Replay, for Her EDT

Replay, for Her EDT

Replay dla Niej jest wyrazem swobodnego stylu i nowej postawy życiowej. To ekscytujący, pełen kontrastów, odważny zapach. A kim ona jest? Młoda, figlarna, ciesząca się życiem artystka, jest seksowna i śmiała. Zapachem Replay podkreśla swój oryginalny styl i niestandardowe podejście do życia.
W nucie głowy lekka woń jabłek łączy się z musującymi nutami cytrusowymi. Taka mieszanka budzi nieskrywany zachwyt. W nucie serca kolorowa słodycz mirabelki nieśmiało prowadzi do pewnego akordu drzewnego i tworzy nieoczekiwaną i wyrazistą kompozycję. W nucie bazy słodka i soczysta nuta migdałowca odkrywa bogaty koktajl zapachów.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jabłka, cytrusy
nuta serca: mirabelka, akord drzewny
nuta bazy: migdałowiec

Nuty
drzewne
50 - 100ml, <50ml

Kocham go !

Zapach świetny, lekki ale wyczuwalny . Idealny na wszystkie pory roku. Ja nie lubię ciężkich pzapachów, więc w tym się zakochałam. Polecam go miłośniczkom delkiatnych zapachów.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Jabłka, pieprz, wanilia, cedr?

Na wstępie muszę zaznaczyć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!

Nie spodziewałam się zbyt wiele po tym zapachu, kupiłam go pod wpływem impulsu [czytaj: nudy, kaprysu i okazyjnej ceny] z zamiarem sprawdzenia i oddania koleżance, która lubi owocowo-cytrusowe lekkie zapachy... Koleżanka musi obejść się smakiem... ;-)

W nieładnym - choć doceniam wybór stylu retro - flakonie, kryje się niespodziewanie intrygujący i ciekawy zapach. Do tego, początkowo, jest bardzo intensywny, nawet krzykliwy, dość musujący i skrzący. Z czasem łagodnieje, subtelnieje, &quot;wyszlachetnia&quot; się i jest naprawdę trwały!

Dominującą nutą głowy są oczywiście jabłka! Samo to jest urzekające! Jabłkom towarzyszą pieprzne cytrusy, które w tej kompozycji nadają wodzie toaletowej charakter, już od pierwszej chwili po aplikacji - w tej fazie zapach jest naprawdę inwazyjny i intensywny.

Po około 1-1,5 h, zapach uspokaja się, później do głosu dochodzą wyraziste nuty drzewne [cedr?] o nieco męskawym zabarwieniu, wraz ze szczyptą słodyczy [wanilia? migdałowiec?], wszystko to przycupnięte blisko skóry, zostaje na mnie bardzo bardzo długo ;-).

Replay for Her, moim zdaniem, jest zapachem ciekawym, zdecydowanie wartym poznania i wypróbowania - szczególnie ze względu na niską cenę, ja swoje 20 ml kupiłam za niecałe 23 zł!

+jest oryginalny i ma pazura
+jest intensywny, a jednocześnie po jakimś czasie zyskuje klasę i styl droższych zapachów
+jest trwały, wyczuwalny nawet po kilkunastu! godzinach [choć nie zawsze]

-flakon nie podoba mi się, choć doceniam zamysł...

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 20 ml

Mmm...

Zdecydownie jest to produkt który uwielbiam.
Perfumy są słodziutkie i kobiece, dla Dziewcząt bądz Pań romantycznych, delikatnych.
Sądze, że w tym zapachu można się zakochać;)

Używam tego produktu od: Trzech lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Jest w nich jakaś męska nuta

Otrzymałam próbkę tego zapachu jako gratis. Po kilku testach jestem juz pewna że to nie jest zapach w jakim mogę czuć sie dobrze. Na poczatku nawet do zniesienia, słodki i kobiecy.... ale po pewnym czasie wyczuwam jakąs męską nutę. Niewiem jaki składnik sprawia że perfumy kojarzą mi się z męskimi ale to je dyskwalifikuje jako zapach dla mnie.

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: próbka

Fajny ale nie hit

Jakoś słabo go na sobie wyczuwam, ale to co czuję to w przeważającej mierze akordy drzewne. A akordy drzewne uwielbiam. Tu akurat drzewko jest suche. Gdybym mocniej je od siebie czuła, dałabym jeszcze pół gwiazdki bo jak na tą cenę zapach jest OK.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: psiki z testera

bardzo lubię

lubię raczej słodkie zapachy, ten jest idealnym połączeniem słodyczy i cytrusów. Akordów drzewnych wcale tam nie czuję. Jest lekki i kobiecy, nienachalny. Czuję go dość długo na sobie, tzn. kiedy przyłożę np. nadgarstek do dłoni lub powącham ubranie, bo nie psikam się tak mocno, żeby było mnie czuć na kilometr ;) W każdym razie jest wyczuwalny i nie ginie na mnie po pół godzinie, jak niektóre zapachy.
Dobre jest też to, że nie używa ich zbyt dużo kobiet. Wzbudza zainteresowanie i spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami.
Opakowanie jest proste i estetyczne.
Mam opakowanie 60 ml i jak się skończą to zapewne kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (60 ml)

Ulubiony

Zapach jak dla mnie jest idealny, świeży i lekki.Długo się utzymuje , nawet po całym dniu czuje zapach na sobie.Długo szukałam takich niebanalnych cytrusowych perfum, te których dotychczas próbowałam miały zapach soku pomarańczowego...
A nie o taki efekt mi chodziło. Do flakonika też nie można się przyczepić, jest co prawda prosty, ale bardzo ładny. PolecamUżywam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1