BeneFit, Roller Lash Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

BeneFit, Roller Lash Mascara (Podkręcający tusz do rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Opatentowana szczoteczka z haczykami Hook'n'Roll obejmuje, rozdziela, unosi i podkręca rzęsy, podczas gdy specjalna podkręcająca formuła utrzymuje się na rzęsach przez 12 godzin. Maskara Roller Lash BeneFit zawiera prowitaminę B5 oraz serynę, składniki znane ze swoich właściwości odżywczych i pielęgnujących.

Szczoteczka
silikonowa

No tak średnio bym powiedziała, tak średnio

Kurczę, Jeffree, naobiecywałeś mi takich fajnych rzeczy, ja się nakręciłam (a może podkręciłam, he-he), a tu nie wyszło nic specjalnego.

Moje rzęsy są grube, gęste i dosyć długie. Niestety rosną całkowicie na wprost, więc rzeczą, której oczekuję od tuszu w pierwszej kolejności jest podkręcenie.

Usłyszawszy o tym produkcie, miałam zatem szczere nadzieje, że w końcu odnalazłam miłość.

Niestety - jak to w życiu - znowu nie tym razem. Tusz faktycznie podkręca rzęsy lepiej, niż większość losowych tuszy do rzęs, jednak nie jest to podkręcenie spektakularne - identyczny albo bardzo podobny efekt można osiągnać chociażby Maybelline Lash Sensational. A przypomnę, że kosztuje on 20 zł, zaś tusz z Benefitu 150(!!).

A skoro już o cenie mowa - sama na szczęście kupiłam miniaturkę, co w przypadku tak drogich tuszy jest bardzo rozsądne zważając na to, że data ważności to 6 miesięcy, a pełnowymiarowej wersji raczej nie da się zużyć tak szybko.
Nie jest jednak kolorowo, bo chociaż sama końcówka szczoteczki jest identyczna w obu wersjach, to przez to, że 'podłużna część' (ten taki jakby mały kijek, czort wie jak to nazwać :D) jest krótsza, trudniej pomalować rzęsy miniaturką, żeby się nie upaprać. Sam kształt szczoteczki jest fajny, raczej nie skleja rzęs, chociaż - kurczę - pogrubienie też mogłoby być większe.

Poza typ ma ładny czarny kolor i nie osypuje się w ogóle.

Gdyby kosztował 10% ceny to może kupiłabym ponownie, natomiast od tuszu za 150 zł oczekuję rewolucji, tu było po prostu OK, także niestety zdecydowanie niedługo się żegnamy.

Poprawny, ale bez efektu wow

Po tuszu za tą cennę oczekuję znacznie więcej. Nie jest to zły tusz, ale nie spełnia moich wymagań w 100%.
Plusy:
+ wydłuża rzęsy
+ podkęca je
+ nie osypuje się, co dla mnie jest bardzo ważne
+ jest wydajny
+ posiada wygodną szczotkeczkę

Minusy:
- niestety cena nie jest jedynym minsem - tusz zupełnie nie pogrubia rzęs. W tej cenie oczekuje efektu wow na rzęsach, tutaj tego zabrakło.

5/5

Mam długie rzęsy, które lubię pokręcać zalotką, Roller Lash potęguję ten efekt. Świetnie rozdziela i podkręca. Nie osypuje się w ciągu dnia, nie odbija się nigdzie.
Nie pogrubia ich zbytnio, ale nie tego oczekuję od tuszu. Mają być zalotne i idealnie rozdzielone jak u lalki i takie właśnie są.
Szczoteczka jest chyba najlepszą szczoteczką tuszu jaką miałam, użycie jej jest szybkie i nieskompilowane. Każdą rzęsę można uchwycić.

Cudo

Wspaniały, wspaniały, wspaniiały! Jedyny minus to cena :) Poza tym rzęsy są idealnie podkreślone, rozdzielone, pogrubione i podkręcone. Pozostają też elastyczne i nie wysuszone, dzięki czemu łatwo jest dołożyć kolejną warstwę w ciągu dnia (w razie potrzeby)

BOMBA

Świetny.Gdy testowałam go w Douglasie po raz pierwszy i spojrzałam w lusterko-ONIEMIAŁAM !!!
Co prawda mam go dopiero 5 dni, ale moje rzęsy bardzo kochają tą Mascarę.

Ulubieniec

Używam go juz 8 miesiąc ,najpierw dostałam w prezencie miniaturkę ,potem kupiłam juz pełnowymiarowy produkt.
Tusz jest rewelacyjny.
Pięknie wydłuża i podkręca rzęsy.
Jest bardzo trwały ,szukałam tuszu ,który nie będzie mi sie kruszyć.
Ten chyba jeszcze ani razu mnie nie zawiódł.
Trzyma się idealnie.

w moim top 5 tuszów do rzęs!

Do zakupu maskary przekonał mnie Jeffree Star (uwielbiam tego człowieka!). Ten tusz jako jeden z nielicznych dostępnych na rynku spełnia moje oczekiwania, a zapewnienia producenta w opisie kosmetyku są niemalże wszystkie zgodne z rzeczywistością. Fajnie wydłuża, podkręca i delikatnie pogrubia rzęsy, nie obsypuje się i nie transferuje na powieki. Aplikacja jest przyjemna a formuła nie podrażnia. Jedyne minusy jakich się doszukałam to rączka jest gumowa i trochę dziwnie śliska przy odkręcaniu oraz to, że tusz nie był zdatny do dalszego korzystania po mniej więcej 3 miesiącach - zaczął brzydko obklejać rzęsy. Cena tuszu jak na nasze polskie portfele, jest dość wysoka (średnio 100zł, swój kupiłam w sklepie wolnocłowym na lotnisku). Na razie następnej nie kupię, bo chcę wypróbować inne, ale chcę jeszcze do niej wrócić w niedalekiej przyszłości.

Świetny tusz

Dostałam ten tusz w Sephorze i jestem w nim zakochana, przebił nawet mojego faworyta BTS od Too Faced. Doskonale wydłuża i podkręca rzęsy, nie osypuje się i jest baaardzo trwały. Opakowanie wygląda przesłodko.

Naprawdę niezły !

Przyznam szczerze że miałam dość duże opory przed zakupem kolejnego tak drogiego tuszu, zachęciła mnie jednak dostępność miniatur tuszy Benefit dostępnych w Sephorze, co Wam zdecydowanie polecam !

Nic specjalnego za wysoką cenę

Długo się zastanawiałam nad kupnem tego tuszu że względu na cenę. Mogłam się jeszcze dłużej zastanawiać. Tusz bardzo przeciętny. Mam długie i dosyć gęste rzęsy także dużo do szczęścia mi nie potrzeba. Niestety ten tusz bardzo skleja pomimo małej i zgrabnej szczoteczki. Nie zauważyłam podkręcenia tak jak obiecuję producent. Plus za to że jest bezwonny i ma bardzo słodkie opakowanie. Nie jest wart swojej ceny. Polecam inne drogeryjne tusze za 1/3 ceny.

Prawie tak dobra jak Maybelline Push Up Angel

Tak, tytuł was nie myli. Ta maskara jest prawie tak dobra jak Maybelline Push Up Angel, która jest moim hitem wszechczasów. Dostałam miniaturkę do zakupów w Sephorze, potem - nad czym już niestety ubolewam - dostałam od męża pełnowymiarowy produkt.

Do plusów należy niewątpliwie świetne podkręcenie, pogrubienie i rozdzielenie rzęs oraz mega czarny kolor. Design opakowania jest po prostu świetny. Tusz nie odbija się na powiekach ani nie osypuje w ciągu dnia.

Jednak
Szybko wysycha w opakowaniu i skleja rzęsy. Miniaturka praktycznie po miesiącu już zaczęła łapać tendencję do sklejania.
Dla porównania wspomniany przeze mnie Maybelline Push Up Angel używam ponad pół roku, już nowy czeka w zapasie a on działa jak na początku...

Tusz bardzo dobry, ale za taką cenę powinien być idealny, a niestety nie jest. Niemniej jak lubicie nieco droższe, ładnie wyglądające gadżety to będziecie zadowoleni.

Świetny

Bardzo fajna maskara. Szczoteczka świetnie podkręca i wydłuża rzęsy nawet te najkrótsze bez efektu sklejania. Maskara bardzo wydajna używałam jej non stop poprostu ja uwielbiałam niestety mi się już skończyła . Muszę się w nią znów zaopatrzyć. Polecam naprawdę warta tych pieniędzy