Anastasia Beverly Hills, Sultry Eyeshadow Palette (Paleta 14 cieni do oczu)

Anastasia Beverly Hills, Sultry Eyeshadow Palette (Paleta 14 cieni do oczu)

Pojemność 1 szt

Paleta 14 mocno napigmentowanych cieni do powiek o różnych wykończeniach. Znajdziesz tu cienie matowe, satynowe, jak i metaliczne. Wykonasz nią każdy makijaż, od dziennego po szalony wieczorowy.

Nudziak z iskierką ;)

Ta paleta od samego początku zapowiadała się bardzo dobrze - piękne kremowe nudziaki, matowy czarny i bardzo jasny cień, co czyni ją paletą kompletną. Wszyskie cienie jak to u Anastasii mają bardzo dobrą pigmentację. Cienie brokatowe pięknie się blendują, oraz aplikują, jednak trzeba pamiętać o delikatnym osypie (lepiej pomalować oczy przed całą twarzą, lub zrobić baking). Dużym plusem jest pędzelek, całkiem dobrej jakości. Jedynym co mnie trochę zdziwiło na minus, jest opakowanie. Wygląda rewelacyjnie, jednak brokat zostaje na dłoniach :/ .

Warta swojej ceny

Od długiego czasu zastanawiałam się nad jej zakupem jednak problem stanowiła jej cena oraz dostępność na polskim rynku. Rok temu na szczęście marka weszła do sephory, co sprawiło, ze mikolaj podarował mi ją pod choinkę. Paleta zawiera to co najważniejsze dla mnie w każdej palecie czyli matowy beż, neutralny brąz oraz matową czerń. Jest idealna do dziennych delikatnych makijaży jak i mocnych wieczorowych. Cienie brokatowe delikatnie się osypują, dlatego polecam aplikować je albo przed nałożeniem podkładu, albo wykonać osypkę z pudru. Paleta ma bardzo mocny pigment, a cienie blendują się dosłownie jak marzenie.
Uważam, ze paleta jest warta swojej ceny, a ta wersja kolorystyczna idealnie nada się na codzień jak i na ważniejsze wyjścia.

"Palety ABH to unikatowe dobro" ...

... że tak pozwolę sobie zacytować jedną z oceniających tę paletę Wizażanek (która niestety zamknęła już konto na naszym portalu).
Nie lubię palet. Mój wąż w kieszeni wrzeszczy, że to pieniądze wyrzucone w błoto, bo ileż z tych kilkunastu cieni naprawdę będzie w użyciu?! 2 ... może 3? Ale Sultry, to coś zupełnie innego. To paleta kompletna. Nie ma cienia, który byłby w niej zbędny (nawet koralowy, o którym myślałam, że to tylko taki ozdobnik). Do tego zestawu przyciągnęły mnie oczywiście matowe chłodne taupe/brązy: Twig, Dystopian i szarawy Slate oraz czerń, ale okazało się, że obok dziennego nudziaka można z nią zrobić WSZYSTKO.
Cienie, jak to u Anastazji - miękkie, kremowe w konsystencji, świetnie chwytają pędzel (Sigmę, nie ten w kasecie), doskonale się wklepują miejscowo, a potem rozcierają i łączą ze sobą, bez efektu jednolitej burej plamy. Pigmentacja jest wybitna, trzeba uważać, jeśli chce się uzyskać tylko mgiełkę koloru - dlatego właśnie kozia Sigma jest do tego idealna. Akcenty brokatowo-metaliczne najlepiej robić palcem (osobiście uwielbiam Cyborga - niby srebrny, a taki trochę ... "pieczarkowy" i Cinder, który dodaje oficjalnemu makijażowi dyskretnego blasku, bez efektu instagramowego zmalowania - w końcu #twarztoniepisanka).
Cienie są bardzo trwałe. Bez bazy trzymają się co najmniej 8 godzin, bez blaknięcia i zbierania w załamaniach powieki, na bazie - praktycznie całą dobę, aż do demakijażu.
Opakowanie wygodne i zadziwiająco trwałe, lusterko duże.
Po tym, jak zawiodła mnie poczwórna paleta Givenchy, "dymna" Anastazja, to prawdziwe objawienie.

Cudowna

Ta paleta jest najpiękniejszą paletą w moich zbiorach i zdecydowanie przebiła Norvinę, głównie przez piękny dobór kolorów. Paleta na pierwszy rzut oka jest chłodna, ale da się nią wyczarować i cieplejsze makijaże od makijażu dziennego do wieczorowego. Maty są doskonale napigmentowane, ale trzeba w tym wypadku liczyć się z tym, że przez to mogą się osypywać. Cienie błyszczące również mocno się sypią, ale da się to ograć najpierw nakładając błyszczący cień na palec, wpracowując w skórę dłoni, a dopiero wtedy nakładając na oko. Pięknie się mienią i odbijają światło, są bardzo efektowne i wyglądają luksusowo. Dodatkowo opakowanie jest przepiękne i wcale się nie sypie ;) Pędzelek dołączony do palety jest średni - część do blendowania jest wykonana z niskiej jakości włosia, więc nieco drapie w oko i nierównomiernie rozprowadza pigment, natomiast bardzo lubię tą drugą część, bo dobrze współpracuje z tymi błyszczącymi cieniami z palety - oczywiście nie tylko, bo maty też dobrze nakłada i jest dość precyzyjna ;)

Idealna paleta na każdą okazje

Jak ktoś potrzebuje jednej palety do każdego rodzaju makijażu to jest to ta paleta <3 Maty są świetnej jakości, pięknie się rozcierają ale mogą się osypać jak za dużo nabierze się na pędzel. Cienie metaliczne pięknie błyszczą, są bardzo kremowe i ślicznie podkreślają każdy makijaż.

Na każdą okazję

Po pierwsze: jest bardzo uniwersalna. Można wykonać nią makijaż dzienny w sposób bardzo intuicyjny, a klasyczny makijaż wieczorowy to po prostu wychodzi sam. Cienie (co oczywiste) łatwo się blendują, przechodzą w siebie bezproblemowo. Mimo tego, że niektóre cienie foliowe w opakowaniu są do siebie bardzo podobne to na powiece znacząco się różnią- jeden jest bardziej miedziany, inny bardziej zielony, a kolejny przechodzi w brąz. Nowocześnie a wciąż klasycznie.
Myślę, że przy używaniu ww. folii trzeba zwrócić uwagę na ich aplikację- słabo nabierają się zarówno na pędzel syntetyczny, jak i na ten z naturalnego włosia. Najlepiej mi się je nakłada lekko zwilżonym patyczkiem/aplikatorem (takim jak zwykle dodają do tańszych paletek). Wtedy nie tracą na pigmentacji. Palcem też jest w miarę okay, ale wiadomo- mniejsza precyzja.

Jestem zadowolona

Bardzo wysokiej jakości paleta. Cienie sa bardzo dobrze napigmentowane. Jest to zimna paletka ale mozna wykonac nia makijaz dzienny jak i wieczorowy.Pracuje sie z nia swietnie ale trzeba uwazac bo sie osypuje. Cienie bleduja sie dobrze maty nie wygladaja brudno na powiece. Co tu wiecej napisac same plusy ;) jestem z niej bardzo zadowolona planuje kupic jeszcze inne paletki ABH.

Idealne

Moja pierwsza paleta tej marki i jestem zachwycona, na pewno nie ostatnia. Super napigmentowane cienie, dobrze się blendują i rozprowadzają - zarówno za pomocą palca jak i pędzelka (chociaż ten w zestawie jest średni). Utrzymują się cały dzień na powiece, można robić różne kombinacje, nie zbierają się w zagięciu powieki.

Kolejna świetna paleta ABH

Palety ABH nie mają sobie równych. Poza doskonałą jakością, na uwagę zasługuje dobór kolorystyczny cieni. Wszystkie kolory do siebie pasują, a więc nawet jeśli nie mamy tysiąca pomysłów na łączenie różnych barw, tu spokojnie sobie poradzimy.

Sultry zawiera cienie o różnych wykończeniach, świetne, miękkie maty, odcienie satynowe oraz metaliczne. Paletę zdobi różowy, koralowy cień, na pierwszy rzut oka "od czapy", ale jak on pięknie urozmaica klasyczne makijaże wykonane paletą Sultry...

Jednym z moich ulubionych jest srebrno-metaliczny cień, który zawsze i wszędzie robi wrażenie na postronnych osobach :)

O jakości mówić nie muszę, jest bez zarzutu.
Kolorystyka niby zwyczajna, ale kiedy pracujemy z paletą okazuje się, że prostymi środkami można osiągnąć zjawiskowy efekt.

Ponadto:
-mi się cienie ABH nie osypują
-lubię dołączony pędzelek, uważam że jest idealny do aplikacji takiej formuły cieni

Genialna, nic tylko HIT

Niespodziewany zachwyt

Obok tej paletki w momencie wyjścia na rynek przeszłam całkowicie obojętna, chociaż kocham paletki od ABH i przed Sultry posiadałam 4. Myślałam sobie tylko jaka nudna i chłodna paleta, całkowicie mi zbędna... Jednak z czasem okazało się, że chętniej sięgam właśnie po to chłodniejsze cienie przykładowo w Norvinie, a paletkę Soft Glam używam bardzo sporadycznie i to też prędzej te różowe kolory. To chyba ten przesyt pomarańczowymi kolorami. Obejrzałam parę recenzji, przyjrzałam się każdemu cieniowi z osobna i zdecydowałam się kupić wraz z paletką Riviera i bardzo cieszę się z tego wyboru! Cienie wcale nie są takie chłodne jak się wydają, a na penwo nie są nudne. Cienie metaliczne mają przepiękny, ale również i bardzo elegancji błysk, chociaż jedyne do czego mogę się przyczepić to trochę za małe różnice między trzema cieniami. Maty są rewelacyjne i jeśli chodzi o jakość jak i o odcienie. Kolorek bloom trafia za prawie każdym razem jako taki delikatny akcent kolorystyczny lub ożywienie makijażu w formie chmurki koloru. Moim zdaniem to bardzo dobrze przemyślany cień i nie znalazł się tam przypadkowo tylko do przykucia uwagi. O dziwo bardzo polubiłam się z kolorem szarym i srebrnym, bo mają ciepła bazę, a zwykle tego typu cienie wyglądaj u mnie bardzo niekorzystnie. Także coś w tych cieniach jest, że niby takie chłodne, ale bardzo dobrze wyważone, na pewno nie "brudne", czy sine. Bardzo podobają mi się makijaże, które wychodzą spod tej palety. Jakość rewelacyjna, nie mam absolutnie się do czego doczepić, opakowanie również zdaje się być bardziej funkcjonalne, bo nie tak brudzące się jak u poprzedniczek. Gorąco polecam, sama jestem w szoku, że po tak długiej fazie na ciepłe odcienie, tak bardzo spodobały mi się "nudne" kolorki :)

paleta użytkowa na codzień

To moja druga paleta od Anastasii. Wahałam się między Sultry a Norviną. Ostatecznie wygrała Sultry, ponieważ dla mnie jest bardziej użytkowa. Jest to idealna paleta na codzień, ale jeśli trzeba to i na wieczór coś mocniejszego można wyczarować. Kolory bardzo zachowawcze, ale jest jeden orzeźwiający całość BLOOM. Jakość mnie nie zawiodła. Cienie błyszczące nie potrzebują nawet bazy by wydobyć blask. Ogólnie cienie są mocno napigmentowane i niektóre się osypują. Jakość też bez zastrzeżeń. Na moich powiekach mało co potrafi się utrzymać dłużej niż 4-5 godzin, zaś cienie z Anastasii potrafią wytrzymać ponad 8h bez użycia bazy. Wisienką na torcie jest piękne, cieszące oko opakowanie :)

Piękna ale nieidealna

Paleta ABH Sultry pieknie sie prezentuje, cienie sa mocno napigmentowane a kolory w opakowaniu wygladaja identycznie na powiekach. Cienie niestety sie osypuja dosc mocno,ale przy takiej pigmentacji to jest ich cecha, a nie wada. Jezeli chodzi o brokaty to daja piekny blask ale nakladane bez zadnego kleju daja duzy osyp ktory ciezko usunac. Pracuje sie z nimi przyjemnie i szybko ale tak jak wspomnialam wyzej trzeba uwazac na osyp. Paleta po paru miesiacach uzytkowania jest troche juz przybrudzona wlasnie przez to ze cienie sa wyjatkowo lotne ale ta paleta i tak wyglada lepiej niz te zamszowe ABH po paru uzyciach :)