Bourjois, Always Fabulous, Long-wear Prime & Protect Primer SPF30 (Baza pod makijaż)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Szykowne paryżanki wiedzą, że sekretem trwałego makijażu jest pielęgnująca skórę baza. Always Fabulous Baza pod makijaż nie tylko przygotowuje skórę pod makijaż, ale także chroni ją przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takim jak np. zanieczyszczone powietrze. Stworzona z Anti-Pollution Complex i SPF 30 baza jest jak pielęgnująca tarcza dla Twojej twarzy. Zastosuj przed użyciem podkładu, aby przedłużyć trwałość makijażu przez cały dzień. To Twój nowy must-have w kosmetyczce!

Always Fabulous Baza pod makijaż:
- Przygotowuje skórę pod makijaż przedłużając jego trwałość
- Chroni skórę dzięki zawartości Anti-Pollution Complex i SPF 30

baza która nic nie robi

Dostałam bazę w prezencie na gwiazdkę i cóż testuje ja z różnymi podkładami ale nie widze po jej zastosowaniu żadnej różnicy oprócz jednej że przy bardzo gęstych podkładach lepiej się rozprowadzaja ale to tylko tyle. Nie przedłuża trwałości makijażu, nie wyrównuje struktury skóry, nie zmniejsza widoczności porów. Nie widze sensu jej stosowania

Okazjonalnie się sprawdzi (ale uwaga na alkohol w składzie)

Kremowa i nawilżająca baza, nie sprawia wrażenia silikonowej.
Wg mnie nie nadaje się do suchej skóry, raczej dla mieszanej jaką sama posiadam.

Trochę odstrasza alkohol w składzie, ale ja bazę nakładam okazjonalnie na większe wyjścia, więc przy odpowiedniej pielęgnacji Baza nie powinna zaszkodzić.

Przyjemne rozświetlenie

Pierwsze co przyszło mi na myśl nakładając na twarz bazę „ wow, jak ona szybko się wchłania!:)” dla mnie to mega plus! Przed pracą mam mało czasu na makijaż więc czekanie aż baza „wyschnie” była by dla mnie czymś co ją dyskwalifikuje.
Produkt pięknie matuje miejsca w których występuje nadmiar sebum jednocześnie dzięki drobinką rozświetla cerę :) i co najważniejsze dzięki niej makijaż dłużej się trzyma !:)
Dodatkowo konsystencja i zapach są naprawdę przyjemne :) jak dla mnie same plusy :) jedyne czego się obawiam to opakowanie i to jak wyciągnę z niego resztki kosmetyku

Pierwszy raz polubiłam bazę!

Bardzo dziękuję za możliwość przestestowania produktów Bourjois, Always Fabulous. Baza zamknięta w eleganckim opakowaniu z pompką. Kolor bazy jest różowy z delikatnymi drobinkami. Jedno naciśnięcia w zupełności wystarczy na całą twarz. Buzia po nałożeniu bazy staje promienna za sprawą drobinek. Po nałożeniu bazy nic nie szczypie, szybko się wchłania. Używałam jej z rozymi podkładami, nie miałam żadnej przykrej niespodzianki. Wszystkie podkłady z bazą wyglądały lepiej i zdecydowanie dłużej się trzymały. Jestem bardzo zadowolona z tej bazy ! Została moją jedyną baza którą toleruję. Polecam z czystym sumieniem!

Przedluza trwałość

Bazy używam zazwyczaj na większe wyjścia, ale ze względu iż teraz potrzebuje codziennie makijażu na 10 - 11 godzin, bazy używam także w zwykłe dni. Dużym problemem jest fakt noszenia maseczek. Tutaj baza może okazać się dobrym pomocnikiem. Ja mam problem zwlaszcza z nosem gdzie makijaż sciera się najszybciej. Baza ma rozowawy kolor , jest płynna I łatwo rozprowadza się na skórze, nie zapycha porów i jest bardzo delikatna. Przedluza trwałość makijażu i to najważniejsze.

Używa produktu od: próbka

Ideał w 3 krokach

Luksusowa linia Always Fabulous sprawia że z przyjemnością po nią sięgam. Idealne połączenie bazy, korektora i pudru. Podoba mi się efekt po nałożeniu bazy, gładkiej wyrównanej skóry. Idealnie przygotowuje skórę na puder

Ta baza to dla mnie prawdziwy hit.

Żyję aktywnie wstaje przed 6.00 a idę spać po 22.00 tak 5 dni w tygodniu. Wymagam aby przez ten czas mój makijaż był na swoim miejscu i tak sie dzieje dzięki tej bazie . Nigdy nie miałam tak gładziutkiej buzi jak po jej nałożeniu . Jest to bardzo delikatny , leciutki "kremik" który wyrównuje koloryt i doskonale przygotowuję twarz do makijażu. Nie klei się(nie jest lepki) i nie tworzy efektu maski(a używałam go także z innymi podkładami ).Bardzo ładnie sie wchłania i zasycha. Myślę że ze wszystkich 3 kosmetyków które miałam przyjemność testować ten najbardziej przypadł mi do gustu. Myślę że zaprzyjaźnimy się na dłużej .

Używa produktu od: próbka

Doskonale wygładza cerę przed nałożeniem makijażu

Baza Bourjois Always Fabulous jest niezastąpiona w sytuacjach, w których potrzebujemy nienagannego makijażu, który przetrwa całą noc. Kosmetyk nie jest widoczny pod podkładem, nie zmienia też jego koloru ani właściwości. Sprawia jednak, że jego trwałość znacznie się wydłuża. Po nałożeniu skóra staje się gładka i wyrównana, gotowa na nałożenie makijażu. Bazę możemy również stosować samodzielnie, jeżeli w danym momencie potrzebujemy jedynie wygładzenia cery, bez dodatkowego pokrywania jej podkładem.

Long-wear Prime & Protect Primer SPF30

Niestety jestem zawiedziona tę bazą. Nie współgra z moimi podkładami, podkreśla zmarszczki, a podkłady się ciastkują. W moim przypadku absolutnie nie spełniła swojej funkcji.

Wspaniała jakość!

Mam cerę mieszaną i na codzień borykam się z problemem nietrwałego, spływającego makijażu. Nigdy nie umiałam dopasować sobie kremu/ bazy pod makijaż, ponieważ zwykle zamiast trwalszego makijażu spotykałam się z jeszcze szybszym wyświeceniem się.
Pierwsza styczność z tą bazą nasuwa myśl, że przede wszystkim ma świetne opakowanie! Jest to opakowanie z pompką które daje mi pewność, ze wykorzystam do końca cały produkt i nic się nie zmarnuje, co jest dla mnie bardzo ważne. Samo w sobie opakowanie jest lekkie, a szata graficzna zachęca do sięgnięcia po ten produkt.
Na moją buzie zwykle nakładam ok 2 pompek i bardzo podobam mi się uczucie powłoki na skórze. Jest to „powłoka” która ewidentnie czuć, że przygotuje buzie do dalszego nakładania makijażu. Podkład (w moim przypadku nakładany pędzlem) genialnie przykleja się do buzi przez co makijaż jest trwalszy i dłużej w ciągu dnia trzyma się twarzy.
Ogólnie korzystając z tego produktu czuć, że nie jest to najtańszy drogeryjny produkt, jednak jest warty swojej ceny.

Mam mieszane uczucia

To co można powiedzieć na plus to to, że baza jest napewno wydajna. Ale zapach (w moim odczuciu dosłownie denaturatu ????) jest tak drażniący, że ciężko jest ją nałożyć. I nie wiem czy to wina bazy czy pudru a może podkładu z innej firmy. Ale makijaż po kilku godzinach wygląda fatalnie. Po kilku godzinach bardzo odznaczają się miejsca gdzie jest nałożona "druga" warstwa jakiegoś kosmetyku. Np miejsca gdzie jest korektor, bronzer czy róż... gdzie do tej pory mi się to nie zdarzało.

Baza godna polecenia

Zacznę od konsystencji bazy, która jest dosyć rzadka z maleńkimi drobinkami, które nie są widoczne na twarzy.
Po nałożeniu jej na cerę czuć lepkość, która świetnie współgra z podkładami przez co przedłuża ich trwałość. Dzięki niej podkład nie ściera się. To bardzo "lekki" produkt, który możemy stosować codziennie nie obawiając się zapchania porów. Opakowanie jest bardzo eleganckie i sprawa wrażenie ekskluzywnego.

1993