KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 71% osób
    Kaisja
    3 / 5
    1 listopada 2021 o 15:43
    Fajny krem w dobrej cenie, natomiast niekoniecznie do trudnej cery z tendencją do niedoskonałości
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Skądś miałam próbkę tego kremu o całkiem sporej pojemności (4 ml), więc ucieszyłam się, że da mi to możliwość dokładnego, miarodajnego przetestowania go, tymczasem już w zasadzie po pierwszym użyciu czułam, że to produkt nie do mojej cery - mieszanej, ze skłonnością do niedoskonałości, zaś po trzech - zyskałam pewność. Krem, choć naprawdę lekki oraz stosowany z umiarem, i tak nie wchłaniał się całkowicie, zapychając mi pory, i wywołując zaskórniki, które zniknęły w zasadzie natychmiast po powrocie do mojego poprzedniego specyfiku. Resztę zawartości saszetki wtarłam zatem w skórę ramion, i w tym zakresie nie doznałam żadnych przykrości, a krem wchłonął się bez zarzutu, co pozwala mi przypuszczać, że do cery innej, niż moja (mieszana, niedoskonała, 40+), kosmetyk jest odpowiedni, tym bardziej, że kusi dobrą, niewygórowaną cena, jest wydajny, i bardzo przyjemnie pachnie. Skoro jednak moją cerę niekorzystnie "zalepił", nie mogę przyznać mu więcej, niż 3 gwiazdki.
    Zalety:
    • skład - witamina E, filtry UVA,
    • konsystencja - naprawdę lekka,
    • wydajność - bardzo dobra - krem jest lekki w aplikacji, ale "sycący",
    • zapach - przyjemny, świeży, nieinwazyjny - z nutą charakterystyczną dla produktów Nivei,
    • opakowanie - estetyczne, o dużej (100 ml) pojemności (znam tylko z widzenia - korzystałam z próbki),
    • cena - bardzo przystępna
    Wady:
    • Dla mojej cery - mieszanej, z niedoskonałościami (choć 40+):
    • wchłanialność - słaba - cera po nałożeniu nawet maleńkiej porcji kremu była wyraźnie lepka i wymagała zmatowienia,
    • efekt - zapchane pory, skutkujące zaskórnikami, które na szczęście szybko ustąpiły po odstawieniu kremu
    Inna drogeria
    48 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 kwietnia 2019 o 16:50
    Przyjemny,lekki,nawilżający,dobry do codziennego użytku......Co więcej nam potrzeba,tylko wypróbować i samemu się przekonać.....
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Marka Nivea gości w moim domu od zawsze . Krem otrzymałam od siostrzenicy ot tak sobie ,bez żadnej okazji z czystej sympatii. Opakowanie to pudełeczko przyciągające wzrok,kolor biały z granatową zakrętką i lekko wplecione kolory wiosny taka żółta bazia...... Po zakrętką krem jest zabezpieczony folią co daje nam pewność nie używania go przez inne osoby. Na czole nakrętki umieszczone jest logo firmy NIVEA. Jak na taką pojemność kremu bo 100ml cena jest przystępna. Widziałam w internecie ,że około 20 zł.Pewno w promocji można wykukać jeszcze za mniej. Jak producent pisze krem jest przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Witamina ta ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Krem dzięki lekkiej formule dobrze się wchłania Konsystencja i zapach lekkiej wanilii przypomina serek waniliowy,który chętnie zajadamy. I tak jest z tym kremem chętnie do niego powracam. Po dłuższym stosowaniu widać poprawę skóry,jest delikatna ,taka aksamitna nawilżona. Jak pisałam w tytule...... przyjemny,lekki,nawilżający,dobry do codziennego użytku......Co więcej nam potrzeba,tylko wypróbować i samemu się przekonać..... Krem przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry. Zalety: -lekka formuła,dzięki temu dobrze się wchłania -przyjemny zapach -skóra miła w dotyku i promienna -dobra cena -wydajne opakowanie,które przyciąga wzrok
    Otrzymałam w prezencie
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 maja 2017 o 19:17
    3xTAK
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem dostałam w ramach testu produktu. Idealnie wstrzelił się w mój gust, chociaż zawsze byłam jakoś nie za dobrze nastawiona na takie produkty, wolałam typowo żelowe kremy. Podoba mi się jest formuła- nie jest za tłusta-fajnie nawilża twarz, wchłania się szybko i nie ma efektu klejenia. Myślę, że powrócę do niego :)
    Zalety:
    • szybkie wchłanianie
    • łatwa aplikacja
    • nie za tłusty
    • typowy zapach dla Nivea
    Wady:
    • nie znalazłam wad :)
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam do testów od marki/producenta
    23 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 sierpnia 2024 o 20:19
    Bardzo skuteczny krem.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    ### Co obiecuje producent? Nivea Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy 3 w 1, to produkt, który ma zapewnić kompleksową pielęgnację skóry. Producent obiecuje: * **Nawilżenie:** Głębokie nawilżenie skóry na 24 godziny. * **Redukcja zmarszczek:** Zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek. * **Ujędrnienie:** Poprawa jędrności i elastyczności skóry. * **Ochrona:** Filtry UV chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. ### Opinie użytkowników Ogólnie rzecz biorąc, Nivea Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy 3 w 1, cieszy się dość pozytywnymi opiniami użytkowników. Wiele osób ceni go za: * **Lekką konsystencję:** Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. * **Nawilżenie:** Skutecznie nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. * **Dobrą bazę pod makijaż:** Krem nie roluje się pod podkładem i pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu makijażu. * **Przyjemny zapach:** Delikatny, świeży zapach. * **Dobry stosunek jakości do ceny:** Produkt jest dostępny w przystępnej cenie. **Jednakże, pojawiają się również pewne zastrzeżenia:** * **Słaba redukcja głębszych zmarszczek:** Część użytkowników zauważa, że krem nie radzi sobie z głębszymi zmarszczkami. * **Nie dla skóry bardzo suchej:** Osoby ze skórą bardzo suchą mogą odczuwać, że krem nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. * **Nieco lepiąca się formuła:** Niektórzy użytkownicy skarżą się na lekko lepiącą się konsystencję po nałożeniu kremu. ### Podsumowanie Nivea Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy 3 w 1, to dobry wybór dla osób poszukujących lekkiego, nawilżającego kremu do codziennej pielęgnacji. Produkt sprawdzi się szczególnie dobrze u osób z normalną lub mieszaną skórą, które chcą zapobiegać pojawianiu się pierwszych zmarszczek. Jeśli masz skórę bardzo suchą lub zmaga się z głębokimi zmarszczkami, warto rozważyć bardziej specjalistyczne kosmetyki.
    W serwisie aukcyjnym
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 kwietnia 2024 o 12:23
    Krem o delikatnym ale skutecznym działaniu
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Moja cera posiada oznaki starzenia się skóry, dlatego kremy przeciwzmarszczkowe są obecna w mojej codziennej pielęgnacji. Krem jest bardzo lekki i szybko się wchłania. Krem nie dość że ma dobre działanie to jest na każdą kieszeń. Cera po jego użyciu jest odżywiona, nawilżona, wygładzona i miękka w dotyku. Krem dobrze sprawdza się pod makijaż, dobrze współpracuje z podkładem i innymi produktami kolorowymi.
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną