Anastasia Beverly Hills, Sultry Eyeshadow Palette (Paleta 14 cieni do oczu)

Anastasia Beverly Hills, Sultry Eyeshadow Palette (Paleta 14 cieni do oczu)

Pojemność 1 szt

Paleta 14 mocno napigmentowanych cieni do powiek o różnych wykończeniach. Znajdziesz tu cienie matowe, satynowe, jak i metaliczne. Wykonasz nią każdy makijaż, od dziennego po szalony wieczorowy.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Fresh, Birch, Twig, Slate, Noir - Mica, Dimethicone, Boron Nitride, Nylon-12, Zinc Stearate, Zea Mays (Corn) Starch, Polymethylsilsesquioxane, Zinc Myristate, Glycerin, Silica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Lauroyl Lysine, Phenoxyethanol, Polysilicone-11, Tocopherol, May Contain/Peut Contenir (+/-): Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Carmine (Ci 75470), Ultramarines (Ci 77007), Titanium Dioxide (Ci 77891) Pearl - Synthetic Fluorphlogopite, Mica, Aluminum Calcium Sodium Silicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Beeswax/Cera Alba/Cire D'abeille, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Nylon-12, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, Tocopherol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Tin Oxide, May Contain/Peut Contenir (+/-): Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Carmine (Ci 75470), Iron Oxide (Ci 77491), Titanium Dioxide (Ci 77891) Steampunk - Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Beeswax/Cera Alba/Cire D'abeille, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Nylon-12, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, Tocopherol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Tin Oxide, May Contain/Peut Contenir (+/-): Bronze Powder (Ci 77400), Iron Oxide (Ci 77491), Titanium Dioxide (Ci 77891) Rose Quartz - Mica, Calcium Aluminum Borosilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Quartz, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Sodium Polyacrylate, Beeswax/Cera Alba/Cire D'abeille, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Nylon-12, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, Silica, Tocopherol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Tin Oxide, May Contain/Peut Contenir (+/-): Iron Oxide (Ci 77491), Carmine (Ci 75470), Titanium Dioxide (Ci 77891) Ember - Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Aluminum Calcium Sodium Silicate, Silica, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Sodium Polyacrylate, Beeswax/Cera Alba/Cire D'abeille, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Nylon-12, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, Silica, Tocopherol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Tin Oxide, May Contain/Peut Contenir (+/-): Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77499), Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Carmine (Ci 75470), Titanium Dioxide (Ci 77891) Bloom - Mica, Dimethicone, Boron Nitride, Nylon-12, Polymethylsilsesquioxane, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Glycerin, Silica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Lauroyl Lysine, Magnesium Stearate, Phenoxyethanol, Polysilicone-11, Synthetic Fluorphlogopite, Tocopherol, May Contain/Peut Contenir (+/-): Bismuth Oxychloride (Ci 77163), Yellow 5 Lake (Ci 19140), Carmine (Ci 75470), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Titanium Dioxide (Ci 77891) Cinder - Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Aluminum Borosilicate, Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Quartz, Silica, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Beeswax/Cera Alba/Cire D'abeille, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Nylon-12, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, Tocopherol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Tin Oxide, May Contain/Peut Contenir (+/-): Ferric Ferrocyanide (Ci 77510), Iron Oxide (Ci 77491), Titanium Dioxide (Ci 77891) Teak - Mica, Aluminum Calcium Sodium Silicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Beeswax/Cera Alba/Cire D'abeille, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Nylon-12, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, Silica, Tocopherol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Tin Oxide, May Contain/Peut Contenir (+/-): Iron Oxide (Ci 77491), Carmine (Ci 75470), Titanium/Titanium Dioxide (Ci 77891) Dystopian - Mica, Boron Nitride, Dimethicone, Nylon-12, Polymethylsilsesquioxane, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Triethoxycaprylylsilane, Glycerin, Silica, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile Minerale, Cyclopentasiloxane, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Lauroyl Lysine, Phenoxyethanol, Polysilicone-11, Tocopherol, May Contain/Peut Contenir (+/-): Yellow 5 Lake (Ci 19140), Manganese Violet (Ci 77742), Carmine (Ci 75470), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499) Cyborg - Aluminum Calcium Sodium Silicate, Mica, Synthetic Fluorphlogopite, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Silica, Sodium Polyacrylate, Beeswax/Cera Alba/Cire D'abeille, Glycerin, Boron Nitride, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Isopentyldiol, Nylon-12, Phenoxyethanol, Polymethylsilsesquioxane, Tocopherol, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Myristate, Zinc Stearate, Tin Oxide, May Contain/Peut Contenir (+/-): Aluminum Powder (Ci 77000), Iron Oxide (Ci 77491), Titanium Dioxide (Ci 77891).

Dla każdego

Kolorystyka, która sprawia że każdy makijaż jest elegancki i Glamour. Cień który jest czerwony/ rudy tak naprawdę po zmieszaniu z innymi kolorami ociepla je.

Bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze, cienie bezproblemowe, nie robią dziur i plam, pięknie że sobą łączą.

Cena dość wygórowana, ale jeśli stawiamy na jakość to lepiej mieć mniej ale porządnej jakości.

Warta każdej złotówki

Kupiłam tę paletkę w sephorze na promocji razem z kilkoma innymi produktami. Spodziewałam się efektu WOW i taki dostałam ;) paletka jest zaprojektowana dla osób, które lubią klasyki z odrobiną szaleństwa. Znajdziemy tam bazowe kolory o bardzo spokojnych tonach, ale również rewelacyjnie napigmentowane cienie z drobinkami. Cienie po odpowiednim nałożeniu nie opsypują się i są bardzo długotrwałe. Makijaż tą paletką jest przyjemnością.

Świetna chłodna propozycja

To dopiero moja druga chłodna paleta w kolekcji, co do zasady jestem fanką ciepełka i róży :) Na sephorze trafiła się jednak w fajnym zestawie z tuszem do rzęs, szminką i eyelinerem, więc żal było nie wrzucić jej do koszyka.
Powiem tak - jest to naprawdę piękna paletka. Błyski to jedne z najbardziej użytkowych w mojej kolekcji. Nie są to sprasowane brokaty jak znane nam wszystkim turbo pigmenty, ale jednocześnie nie można powiedzieć, by był to tylko zwykły satynowy blask. Cienie są stonowane, ale mienią się wielowymiarowo tworząc na oku szlachetny efekt. Czuję się z nimi po prostu drogo :)
Maty to z kolei najlepiej napigmentowane cienie z jakimi miałam okazję pracować. Pięknie się rozcierają, są nasycone, widać przejścia między kolorami... idealnie zgrana kompozycja. Patrząc na dwie siostry tej palety, które mam w kolekcji (norvina i soft glam) mam wrażenie, że trochę mniej się pylą. Mi jednak pylenie w palecie nie przeszkadza, byle by cienie nie osypywały się pod okiem. Tutaj mamy zaś niezły porządek przy użytkowaniu w palecie, ale i na twarzy :)
Nic tylko używać. Jak zwykle - jakoś niezaskakująco dobra.

idealna do wszystkiego

opakowanie pieknie i porządnie wykonane. brokat nie osypuje się na toaletkę. w środku znajdziemy średniej jakości pędzel ale w awaryjnych sytuacjach ujdzie od biedy.
błyski w palecie są zrównoważone. mamy te bardziej płaskie jak i z odrobią iskierek. spokojnie wykonamy nią makijaż dzienny jednym cieniem jak i coś mocniejszego. mimo wrażenia chłodnej mamy do wyboru kilka ciepłych cieni

Dobra paletka do codziennego makijażu.

Paletkę kupiłam w świątecznym zestawie - był to dużo bardziej opłacalny zakup niż samej paletki.
Opakowanie jest bardzo ładne i solidnie wykonane - brokat pięknie wygląda i wcale się nie osypuje, paletkę można zabrać w podróż (nie otwiera się, dobrze zabezpiecza cienie) i posiada lusterko. Co do pędzelka to nie przepadam za nim. W ostateczności można z niego korzystać ale ciężko nim blendować cienie.
Zawartość paletki - 7 cieni brokatowych i 7 matowych. Cienie brokatowe mają konsystencje masełka - łatwo się nakładają, brokat się nie osypuje i mają bardzo dobre krycie. Cienie matowe - delikatnie się osypują ale pigmentacje mają bardzo dobrą, łatwo się blendują. zastrzeżenia mam tylko do jednego cienia - bloom - kolor na powiece odbiega od tego co jest w paletce i trzeba się trochę napracować aby osiągnąć nim zamierzony efekt (słabszy pigment).
Makijaż zrobiony tą paletką trzyma się cały dzień. Można go robić na różnych bazach - współgra praktycznie z każdą. Nadaje się do wykonania makijażu codziennego jak i wieczorowego - cienie brokatowe mają moc ;).
Ogólnie polecam.

Genialna jakość!!

Kupiłam tę paletę z polecenia @pani.kidding88 oraz @mazgoo.pl . Obu Paniom ufam w kwestii opinii o produktach :) <3
Od jakiegoś czasu odeszłam od szalonych makijaży (choć czasem jeszcze się zdarza). Moim łupem padają więc palety naturalne/neutralne. :) Ta paleta zauroczyła mnie odkąd tylko weszła do sprzedaży ze względu na kolorystykę właśnie. I tak oto, gdy weszłam do Sephory i zobaczyłam zestaw świąteczny z Sultry, pełnowymiarowym tuszem, linerem i mini pomadką, przepadłam... Zwłaszcza, że był on tańszy od samej palety.
Absolutnie nie żałuję zakupu.
Wracając do palety; jest po prostu wspaniała! Cienie błyszczące są o konsystencji masła. Maty rozcierają się dwoma ruchami pędzla, prawie wcale się nie osypują. Nie ma problemu z roztarciem cienia, gdy przyklei nam się za dużo w jednym miejscu. Pracuje się z nimi świetnie na wielu bazach. Również po całym dniu nie zauważam różnicy w ich wyglądzie; nie są wyblakłe, nie osypują się.
Kolorystyka jest w 100% moja. Można nią wyczarować zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż.
Całości dopełnia błyszczące opakowanie , które na szczęście nie zostawia na dłoniach brokatu, a pędzel dołączony do niej jest jak najbardziej przydatny.
Serdecznie polecam!

Świetna paletka

Paletka jest genialna, nic więcej nie trzeba mówić. To moim zdaniem jedna z nielicznych paletek, która dorównuje jakością dużym paletkom Nataszy Denony. Jedyne co stawia ją jednak schodek niżej to fakt, że niektóre maty się jednak mocno sypią, no i to tandetne opakowanie...
Tak czy inaczej, ogólnie maty są jednak świetne, blendują się bezproblemowo. Błyski są bardzo ładne, gęste, nasycone. Całość kolorystycznie bardzo dopracowana, idealnie dobrana, stwarzająca wiele możliwości dziennych makijaży. Dla mnie najlepsza, obok Jackie Aina, paletka od ABH. Małe dzieło sztuki kosmetycznej.
Opakowanie jak wspomniałam dość tandente, jak to u ABH...ale wciąż lepsze niż te tzw welurowe klasyki marki

Najczęściej używana przeze mnie paleta

Posiadam kilka palet, mniej lub bardziej kolorowych, jednak po Sultry sięgam najczęściej. Długo oglądałam swatche, nie byłam pewna, czy to na pewno kolory dla mnie, czy w ogole potrzebuję palety cieni skoro dotąd używałam ich okolo trzech razy w roku... ale kupiłam spontanicznie w cenie regularnej i nie żałuję zadnej wydanej złotówki.

Bardzo, bardzo podoba mi się dobór kolorów- dzięki temu jedną paletą mogę wykonać lekki niezobowiązujący makeup, elegancki makijaż dzienny czy wyjątkowy wieczorowy look.
Kocham zarówno maty, jak i błyski. Czasami wystarczą dwa cienie, by makijaż oka był gotowy i zachwycał przez cały dzień! Naprawdę kolory są fantastyczne. Mogę o nich pisać godzinami!

Pigmentacja jest... zabójcza. Naprawdę tak mocno napigmentowanych ceni jeszcze nie spotkałam. Sultry była moją jedną z pierwszych palet, więc wszystkim następnym postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Właśnie dzięki tej pigmentacji i doborowi kolorów dla mnie jest paletą nie do zastąpienia!

Opakowanie zachwyca mnie tak samo, jak wnętrze. Eleganckie, ale praktyczne. Dobrze chroni cienie w czasie podróży, a brokat z okładki się ani trochę nie osypuje. Pędzelek, który jest w palecie, jest jedynym "paletowym", którego używam i naprawdę lubię.

Jak widać ta paletka nie ma wad. Nawet cena nią nie jest, biorąc pod uwagę jakość nieporównywalną do żadnej innej palety.

Poza cudownym opakowaniem mnie się nie przydaje

Zakupocholizm skłonił mnie do tej paletki, sprawiłam ją sobie na świeta, ponieważ była na dość dużej promocji.....
No i po tygodniu nasza przygoda sie zakonczyła, nie potrafie jednak pracować z takimi kolorami, za dużo dla mnie w niej błyszczących cieni.. Jakość jest dobra, jak zawsze u abh, ale dla mnie jest zbyt dziwna.
Zmiana opakowania jest dośc ciekawa, pieknie się mieni i dobrze wyglada na toaletce! Uwaga brokat jest potem wszędzie :)
Jak ktoś lubi takie kolorki to warto, mnie niestety nie jest przeznaczona

Idealny neutral look na codzien

Swietna paleta do codziennych makijazy, choc zwolenniczki mocniejszego oka tez wyczaruja cos extra. Cienie swietnie napigmentowane i ladnie sie blenduja. Jedyny problem -troszke sie osypuja.
Opakowanie sliczne,ale latwo sie brudzi,

10/10

Sultry ABH to wg mnie najlepsza chłodna paleta do makijażu wieczorowego oczu.
Kolorystyka jest zimna.Cienie bardzo dobrze napigmentowane.Masełkowata konsystencja.Paleta wymaga wprawionej ręki,gdyż łatwo można przesadzić a wystarczy dosłownie delikatne muśnięcie pędzelkiem.Cienie znakomicie się blendują na powiece ze sobą.Daje duże pole do popisu od smoky eyes po "minimalistyczne" dzienne efekty.Osobiście stosuje profesjonalne pędzle co do których nie mam żadnych zastrzeżeń.Niewiele mi się osypuje.

Droga ale warta grzechu

Paletę kupiłam na promocji, ponieważ nie uważam żeby polska cena była adekwatna co do cen zagranicznej. Trzeba przyznać że paletą pracuje się tak dobrze ze cena dla mnie przestała mieć znaczenie w tej chwili i już o tym zapomniałam. Pigment to szok. Cienie blenduja się same tak naprawdę.