KWC LogobyWIZAŻ logo

Godny uwagi
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Cienie są trwałe i dobrze na pigmentowane , długo utrzymują się na powiekach. Dobrze się nakładają oraz nie rozmazuje się . Są dostępne w wielu wariantach i w bardzo przystępnej cenie
    Zalety:
    • cena
    • trwałość
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 grudnia 2019 o 13:05
    Raczej nie warto po nie sięgnąć - cena adekwatna do jakości
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moja recenzja dotyczyć będzie paletki z kolorystka nr 10 (biały,fiolet,niebieski,grafit i brąz) Zakupiłam je w trakcie makijażowej promocji w Rossmanie i nie kosztowały wiele gdzieś kolo 10zł. Skusiła mnie nie tylko cena, ale przede wszystkim kolory.... Mam w swojej kosmetyczce wiele niedrogich produktów, które świetnie się spisują i mogłyby konkurować z niejednym kosmetykiem z wyższej półki, niestety te do takowych nie należą. Cienie osypują się okropnie - poza jasnym kolorem to cała paleta sypie się i pyli przy każdym ruchu. Pigmentacja cieni też nie jest najlepsza - trzeba się nimi nieźle namachać! Aplikacja z tą paletką nie należy do najłatwiejszych, gdyż nie dość, że jest bardzo czasochłonna ze względu na niska pigmentację, do tego dochodzi duży osyp cieni i na to też musimy uważać! Co najważniejsze - cienie zupełnie inaczej prezentują się w paletce niż na oku, tracą gdzieś te barwy, przygasają i to już nie są te same kolory.... Wyglądają na oku fatalnie, jakbym porobiła sobie mega plamy. Pracowałam już z różnymi paletkami, ale ta nie jest warta nawet sięgnięcia po nią. Próbowałam dać jej szanse i zmieniałam bazę, testowałam je również na korektorach zastygających - jednak za każdym razem pojawiały sie te same problemy. Trwałość cieni też do najlepszych nie należy, gdyż po godzinie noszenia na oku widoczny jest osyp - w szczególności w kąciku oka, gdzie użyto najciemniejszy cień - co wygląda fatalnie. Cień po prostu spadł z powieki, a w miejscu gdzie leżał utworzyła się nieestetycznie wyglądająca plama. O zgrozo... Nigdy więcej..... Nie polecam, chyba, że chcecie nim wykonać makijaż na hallowen :)
    Zalety:
    • łatwo się blenduja i nakładają
    • ładne opakowanie
    Wady:
    • inaczej (gorzej) prezentują się na oku
    • straszny osyp
    • kiepska pigmentacja
    • czasochłonność pracy
    • osypuja się na oku - kiepska trwałość
    • tworzą nieestetyczne plamy
    14 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 czerwca 2020 o 19:32
    Słabe i mnie nie zachwyciły.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Aplikator do niczego i zaraz mi się złamał. Cienie są bardzo słabej jakości. Kruszą się niemiłosiernie i osypują na powiekę. Słabo się blendują, Wytrącają się. Plamiście nakładają. Odcienie są dość sine. Blakną w trakcie noszenia. Miałam je już pare lat temu, ale byłam z nich i dalej jestem nie zadowolona.
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 kwietnia 2024 o 20:34
    Przeciętne
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Chyba w makijażu najbardziej lubię oko. To co można wyczarować bawiąc się paletką do cieni to prawie magia. Jednak potrzebne do tego są dobre cienie, a te niestety do nich nie należą. Cena: Fakt faktem była to bardzo niskobudżetowa opcja Wybór: Różne warianty - ja chyba mam klasyczną czyli szarość i brązy Opakowanie: plastikowe, trzyma się mimo upływu czasu Efekty: Pigmentacja nawet nie jest taka zła zwłaszcza w tej półce cenowej, ale jednak im dłużej na powiece tym mniej je widać. Bardziej nie podobało mi się ich migrowanie, obsypywanie. U mnie z blendowaniem nie było problemu, ale satynowo-błyszczące chyba zawsze są ciut łatwiejsze pod tym względem niż typowe matowe. Czy polecam? Chyba jeśli już to bardzo początkującej osobie, która jeszcze nie wie czy w ogóle chce się bawić w makijaż oka ew. dla osoby bardzo rzadko malującej lub na jakiś wyjazd gdy szkoda brać te drogie (bo może się zniszczą). W większości przypadków najlepiej omijać szerokim łukiem
    Zalety:
    • nienajgorsza pigmentacja
    • dobrze się blendują
    Wady:
    • obsypują się
    • zanikają" z czasem
    • migrują
    • niska trwałość
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
    easygo
    1 / 5
    6 marca 2024 o 12:27
    słabizna, szkoda nawet tych kilku zł
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ładne i zachęcające kolory, ale tylko do oglądania w opakowaniu, przy używaniu okazuje się jak bardzo są kiepskie, beznadziejne... Bardzo słaba pigmentacja i źle się blendują, to wystarcza aby ocenić je bardzo słabo, wręcz negatywnie. Plastikowy patyczek z gąbeczką - do niczego się nie nadaje, niepotrzebnie wyprodukowany śmieć. Haa....rozbawiło mnie umocowanie tych ceni - wydawało by się, że to takie duże półkule cieni, ale nie, nie, producent zrobił nas w konia - te cienie nie są wcale duże, tylko przyklejone na takich wypukłych powierzchniach, że tylko wydaje sie, że jest ich dużo, a wcale tak nie jest. Produkt do wywalenia.
    Zalety:
    • Brak
    Wady:
    • Cała ta paletka to jedna wielka wada.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne