Senelle, Oczyszczający olejek do demakijażu

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

Cena PLN 56.00

Moc oczyszczenia.
Olejek hydrofilny służy do demakijażu. Bardzo delikatnie usuwa zabrudzenia oraz zanieczyszczenia. Cykl inspired by Winter cechują świetne oleje: z nasion żurawiny, z owoców rokitnika oraz z awokado. Zauroczy Cię skutecznością w usuwaniu makijażu, łatwością spłukiwania i tym, że pozostawia skórę miękką i odżywioną.
Cykl inspired by Winter cechują oleje:
z nasion żurawiny, pełen kwasów omega-3 i omega-6 co ułatwia wnikanie i wykorzystanie niezbędnych kwasów tłuszczowych przez skórę,
z owoców rokitnika niezwykle bogaty w witaminy, składniki mineralne i polifenole,
z awokado zawierający jednonienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy: A, B, D, E, H, K, PP oraz skwalen
Uzupełnione o olejek migdałowy, olej jojoba oraz o innowacyjną substancję Oléoactif® Pomegranate.
Olejek hydrofilny aplikuje się na suchą skórę i masuje tak by jak najdokładniej związać makijaż i zanieczyszczenia skóry, a następnie go zmyć. W fazie łączenia olejku z wodą może powstawać emulsja, ale jest to faza zmywania preparatu ze skóry.
Przy wcześniejszym połączeniu olejku z wodą na pewno łatwiej się go rozprowadza, ale tylko aplikacja na suchą skórę daje optymalne efekty.

oczyszczające
bez alkoholu, bez parabenów
z pompką
olejek
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

Kocham ale drogi :(

O ile dobrze pamietam kupiłam na notino lub w super-pharm. Zapłaciłam około 50 zł. Nie żałuję, olejek idealnie sprawdza się w swojej roli. Pięknie rozpuszcza makijaż, skóra po użyciu jest nawilżona i miękka. Oczywiście po użyciu myje żelem, jednak niezbyt mocny i przyjemny zapach jest tutaj dodatkowym plusem. Bardzo wydajny! Najbardziej boli cena bo na rynku jest duży wybór tego typu produktów jednak przy okazji pewnie kupię bo naprawdę go lubię :)

Ulubieniec w tej kategorii!

Olejku do demakijażu Senelle zużyłam już kilka opakowań i można powiedzieć, że stał się stałym bywalcem w mojej pielęgnacji.
Uwielbiam testować produkty w tej kategorii, szczególnie olejki i masełka, ale gdy poznałam ten produkt, to coraz rzadziej go wymieniam i testuję nowe produkty :)
Spełnia wszystkie moje oczekiwania i jest bardzo przyjemny w użyciu.
Po pierwsze skuteczność - świetnie radzi sobie z rozpuszczeniem makijażu, czy kremu spf, nie trzeba poświęcać dużo czasu, aby dobrze oczyścić skórę.
Po drugie konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta, w punkt - z łatwością rozprowadza się na twarzy, a wykonywanie masażu podczas demakijażu to czysta przyjemność.
Po trzecie, super łączy się z wodą - emulguje, dzięki czemu z łatwością zmywa się z twarzy.
Co więcej, nie tworzy mgły na oczach, nie szczypie i ma neutralny zapach.
Wygodne i higieniczne opakowanie z pompką na plus.
Czego chcieć więcej?
To zdecydowanie mój ulubiony produkt w kategorii olejków do demakijażu!

Do demakijażu super

Warty uwagi
Olejek jest przyjemny w użyciu. Zapach może spodobać się wielu osobom. Produkt dobrze się aplikuje i ma dobrą konsystencję. Olejek usuwa dobrze makijaż szczególnie gdy wmasowuje się go długo. Polecam do różnych typów skóry.

Pół na pół

Kupiłam do zmywania SPF wieczorem. No i wszystko fajnie, doczyszcza ładnie, ale niestety, nie jest chyba najlepszym możliwym wyborem dla bardzo wrażliwej skóry. Po wieczornym dwuetapowym myciu prawie zawsze kończyłam ze zbyt suchą skórą na twarzy, która łatwo wpadała w zaczerwienienie. Przerzucając się na płyn micelarny, a potem jeszcze na olejek, nie miałam takich problemów. Nie podoba mi się też, ile kosztuje.

Mój demakijażowy ulubieniec

Produkt Senelle odkryłam całkiem niedawno. Szukałam czegoś do demakijażu co zastąpi stosowane przeze mnie do tej pory płyny micelarne.
Zdecydowałam się na produkt o formule olejku do demakijażu i padło właśnie na Senelle.
Jestem zachwycona tym produktem i zostaje w mojej rutynie oczyszczania na 100%.
Ma delikatny, nienachalny zapach, wystarczy odrobina produktu nałożona czystymi dłońmi na suchą twarz i olejek robi całą robotę. Bardzo skutecznie usuwa makijaż nawet ten oczu, nie podrażnia nie wysusza a wręcz daje efekt delikatnego nawilżenia skóry.
Produkt można stosować zarówno na zwilżoną wodą twarz jak i na suchą skórę ale ja osobiście preferuję stosować na suchą. W moim odczuciu działanie olejku czyli usunięcie makijażu jest wtedy bardziej skuteczne.
Olejek może do super tanich nie należy ale jest wart swojej ceny. A przy tym jest wegański i ma naturalny skład. Dla mnie to istotne :)

Moje odkrycie

Ten produkt to moje odkrycie. Kosmetyk idealny! Pielęgnacja z tym produktem to niesamowite przeżycie.
Ma delikatny zapach oraz olejową formułę. Idealnie rozpuszcza mój makijaż twarzy i oczu a co więcej nie podrażnia. Produkt dawkowany pompką, która chodzi bez żadnego problemu. Naprawdę jestem zachwycona !

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Cudowny olejek do demakijażu

Świetny olejek do demakijażu, bezproblemowo rozprowadza się go po twarzy jak i zmywa. Bardzo dobrze oczyszcza, bez podrażnień. Nie zapycha - polecam w szczególności przy cerach problematycznych. Olejek jest wydajny - starcza spokojnie na 2-3 miesiące.
Jedynym minusem jest dostępność produktu, mam nadzieje, że pojawi się w drogeriach rossmann lub hebe.

Dobry jako pierwszy etap oczyszczania skóry

Olejek świetnie sprawdza się w pierwszym etapie oczyszczania skóry. Nie podrażnia, i nie zapycha skóry. Delikatnie oczyszcza i jednocześnie nawilża skórę. W kontakcie z wodą łatwo się emulguje i zmywa się. Fajnie domywa makijaż, nie potrzeba tarcia czy użycia wacików. Produkt jest wydajny wystarczy niewielka ilość aby oczyścić twarz oraz szyję.

Polecanko

Demakijaż w moim wykonaniu musi zostać przeprowadzony tylko i wyłącznie przy użyciu dłoni - bez dodatkowych rękawic, ręczniczków czy płatków bawełnianych.
Zachęcona mnóstwem pozytywnych opinii zakupiłam olejek i... dołączam do grona osób, które uwielbiają ten kosmetyk.
Olejek ma specyficzny zapach, mi osobiście nie przeszkadza. Jest bardzo wydajny, wystarczą dwie pompki aby zmyć dokładnie cały makijaż. Polecam jednak rozpocząć na suchych dłoniach, w kontakcie z wodą nie jest już tak skuteczny.
Najważniejsze - buzia po demakijażu jest czysta, miękka i nie ściągnięta.

Uwielbiam

Kupiłam kilka lat temu z polecenia od kosmetyczki. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Od tego czasu używam tylko tego.
Nie szczypie (można śmiało otworzyć oczy podczas mycia) do rze domywa makijaż i pozostawia skórę napięta.
Jest bardzo wydajny, wystarczy 1-2 pompki.

Uważąm, ze jest najlepszy

Wypróbowałam wiele olejków do demakijażu, ten uważam za najlepszy. W pierwszym kroku używam samego olejku, a następnie zmywam wodą. W połączeniu z wodą jego oleista konsystencja zmienia się w mleczko i szybo się zmywa. Dodatkowo używam pianki lub żelu do mycia twarzy.

Serdecznie polecam

Ma specyficzny zapach, ale mi to nie przeszkadza i da się przywyknąć. Świetne działanie- buzia nie jest ściągnięta, nawilżona a w dodatku dzięki ceramidom odbudowana. Mam cerę mieszaną, ale u mnie sprawdza się świetnie, chociaż producent rekomenduje ten produkt dla zbalansowanych i suchych. Polecam!!!