Bewell, Krem z mlekiem klaczy dla skóry z problemami

Bewell, Krem z mlekiem klaczy dla skóry z problemami

Krem z Mleka Klaczy doskonale sprawdza się przy skórze z problemem egzemy, łuszczycy, nadmiernym rogowaceniem, AZS, trądziku, wszelkich stanach zapalnych różnego pochodzenia. Jest niezastąpiony w pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Ze względu na ogromną zawartość substancji odżywczych w odpowiednich (stworzonych przez naturę) proporcjach działa wyjątkowo skutecznie jako produkt przeciwzmarszczkowy. Niezwykła delikatność i szybkość wchłaniania (bez tłustego filtru pozostawionego na skórze) powoduje, że mogą go stosować nawet osoby o bardzo wrażliwej skórze i dzieci.
Jak działa produkt?
Jako jedyny na rynku Krem z Mleka Klaczy oprócz efektu terapeutycznego dla skóry, jest wyjątkowo delikatnym a zarazem bardzo skutecznym kremem przeciwzmarszczkowym (dzięki zawartości witamin A i E oraz minerałów i pierwiastków śladowych, w szczególności miedzi). Krem łączy działanie antybakteryjne i jednocześnie aktywujące system odpornościowy skóry.
Posiada niezwykle subtelny „mydełkowy" zapach oraz bardzo lekką konsystencję dzięki czemu wyjątkowo łatwo się go rozprowadza.
Produkt jest całkowicie naturalny, ale wytwarzany z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Główne składniki:
laktoferyna, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy: A, C, E, B1, B2, B6, minerały: wapń, magnez, fosfor, pierwiastki śladowe: miedź, żelazo, selen, liposomy ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry.

mieszana, dojrzała, alergiczna / atopowa, sucha, młoda
nawilżające, przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące
hipoalergiczna, bez silikonów
w słoiczku
bogate
uniwersalne

Dla wymagających!

Krem dostałam w prezencie. Zmagam się z AZS, jednak moja cera jest mieszana i obawiałam się, że krem będzie dla mnie za ciężki. Na początku zaczęłam używać go tylko na noc, jednak z czasem wprowadziłam go również jako krem na dzień. Zapach ma delikatny, lekko mydlany, konsystencja dość gęsta. Okazało się, że pierwsze wrażenie było mylne. Krem jest lekki, nie obciąża mojej skóry, bardzo szybko się wchłania. Skóra jest dogłębnie nawilżona i ukojona przez cały dzień. Nie sprawia, że cera bardziej mi się przetłuszczała w strefie T, nie zostawia tłustej warstwy. Skóra wygląda zdrowo, promiennie a jakiekolwiek stany zapalne goiły się szybciej. Idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż, podkład prezentuje się na nim na prawdę dobrze i naturalnie. Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie.