Avon, Color, Glazewear Lip Gloss (stara wersja)

Avon, Color, Glazewear Lip Gloss (stara wersja)

Błyszczyk do ust dostępny w ośmiu kolorach.

Błyszczyk metaliczny, Extreme Shine lub bezbarwny prosimy oceniać w oddzielnych zgłoszeniach.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry;) lubię naturalne kolorki a odcień na zdjęciu do takich należy. doiść trwały oczywiście jak na błyszczyk! polecam :)

Oceniam na 3.00

Faktycznie świetny! Ma przyjemny zapach i konsystencję (nie przyklejają się do niego włosy). Fajnie pielęgnuje i nabyszcza usta, wogóle jakość b. dobra, ale te kolorki... Dlaczego nie ma żadnego w beżach, złotawego, morelowego, albo odrobinę różowego? Dlatego daję mu tylko 3 gwiazdki.

Oceniam na 5.00

Kupiłam go niedawno zachęcona waszymi ocenami. Jest dokładnie taki jak piszecie. Odcień fantastyczny, dodaje świeżości w wyglądzie, dzięki niemu buzia jakby 'promienieje', wspaniale nawilża usta. Malutki minusik za tą lepkość, ale jak to już było powiedziane- taki to urok błyszczyków.Czegoś takiego szukałam bezskutecznie od bardzo dawna!

Oceniam na 4.00

Lubię ten błyszczyk. Podoba mi się zapach. Wygodny w użyciu.Lubię nakładać na niego delikatne pomadki w transparentnych kolorach - otrzymuję niezłe efekty!(Polecam) Ale mógłby się tak nie lepić!!!!!!(przyklejaja mi sie do niego włosy, czego nie lubię)

udany produkt Avonu

Ja również mam Tickled Pink :) i również jestem zadowolona. Szczególnie odkąd obcięłam włosy i nie przyklejają mi się do ust;), szaleję z błyszczykami, a ten jest jednym z lepszych jakościowo i ładniejszych w kolorze. Odrobinę się lepi, ale za to pięknie pachnie i do wszystkiego pasuje.

Oceniam na 4.00

wlasnie dzis odebralam ten blyszczyk i rowniez mi sie spodobal kolorek,usta wygladaja bardzo kuszaco i jednoczesnie naturalnie,mysle ze blyszczyk ten o wiele ladniej wyglada w naturalnym swietle a do tego gdy swieci slonce:)

Oceniam na 4.00

Dosc dobry blyszczyk, jednak na moich ustach z powodu swojje lepkosci szybko sie zbryla. Jednak ma duzy plus za zapach i za ladny kolor. Z checia go uzywam.

Oceniam na 4.00

Tak, tak, to się akurat Avon-owi udało. Tickled Pink to fantastyczny kolor, do jakości błyszczyku nie mogę się przyczepić, zapach suuuuper. :)

Oceniam na 4.00

No cóż... Glazewear i mamy usteczka, którym nie można sie oprzeć ;)

Oceniam na 4.00

zgadzam sie z pozytywna opinia ..jeden z niewielu produktow Avon , ktory mi podpasowal:)))i ten odcien Tickled Pink- bardzo naturalny , sportowy :))

Oceniam na 4.00

Produkt rzeczywiście udany. Nawilża, nabłyszcza, ładny zapach i miłe kolory. Jedyny błyszczyk oprócz IsaDora, po który sięgam. Malutki minusik za "lepkość". Ale taka już uroda błyszczyków :)