Catrice, Allround Mascara Extra Volume Length & Curl Ultra Black (Tusz do rzęs zwiększający objętość, wydłużający i podkręcający)

Wielofunkcyjny tusz do rzęs w wersji ultra czarnej. Formuła zawiera ultra czarne pigmenty nadając rzęsom odcień eleganckiej czerni. Szczoteczka pozwala na łatwą lecz precyzyjną aplikację aby uzyskać efekt podkręcenia, wydłużenia i pogrubienia.

Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
grzebyk
niewodoodporne

dodany do ulubionych

Powiem szczerze, iż zaskoczona jestem niezbyt przychylnymi opiniami na temat tego tego. Dla mnie bowiem jest jednym z lepszych, wśród dziesiątek innych, które do tej pory wypróbowałam.
Pomimo dość gęstej, z pozoru nieporęcznej szczoteczki ( sama nie za bardzo preferuję taki kształt ), przy starannym tuszowaniu, rozprowadza się dość dobrze, nie sklejając rzęs.
Nakładałam jego zwykle trzy warstwy, jedna po drugiej, czekając, aż poprzednia wyschnie. Rzęsy stawały zyskiwały sporo na objętości i były wyraźnie wydłużone.
Obiecanego podkręcenia faktycznie nie zauważyłam, ale na tym zwykle najmniej mi zależy, bo wystarczą wyżej wspomniane efekty, aby rzęsy wyglądały naprawdę dobrze.
Tusz utrzymuje się na rzęsach przez wiele godzin bez kruszenia.
Warto też wspomnieć, iż produkt jest wydajny i nie gęstnieje za szybko, jak większość innych.
Jestem zadowolona z zakupu tego tuszu i pomimo, iż ciągle zamierzam próbować innych, zapewne nie raz jeszcze do niego wrócę, tym bardziej, iż jego cena w zestawieniu z jakością jest wyjątkowo niska.

Tani to on jest ale szkoda na niego nawet tych kilku groszy

Tak naprawdę to każdy tusz jest taki sam. To od rodzaju szczoteczki zależy efekt jaki się ma uzyskać czy podkręcenie, czy pogrubienie, itd.
Ten tusz posiada typ szczoteczki której właśnie nie znoszę. Włoski są obsadzone gęsto, jest ona cała oblepiona, wyciąga za dużo kosmetyku, trzeba nadmiar zbierać non stop. Skleja rzęsy i to niesamowicie. Nie da się nałożyć tuszu tuż przy nasadzie rzęs bo brudzi powiekę. Jeśli tak wyglądać efekt pogrubienia, to nie -dziękuję.

Jeśli trafiam na coś takiego używam swojej silikonowej dodatkowej tzw. pomocniczej do podkręcania i wydłużania rzęs czyli prostej silikonowej koniecznie z drobnymi włoskami. Bo jak pisałam już to wszystko zależy od szczoteczki.
Ta nie wydłuża i nie podkręca. Moja szczoteczka z tym tuszem robi to idealnie, niestety jest za długa do tego opakowania, a na codzienne jej mycie po użyciu szkoda mi czasu. Dodatkowo tusz kruszy się i osypuje i to dość szybko więc to że posiada ładną głęboką czerń i jest w niskiej cenie raczej mu nie pomoże w mojej całkowitej ocenie.

ZALETY:
dobra cena
ładna głęboka czerń

WADY:
dołączona szczoteczka nie wydłuża i nie podkręca rzęs
okropnie skleja rzęsy
kruszy się i osypuje

W miarę dobry

Tusz do rzęs jest tani więc I jakość słaba, pogrubia rzęsy i wydłuża lecz bez efektu wow, podkręcone są tylko lekko. Jakość produktu słaba tusz kruszy się po godzinie czasu. Ogólnie ocena pół na pół

Tusz poprawny ale bez szaleństwa

Tusz dobry dla mało wymagających. Tusz na rzęsach wyglada nawet ok, nie skleja mocno rzęs, przez kulka godzin wyglada ok później niestety mi sie rozmazuje, i kruszy, kolor jest mocno czarny, szczoteczka jest fajna i dobrze się nią maluje rzęsy.
Ogólnie tusz dla dziewczyn które zaczynaja przygodę z makijażem

Nie polecam

Tusz posiada średnią szczoteczkę o grubych i krótkich włosach. O ile do górnych rzęs nadaje się super tak przy malowaniu dolnych musimy uważać, aby nie pobrudzić sobie skóry. Jest to typ mascary, który sprawdzi się na co dzień albo wcale. Nie uzyskamy tu efektu sztucznych rzęs ani nic w tym stylu. Tusz ładnie zwiększa objętość rzęs, delikatnie wydłuża natomiast o podkręceniu nie ma mowy. Jest to efekt bardzo delikatny. Rzęsy są widoczne, ale bez jakiejkolwiek przesady. Z bazą pod tusz wygląda zdecydowanie lepiej, ale dalej jest to efekt na co dzień. Dodatkowo tusz kruszy się w ciągu dnia i nie można przesadzić z ilością warstw, bo wtedy skleja rzęsy. Nie polecam.

Bez rewelacji

Jakiś czas temu kupiłam ten tusz na promocji, lubię markę catrice jednak ten tusz nie podbił mojego serca. Fajnie rozczesuje rzęsy, delikatnie pogrubia ale niestety nie wydłuża i nie podkręca. Niestety nie jest też długotrwały, osypuje się i efekt po paru godzinkach jest fatalny.

Na co dzień

Tusz nie pozostawia grudek, dość ładnie rozdziela rzęsy. Szczoteczka jest ani malutka ani za duża. Raczej nie nadaje się na wielkie wyjścia ponieważ efekt nie jest powalający ale na co dzień jak najbardziej. Polecam

Moja miłość catrice

Jestem naaaajwiększą fanką marki catrice. Za podkład HD jestem dozgonnie wdzięczna, korektor liquid camouflage to samo dobro, szminki, kredka do brwi... cała marka to moja wielka miłość. Zawsze używałam dosyć popularnego tuszu do rzęs twist up z innej firmy, jednak zaczęło się z nim dziać coś niepokojącego, wiec postanowiłam ponownie zaufać marce catrice i postawiłam na ten tusz. Zapłaciłam coś w granicach 15zl, nie ukrywam, ze nie oczekiwałam spektakularnych efektów, gdyż mam krótkie i proste rzęsy. Po powrocie do domu chwyciłam za tusz, zaczęłam malować rzęsy... i mym oczom ukazał się piękny, wydłużony, pogrubiony, podkręcony wachlarz rzęs. Pierwszy raz w życiu jakikolwiek tusz spowodował u mnie taki efekt. Ponownie się zakochałam i myśle, że na długi czas pozostanie ze mną, jako mój najlepszy przyjaciel. Po ok 8h lekko zaczyna się kruszyć, ale to spotyka mnie przy każdym tuszu, wiec nie uznaje tego za wadę.

Taki, o

Lubie marke Catrice, nieraz da sie ustrzelic perelki (patrz moja ukochana szminka Ombre), wiec postanowilam zapoznac sie z tuszami do rzes tej marki. Wybor padl na Allround.

Glownym powodem, dla ktorego zainteresowala sie tuszem, jest szczoteczka. Gruba, z elastycznym wlosiem, najlepiej mi sie z taka pracuje. Szczoteczka jest najwieksza zaleta tuszu,

Kolor jest czarny, gleboki - ok. Efekt na oku - nie zauwazylam podkrecenia, zwiekszenie odjetosci jakies tam jest, wydluza i owszem, nie jest to na pewno teatralny efekt sztucznych rzes. Trzeba uwazac z dokladaniem kolejnych warstw - ten tusz tego nie lubi i w efekcie skleja rzesy. Musi nas zadowolic jedna warstwa.

Jest tu tusz solidny, dla niewymagajacych oczet sie nada, tworzy naturalny efekt podkreslonych rzes. Jesli ktos chce mocnejszy efekt, nie polecam, nie da sie dawkowac tegoo prduktu i tuningowac w ten sposob objetosci badz dlugosci. Na plus - nie osypuje sie i nie rozmazuje.

Tusz

Tusz całkiem w porządku, dość duża szczoteczka, efekt całkiem ok. Nie można nakładać zbyt wielu warstw , bo zaczyna się sklejać. Szybko wysycha, po jakimś czasie zaczyna się kruszyć na rzęsach.

Okropność

Tusz zakupiłam przez internet za około 6 zł. Jaka cena taka jakość niestety.
Opakowanie wygodne i poręczne. Dobrze się dokręca, można spokojnie postawić w pionie.
Sam tusz dość gęsty, kolor ładny (ciemna, wyraźna czerń). Szczoteczka średniej wielkości, gęsta z krótkimi i grubymi włoskami.
Niestety problem zaczynał się w momencie malowania. Z racji gęstej konsystencji tuszu, ciężko go było rozprowadzić, a gęsta i krótka szczoteczka nie pomaga wcale. Na rzęsach tworzą się grudki, rzęsy są posklejane i nierównomiernie pomalowane. Produkt słabo rzęsy wydłuża, wcale ich nie podkręca i z racji ich sklejania może i faktycznie pogrubia. Tusz daje bardzo brzydki efekt.
W czasie lata istnieje możliwość rozmazywania się i osypywania.
Ogólnie produkt bardzo słaby.