Bell, Desert Rose, Hightlight Powder (Wielokolorowy rozświetlacz do twarzy)

Bell, Desert Rose, Hightlight Powder (Wielokolorowy rozświetlacz do twarzy)

Marka

Paleta pięciu rozświetlających odcieni ułożonych w stylowy kwiatowy wzór pozwala uzyskać efekt pięknie rozświetlonej skóry. Kolory można stosować osobno, ale znakomitym rozwiązaniem jest łączenie ich z sobą tak, by uzyskać idealny odcień dla siebie. Dzięki kremowej konsystencji idealnie się aplikuje, tworząc prawdziwie rozświetlającą tafle. Nie osypuje się, nie tworzy plam.

prasowane

Subtelny efekt

Urzekla mnie niebanalna szata graficzna. Delikatny, subtelny rozwietlacz o chłodnym odcieniu, zapewnia naturalny efekt na skórze. Bezproblemowa aplikacja.Produkt dostępny w Biedronce, w niskiej cenie. Rozwietlacz był z limitowanej kolekcji Bell. Atutem jest wydajność oraz wygodne opakowanie.

Godny polecenia

Polecam .
Dla osoby początkującej jest idealny .
Nie da się zrobić nim krzywdy .
Delikatny lecz zarazem boski .
Super efekt .
Łatwo , przyjemna i szybka praca .
Polecam z czystym sumieniem .

Rozświetlacz Bell

+ ładna aplikacja
+ subtelny efekt na skórze
+ niska cena
+ wydajność

- edycja limitowana
- chłodny odcień

Raczej puder rozświetlający

nie jest to rozświetlacz tylko puder rozświetlający. Mój egzemplarz rozpadł się w torebce po zakupie. I dobrze. Bo wykorzystałam go do pudru sypkiego otrzymując w ten sposób produkt idealny. Zdrowo i subtelnie rozświetlający. Bez maskowania i płaskiego matu.

Cudowny

Z tego co pamiętam był w Biedronce jeszcze w tamtym roku we wrześniu. Ja zaczęłam go używać na początku tego roku i po prostu się w nim zakochałam. Daje subtelny efekt, widoczny na skórze, który wygląda przepięknie. Dodatkowo sam produkt przedstawiający liście wygląda przepięknie. Mi starczył na jakieś pół roku, gdyż niestety później się rozpadł.

używam codziennie

Rozświetlacz z limitowanej edycji Bell dla biedronki, obecnie już niedostępny, ale na stronie internetowej bell pojawiają się kosmetyki z poprzednich edycji.
Jeden z niewielu rozświetlaczy , które udało mi się dobić do denka. Mam jeszcze po bokach resztkę. Ogólnie produkt posiada same zalety, nie dostrzegłam wad tzn. mogłoby nie być wgl. drobinek, ale nie spotkałam się z rozświetlaczami drogeryjnymi zupełnie pozbawionymi drobinek.

Rewelacyjny produkt polskiej marki!

Uzywam dany rozswietlacz jako utrwalacz na podklad i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolona. Produkt moze sie mierzyc z o wiele drozszymi jako ze rozswietla i utrwala makijaz na caly dzien. Przez to podklad jest o wiele dluzej trwalszy a roz nie zmienia swojej intensywnosci. Jestem absolutnie zachwycona. I to wszystko w tak korzystnej cenie! Zaluje, ze nie kupilam wiecej, jako ze kolekcja byla limitowana.

Rozświetlacz jest w wyglądzie bardzo zachęcający. Kwiatowy wzór jest zamknięty w bardzo eleganckim opakowaniu. Można go używać zarówno osobno jak i mieszać wszystkie kolory. Ma bardzo delikatny poziom rozświetlania. Jak dla mnie troszeczkę mało widoczny.

Kosmetyczne cudeńko

Rozświetlacz jest zamknięty w ładnym eleganckim opakowaniu, a pięć odcieni rozświetlacza są ułożone w stylowy kwiatowy wzór. .
Kosmetyk ma kremową konsystencje, która łatwo się aplikuje, nie obsypuje się i nie tworzy plam. Ma bardzo przyjemny zapach
Kolory rozświetlacza można stosować hak osobno tak i razem, mieszając ze sobą. Ja mieszam, dzięki czemu uzyskuje idealny kolor dla mojej cery. Cera uzyskuje świeżości i młodzieńczego blasku

Bardzo delikatne chłodne rozświetlenie

Rozświetlacz to również kompozycja pięciu różnych kolorów ułożona w piękny kwiatowy wzór. Każdy z nich można stosować osobno lub mieszać je razem, dzięki temu produkt jest uniwersalny i uzyskujemy ciepły lub chłodny odcień rozświetlenia - choć w palecie przeważają te chłodniejsze tony. Podobnie jak w przypadku bronzera ma on bardzo kremową konsystencję, z którą się bardzo przyjemnie pracuje. Pozostawia na policzkach taflę rozświetlenia, ale moim zdaniem jest to bardzo delikatny efekt, bez drobinek i bez mocno mieniącego się błysku.

bardzo fajny

Oceniam produkt o ciemniejszym kolorze. Nakładam go na bronzer gdyż jako sam nałożony na opaloną twarz nie widać go. Ale pięknie błyszczy się skóra wydaję się taka wypoczęta i rozświetlona. Naprawdę fajny produkt.

Najgorszy Produkt Bell!

Na ten produkt trafiłam w jednym z supermarketów w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było dobre. Rozświetlenie trochę tandetne i wieje latami 70. No ale nie było to aż tak straszne. Prawdziwe piekło zaczęło się później. Więcej informacji poniżej.