Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy 3 w 1

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Jak najbardziej tak

Ten krem niezwykle pozytywnie mnie zaskoczył. Dotąd moje doświadczenia z marką Nivea były bardzo niejednoznaczne: niby ok, ale... zawsze albo mnie coś uczuliło, albo zapchało. Nie spodziewałam się fajerwerków. A tymczasem zaskoczenie! Krem z dnia na dzień został moim podmakijażowym ulubieńcem. Dzięki zupełnie niezwykłej, aksamitnej konsystencji wchłania się błyskawicznie, pozostawiając twarz optycznie wygładzoną, satynową w dotyku, miękką i napiętą. Nie ma mowy o tłustawym błysku czy długim oczekiwaniu aż krem się wchłonie - właściwie tuż po aplikacji można nakładać kolorowe kosmetyki bez obaw, że podkład się zważy lub będzie się ślizgał po skórze. Nawilżenie jest dla mojej mieszanej cery zupełnie wystarczające, po zmyciu makijażu skóra nadal jest miękka, wygląda po prostu zdrowo. Używam tego produktu co dzień z przyjemnością, zostało mi już mniej niż pół słoiczka i na pewno kupię kolejny!

ZALETY:
+ konsystencja
+ działanie wygładzające
+ działanie nawilżające
+ idealny pod makijaż
+ nietłusta formuła
+ lekki i poręczny słoiczek
+ cena

Nie dla wymagającej

Zakupiłam zaskoczona ilością pozytywnych komentarzy na jego temat na forach. Po otworzeniu opakowania, niestety plastikowy słoiczek - jednak tu nie ma co narzekać ze względu na cenę produktu - uderzył mnie sztuczny i mocny zapach. Konsystencja lekka, bardzo szybko się wchłania. Obecność filtrów dodana jak dla mnie w formie chwytu reklamowego - nie znamy żadnych konkretów, co jest równoznaczne z tym jakby ich nie było. Makijaż wyglądał na nim bardzo dobrze przez cały dzień. Jednak na cerze mieszanej bardzo szybko się wyświecał. Po kilku dniach zauważyłam znaczne pogorszenie stanu skory. Pojawiły się zaskórniki zamknięte, zatkane pory. Postanowiłam zaprzestać stosowania tego kremu z powodu skłonności mojej skory na twarzy do zapychania. Zaczęłam stosować go na szyje i dekolt by zużyć opakowanie do końca. Jak duże było moje zdziwienie gdy po tygodniu na moim dekolcie pojawiły się wypryski z czym nigdy nie miałam problemów. Nie polecam - warto trochę dołożyć i kupić coś lepszego.

Tego oczekuję od kremu

Krem zakupiłam w drogerii Rossmann.
Bardzo wygodne opakowanie w postaci słoiczka. Konsystencja w porządku, gęstość średnia, ale bardzo dobrze się go nakłada. Krem dobrze się wchłania, nie pozostawia białych śladów. Skóra jest nawilżona, wygląda zdrowo i promiennie. Będę chętnie po niego siegać

Rewelacyjny produkt!

Uwielbiam kremy marki Nivea i zawsze muszę mieć w swoich kosmetykach do pielęgnacji krem od NIVEA. Ten przeciwzmarszczkowe krem jest rewelacyjny. Super nawilża, sprawia że skóra jest przyjemna w dotyku i pięknie wygląda. No i oczywiście ponadczasowy delikatny zapach.

Używa produktu od: próbka

Fajny krem w dobrej cenie, natomiast niekoniecznie do trudnej cery z tendencją do niedoskonałości

Skądś miałam próbkę tego kremu o całkiem sporej pojemności (4 ml), więc ucieszyłam się, że da mi to możliwość dokładnego, miarodajnego przetestowania go, tymczasem już w zasadzie po pierwszym użyciu czułam, że to produkt nie do mojej cery - mieszanej, ze skłonnością do niedoskonałości, zaś po trzech - zyskałam pewność. Krem, choć naprawdę lekki oraz stosowany z umiarem, i tak nie wchłaniał się całkowicie, zapychając mi pory, i wywołując zaskórniki, które zniknęły w zasadzie natychmiast po powrocie do mojego poprzedniego specyfiku.

Resztę zawartości saszetki wtarłam zatem w skórę ramion, i w tym zakresie nie doznałam żadnych przykrości, a krem wchłonął się bez zarzutu, co pozwala mi przypuszczać, że do cery innej, niż moja (mieszana, niedoskonała, 40+), kosmetyk jest odpowiedni, tym bardziej, że kusi dobrą, niewygórowaną cena, jest wydajny, i bardzo przyjemnie pachnie.

Skoro jednak moją cerę niekorzystnie "zalepił", nie mogę przyznać mu więcej, niż 3 gwiazdki.

Nivea

Używam już 3 opakowanie i nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian. Mam wrażenie ze tak działają wszystkie kosmetyki nivea - nawilżają i poza tym zupełnie nic nie robią. Nadal będę testować bo nie widzę innej alternatywy.

Lekki Krem nawilżający

Krem posiada bardzo przyjemny zapach oraz bardzo delikatną konsystencje. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Nie lepi się. Według mnie bardziej nawilża niż działa przeciwzmarszczkowo. Ogólnie Krem dobry na codzień również pod makijaż. Produkt w dobrej cenie.

Dobry

Krem w żółciutkim opakowaniu, to ulepszona formuła klasycznego Nivea Care. Ten krem między innymi zapewnia ochronę przeciwsłoneczną UVA i UVB. Ma lekką konsystencję, przyjemnie się wchłania. Krem ma działanie przeciwzmarszczkowe. Jest dobry pod makijaż. Doskonały na lato. Skóra wygląda promiennie. Jest dobrze nawilżona i wypoczęta.

Nie wiem co myśleć.

Krem przyzwoicie pachnie, ale skład jest daleki od ideałów. Nie widzę u niego, aby działał ochronnie na zmarszczki, trochę skórę natłuszcza, nawilża, ale nie jest to jak dla mnie satysfakcjonujący efekt. Nie nadaje się także pod podkład, bo wtedy się roluje - robiłam kilka podejść, z różną ilością, różnym czasem od nałożenia kremu do nałożenia podkładu, sprawdzałam na różnych, zawsze to samo, zawsze brzydko się rolował. Dla mnie nie jest wart uwagi.

Działa - Mama zadowolona

Krem kupiłam mojej mamie na urodziny . Krem znajduję się w ładny opakowaniu , takim żywnym , miłym dla oka. Krem jest wydajny , dobrze się wchłania . Skóra po kremie jest nawilżona , lekko wygładzona . Krem można kupić czasem na fajnej promocji . Mama poleca .

Ulubiony krem

Idealny na pierwsze zmarszczki. Nie pozostawia uczucia lepkości. Nadaje się pod makijaż. Pozostawia skórę promienna i odżywioną. Krem ten jest genialny, nawilża skórę bez uczucia lepkości, zmarszczki są zredukowane, a skóra ujędrniona. Jest z niego zadowolona.

Świetny krem!

Bardzo lubię ten krem. Ma bardzo delikatny zapach. Doskonale nawilża twarz, wzmacnia i regeneruje. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry za niewielką cenę. Sprawdza się jako baza pod makijaż. Nie uczula, nie podrażnia oraz działa kojąco na zaczerwienienia.
Jest łatwo dostępny. Można go kupić na promocji w dobrej cenie. Nie roluje się na skórze.