Vollare Cosmetics, Anti-redness Correcting Mineral Base (Baza pod makijaż korygująca zaczerwienienia)

Cena PLN 14.99

Baza pod makijaż korygująca zaczerwienienia z minerałami i kwasem hialuronowym Vollaré Cosmetics optycznie spłyca drobne zmarszczki oraz
natychmiastowo niweluje niedoskonałości cery. Zawarty w bazie mineralny pigment koryguje wszelkie zaczerwienia. Kompozycja magnezu i miedzi głęboko i intensywnie nawilża oraz nadaje skórze sprężystości i elastyczności. Cynk zmniejsza widoczność porów oraz spowalnia wydzielanie sebum. Unikalne, jedwabiste wykończenie sprawia, że kosmetyki kolorowe nakładane na bazę łatwiej się rozprowadzają, a makijaż jest wyjątkowo długotrwały. Formuła pozbawiona sztucznych barwników. Przeznaczona dla każdego typu cery, także wrażliwej.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające, na rozszerzone pory / maskujące
mineralna
w tubie

Solidna baza neutralizująca zaczerwienienia i przedłużająca trwałość makijażu

Na bazę korygującą zaczerwienienia od Vollare skusiłam się, gdy skończyła mi się dotychczas używana przeze mnie baza. Zachęcała przystępna cena i obietnice producenta. Zdecydowanie nie żałuję zakupu tego kosmetyku i chętnie sięgnę po niego ponownie.

Produkt znajduje się w miękkiej tubie, posiada aplikator w kształcie dzióbka, co ułatwia wydobycie odpowiedniej ilości. Baza ma zielonkawy kolor, nałożona na twarz staje się przezroczysta, a jednak neutralizuje zaczerwienienia i lekko wyrównuje koloryt cery. Bardzo dobrze współpracuje z podkładami, nie roluje się i nie waży. Nie wydłuża trwałości makijażu w zatrważający sposób, ale na pewno dzięki niej dłużej zachowuje on świeżość i estetyczny wygląd. Dzięki bazie dużo łatwiej jest zakryć wszelakie kolorystyczne niedoskonałości na twarzy, a więc swoje zadanie z pewnością spełnia. Jest też bardzo wydajna - wystarczy naprawdę niewielka ilość, by pokryć całą twarz.

Polecam tę bazę wszystkim osobom, którym zależy na neutralizacji zaczerwienień na twarzy i wydłużeniu trwałości makijażu. Jej cena jest niewysoka, więc warto wypróbować.

Mam plamy na twarzy po słońcu i ogólne zaczerwienienie skóry , borykałam się z tym długo jakby to ukryć .
Baza u mnie sprawdza się rewelacyjnie nic nie przebija , obojętnie jaki położę na nią podkład wygląda super i jednolicie .

Zadowolona

Otwierajac pierwszy raz opakowanie poczułam piękny zapach po nałożeniu na twarz zostałam mile zaskoczona delikatna, kremowa formuła bardzo fajnie i szybko się rozprowadziła. Produkt jest w bardzo przystępnej cenie co przemawia na plus produktu ;-)

Jest dobra

Myślę, że baza to kosmetyk, który kobiety przeważnie omijają, ale odkąd zaczęłam używać różnica między "z" czy "bez" jest kolosalna. Baza korygująca z Vollare u mnie sprawdza się dobrze tzn. fajnie się rozprowadza, czuje, że skóra jest nawilżona i co najważniejsze niweluje zaczerwienienia na mojej buzi

Okej

Vollare Cosmetics, baza pod makijaż korygująca zaczerwienienia z minerałami i kwasem hialuronowym
To jeden z tych kosmetyków, których nigdy przedtem nie używałam , dostałam tę bazę w prezencie i okazało się, że to jak najbardziej kosmetyk dla mnie i teraz ciągle jej używam. Baza jest w kolorze zielonym, tubka ma świetny i wygodny aplikator, łatwo się ją nakłada, zdecydowanie niweluje zaczerwienienia na buzi, troszkę matuje i dobrze współgra z podkładem. Baza optycznie spłyca drobne zmarszczki , nadaje skórze elastyczności i sprężystości . Naprawdę jestem zachwycona

Słabiutko

Baza jest neutralna, lekko nawilża. Nie zauważyłam aby cokolwiek kryła i wygładziła. Spełnia taką samą funkcję jak krem pod makijaż, lekko nawilża i tyle.

Podkład lepiej się trzyma

Volare,baza pod makijaż korygująca zaczerwienienia.
Ten produkt kupiłam jakiś czas temu w Bierdonce.
Na cenę nawet nie zwróciłam uwagi,więc nie mam pojęcia ile kosztowała.
Baza jest zamknięta w niebieskiej,metalicznej tubce o pojemności 30 ml.
Zapach jest bardzo delikatny,ale mi to kompletnie nie przeszkadza.
Konsystencja jest naprawdę przyjemna,a sam w sobie kosmetyk ma niebieską barwę.
Bazę łatwo się nakłada i po jej nałożeniu twarz wydaję się nieco blada.
Produkt uspokaja cerę i sprawia,że zaczerwienienia są mniej widoczne.
Skóra jest nawilżona i przyjemna w dotyku.
Baza fajnie współgra z podkładami,które trzymają się lepiej i nieco dłużej.
Mam wrażenie,że nawet lepiej wyglądają na twarzy po użyciu tej bazy.