Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy 3 w 1

Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Taki sobie

To był mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy, zakupiony krótko po wizycie w rodzinnym domu, kiedy to na studiach któregoś razu zjechałam do rodziny na weekend i mama powitała mnie słowami "ooo ale masz zmarszczki" zamiast "dzień dobry kochana" :/ Mocno siadło mi to na psychice, więc pod wpływem impulsu sięgnęłam w drogerii po cokolwiek na co pozwalał mój skromny studencki budżet i nie wspominam tego kremu jakoś bardzo źle. Owszem, niestety zapychał mi pory a działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, ale sam w sobie dbał o skórę, odżywiał ją, nawilżał, ochraniał przed mrozem/suchym powietrzem. Nie wyrządził wielkiej krzywdy, ale cieszyłam się, gdy się kończył, bo moje pory już błagały o niewyciskanie wągrów co chwilę. Zostawiał na twarzy przyjemny ochronny film, nie był tłusty, ale też nie wchłaniał się do matu. Moja mieszana, ale wrażliwa i odwodniona cera całkiem dobrze go zniosła, ale więcej się z nim nie zbrata ;)

Fajny lekki kremik.

Fajny lekki kremik. Dobrze się sprawdza na co dzień, szybko się wchłania i można zaczynać dzień. Krem nawilża i napina skórę. Podoba mi się opakowanie ponieważ jest bardzo poręczne. Krem ładnie pachnie. Krem nakładam na twarz, szyję i dekolt a i tak wystarcza na dość długo. Produkt ten nie podrażnił ani nie zapchał mojej skóry.

Dla mnie troszkę zbyt lekki

Mam cerę bardzo suchą, starzejącą się , ze zmarszczkami. Bardzo lubię przeciwzmarszczkowe kremy, gęste, bogate i dobrze nawilżające. Ten krem jest niezły ale dla mnie trochę za lekki, tak jakbym nie czuła do końca jego działania. Nawilża to fakt ale bardzo delikatnie. Myślę że będzie odpowiedni dla osób które lubią jak krem szybko się wchłania. Niestety nie dla mnie.
Cena przystępna.

o tak!!

Krem jest doskonały. Ma lekką konsystencję, która bardzo szybko się wchłania w skórę twarzy i nie pozostawia tłustej warstwy. Produkt jest stosunkowo tani, zwłaszcza na promocjach. Nie zapycha ani nie podrażnia. Ma super, delikatny zapach.

Polecam!

Kupiłam ten krem w promocji za około 10 zł. Nie miałam wobec niego za dużych oczekiwań patrząc na cenę. Ten krem pozytywnie mnie zaskoczył. Po użyciu buzia była fajnie nawilżona, a przy regularnym stosowaniu napięta. Ma fajną lekką konsystencję i nie zostawia na twarzy tłustej warstwy. Szybko się wchłania. Jest rewelacyjny pod makijaż. Kremik jest bardzo łatwo dostępny. Opakowanie jest ładne. Krem jest bardzo wydajny.

Wspaniały

Super lekki krem. Używam go na dzień - nie maluję się więc nie stanowi bazy pod makijaż, nie sprawia jednak, że po użyciu moja skóra świeci się jak tłusta. Pozostawia ją jednak super nawilżoną na cały dzień.

Używa produktu od: próbka

Dostałam w jakieś drogerii próbkę tego kremu, więc postanowiłam przetestować.
Krem jest konsystencji kremowej, o ładnym zapachu,
Faktycznie intensywnie nawilża skórę, odżywia, a cera jest gładka i miękka w dotyku. Nie zauważyłam żadnej zmiany co do zmarszczek, linii micznych no , ale może za krótko używam go. Czy go ten krem ? Zastanawiam się nad tym.

Rewelacyjny krem!

Mam problem z suchą, wrażliwą skórą, zaczęły mi się juz pojawiać pierwsze zmarszczki. Długo szukałam odpowiedniego kremu dla siebie. Krem otrzymałam w ramach testowania od Nivea. Moja skóra polubiła się z nim od pierwszego użycia. Krem cudownie nawilża, regeneruje oraz ujędrnia skórę. Dobrze się rozprowadza i bardzo szybko się wchłania. Krem nie jest tłusty, ma lekką konsystencję. Ma przepiękny zapach. Redukuje widoczność zmarszczek oraz pomaga zapobiegać powstawaniu nowych. Dba o utrzymanie młodego wyglądu na dłużej. Przeznaczony jest do każdego typu skóry. Zapewnia intensywne nawilżenie i odżywienie, bez uczucia lepkości . Krem spełnił moje najśmielsze oczekiwania. Naprawdę polecam

Hit dla młodej cery

Wracam do niego często. <3
Jest lekki i szybko się wchłania,a jednocześnie zostawia skórę dobrze nawilżoną.
Zużyłam wiele opakowań, mimo iż lubię zmieniać pielęgnację twarzy co najmniej raz w miesiącu :)

Trudno stwierdzić działanie przeciwzmarszczkowe,ale co prawda w tym roku skończę 27 lat i na razie żadnej nie mam ;) Nie jest to zasługa samego kremu, ale moim zdaniem warto zacząć używać takich kosmetyków wcześniej niż później.. tym bardziej,że jest to fajna lekka formuła i nikomu nie powinna zaszkodzić :)

polecam

kupiłam bo był na promocji . zachęciła mnie witamina E i filtry w składzie,

Chyba najlepszy krem nivea jaki miałam. i do którego wróce na pewno.

ładnie nawilża cere.
jest promienna.
polecam do cery suchej

Znany dobry dla każdego

Krem kupiłam uwagi na formułę i filtr UV. Używałam go pod makijaż w okresie wiosenno-letnim. Sprawdził się dość dobrze na co dzień , nie uczulał, podrażniał. Lekka formuła sprawia że podkład dobrze się utrzymywał na skórze po przypudrowaniu. Jeśli nie zwracacie uwagi na składy kosmetyków to całkiem dobry wybór.

Obecnie używam go jedynie przy wykonywaniu henny brwii uwagi na skład.

Mieszane uczucia

Krem Nivea Care kupiłam z czystej ciekawości jego działania. Szukałam akurat w drogerii czegoś przeciwzmarszczkowego i padło na niego. Kosmetyk okazał się całkiem niezły. Konsystencja fajna, nie za gęsta nie za rzadka, dobrze się rozprowadza i wchłania. Co do działania to nawet nieźle nawilża, natomiast działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Na plus to, że posiada filtr UV ale niestety nie ma informacji jaki. Opakowanie funkcjonalne i całkiem ładne. Zapach kremu przyjemny. Podsumowując ciekawy krem na dzień dla skór mało wymagających.