Felicea, Naturalny róż

Felicea, Naturalny róż

Naturalny prasowany róż Felicea charakteryzuje się lekką i trwałą konsystencją. Idealnie rozprowadza się na skórze, zapewniając dopełnienie naturalnego makijażu. Ten wegański kosmetyk pozostawia efekt naturalnego blasku zdrowej cery, dekorując skórę delikatnym połyskiem, który subtelnie ożywia twarz oraz optycznie wygładza niedoskonałości. Róż do makijażu policzków Felicea dostępny jest w trzech odcieniach.

warto kupić

Marka Felicea ma kilka naprawdę godnych uwagi produktów. Jednym z nich jest ten róż.
Skład idealny. Przy aplikacji trochę pyli, jednak można to opanować bez większych problemów. Nakłada się równomiernie, dając ładny kolor, którego intensywność można budować.
Produkt wydajny, starcza na wieki.

Genialny kosmetyk

Wybrałam odcień nr 112 Soczysta brzoskwinia, który jest idealny dla ciepłych, oliwkowych karnacji.
Jest to kolejny kosmetyk marki Felicea, który okazał się po prostu świetnej jakości. Uważam, że to bardzo niedoceniona firma.
Z plusów tego kosmetyku mogę wymienić

+ mega mocne napigmentowanie - na prawdę należy z nim bardzo uważać,nakładać ostrożnie i w bardzo małej ilości, bo inaczej mogą powstać plamy
+świetna trwałość - utrzymuje się od rana do wieczora, cały dzień wygląda tak samo, nie ściera się, nie traci na intensywności
+naturalny skład. Myślę, że osoby które maja problem z niedoskonałościami na policzkach to może dobrym pomysłem byłoby zmienić róż albo bronzer na taki o naturalnym składzie
+opakowanie bardzo wysokiej jakości, solidny plastik, który nie rozleci się po kilku miesiącach. Generalnie zauważyłam, że kosmetyki Felicea mają bardzo porządne opakowania
+ cena - regularnie róż kosztuje ok 29 zł, ja go kupiłam za ok 22 zł. to na prawdę śmieszna cena jak za tak wysoką jakość, super efekt i skład.

- minusem jest spore pylenie sie przy kontakcie z pędzlem

Mam coraz więcej kosmetyków tej marki, każdy jak do tej pory okazuje się być na prawdę wysokiej jakości za rozsądną cenę. warto zwrócić na tę firmę uwagę. Wcześniej myślałam, że te kosmetyki może i są naturalne ale bardzo słabe jeśli chodzi o efekt ale nic bardziej mylnego. Jest to jedna z najlepszych naturalnych marek z kosmetykami kolorowymi.

Sto razy tak dla „Kwiatu wiśni”

Bohaterem mojej setnej recenzji w grudniu, musi być jakiś specjalny dla mnie produkt - pomyślałam. Przedstawiam Wam zatem naturalny róż do twarzy Felicea. Czy jest wart takiego uhonorowania? Same zdecydujcie:) Ja Wam tylko podpowiadam odpowiedź...

Po tym, jak urzekł mnie produkt Nabla, a wcześniej Bourjois nie szukałam nowego różu. Jednak z Nablą miałam problem, gdyż był sprzedawany tylko w opakowaniach uzupełniających i nie miałam go jak przechowywać, przez co się szybciej kruszył. Koleżanka poleciła mi „Kwiat wiśni”, marki Felicea, a ja ochoczo go zakupiłam.

Najpierw spodobała mi się jego nazwa, bo lubię wiśnie i ich barwę:) Poza tym przeczytałam, że kolor tego różu jest idealny dla jasnych karnacji i chłodnych typów urody. To jest to! – stwierdziłam.

Potem zauroczył mnie jego naturalny skład, m.in. bogactwo mineralnych składników. Róż ma w swoim składzie Mikę, odbijającą i rozpraszającą światło, która ukrywa niedoskonałości cery, Kaolin czyli glinkę białą, pełniącą rolę rozjaśniacza i pochłaniającą sebum oraz matującą, a także Krzemionkę – wygładzającą optycznie skórę. Prócz tego znajdziemy w nim również ekstrakt z bambusa, Olej sojowy, witaminę E oraz puder rubinowy, który pielęgnuje skórę i rozświetla buzię, pięknym blaskiem.

Opakowanie różu jest okrągłe, proste, ma kolor biały, symbolizujący świeżość. Na jego wieczku znajduje się logo marki oraz ozdobny element w kolorze jasnozielonym, przypominający liść. Produkt w opakowaniu ma kolor różowy, ale w towarzystwie lekko koralowego. Na ręce zaś to ładny różowy, ale nieagresywny, z minimalnie połyskującą poświatą, jednak bez widocznych drobinek. Konsystencja różu jest aksamitna, bardzo przyjemna w dotyku. Niewiele go potrzeba, aby ujawnił swój kolor na ręce, gdzie zawsze próbuję kosmetyki przed użyciem. Zapachu nie wyczułam żadnego, więc pewnie nie pachnie:).

Wszystko ładnie, pięknie, ale pierwsze podejście do jego wypróbowania na policzkach skończyło się u mnie klapą:). Sądziłam, że skoro na ręce dawał dość spokojny kolor, to tak samo będzie się zachowywał na twarzy. Postępowałam tak, jak w przypadku każdego różu, więc dwukrotnie, nie oszczędzając, nabrałam go na pędzel. Ale to był błąd! Ten róż jest intensywny, jak pisałam aksamitny, ma świetną przyczepność do pędzla, więc potrzeba go bardzo niewiele, by był wystarczająco widoczny na policzkach. U mnie był aż za bardzo widoczny! Piszę o tym, bo być może ta wskazówka przyda się Wam dziewczyny:)

Następnym razem nie popełniłam już takie błędu i tylko raz delikatnie zanurzyłam pędzel w opakowaniu z różem. To wystarczyło, by stworzyć ładny, nieprzesadzony kolor na policzkach.

Jaki efekt kolorystyczny daje produkt Felicea? U mnie, na dość jasnym podkładzie Max Factor Miracle Second Skin 03 Light, ma nieznacznie chłodny odcień różowy, ale nie typowo zimny, bo w tle jest też odrobinę koralowy. Twarz wygląda w jego towarzystwie ładnie, na zdrowo zaróżowioną, a nie na pomalowaną, jak farbką. Róż oprócz tego jest też bardzo trwały. Bez poprawek wytrzymuje cały dzień.

Czy ma jakieś wady? Tak bym tego nie nazwała, ale warto wiedzieć, że gdy nałożyłam go na pędzel za dużo, wcześniej zbyt intensywnie majstrując przy różu, lekko się osypywał z pędzla. Ale po kilku próbach, nabrałam wprawy i nic takiego już mnie nie spotyka.

Podsumowując: Róż ma świetny, wegański skład. Kolor 111 jest ładny, lekko chłodny, co docenią szczególnie dziewczyny „bladolice”. Jest to produkt trwały, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Nie zapycha, nie powoduje podrażnień. Na twarzy prezentuje się naturalnie, dając wrażenie zaróżowionych od dobrych emocji policzków.

„Kwiat wiśni” jest bardzo dobrze napigmentowany, przez co wydajny. I do tego kosztuje 28 złotych za 3,5 g. Polecam go do przetestowania, bo jest tego wart. Mnie zauroczył, choć zanim to nastąpiło musiałam się nauczyć z nim współpracować. Ale się opłaciło!

Jestem zadowolona

Mam odcień 111. Szukałam różu, trwałego, naturalnego, i o odpowiednim odcieniu. Nie za ciepły i nie za ciemny. I w przystępnej cenie. Ten spisuje się idealnie. Do tej pory używałam różu mineralnego z Ameli, wcześniej różnych drogeryjnych. Niestety drogeryjne albo były mało widoczne, albo mało trwałe albo co najgorsze zapychały moje raczej czyste policzki. Mineralny był nawet ok. Ale Kolor troszkę za ciepły i niestety schodził z twarzy. Ten jest bardzo dobry. Kolor, konsystencja trwałość i cena wszystko przyzwoite. Nie zapycha, nie pogarsza cery. Jeszcze może nie ideał, ale póki co zostaje przy nim.

100% zadowolenia

Zmorą naturalnych kosmetyków jest to, że większość z nich jest sypka, a to bardzo komplikuje ich codzienne stosowanie. Zachwycił mnie fakt iż róż Felicea jest prasowany i na dodatek ma świetny, naturalny skład. Odcień 111 to kolor który będzie idealny dla większości polek - jasna cera pokocha ten odcień. Jest on naturalny, lekko chłodny. Kosmetyk łatwo się aplikuje, jest dość intensywny i nie zostawia plam na skórze. Trwały na mojej tłustej cerze przez wiele godzin. Jedyna, maleńka wada jest taka, że się odrobinę osypuje, ale wystarczy umiejętnie go aplikować na pędzel i wszystko jest jak należy.

Super

Posiadam kolor 111 (kwiat wiśni).
Róż zamknięty jest w proste oraz wygodne opakowanie.
Utrzymuje się na twarzy cały dzień.
Ma delikatny kolor, który pozwala na stopniowanie aplikacji.
Pozytywnie wpływa na cerę.