadka, lakier dobrze się nakłada, jednak po chwili widać, jak lakier rozlewa się przy skórkach czy wale okołopaznokciowym a wcale nie nakładałam go za dużo. W związku z tym, że lubi się rozlać na skórę nakładałam go jeszcze mniej, co skutkowało tym, że do pełnego krycia potrzebowałam 3-4 warstw. Lakier nie stwarza problemów przy utwardzaniu, mimo że mam ciemny kolorek. Jest trwały, nie odpryskuje ani nie odchodzi od płytki paznokcia.
Sam odcień lakieru jest piękny, cudownie się mieni, tego nie można mu odmówić. Cena zbyt wysoka, można znaleźć lakiery tańsze lepszej jakości. Nie polecam ale też nie odradzam, bo mam tylko jeden kolor więc ciężko mi powiedzieć jak będzie z innymi.

Początkujące lakiery

plusy:
+ intensywny kolor
+ wygodny pędzelek
+ nie zawiera bąbelków powietrza

minusy:
- za rzadki, przez co się łatwo rozmazuje

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ wygodne opakowanie

Świetne

Jedne z lepszych! Ogromna paleta kolorów!
Lakiery nie spływają, dobrze sie poziomują, nie bąblują, nie są glutowate. Są długotrwałe, nie odpryskują.
Moje ulubione!

Świetne lakiery

Lakiery Vasco kupiłam na próbę bo były w promocji i sama do końca nie byłam pewna co do ich jakości
Muszę przyznać że jestem miłe zaskoczona trwałością lakieru i wydajnością oraz gamą kolorów.
Wcześniej używałam tylko NeoNail ale od kiedy pomalowałam paznokcie lakierem Vasco jestem zachwycona jak pięknie się trzyma i nie odpryskuje.

Nie sądziłam tez jak duża gamę kolorów posiada Vasco i jestem miłe zaskoczona dostępnością lakierów i oferta kolorystyczną

Lakiery w łatwy sposób się nakłada , maja wygodne pędzelki które odpowiednio rozprowadzają lakier . Po pierwszym malowaniu lakier ma delikatny odcień wiec zaleca się malowanie dwa razy i utwardzenie

Nie spodziewałam się...

...tak doskonałej jakości. Lakiery Vasco to w tej chwili moi mali hybrydowi ulubieńcy i faworyci, wszystkie inne marki (nawet ukochane Indigo) poszły w kąt.

W pierwszym rzucie kupiłam dwa kolory - przepiękny fiolet, 088 Rock Star i klasyczną czerń - 065 Deep Black. Na pierwszy ogień testowania poszła czerń. Bałam się tego koloru, bo wiadomo, z czarnym może być problem, może się nie utwardzić i zmarszczyć. Tutaj nic takiego nie miało miejsca - Deep Black bez problemu utwardził się w lampie typu "diament". Warstwa koloru była twarda, jednolita, wacik przy przecieraniu cleanerem był czysty. Super. Test zdany na 5. Rock Star także problemów nie sprawia, 60 sekund i gotowe.

Kolejną ogromną zaletą tych lakierów jest łatwość obsługi - fantastycznie się nimi maluje. Nie spotkałam do tej pory innych tak fantastycznych pod tym względem produktów (a używałam Indigo, Semilaka, NeoNail, MylaQ, Kinetics czy HiHybrid). Idealna konsystencja, która nie spływa na skórki, nie robi wałków przy bokach paznokci, świetnie się poziomuje . Idealny pędzelek, którym przyjemnie się maluje. Chyba pierwszy raz cały manicure poszedł mi tak szybko i bezproblemowo.

W lakierach Vasco nie ma bąbelków i paproszków (jak w Semilakach). Nie rozwarstwiają się (jak Semilaki). Nie są glutowate (jak niektóre Indigo). No ideały.

O trwałości w przypadku hybryd ciężko mi pisać. Bo u mnie hybryda trzyma się aż do zdjęcia, czyli przeważnie 10-14 dni. Trzymałaby się dłużej, ale odrost mam wtedy już na pół paznokcia. Dla mnie taka trwałość to na 5+, bez odprysków, bez innych "zniszczeń".

Jak się ściąga? Dobrze. Używam bazy proteinowej, która odmacza mi się w acetonie po kwadransie, lakier tutaj nam procesu nie utrudnia.

Czy kupie ponownie inne kolory? Już kupiłam. Gama odcieni nie jest może jakaś ogromna, ale nie ma problemu, by znaleźć tam coś dla siebie. Mają naprawdę piękne fiolety i czerwienie.

Taki lakier za 25 złotych? Dla mnie bomba. Chyba znalazłam lakiery idealne ;)