Senelle, Oczyszczający olejek do demakijażu

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

REKLAMA

Moc oczyszczenia.
Olejek hydrofilny służy do demakijażu. Bardzo delikatnie usuwa zabrudzenia oraz zanieczyszczenia. Cykl inspired by Winter cechują świetne oleje: z nasion żurawiny, z owoców rokitnika oraz z awokado. Zauroczy Cię skutecznością w usuwaniu makijażu, łatwością spłukiwania i tym, że pozostawia skórę miękką i odżywioną.
Cykl inspired by Winter cechują oleje:
z nasion żurawiny, pełen kwasów omega-3 i omega-6 co ułatwia wnikanie i wykorzystanie niezbędnych kwasów tłuszczowych przez skórę,
z owoców rokitnika niezwykle bogaty w witaminy, składniki mineralne i polifenole,
z awokado zawierający jednonienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy: A, B, D, E, H, K, PP oraz skwalen
Uzupełnione o olejek migdałowy, olej jojoba oraz o innowacyjną substancję Oléoactif® Pomegranate.
Olejek hydrofilny aplikuje się na suchą skórę i masuje tak by jak najdokładniej związać makijaż i zanieczyszczenia skóry, a następnie go zmyć. W fazie łączenia olejku z wodą może powstawać emulsja, ale jest to faza zmywania preparatu ze skóry.
Przy wcześniejszym połączeniu olejku z wodą na pewno łatwiej się go rozprowadza, ale tylko aplikacja na suchą skórę daje optymalne efekty.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
oczyszczające
bez alkoholu, bez parabenów
z pompką
olejek
>100ml

• Opakowanie: 5

Dobry jako pierwszy etap oczyszczania skóry

Olejek świetnie sprawdza się w pierwszym etapie oczyszczania skóry. Nie podrażnia, i nie zapycha skóry. Delikatnie oczyszcza i jednocześnie nawilża skórę. W kontakcie z wodą łatwo się emulguje i zmywa się. Fajnie domywa makijaż, nie potrzeba tarcia czy użycia wacików. Produkt jest wydajny wystarczy niewielka ilość aby oczyścić twarz oraz szyję.

Polecanko

Demakijaż w moim wykonaniu musi zostać przeprowadzony tylko i wyłącznie przy użyciu dłoni - bez dodatkowych rękawic, ręczniczków czy płatków bawełnianych.
Zachęcona mnóstwem pozytywnych opinii zakupiłam olejek i... dołączam do grona osób, które uwielbiają ten kosmetyk.
Olejek ma specyficzny zapach, mi osobiście nie przeszkadza. Jest bardzo wydajny, wystarczą dwie pompki aby zmyć dokładnie cały makijaż. Polecam jednak rozpocząć na suchych dłoniach, w kontakcie z wodą nie jest już tak skuteczny.
Najważniejsze - buzia po demakijażu jest czysta, miękka i nie ściągnięta.

Uwielbiam

Kupiłam kilka lat temu z polecenia od kosmetyczki. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Od tego czasu używam tylko tego.
Nie szczypie (można śmiało otworzyć oczy podczas mycia) do rze domywa makijaż i pozostawia skórę napięta.
Jest bardzo wydajny, wystarczy 1-2 pompki.

Uważąm, ze jest najlepszy

Wypróbowałam wiele olejków do demakijażu, ten uważam za najlepszy. W pierwszym kroku używam samego olejku, a następnie zmywam wodą. W połączeniu z wodą jego oleista konsystencja zmienia się w mleczko i szybo się zmywa. Dodatkowo używam pianki lub żelu do mycia twarzy.

Serdecznie polecam

Ma specyficzny zapach, ale mi to nie przeszkadza i da się przywyknąć. Świetne działanie- buzia nie jest ściągnięta, nawilżona a w dodatku dzięki ceramidom odbudowana. Mam cerę mieszaną, ale u mnie sprawdza się świetnie, chociaż producent rekomenduje ten produkt dla zbalansowanych i suchych. Polecam!!!

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

wart ceny

Produkt zdecydowanie wart swojej ceny! Pięknie domywa krem z filtrem zostawiajac skore oczyszczona i nawilżona, gotową do dalszej pielęgnacji. Pompka przy produkcie działa bez zarzutów. Moja cera świetnie toleruje produkt, mimo to że jest mieszana ze skłonnością do niedoskonałości, to nie zauważyłam żadnego zapchania ani wyprysków. Skuszona pozytywnymi opiniami, postanowiłam przetestować i się zakochałam, będę polecać dalej!! Jak na codzienne wieczorne mycie, na chwile obecna ubyło nie dużo olejku (3 pompki mi wystarczą). Zapach również mi nie przeszkadza, nie jest za intensywny, jest po prostu okej.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Opakowanie: 5

Bardzo przyjemny olejek do demakijażu cery

Oczyszczający olejek do demakijażu Senelle otrzymujemy w poręcznej, smukłej butelce z higieniczną pompką. Dzięki niej dozowanie kosmetyku jest bardzo wygodne - mój egzemplarz działał bez żadnych zarzutów :) Grafika jest z kolei niebiesko-biała, bardzo ładna i współgra z innymi produktami tej marki - super! W składzie olejku należy wymienić: oleoactif pomegranate, olej ze słodkich migdałów, olej z awokado czy oleje z żurawiny i rokitnika. Łącznie jest to aż 99,30% składników pochodzenia naturalnego. Produkt powstał z myślą o każdym rodzaju skóry i idealnie nadaje się do dwuetapowego oczyszczania cery jako pierwszy etap.

Olejek Senelle ma ciemnożółty kolor oraz niezwykle przyjemny, ciepły, waniliowy zapach. Świetnie rozprowadza się na skórze. W połączeniu z wodą tworzy delikatnie mleczną emulsję, a to dzięki właściwościom hydrofilnym. Bardzo dobrze służył mi podczas wieczornej pielęgnacji, skutecznie pomagając oczyścić cerę po całym dniu oraz przygotować ją do dalszych etapów pielęgnacyjnych.

Jeżeli mowa o jego właściwościach, to muszę wspomnieć, że kosmetyk wspaniale radzi sobie z demakijażem twarzy i ust - a zastosowany na sucho świetnie rozpuszcza wodoodporny makijaż. Może być z powodzeniem stosowany także do demakijażu oczu, ponieważ nie powoduje dyskomfortu ani uczucia szczypania. Oczyszcza, odświeża, zmiękcza, nawilża i odżywia skórę. Pozostawia ją gładką w dotyku. A ponadto normalizuje wydzielanie sebum w strefie T (mam cerę mieszaną z różnymi problemami).

Szczerze polubiłam się z tym olejkiem - stosowało mi się go naprawdę bardzo dobrze, sięgałam po niego z przyjemnością. I szczerze mogę go polecić. Po olejku myłam jeszcze cerę żelem i wówczas efekt oczyszczenia był dla mnie w pełni satysfakcjonujący. Na sam koniec wspomnę jeszcze o jego cenie - za opakowanie o pojemności 150 ml zapłacimy około 59 złotych. W mojej ocenie cena jest atrakcyjna i zachęcająca do zakupu. Wydajność także oceniam na plus. No naprawdę warto dać mu szansę :) Ja bardzo chętnie powrócę do niego w niedalekiej przyszłości. Polecam <3

Najlepszy !

To zdecydowanie najlepszy olejek do demakijażu jaki miałam. Ma ładny nienachalny zapach, świetnie zmywa makijaż. Dobrze emulguje z woda i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Robi robotę!

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Są lepsze, cieknie z opakowania

Co do zawartości opakowania, z którego produkt wycieka to całkiem średni olejek ,

Sadze ze jest przereklamowany przez youtuberki.

Opakowanie wadliwe, spotkałam się z opiniami ze innym też się wylewał przy pompowaniu co moim zdaniem jest niedopuszczalne. W koszyku w którym trzymam kosmetyki zostawiał plamy, plamy miałam również na pralce lub umywalce - strasznie brudził.

Olejek ma dosć gestą konsystencje którą całkiem dobrze domowa się wodą, jednak u mnie powodował szczypanie w oczy i potrafił mnie zapchać jeśli stosowałam go solo, dlatego na drugie „do”-mycie zawsze stosowałam żel do twarzy.

Średnio wydajny może dlatego ze sporo kosmetyku wyciekało.. cena wygórowana jak za produkt który potrafi zapychać i szczypać w oczy.

Niestety nie kupie ponownie.

Rewelacyjny oleje do oczyszczania

Kupiłam z polecenia. Jest to najlepszy olejek do oczyszczania skóry jaki miałam. Doskonale zmywa makijaż . Idealny jako pierwszy etap oczyszczania. Kupiłam po nim z innej firmy żeby przetestować i na 100% wzorce do tego z Senelle.

Uwielbiam ❤

Olejek do demakijażu Senelle jest pozycją w oczyszczaniu dwuetapowym, która zagościła w mojej kosmetyczce na stałe. Uwielbiam w nim wszystko, od zapachu, po konsystencję aż po działanie.
Najbardziej lubię go używać jesienią i zimą. Ma zapach, który kojarzy mi się z chłodnymi zimowymi wieczorami właśnie.
Konsystencja olejku jest bardzo przyjemna, jedwabista. Kosmetyk wspaniale łączy się z każdym makijażem. Ja zawsze przez dłuższa chwilę kontynuuje masaż twarzy, po czym zmywam ciepłą ale nie gorąca wodą. Cały proces jest niezwykle sprawny, nie ma potrzeby używania dużej ilości wody, zawarte w olejku emulgatory zamieniają olejek w emulsję łatwą do zmycia.
Co ważne, olejek nie wysusza twarzy, nie ma żadnych agresywnych substancji w swoim składzie, a wręcz przeciwnie. Cera jest przyjemnie miękka, nawilżona, bez uczucia jakiegokolwiek filmu czy tłustości.
Polecam z czystym sercem.

• Opakowanie: 1

Bardzo dobry olejek

Chodz jest to dopiero mój początek demakijażu olejkiem to mam bardzo dobre odczucia. Olejek Bardzo dobrze usuwa makijaż, ma ładny delikatny zapach, moja cera jest mieszana i problematyczna i nie zauważyłam żeby zapychał a wręcz przeciwnie pomagał oczyszczać cerę z zaskórników. Mimo wysokiej ceny to polecam bo starczył mi na pół roku. Jedyny minus do producenta to butelka mało szczelna przez to produkt mi się wylewał.