Maybelline New York, Lash Sensational Sky High Cosmic Black Mascara (Ultra czarny wydłużający tusz do rzęs)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.20/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 szt

Marzą Ci się nieziemsko długie rzęsy? Poznaj nową mascarę Lash Sensational Sky High Cosmic Black i ciesz się zniewalającym efektem przez cały dzień! Sky High Cosmic Black to ultra czarna mascara, która dzięki innowacyjnej technologii zapewnia jednocześnie nieziemskie wydłużenie oraz zwiększoną objętość rzęs aż do 24h*. Szczoteczka w kształcie wieży z łatwością dociera do każdej rzęsy. Formuła wzbogacona o ekstrakt z bambusa, sztuczny jedwab, a także wosk pszczeli, idealnie odżywi twoje rzesy i nada im niesamowitej długości. Nie czekaj, sięgaj gwiazd z nową mascarą Sky High!

• Efekt wydłużenia i zwiększonej objętości do 24h*
• Elastyczna szczoteczka w kształcie wieży, która dociera do każdej rzęsy
• Formuła z ekstraktem z bambusa odżywiająca rzęsy
• Wydłużające włókna

Szczoteczka
silikonowa

Super tusz!

Uwielbiam ten tusz!
Jego szczoteczka silikonowa wspaniale dociera do każdej rzęsy, nawet tej najmniejszej.
Efekt serio jest świetny. Rzęsy są idealnie rozdzielone, pogrubione i wydłużone.
Czerń jest bardzo intensywna.
Tusz nie odbija się, nie rozmazuje ani nie sypie.
Podczas dwuetapowego demakijażu schodzi wszystko super, bez efektu pandy.
Regularna cena nie jest niska, ja jednak korzystam zawsze z tych promocyjnych i uwazam, ze hest to super rozwiazanie. Niewiele ponad 30zł za taki tusz to super oferta.

Kupiony z Tiktokowego Polecenia

Tusz kupiony z polecenia z Tiktoka.

Moje rzęsy: nie są za długie ani za krótkie

Opinia o tuszu:
Zaufałam Tiktokowi i kupiłam tusz do rzęs Maybelline Cosmetics "Sky High" w kolorze Cosmic Black.
Mam go 3 miesiące i bardzo mi pasuje.
Jego szczoteczka jest świetna i dociera do każdej rzęsy.
Spektakularnie i widocznie podkreśla nawet krótkie rzęsy.
Tusz godny polecenia , Polecam!

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Trwałość: 4

fajna szczoteczka !

moje rzesy: gość geste, długie i proste

opakowanie: klasyczne plastikowe opakowanie, czy ładne ? kwestia gustu, nie przeszkadza mi
zapach: praktycznie brak za co duzy plus !
kolor: czarny ale bedz takiego pogłebionego koloru
szczoteczka: świetna , silikonowa szczoteczka, która ma krótsze włoski na końcu co pozwala dobrze rozdzielic rzęsy nawet te najdrobniejsze
działanie: bardzo ładne rozdzielenie, kolor jest czarny ale szału, tusz wydłuża ale nie podkręca rzęs
ocena: 4
to jest dobry drogeryjny tusz, podkresla rzęsy, ma fajna szczoteczkę

Bardzo fajny tusz

Fajny tusz; długo utrzymujący się; ekstra czarny
Precyzyjna szczoteczka;
nie kruszy się; nie powodują łzawienia; łatwo się zmywa; nie kruszy się; długo się utrzymuje

Ta szczoteczka ❤️

Przyznaję,że jestem bardzo mile zaskoczona tym tuszem. W zasadzie przypomniałam sobie o jego istnieniu w ostatnich dniach,kiedy zakupiłam już drugie opakowanie (to u mnie pewnego rodzaju rzadkość),gdyż maskara byka w promocji.

Pierwszy egzemplarz kupiłam ok pół roku temu zachęcona przez ekspedientkę w Hebe. Zazwyczaj podchodzę dość sceptycznie do tych polecajek,bo już kilkakrotnie nadziałam się na kosmetyki, które później średnio mi przypasowały a wychwalane były pod niebiosa.

Tusz Maybelline ma dość ekscentryczne opakowanie z wypukłym napisem Sky. Nie robi na mnie efektu wow,ale też nie przeszkadza mi. Tusz ma bardzo precyzyjną, gumową szczoteczkę, jakby lekko ruchomą,w każdym razie nie przytwierdzoną na sztywno. Ten zabieg powoduje,że szczoteczka idealnie pasuje do naszych rzęs,nie skleja ich i idealnie pokrywa każdą rzęsę. Dodatkowo jeśli przez przypadek wsadzimy ja za głęboko do oka to nie będzie tragedii ;) coś co niesamowicie urzekło mnie w tej mascarze to fakt jak precyzyjnie dociera ona do każdej rzęsy,jak równomiernie rozdziela i wydłuża nawet najbardziej słabe rzęski,nie powodując teatralnego wyglądu. Głęboka czerń dodatkowo podkreśla oko. Trwałość bardzo na plus.

O ile nie pałałam miłością do tuszy Maybelline o tyle maskara Sky zmieniła moje podejście do firmy. Brawo !!!

Wizażanki najczęściej polecają:

Wspaniały

Produkt bardzo dobry. Bardzo giętka szczoteczka oraz dobry rozmiar. Produkt dość tani jak na to co robi. Twarde opakowanie nie łatwe do zniszczenia. W kolekcji są tusze czarne , brązowe i wodoodporne. Tusz mocno
wydłuża oraz pogrubia. Trzyma się przez cały dzień. Duża wydajność produktu starcza na mniejwięcej rok. Bardzo naturalnie wygląda na rzęsach. Opis producenta jest zgodny z tym co robi

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 2

Dla mnie porażka

Kupiłam tusz zachęcona dobrymi opiniami na YouTube i na forum. Długo się nad nim zastanawiałam ze względu wysoką cenę. W końcu się zdecydowałam kiedy był na promocji w Hebe za ok 40 zł a akurat mój poprzedni ulubiony tusz się kończył.
Miałam bardzo wysokie oczekiwania co do tego produktu i strasznie się zawiodłam. Aż mi przykro. Może to kwestia braku wprawy bo nie maluje się nacodzień tylko weekendowo lub na ważniejsze wyjścia.
Do konkretów - tusz ma bardzo mocny kolor i rzeczywiście podkreśla rzęsy wydłużając je. Niestety przy okazji jakbym nie próbowała skleja je koszmarnie i nie idzie tego rozczesać szczoteczką.
Próbowałam po pomalowaniu rozdzielić je szczoteczką do rzęs. Po chwili znowu sie zlepiają i do chwili wyschnięcia tuszu jest to niemożliwe a po wyschnięciu wiadomo wygląda to słabo jak sie rozczesze i dodatkowo można sobie wyrwać włoski.

Zmywa się niby dobrze, ale by usunąć cały produkt z rzęs dokładnie trzeba się naprawdę uzbroić w cierpliwość. Zdarzało mi się rano , że miałam jakieś drobne obsypane resztki tuszu pod oczami, mimo dokładnego zmywania tuszu i mycia twarzy.

całkiem fajna, trwała maskara

Po pierwszych użyciach nie rozumiałam kompletnie zachwytu tą maskarą, była nietrwała i ciężko się zmywała w zakamarkach rzęs.

To drugie zostało do dziś ale.. po jakichś dwóch tygodniach jak już do opakowania dostało się trochę powietrza i nie była aż tak "mokra" to rzeczywiście nie można się nie zgodzić z tym, że nie pogrubia. Szczoteczka idealnie rozczesując rzęsy wydłuża i pogrubia każdy włosek. Nie zauważyłam jakoś mocno efektu wykręcenia rzęs, albo na moje po prostu to nie działa natomiast na pewno jest trwała i przy wieczornym demakijażu trzeba poświęcić więcej uwagi na zmycie jej z rzęs, bo lubi zostawać w przestrzeniach między włoskami.

Osobiście uważam, że regularna cena (bez promocji w Rosmannie 59,99zł) jest zbyt wysoka, bo taki sam efekt oferuje wiele maskar w niższej cenie, ale na promocji jest zdecydowanie godna kupna.

Myślę, że kupię ją po raz kolejny.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Zawiedziona

Kupiłam ten tusz bo miał super opinie i bardzo tego żałuję. Znam inne w atrakcyjniejszej cenie po których oko wygląda atrakcyjniej. No a główny wielki minus za to że mnie uczulił chociaż używałam innych tuszy tej marki i było ok. Na pewno go już nie kupię i na pewno go nikomu nie polecę.

• Trwałość: 2

Tusz do rzęs

Faktycznie ten tusz daje spektakularny efekt.
Bardzo mocno podkreśla rzęsy - wydłuża, podkręca, pogrubia. Na prawdę jest bardzo czarny.
Szczoteczka jest bardzo gibka, wygodnie się nią maluje.
Efekt jest piękny, ale trwałość już niekoniecznie zadowala. Tusz mi się niestety odbija i kruszy. Także mimo efektu jaki daje to nie wrócę do niego,

• Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Jednak hot hit

Jest dużo zachwytów nad tym tuszem , więc skusiłam się i ja na niego i nie żałuję ! Bardzo dobry tusz , nie kruszy się , nie obsypuje , nie odbija , wystarczy bardzo niewiele by dał efekt uniesienia i podkręcenia rzęs , szczoteczka ładnie je rozdziela , jest wydajny ! Super

Kupiony w: Drogeria Natura

Ciągle do niego wracam

Mam może pięć rzęs ;) i są one krótkie, delikatne, dosyć jasne. Lubię dobrze je wytuszować, ale nie lubię czuć tuszu na rzęsach. Jest to trudne wyzwanie, ale tusz od Maybelline jest leciutki, a jednocześnie pięknie wydłuża i zagęszcza rzęsy. U mnie nic nie podkręca, ale żaden tusz tego nie robi, taki urok moich rzęs. Tusz nie kruszy się, nie rozmazuje i zostaje na rzęsach przez cały dzień. Chociaż nie jest wodoodporny, to trzeba całkiem sporo wody, żeby go ruszyć, dlatego warto użyć czegoś treściwego do demakijażu. Zazwyczaj mam otwarte dwa tusze i Cosmic Black zawsze jest jednym z nich.
Jedyne, na co mogę ewentualnie narzekać, to cena. Tusze drogeryjne nie powinny kosztować 60 zł, dlatego kupuję na promkach.