Go Cranberry, Micelarny żel do mycia twarzy i demakijażu

Go Cranberry, Micelarny żel do mycia twarzy i demakijażu

Micelarny Żel Do Mycia Twarzy i Demakijażu przeznaczony jest do codziennego oczyszczania twarzy i demakijażu. Dzięki delikatnym substancjom myjącym pozostawia skórę odświeżoną i wolną od podrażnień. Micelarne struktury doskonale absorbują tłuste zanieczyszczenia, co sprawia, że demakijaż jest wyjątkowo skuteczny. Łagodne działanie żelu nie narusza bariery lipidowej naskórka, przez co polecany jest także osobom o wrażliwej skórze. Zawarty ekstrakt z owoców żurawiny dostarcza naturalnych witamin i mikroelementów, a także wzmacnia odporność skóry. Allantoina działa regenerująco oraz łagodzi zaczerwienienia. Panthenol zmiękcza i wygładza skórę oraz wzmaga jej nawilżanie.

*składniki z certyfikatem ekologicznym

Spełnia swoją funkcję

Przyjemny żel o delikatnym zapachu, dobrze sprawdza się w wieloetapowym oczyszczaniu do zmycia olejku i resztek kosmetyków. Zużyłam 2 opakowania i pewnie jeszcze go zakupię. Szkoda, że ciężko dostać go stacjonarnie.

Dobry zel z dobrym skladem

Zel ten zakupilam po dobrej recenzji pewnej pani youtuberki. Nie zaluje.
Choc jest malo wydajny ma obledny zapach, higieniczna pompke i odpowiada mi jego konsystencja. Dalam za niego cos okolo 18zl... mozna dokupic do niego tonik bodajze, chyba wyprobuje.

Kolejne rozczarowanie

Żel to kolejny kosmetyk tej marki, który wypadł kiepsko, choć tu też przez moje osobiste odczucia. Ma przedziwną konsystencję, taką glutowato-śliską. Bardzo ślizga się po skórze, dłonie same wędrują po twarzy przez co mam odczucie, że niedokładnie się nim myje. Staram się skoncentrować i pilnować, aby myć przez chwilkę w jednym miejscu, ale jest to trudne. A w wieloetapowym oczyszczaniu po użytym olejku to już w ogóle ślizgawka :D No ale używam, podobnie jak micel. Świadomie się męczę, ale nie wiem dlaczego nie chcę ich odłożyć.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Kupiłam ten żel z dużymi oczekiwaniami, w związku z bardzo pozytywnymi doświadczeniami z olejkiem do demakijażu z tej samej serii . Planowałam używać go w dni, gdy mam delikatniejszy makijaż lub jako drugie mycie po olejku oraz rano. Niestety zawiodłam się i nie kupię ponownie

Minusy:
- przesusza skórę (może nie ma jakiejś tragedii, ale jednak)
- bardzo mało wydajny (myślę że ok 3-4 tyg. przy codziennym używaniu, ja używam rzadziej)
- sztuczny zapach

Używam go co kilka dni samodzielnie i jako drugie mycie po oleju, gdy mam bardzo mocny makijaż. Nie nadaje się do zbyt częstego używania, bo mógłby zaszkodzić.

Żel micelarny z Biedry za 5 zł sprawdza mi się lepiej ;)

dobry i przyjemny w używaniu

Skuteczny i delikatny. Żel jest ostatnim krokiem w moim oczyszczaniu twarzy. Usuwa wszystkie pozostałości , z którymi nie uporał się płyn micelarny lub dwufazowy. Zmywa wszelkie resztki kosmetyków, odświeża skórę i koi ją. Nie podrażnia i nie wysusza. Moja jest wrażliwa, sucha i skłonna do ściągnięcia po myciu, w tym przypadku to nieprzyjemne uczucie nie występuje. Żel odświeża i nie zostawia żadnej warstewki . Ma standardową wydajność. Ładnie pachnie

Delikatny, a skuteczny żel do oczyszczania twarzy

Micelarny żel do mycia twarzy i demakijażu Go Cranberry wydaje się być niezwykle delikatny, a przy tym zaskakująco skuteczny. Bardzo ładna, zgrabna buteleczka z praktyczną pompką zasługują na pochwałę. I jedyne czego mi tu zabrakło to bardziej energetyzującego, może charakterystycznego zapachu, który nad ranem pobudziłby do działania

Plusy:
- delikatność, bez wysuszania skóry
- bardzo dobre oczyszczanie twarzy z podkładu, pudru, róży, bronzerów, korektorów i zwyczajnych zanieczyszczeń
- funkcjonalne i praktyczne opakowanie z pompką
- bardzo ładna szata graficzna

Plus / Minus:
- zapach niby ładny, świeżo-kosmetyczny, wolałabym coś bardziej z charakterem, coś bardziej pobudzającego