Yves Saint Laurent, Volume Effet Faux Cils Mascara (Tusz pogrubiający `Efekt sztucznych rzęs`)

Pojemność 7,5 ml

Tusz do rzęs Effet Faux Cils marki YSL wydłuża i pogrubia; jest trwały - nie obsypuje się i nie rozmazuje cały dzień. Jego sekret to kompleks potrójnie pokrywający rzęsy - warstwa pogrubiająca, warstwa odżywiająca która jednocześnie podkręca rzęsy i warstwa zapewniająca utrwalenie efektu. Szczoteczka składająca się z nylonowych włókien o różnej grubości. Aby prawidłowo funkcjonowała, producent zaleca raz w tygodniu starannie wytrzeć szczoteczkę chusteczką higieniczną. Do wyboru siedem kolorów.
Dostępny też w wersji wodoodpornej.

Luksus z tradycyjną szczoteczką

Ależ on działa! Wydłuża i pogrubia bez sklejania, zlepienia, grudek. Coś niesamowitego! I ten zapach - elegancji.
Szczoteczka klasyczna, nie znoszę takiej dlatego nie byłam przekonana do tego tuszu. Okazało się jednak, że nic bardziej mylnego. Szczoteczka pięknie rozdziela i wyszczotkowuje rzęsy. Wyglądają jak po dodaniu kilku kępek sztucznych rzęs.
Niestety tusz ma też wadę jaką jest kruszenie się przy dłuższym stosowaniu. Mocno zasycha po miesiącu stosowania na rzęsach i w ciagu dnia kruszenie powoduje utratę całego uroku jaki maskara daje.

Ulubiony tusz do rzęs

Testowałam wiele tuszy do rzęs i w końcu postanowiłam, żeby zainwestować w droższy i to był strzał w 10! Na początku używałam go tylko na specjalne wyjścia teraz robię to codziennie, po prostu się uzależniłam. Rzęsy wyglądają pięknie I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE SKLEJAJĄ SIĘ!

Dobry, lecz nieopłacalny tusz

Przez pewien okres życia kupowałam tylko i wyłącznie ten tusz, będąc przeświadczona, że jest on najlepszy. Maskara nie niszczyła rzęs i zostawiała je w dobrym stanie. Bardzo wydłużała i pogrubiała rzęsy, niejednokrotnie zwracała uwagę innych ludzi. Do tego dochodzi bardzo estetyczne opakowanie, które przez obecność logo pozwala nam upewnić się, czy produkt jest dokładnie dokręcony. Jednakże, wspaniałe działanie produktu trwało zaledwie przez pierwsze 2-3 miesiące od zakupu i po tym czasie tusz przestawał być wydajny. Uważam, że to bardzo znacząca wada, ponieważ zmusza to do dość częstego wydawania 160 złotych. Kolejnym minusem jaki zauważyłam jest obsypywanie się produktu pod rzęsami. Ten efekt nie był znaczący, aczkolwiek często pojawiał się po całym dniu.

Najlepszy tusz jaki miałam!

Tusz zamknięty jest w pięknym metalowym złotym opakowaniu, posiada klasyczną szczoteczkę.

To jaki efekt daje ten tusz pogrubia, rozdziela i wydłuża rzęsy jak żaden inny, jest wart każdej złotówki wydanej na niego. Utrzymuje się długie godziny, nie osypuje się jak dla mnie ideał

Obietnica efektu sztucznych rzęs jest jak najbardziej spełniona.

Bezużyteczny produkt

Miałam duże oczekiwania co do tego tuszu. Dostałam miniaturkę i całe szczęście, że to było darmowe i nie musiałam męczyć się zbyt długo. Znam wiele maskar tańszych 10-cio krotnie i robiących efekt sztucznych rzęs. Szkoda, że maskara za takie pieniądze nazywająca się „Efekt sztucznych rzęs” nie robi z rzęsami nic...

Nie wart swojej ceny.

Tusz wygląda ładnie na rzęsach może przez 30 min. Odrobinę wydłuża rzęsy, na pewno nie pogrubia i nie podkręca - otrzymujemy bardzo delikatne podkreślenie, które absolutnie nie ma nic wspólnego z efektem sztucznych rzęs. Niestety nawet dla tych, którzy lubią taki naturalny look to niestety zwykły bubel. Konsystencja beznadziejna - rzadka, przez co ani razu nie udało mi się pomalować tak, żeby przy tym nie upaćkać powiek. Osypuje się i masakrycznie odbija na dolnych powiekach.

Masakra pozostawiająca wiele do życzenia

Jedynym co jest fajne w tej maskarze to desing opakowania. Szczoteczka jest nie w moim typie,wole silikonowe. Produkt nie wystarcza do idealnego podkreślenia rzęs jest bardzo rzadki. Aplikator pozostawia cienką warstwę,która nie daje oczekiwanego efektu. Wodnista konsystencja sprawia że tusz odbija się na powiece.Niby jest możliwość budowania, ale to wcale nie poprawia efektu,nadal rzęsy pozostają minimalnie podkreślone co sprawia że giną przy makijażu powieki.Dodadkowo szczoteczka nie podkręca rzęs,pozostają proste.

Mieszane uczucia

Tusz używałam parę lat temu, kiedy tylko wybierałam top marki. Nie powiem, był jednym z moich ulubionych, ale faktycznie teraz widzę, że nie było to coś szałowego. Przede wszystkim ma silny zapach, który może drażnić oczy, mnie na początku mdlił. Po otwarciu jest bardzo mokry, trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy podczas jego nakładania. Z czasem da się do tego przyzwyczaić i sam tusz trochę podsycha. Na pewno rzęsy wyglądają na pogrubione, wydłużone, a czerń jest intensywna. Efekt zawsze mi się podobał, lubię takie mocno wytuszowane rzęsy. Niemniej jednak minęło już parę lat i nie wracam do niego, gdyż za taką cenę można mieć porównywalny efekt z niższej półki cenowej. Tak czy inaczej myślę, że warto go wypróbować. Sama zużyłam 3 opakowania.

Dobry, ale nie wart swojej ceny

Lubie produkty YSL. Podkłady i korektory maja świetne i uwazam, że warte swojej ceny. Bardzo lubię ich perfumy. No i kupiłam też tusz do rzęs, bo przecież skoro to taka świetna firma i produkt wysokopolkowy, to musi być lepszy niż te drogeryjne prawda? Ano nie.
To nie jest zły produkt. Ładnie rozdziela rzęsy, na pewno ich nie sklei, wydłuża i pogrubia, dając przy tym naturalny efekt. Nie pokruszy się, nie będzie odbijal na powiece. Jasne. Ale wiecie co? Tak samo działają tusze drogeryjne jak 2000 callories albo bourjois twist and costam. A gosh catchy Eyes daje mi znacznie lepsze wydluzenie. I kosztują, w najgorszym razie, 3 razy mniej.
Czy to zły produkt? Nie
Czy wart jest swojej ceny? Absolutnie nie.
Przestałam się interesować tuszami wysokopolkowymi, bo dla mnie to nie ma sensu.
Ocena 3/5, bo oczekuje od niego więcej niż od tuszow drogeryjnych, skoro tyle kosztuje.

OK tak na 4

Zakupilam ten tusz po tak wielu pozytywnych opiniach...i w zasadzie jestem zadowolona
- ladny odcien czerni
- dosc dobrze pogrubia (tak na czwore
- ladnie wydluza (tak na czwore +)
- nie osypuje sie
- trwa od wieczora do rana
- doskonale sie zmywa (uzywam dwufazowcow YR, Ziaja,Loreal)
Nalozenie wiecej jednak niz jednej warstwy grozic moze wytworzeniem owadzich nozek, trzeba wiec nieco wprawy. Mysle, ze wprawa w przypadku tego tuszu to podstawa, bowiem przez pierwsze dni jego stosowania nie moglam zadowalajaco umalowac sobie lewego oka (sklejal), prawe wychodzilo calkiem niezle...moze to kwestia budowy szczotki choc na oko wyglada ona jak kazda inna. Po kilku dniach cwiczen jest zdecydowanie lepiej. Fajny tusz na codzien, oczekiwalam jednak ciut wiecej.

Naturalny efekt

Nie wiem jak u innych, ale u mnie daje efekt dość naturalny. Ma bardzo przyjemną szczoteczkę, precyzyjną i wygodną. W ciągu dnia kruszy się tylko lekko, nie sprawia zbytnich problemów.

uwielbiam! Choć nie bez wad!

Rzeczywiście tusz robi efekt WOW już po drugim pociągnięciu. Wydłuża i pogrubia rzęsy, jedyną, ale niestety dużą wadą, jest paradoksalnie -gruba szczoteczka, którą łatwo pobrudzić sobie rzęsy dookoła i powieki. Jednak da się nabrać przy malowaniu nim wprawy i wtedy ma już tylko zalety. Jest trwały i nie kruszy się (testowane podczas całonocnej imprezy :) ). Nie wiem jeszcze czy jest wydajny, ponieważ mam go od niedawna. Ale jak na razie, uważam, że warto się wykosztować. Polecam jako prezent, myślę, że każda kobieta doceni też cudowny design produktu!