Pixi, Rose Tonic (Tonik do twarzy)

Pixi, Rose Tonic (Tonik do twarzy)

Naturalnie kojący i bogaty w składniki odżywcze, tonik pomaga tonować, wyrównywać pH, minimalizować zaczerwienienia i koić skórę. Nawilża, regeneruje i odświeża. Odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Bez alkoholu.

Cudowny

Jak sama nazwa wskazuję, jest to tonik różany, w szczególności polecany do cery wrażliwej. Ekstrakt z kwiatu róży minimalizuje zaczerwienienia. Natomiast dzięki wyciągowi z rumianku tonik koi i uspokaja cerę. Elderflower zmiękcza, tonizuje i rozjaśnia. Zapach tego toniku przypadł mi najbardziej do gustu, jest świeży, delikatny i bardzo naturalny. Zdecydowanie umila stosowanie. Tonik nie pieni się, jak inne różane toniki, które do tej pory używałam. Po użyciu czuć, że ma pozytywny wpływ na cerę. Nie pozostawia lepkiej warstwy, a o uczuciu ściągnięcia możemy zapomnieć. Szybko się wchłania, przywracając odpowiedni odczyn skóry. Cera jest odświeżona, dobrze nawilżona, matowa i doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Tak jak w przypadku innych toników z rodziny Pixi Beauty, nie zawiera w składzie alkoholu, dzięki czemu nie wysusza skóry. Do jego największych zalet możemy zaliczyć fakt, że nie uwzględnia w kompozycji parabenów. Normalizuje poziom nawilżenia i delikatnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Duży plus dla marki, ponieważ nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Muszę przyznać, że bardzo się z nim polubiłam i z pewnością do niego wrócę.

Najlepszy

Różany tonik z Pixi nie jest mi obcy. To już moje drugie opakowanie.
Przede wszystkim ujął mnie naturalnym, bardzo ładnym zapachem prawdziwych róż.
Do tej pory ten zapach był dla mnie mdlący i odrzucający w kosmetykach. Nie do przejścia.
W tym przypadku nie powiem że to duża przyjemność, ale nie mam uczucia odrzucenia. Używam go i go lubię.
Drugie opakowanie znalazłam w beautyboxie który kupiłam jakiś czas temu na angielskiej stronie Asos. Zawartość pokazywałam Wam na moim Stories.
Ten tonik bardzo ładnie nawilża moją cerę, nie zostawia tłustej nieprzyjemnej warstwy. Bardzo ładnie się wchłania.
Delikatnie koi i nie zostawia uczucia ściągniętej skóry.
Tonik jest bardzo wydajny, takie duże opakowanie spokojnie starczy na kilka miesięcy.
Nie jakoś bardzo zauważalnie, ale jednak rozjaśnił mi ślady potrządzikowe.
Kupiłam ponownie i na pewno zrobię to znowu.
Polecam !
10/10

Różany geniusz

W tym produkcie wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Nie jestem fanką różanego zapachu, ba- wręcz w większości przypadkow powoduje u mnie mdłości, a tu wszystko gra i bucy. Działanie bardzo przyzwoite, po aplikacji pozostawia skórę w lepszej kondycji, mnie osobiście nie podrażnił, ale to sprawa indywidualna. Jedynie kwestia ceny może być ewentualną przeszkodą w kupnie tego gagatka.

Super sprawa

Troszkę bolało mnie kupienie tego produktu - w końcu to aż 100 zł tylko za tonik... Ale po zużyciu całej butelki (zajęło mi to kilka dobrych miesięcy) nie żałuję wydanej kasy.
Po pierwsze - komfort użytkowania. Uwielbiam produkty, które sprawiają mi przyjemność już w momencie ich aplikacji. Tonik ma przyjemny zapach - różany, ale delikatny, pachnie pielęgnacją. Dodatkowo aplikacja jest bezpośrednia na wacik. Nie przepadam za tonikami w mgiełce, więc tu duży plus za opakowanie. Zresztą jest ono transparentne, co też pomaga zauważyć jak super wydajny jest ten kosmetyk.
Od razu po użyciu nasza skóra jest po prostu ukojona. To słowo idealnie oddaje jej stan po aplikacji. Czuję lekkie mrowienie, ale po chwili ono mija. Skóra natomiast pozostaje miękka, gładka i dopieszczona. Nie ma mowy o ściągnięciu czy wysuszeniu (tonik nie zawiera alkoholu). Pewnie nie powinnam, ale zawsze mnie korci i dojeżdżam wacikiem pod samą linię rzęs na powiekach dolnych i górnych. Nic mnie nie piecze, nie podrażnia oczu.
Właściwości nawilżające w zasadzie trudno mi ocenić, bo zawsze po toniku nakładam jeszcze jakiś krem lub mgiełkę nawilżającą. Czasami w porannym pośpiechu zdarzy mi się jednak pominąć ten krok i od razu przechodzę do podkładu. Nie czuję potem przy demakijażu, aby skóra cierpiała czy była wysuszona. Mogę więc uznać, że ten tonik podtrzymuje nawilżenie skóry.
Na pewno do niego wrócę, bo za taką jakość i wydajność 100 zł już tak nie boli :)

Koi i nawilża

Tonik kupiłam kilka miesięcy temu. Właśnie się skończył, po tym twierdzę, że jest bardzo wydajny. Jest bardzo delikatny i pięknie koi moją suchą i wrażliwą skórę. Powoduje jednak efekt delikatnego podrażnienia w okolicach oczu. Uwielbiam jego zapach. Myślę, że jest warty swojej ceny. Próbowałam wielu różanych toników i jak narazie ten jest najlepszy. Chętnie kupię ponownie.

Rewelacja!

O toniku dowiedziałam się od mojej ulubionej youtuberki. Do kupna przekonało mnie mnóstwo pozytywnych recenzji, które znalazłam w internecie. Zdecydowałam się na Rose Tonic czyli tonik różany z racji tego, że posiadałam wtedy mnóstwo potrądzikowych przebarwień. Tonik sprawdził i sprawdza się rewelacyjnie (to już moje 2 opakowanie)! Dzięki niemu przebarwienia są mniej widoczne, skóra jest miękka w dotyku i nawilżona, przywraca skórze właściwy odcień pH, a co najważniejsze likwiduje zaskórniki. Stosuję go zarówno rano jak i wieczorem na oczyszczoną twarz.

Tonik do twarzy

Kupiłam pixi ze względu na polecenie influencerek. W sumie nie załuję, bo jest to najlepszy tonik, jaki kiedykolwiek miałam. Jest to produkt który swietnie nawilża cerę, odświeża ją i koi. Przywraca również naturalne PH i może być stosowany pod podklad jako baza. Najważniejsze jest dla mnie to ze nie zawiera alkoholu i łagodzi doleglowosci skórne.

Uwielbiam go

Jest to mój hit! Na początku miałam małą buteleczkę i używałam go na przemian z tonikiem różanym od Garniera. Tonik Pixi odświeża i oczyszcza, nie podrażnia mojej cery. Jest naprawdę kojący i nawilżający. Ma przecudowny delikatny zapach. Nie pieni się (tak jak Garnier).

Fajny tonik

Ma przyjemny, delikatny różany zapach. Nawilża skórę, pozostawia ją ukojoną i odświeżoną.
Stosuję go bezpośrednio na skórę bez użycia wacika, skóra chłonie go jak gąbka.
Nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienień czy swędzenia.
Bardzo dobrze radzi sobie z tonizacją skóry.
Jest bardzo wydajny, opakowanie 100ml starczyło mi na ponad miesiąc regularnego stosowania.

Bardzo polecam!

Pixi - nawilżający tonik do twarzy Produkt ten nawilża i koi moją skórę. Tonik nie zawiera alkoholu, więc zalecany jest przede wszystkim do skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Uwielbiam go, bo pomaga mi pozbyć się przebarwień, z którymi mam największy problem. Tonik jest bardzo wydajny, świetnie oczyszcza
i pielęgnuje skórę. Cudowny produkt, który pięknie pachnie różami.