I Heart Revolution, Unicorns Heart, A Rainbow Hihglighter (Rozświetlacz do twarzy)

Cena PLN 25.00

Rozświetlacz marki I heart makeup n zamknięty w pudełeczku w kształcie serca, podkreśla kości policzkowe. Dzięki niemu skóra wygląda na świeżą i wypoczętą.

prasowane

Kupiony w: Inna drogeria

Cudeńko!

Przepiękny rozświetlacz, można korzystać z niego na wiele sposobów. można i tęczę robić, można i pojedyncze kolory stosować. Używam go i do makijażu i do charakteryzacji. Jeden z najlepszych zakupów :)

za duże drobiny

tak jak uwielbiam Revolution i serduszka tak z tym jestem na nie jak i całą linią Unicorns.
Fajny gadżet, bo rozświetlacz jest w postaci tęczowych pasków. No i tyle. Bo kolor na policzkach wygląda dość smutno, blado i szarawo. Niestety jak na rozświetlacz nie nadaje się na codzień.
Na Jednorożcach na tle białej sierści jak nabardziej będzie ok ;)
No i te drobiny... zdecydowanie za duże.

U mnie znalazł zastosowanie u siostrzenic w wieku przeszkolnym :)
Jedno opakowanie zdecydowanie wystarczy .

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 4

Zimne tony

Otwierając opakowanie zobaczymy pięć pionowych pasków w kolejności kolorów tęczy w bardzo zimnym wydaniu. Efekt na policzkach mega chłodny, mieszając te kolory uzyskujemy dziwny kolor tafli taki szary, blady. Ten odcień moim zdaniem nie pasuje do żadnego makijażu. Dużego błysku to on nie daje! Rozświetlacz ma w sobie dużo drobin brokatu. Efekt jest mega słaby i "kiczowaty". To nie wszystko. Po kilku godzinach od aplikacji rozświetlacz po prostu nam zanika, a drobiny brokatu są wszędzie na twarzy.

Opakowanie w kształcie serca, kartonowe. Szybko się brudzi i z kartonika trudno usunąć zanieczyszczenia. Produkt wydajny. Dobrze się go nakłada pędzelkiem.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3

NIE

Zakupiłam ten produkt w drogerii Natura za około 22 złłote.
OPAKOWANIE
Rozświetlacz zamknięty jest w ślicznym opakowaniu w kształcie serduszka, dodatkowo zamknięty w opakowanie kartonowe, dzięki czemu wiemy, że jesteśmy pierwszymi użytkownikami produktu

KOLOR
To co mnie w nim zdziwiło, to że w środku rozświetlacz jest jakby stworzony z pionowych pasów w najróżniejszych kolorach (żółty, różowy, zielony)

KONSYSTENCJA
Bardzo sypka, dobrze nakłada się pędzlem

EFEKT
Po nałożeniu na skórę daje nam bardzo tandetny, brokatowy efekt. Rozświetlacz to głównie same brokatowe drobiny, do tego masa kolorów po połączeniu daje nam na twarzy trupio-blady efekt

TRWAŁOŚĆ
Używałam go kilka razy, po około 2-3 godzinach od nałożenia nie było go już prawie widać, pozostawała warstwa drobin, które roznosiły mi się po twarzy

Tęczowy zawrót głowy

Nie ukrywam, iż do zakupu tego produktu nakłoniło mnie jego fantazyjne opakowanie i kolory tęczy zamknięte w serduszku. Jednym słowem opakowanie jest przeurocze!
Rozświetlacz marki Revolution dorwałam na promocji w Naturze parę miesięcy temu. Podczas nakładania do w samej drogerii palcem doszłam do wniosku, że chyba nie jest on dość błyszczący, bo nawaliłam produktu ile wlezie a w słabym oświetleniu nie widziałam żadnego efektu. Gdy wyszłam okazało się, że I'm shine like a diamond a moje przeczucia co do wyrazistości są mylne. I polubiliśmy się bardzo.
Zdecydowanie preferuje rozświetlacz w formie prasowanej, ponieważ łatwo się go aplikuje. Produkt marki Revolution starcza na bardzo długo, używam już 6 miesięcy a końca nie widać. Piękne kolory aczkolwiek głównie korzystam z tych ciepłych żółty czerwony, ponieważ te pozostałe kolory w świetle naturalnym dają takie sine odbicie. I to mnie trochę przerasta. Samodzielnie wyglądają dużo lepiej. Jeśli chodzi o trwałość to bez utrwalenia makijażu dość słabo, ponieważ te piękne kolorki lubią się wycierać. Niemniej jednak jest to mój ulubiony rozświetlacz i jestem zdecydowanie na tak.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Piękny chłodny efekt

Ciekawy rozświetlacz. Przede wszystkim jest bardzo wydajny i trwały. Ma również przepiękne opakowanie. Wymieszany daje chłodny holograficzny efekt (na tym najbardziej mi zależało). Szczerze polecam!

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Mój ulubieniec

Interesuję się makijażem artystycznym, dlatego długo poszukiwałam idealnego, niedrogiego kolorowego rozświetlacza, który udało mi się upolować na vinted za 7 zł.
Unicorns Heart to strzał w 10! Ma świetną pigmentację, wystarczy odrobina produktu, aby uzyskać piękny, odbijający światło tęczowy efekt przez co rozświetlacz jest bardzo wydajny. Kolory są świetnie dobrane, opakowanie ślicznie wygląda.

Najpiękniejszy na świecie rozświetlacz

Tego rozświetlacza używam codziennie i jestem baaardzo zadowolona. Świetnie pasuje do jasnej karnacji i kolorowych makijaży. Bardzo łatwa aplikacja pozwala na zaoszczędzenie czasu. Nie wyobrażam sobie szarej codziennosci bez tego kosmetyku. Co bardzo mi się spodobało to to, że opakowanie jest papierowe, a nie plastikowe. Na pewno kupię kolejny rozświtlacz z tej lini.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Wielowymiarowy zawodnik

To jest fant dla miłośników szaleństwa z makijażem. Ma super trwałość, jest bardzo wydajny i przede wszystkim pięknie rozświetla kolorkami, które robią robotę. Świetnie sprawdza się na roztarcie do naturalnego glow, a także na mocniejsze wydobycie koloru. Kolor można budować, a makijaż oka w parze z tym szalonym rozświetlaczem wygląda świetnie. Minus? Serduszka nie pachną jakoś specjalnie zachęcająco. Ale co z tego jeśli zapachu nie nanosimy na twarz :)

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 4

Bez szału, średniak

W ostatnim c zasie poszukuję rozświetlacza z efektem lustra, cudownego glow. Ten na pewno nie należy do tej kategorii rozświetlaczy. Mam już całkiem opaloną skórę, i niestety ale wygląda bardzo źle na opalonej twarzy. Jest siny na twarzy, mocno zimne tony. Jest dość trwały. Opakowanie jest poręczne, duża ilość produktu, wydajny, nie kruszy się. Może na zimę będzie ok, ale teraz mówię NIE!

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Opakowanie: 5

Ciekawy kolor, nie dla każdego

Po swatchu w Superpharmie spodziewałam się, że będzie niebiesko-zielony. Po nałożeniu na twarz jest mokro-srebrno-stalowo-zielonkawo-niebieski, ale to tylko poświata, nie wygląda jak siniak. Raczej daje więcej tafli niż koloru, tworzy taki chłodny blask. Myślę, że nadaje się na co dzień. Jak wygląda, każdy widzi, nie rozumiem, po co ludzie go kupują, żeby potem używać tylko tych ,,zwykłych" kolorów. Nie jest zbity, łatwo się nabiera na pędzel. Ma małe drobinki. Nie zauważyłam, żeby jakoś drastycznie znikał z twarzy w ciągu dnia. Opakowanie w kształcie serduszka i wygląd samego produktu na 5. Całość oceniam tylko na 4, bo jakoś nie ma miłości, i do niektórych makijaży będzie za zimny.

Kupiony w: Nie podano

• Opakowanie: 3

Jeden z ulubionych.

Super produkt. Można użyć jako cień do powiek. Nakładając na policzki moczę pędzelek raczej w odcienu różu i żółtego a nie niebieskiego. Miło błyszczy, dobrze się trzyma. Cena spoko. Wydajnyyyy!