KWC LogobyWIZAŻ logo
Tusze do rzęs

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Cosmic Black Mascara Ultra czarny wydłużający tusz do rzęs

4,6 na 5204 opinie

Podoba mi się!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Tusz wygrałam w konkursie i pewnie inaczej bym po niego nie sięgnęła a tak bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Kosmetyk ma super szczoteczkę, która dobrze wydłuża i rozdziela rzęsy. Efekt jest bardzo naturalny, ale oko jest podkreślone. Czerń tuszu jest bardzo ładna i głęboka. Moja naturalne rzęsy potrzebują pogrubienia i podkręcenia i ten kosmetyk im to daje. Tusz utrzymuje się cały dzień i z plusów, nie kruszy się, nie ma efektu pandy. Z plusów to ładne, estetyczne opakowanie, bardzo eleganckie. Tusz naprawdę super się sprawdza i myślę, że znajdzie wielu zwolenników. Zalety: - fajna szczoteczka, - pogrubia, - wydłuża, - głęboka czerń, - dobre rozdzielenie rzęs, - nie ma efektu pandy, - nie kruszy się, - ładne opakowanie. Wady: - brak.
    Otrzymałam w prezencie
    45 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 lipca 2022 o 8:05
    Niesamowite wydłużenie gwarantowane.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Przyznaję się bez bicia, że to moje pierwsze spotkanie z linią Lash Sensational - nigdy wcześniej nie miałam żadnego tuszu z tej, skądinąd, chwalonej i dobrej serii, dlatego gdy nadarzyła się możliwość przetestowania najnowszej, mega wydłużającej wersji LS, to moja radość nie miała końca. Dziś, po dwóch tygodniach użytkowania tego produktu, mogę powiedzieć jedno - on NAPRAWDĘ wydłuża rzęsy - jak mało który! PLUSY: + Solidne, interesujące opakowanie - znowu mamy wypukłe napisy, tak jak na opakowaniu pomadki Superstay Vinyl Ink. Plastik jest porządny i odporny na upadki (tak, mam dziurawe ręce). Szczoteczka tuszu jest silikonowa, stożkowa, z krótkimi ''włoskami'' - bardzo ładnie rozprowadza tusz, łapiąc nawet te najkrótsze rzęsy, w wewnętrznych kącikach oczu. + Rzadka, ale nie wodnista konsystencja - takie tusze lubię najbardziej, one po tygodniu-dwóch stają się jeszcze lepsze, bardziej kremowe, ale nadal nie sklejające rzęs w czarną grudę. + Subtelny zapach - wspominam o tym, bo do dziś ciarki mnie przechodzą na wspomnienie jednej słynnej mascary od Estee Lauder... + Piękny odcień czerni - nasycony i intensywny. Nie blaknie w trakcie dnia. + Odpowiedni dla oczu wrażliwych. + Pięknie wydłuża i to już po jednej warstwie - dwie dają niesamowity efekt. Jeszcze nie miałam tuszu, który wydłużałby rzęsy AŻ TAK. + Podkręca - moje rzęsiska i tak są ładnie podkręcone z natury, ale on stawia je dosłownie do pionu :O. Wygląda to fantastycznie - rzęsy długie i uniesione, pełne objętości wachlarzyki. + Rozdziela rzęsy - nie są sklejone ani oblepione nadmiarem tuszu, wyglądają dość naturalnie, ale nadal zachwycająco. + Trwałość całodzienna, bez osypu czy rozmazywania. + Tusz nie wpływa negatywnie na kondycję moich rzęs - nie wypadają i nie łamią się - być może owy ekstrakt z bambusa tak na nie działa, nie wiem ;). + Zmywanie również należy do prostych czynności - dwufaza, micelek czy czego tam używacie - wszystko się sprawdzi. + Przystępna cena i łatwa dostępność. NEUTRALNE: +/- Mógłby nieco bardziej pogrubiać rzęsy - z drugiej strony, producent tego nie obiecuje, więc nie uznaję tego za wadę, ale wspominam o tym, żebyście wiedziały - to mistrz wydłużania i podkręcenia, pogrubienie natomiast nie leży w jego naturze. MINUSY: - Brak. Reasumując - jeżeli szukacie najlepszego, ultra czarnego, wydłużającego tuszu, to ta wersja wam to zapewni. Wydłużenie i objętość, jaką daje Lash Sensational Sky High Cosmic jest rzeczywiście nie z tej ziemi ;). Myślę, że sięgnę po niego ponownie, bo podoba mi się, co robi z moimi rzęsami, na pewno wypróbuję też inne tusze Lash Sensational. Warto wypróbować, zwłaszcza, jeżeli szukacie porządnego, wydłużającego tuszu :).
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    27 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 listopada 2023 o 9:36
    Nie sądziłam, że okaże się tak dobry
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Od wielu, wielu lat moim niezmiennym ulubieńcem jest żółty tusz Studio Lash 3D Volumythic od Miss Sporty. Od czasu do czasu z czystej ciekawości i skuszona promocją kupowałam inny. W ten sposób na moje rzęsy trafiały różne marki, ale koniec końców zawsze wracałam do Miss Sporty, bo żaden tusz nie był w stanie zaspokoić wszystkich moich wymagań ;) Aż tu nagle w moje ręce wpadł Lash Sensational Sky High i zrobił niemałe zamieszanie! Bardzo spodobało mi się jego opakowanie - całe czarne z połyskującymi, bladoróżowymi napisami. Jednocześnie eleganckie i nowoczesne. Pojemność: 7,2 ml. Kolor: ultra czarny, jako rzecze producent i mogę to potwierdzić. Szczoteczka: silikonowa, o drobnych, ale gęsto umiejscowionych ząbkach, delikatnie zwężająca się w stronę czubka. Co mnie zaskoczyło na samym początku to jej giętkość, ponieważ trochę się ugina w trakcie malowania. Chwilę zajęło mi przyzwyczajenie się do tej nowości, aczkolwiek nie miało to negatywnego wpływu na komfort używania tuszu. Jakie są moje wrażenia? Jeśli nie interesuje Was wachlarz wydłużonych, podkręconych i idealnie rozdzielonych rzęs w kolorze głębokiej czerni to nie kupujcie tego tuszu ;) Ja byłam totalnie zachwycona od pierwszego użycia! Nie ma żadnego nadmiaru tuszu na szczoteczce, którego trzeba się pozbyć przed malowaniem, bo inaczej grudki i posklejane rzęsy murowane. Rzęsy maluje się szybko i sprawnie. Już przy pierwszej warstwie uzyskałam pożądany efekt. Ponadto maskara pozostaje w niezmienionym stanie na rzęsach przez cały dzień. Nic się nie kruszy, nie osypuje i nie rozmazuje nawet podczas intensywnego treningu! Kosmetyk nie podrażnia oczu. Nie napiszę, czy łatwo się go usuwa w trakcie demakijażu, bo aktualnie stosuję taki olejek, który mozolnie radzi sobie z każdym tuszem :/ Mogę śmiało przyznać, że Sky High sprostał moim wymaganiom pod względem jakości i stawiam go na równi z moim ulubionym (do tej pory) tuszem od Miss Sporty. Jedyne, co mi się w tym tuszu nie podoba to jego regularna cena (60 PLN). Trochę dużo, więc warto polować na promocję, a uwierzcie mi, że warto ;) Ja już czekam.
    Zalety:
    • wydłużenie
    • podkręcenie
    • idealne wyczesanie, rozdzielenie i ułożenie rzęs
    • kolor głębokiej czerni
    • delikatne pogrubienie
    • nie podrażnia i nie powoduje alergii
    • brak osypu, kruszenia czy rozmazywania w ciągu dnia
    • brak grudek i sklejonych rzęs
    • odpowiednia porcja tuszu na szczoteczce po wyciągnięciu z opakowania
    • szybko i sprawnie się nim pracuje uzyskując świetny efekt juz przy pierwszej warstwie
    • dostępność
    Wady:
    • cena
    Drogeria Rossmann
    26 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 września 2024 o 22:09
    Mocny zawodnik, podobnie jak różowy wariant
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zachęcona faktem, że różowy Sky High sprawdził mi się bardzo dobrze, z ciekawości kupiłam tę wersję. Kupiłam w Hebe, był wówczas w promocji w okolicy 30zł. Opakowanie pod względem rozmiaru jak w różowej wersji, tylko kolory inne. Szczoteczka silikonowa, zwężająca się ku dołowi. Szczoteczka gęsta od elastycznych włosków, w których bez problemu mogłam zanurzyć i dokładnie wyczesać rzęsy, bez ich uszczerbku czy dyskomfortu. Tusz od razu po otwarciu był 'gotowy', jego formuła od początku była idealna, nie zbyt rzadka, za to kremowa i w punkt. Pod względem aplikacji dobrze mi się go używa, zero nieprzyjemnych rozczarowań. Szybka aplikacja bez grudek i klusek. Czerń tuszu mocna i dobrze pokrywająca rzęsy, nie wiem czy jakoś szczególnie i mocniej czarniejsza od tej z różowej wersji, mnie zadowalała. Jeśli chodzi o efekty, to tusz z typu pewniaka. Po prostu świetnie wytuszowane rzęsy bez żadnego stresu i długiego malowania. Od pierwszej warstwy daje efekt wydłużonych, wyciągniętych rzęs, lekko już podkreślonych na objętości jednak w drugiej warstwie pokazuje dużo większe możliwości. W drugiej warstwie rzęsy są wyraźne pogrubione, zaznaczone i przepięknie zaakcentowane. Ja lubię mocno podkreślone rzęsy i efekt wywiniętych rzęs aż pod brwi, z objętością i pogrubieniem całkowicie mnie satysfakcjonuje. Co więcej tusz ładnie unosi rzęsy nawet wtedy gdy nie używałam zalotki. Ładnie, równo układa rzęsy a całość wygląda 'czysto' i estetycznie bez żadnych sklejek. Trwałość u mnie całodzienna, rzęsy są ładnie utrwalone mimo upływu godzin, naprawdę z nim się nic nie dzieje. Nie odbija mi się na górnej powiece, choć mam rzęsy wywinięte bardzo wysoko i skłonność do tzw. 'tłustej powieki" to nic mi się nie odbija, nie kruszy się pod okiem. Do zmycia potrzebuje chwili dłużej masełkiem, ale nie mam z tym problemu. Podsumowując tusz wręcz znakomity jeśli chodzi o drogeryjne tusze, ja będę sięgać po nie chętnie i na pewno wrócę.
    W drogerii tradycyjnej
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 września 2024 o 14:12
    Okropnie skleja
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam tusz przez dobre opinie, ale niestety się rozczarowałam bo nie spełnia moich oczekiwań okropnie skleił mi rzęsy. Chciałam oddać go mamie ponieważ się nie sprawdzał ale ją szczypie w oczy więc nie polecam
    Zalety:
    • Ładne opakowanie
    • Mocny czarny kolor
    Wady:
    • Skleja rzęsy
    • Szczypie w oczy
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną