Maybelline New York, Lash Sensational Sky High Cosmic Black Mascara (Ultra czarny wydłużający tusz do rzęs)

Pojemność 1 szt

Marzą Ci się nieziemsko długie rzęsy? Poznaj nową mascarę Lash Sensational Sky High Cosmic Black i ciesz się zniewalającym efektem przez cały dzień! Sky High Cosmic Black to ultra czarna mascara, która dzięki innowacyjnej technologii zapewnia jednocześnie nieziemskie wydłużenie oraz zwiększoną objętość rzęs aż do 24h*. Szczoteczka w kształcie wieży z łatwością dociera do każdej rzęsy. Formuła wzbogacona o ekstrakt z bambusa, sztuczny jedwab, a także wosk pszczeli, idealnie odżywi twoje rzesy i nada im niesamowitej długości. Nie czekaj, sięgaj gwiazd z nową mascarą Sky High!

• Efekt wydłużenia i zwiększonej objętości do 24h*
• Elastyczna szczoteczka w kształcie wieży, która dociera do każdej rzęsy
• Formuła z ekstraktem z bambusa odżywiająca rzęsy
• Wydłużające włókna
• Kosmiczna czerń
• Bez efektu sklejonych rzęs
• Odpowiednia dla wrażliwych oczu

*test konsumencki (samoocena)

Jestem zadowolona ale...

Z tuszu jestem Ogólnie zadowolona ale, czy aby na pewno jest Ultra czarny no nie normalny zwykły czarny kolor, tusz ładnie wydłuża rzęsy aczkolwiek nie widzę żeby nadawał im jakiejś większej objętości. Musimy uważać żeby nie nałożyć zbyt dużo tuszu ponieważ robią się na rzęsach grudki. Co jest dla mnie minusem to to że trzeba obcierać szczoteczkę ponieważ gdy ma się za dużą ilość Tuszu na niej skleja rzęsy. Ogólnie jestem zadowolona aczkolwiek szału nie ma.

Jego podstawowa (różowa) wersja jest o wiele lepsza

Kupiłam ten tusz pod wpływem napisu „ultra czarny”. Bardzo fajny jest ten pierwszy tusz „Sky high”, natomiast ten mi się nie sprawdził.
W ogóle nie wydłuża rzęs i je skleja. Musiałam używać szczoteczki z tego „różowego” tuszu, aby rzęsy porozdzielać. Dodatkowo nie zauważyłam żeby był bardziej czarny. Jak dla mnie kiepski.

W skrócie:
Zalety:
- nie zauważyłam żadnych zalet (niestety)

Wady:
- nie wydłuża
- skleja rzęsy
- nie jest bardziej czarny niż podstawowy różowy tusz „Sky high”

*pisząc różowy tusz mam na myśli, ten podstawowy tusz Sky high, który ma różowe opakowanie ;)

Wole poprzednika!

Bardzo lubię ten tusz w różowym opakowaniu zużyłam x opakowań i postanowiłam wypróbować ten. Tusz przez pierwszy miesiąc ma bardzo mokra lejąca konsystencje bardzo ciężko mi się nim malowało bo mocno sklejał rzęsy. Przez swoją konsystencje nie wydłużał ich maksymalnie. Za to malował po za program łącznie z powiekami. Po dwóch miesiącach zaczął ze mna współpracować i faktycznie dobrze malował gdy konsystencja stała się mniej żelowa a bardziej sucha. Wydaje mi się że nie podoba mi się w nim mocny czarny kolor, który jest bardzo intensywny a ja jestem blondynka i wyglada to nienaturalnie. Ogólnie nie jest to zły tusz ale wersja różowa bardziej mi odpowiada. Tusz się nie kruszy ani nie osypuje.

Obłędny efekt na rzesach

Tusz trafił na moją listę ulubieńców ❤️
Dzięki elastycznej szczoteczce w kształcie wieży, mogę precyzyjnie i dokładnie zaaplikować tusz. Dodatkowo szczoteczka przepięknie rozdziela rzęsy, nie kłuje, ani nie podrażnia.

Co do formuły tuszu, bardzo przydała mi do gustu. Zawarte w niej włókna, rewelacyjnie wydłużają i pogrubiają rzęsy. Natomiast ekstrakt z bambusa, sztucznego jedwabiu oraz wosku pszczelego idealnie odżywiły moje rzęsy. Zauważyłam znaczną poprawę ich kondycji.
Kolor jest mega czarny.
Muszę też zwrócić uwagę, że produkt nie podrażnia moich oczu.

Trwałość też jest na plus. Tusz nie kruszy się, ani nie odbija. Wytrzymuje w stanie idealnym przez cały dzień (aplikacja godz. 6:00, demakijaż ok. godz. 21:00)

Tusz jak najbardziej polecam każdemu ❤️❤️

Bardzo dobry efekt!

Maskara po nałożeniu dwóch warstw daje super efekt, aczkolwiek trzeba uważać przy nakładaniu (jeśli nałożymy za dużo kosmetyku, robią się grudki). Nie polecam jedynie wersji wodoodpornej- zmycie tego graniczy z cudem- zmywając płynem micelarnym miałam wrażenie ze wypadną mi wszystkie rzęsy.

Skleja rzęsy

Zachęcona świetnymi recenzjami zakupiłam maskarę. U mnie niestety skleja rzęsy. Szczoteczka jest wygodna, miękka, silikonowa. Nie widzę jednak efektu wow jeśli chodzi o wydłużenie. Tusz bardzo trudno zmywa się. Zostają resztki na rzęsach i wymaga naprawdę czasochłonnego demakijażu by zmyć go do końca.

Całkiem niezła mascara

Do zakupu tuszu zachęciły mnie recenzje innych Wizażanek. Tusz jest całkiem przyzwoity. Mam długie rzęsy wiec ich nie wydłuża jednak delikatnie pogrubia i nieco prostuje co mi się podoba. Rzęsy po umalowaniu są dobrze rozdzielone. Tusz nie skleja rzęs ani się nie rozmazuje przy aplikacji. Schnie dość szybko. Szczotka miękka i dzięki swojej budowie dociera do wszystkich rzęs. Opakowanie jest piękne, odlotowe. Trwałość lepsza niż wielu tuszy dostępnych na rynku ale trochę gorsza niż innych. Odrobinkę po wielu godzinach może się obsypać ale nic wielkiego. Efektu pandy brak. Mocne cztery gwiazdki.

Nie podoba mi się

Tusz rzeczywiście wydłuża i trochę dodaje objętości, ale jego konsystencja jest dość mokra i rzadka, nawet po pewnym czasie od otwarcia. Zaraz po otwarciu produkt się marnuje, bo nadmiar trzeba ściągać chusteczką, inaczej rzęsy wyglądają na ciężkie, poklejone. Używam go od miesiąca i konsystencja nadal mi nie odpowiada.
Szczoteczka wydaje się być dobra bo silikonowa, jednak jest trochę za duża i wypustki są daleko od siebie. Dolne rzęsy maluje się ciężko i nierównomiernie. Kolor jest mocno czarny, ale nie bardziej niż moich ulubionych tuszy Lancome i Loreal.
Jak za taki tusz, cena jest wysoka nawet na promocji. W tej cenie można kupić lepsze tusze Loreal, czy chociażby Maybelline Lash Sensational. Zdecydowanie nie kupię ponownie.
Z plusów tylko trwałość całodniowa i łatwe zmycie.

Podoba mi się!

Tusz wygrałam w konkursie i pewnie inaczej bym po niego nie sięgnęła a tak bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Kosmetyk ma super szczoteczkę, która dobrze wydłuża i rozdziela rzęsy. Efekt jest bardzo naturalny, ale oko jest podkreślone. Czerń tuszu jest bardzo ładna i głęboka. Moja naturalne rzęsy potrzebują pogrubienia i podkręcenia i ten kosmetyk im to daje. Tusz utrzymuje się cały dzień i z plusów, nie kruszy się, nie ma efektu pandy. Z plusów to ładne, estetyczne opakowanie, bardzo eleganckie. Tusz naprawdę super się sprawdza i myślę, że znajdzie wielu zwolenników.

Zalety:
- fajna szczoteczka,
- pogrubia,
- wydłuża,
- głęboka czerń,
- dobre rozdzielenie rzęs,
- nie ma efektu pandy,
- nie kruszy się,
- ładne opakowanie.

Wady:
- brak.

Moje odkrycie!!!!

Jestem zakochana w tym tuszu. Pięknie wyciąga i podkręca rzęsy. Używam zalotki a on ładnie ten skręt podtrzymuje. Mam długie rzęsy o ten tusz jako jeden z niewielu nie odbija się na powiece po całym dniu. Jest mega czarny i trwały. Kocham miłością nieskończoną????

Mascara Maybelline

Bardzo fajna maskara do rzęs, ma wygodna szczoteczkę, porządnie rozdziela rzęsy i wydłuża. Daje głęboki czarny kolor. Zdecydowanie polecam i na pewno kupię przy najbliższej okazji.

Niesamowite wydłużenie gwarantowane.

Przyznaję się bez bicia, że to moje pierwsze spotkanie z linią Lash Sensational - nigdy wcześniej nie miałam żadnego tuszu z tej, skądinąd, chwalonej i dobrej serii, dlatego gdy nadarzyła się możliwość przetestowania najnowszej, mega wydłużającej wersji LS, to moja radość nie miała końca.
Dziś, po dwóch tygodniach użytkowania tego produktu, mogę powiedzieć jedno - on NAPRAWDĘ wydłuża rzęsy - jak mało który!

PLUSY:
+ Solidne, interesujące opakowanie - znowu mamy wypukłe napisy, tak jak na opakowaniu pomadki Superstay Vinyl Ink. Plastik jest porządny i odporny na upadki (tak, mam dziurawe ręce). Szczoteczka tuszu jest silikonowa, stożkowa, z krótkimi ''włoskami'' - bardzo ładnie rozprowadza tusz, łapiąc nawet te najkrótsze rzęsy, w wewnętrznych kącikach oczu.
+ Rzadka, ale nie wodnista konsystencja - takie tusze lubię najbardziej, one po tygodniu-dwóch stają się jeszcze lepsze, bardziej kremowe, ale nadal nie sklejające rzęs w czarną grudę.
+ Subtelny zapach - wspominam o tym, bo do dziś ciarki mnie przechodzą na wspomnienie jednej słynnej mascary od Estee Lauder...
+ Piękny odcień czerni - nasycony i intensywny. Nie blaknie w trakcie dnia.
+ Odpowiedni dla oczu wrażliwych.
+ Pięknie wydłuża i to już po jednej warstwie - dwie dają niesamowity efekt. Jeszcze nie miałam tuszu, który wydłużałby rzęsy AŻ TAK.
+ Podkręca - moje rzęsiska i tak są ładnie podkręcone z natury, ale on stawia je dosłownie do pionu :O. Wygląda to fantastycznie - rzęsy długie i uniesione, pełne objętości wachlarzyki.
+ Rozdziela rzęsy - nie są sklejone ani oblepione nadmiarem tuszu, wyglądają dość naturalnie, ale nadal zachwycająco.
+ Trwałość całodzienna, bez osypu czy rozmazywania.
+ Tusz nie wpływa negatywnie na kondycję moich rzęs - nie wypadają i nie łamią się - być może owy ekstrakt z bambusa tak na nie działa, nie wiem ;).
+ Zmywanie również należy do prostych czynności - dwufaza, micelek czy czego tam używacie - wszystko się sprawdzi.
+ Przystępna cena i łatwa dostępność.

NEUTRALNE:
+/- Mógłby nieco bardziej pogrubiać rzęsy - z drugiej strony, producent tego nie obiecuje, więc nie uznaję tego za wadę, ale wspominam o tym, żebyście wiedziały - to mistrz wydłużania i podkręcenia, pogrubienie natomiast nie leży w jego naturze.

MINUSY:
- Brak.

Reasumując - jeżeli szukacie najlepszego, ultra czarnego, wydłużającego tuszu, to ta wersja wam to zapewni.
Wydłużenie i objętość, jaką daje Lash Sensational Sky High Cosmic jest rzeczywiście nie z tej ziemi ;).
Myślę, że sięgnę po niego ponownie, bo podoba mi się, co robi z moimi rzęsami, na pewno wypróbuję też inne tusze Lash Sensational.

Warto wypróbować, zwłaszcza, jeżeli szukacie porządnego, wydłużającego tuszu :).