Mohani, Hydrolat z czystka

Średnia ocena: 4.65/5

Sklepindie.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcejzwiń

Hydrolat z czystka to naturalna woda kwiatowa o właściwościach oczyszczających i tonizujących. Polecana przede wszystkim przy problemie tłustej, zanieczyszczonej skóry z rozszerzonymi porami. Pomaga rozjaśnić przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Zastosowany w okolicach oczu zmniejsza cienie i redukuje opuchliznę. Cera wygląda na zdrowszą, jest bardziej promienna i gładka. Hydrolatu warto używać w przypadku cery trądzikowej z bliznami potrądzikowymi, ponieważ czystek zmniejsza niedoskonałości potrądzikowe i wspomaga regenerację mikrouszkodzeń skóry. Regularne stosowanie produktu pomaga ujędrnić skórę i dodać jej witalności.
Stosowanie produktu szczególnie poleca się w przypadku:
skóry suchej, dojrzałej i poszarzałej,
skóry zmęczonej, pokrytej zmarszczkami,
cery trądzikowej i tłustej,
cieni i opuchlizny pod oczami,
skóry pozbawionej jędrności,
przebarwień i podkrążonych oczu.

• Cistus Ladaniferus Distillate

Najlepszy hydrolat!

Posiadam cerę trądzikową ze skłonnością do przesuszania się. Postanowiłam znaleźć hydrolat, aby pomóc swojej skórze, trochą ją nawilżyć, więc zaryzykowałam z produktem Mohani.
Strzał w dziesiątkę! Wspaniale nawilżył moją skórę i wyciszył zaczerwienienia oraz zmiany związane z trądzikiem. Aplikując go na twarz czułam przyjemne odświeżenie. Niektórzy mogą uznać zapach czystka za nieprzyjemny, jednak mi totalnie nie przeszkadzał. Ogromną zaletą jest cena, bo produkt jest tani, wydajny i super działa. Miałam jeszcze inne, droższe hydrolaty, które miały pomóc w walce z trądzikiem, a niestety potrafiły podrażniać moją skórę, jedynie Mohani wspominam pozytywnie. Polecam mocno!

Hydrolat

Pierwsze co mnie uderzyło to zapach, lecz po kilku użyciach można się przyzwyczaić. Plusem jest też według mnie to, że szybko się ulatnia. :) Skład mi się bardzo podoba, robi dobrze mojej przetłuszczającej się cerze. Spełnia swoje zadanie. Jeszcze jednym minusem, który zauważyłam jest jakość samego spryskiwacza. Nie potrafię jeszcze do końca wyczuć, jak dużego nacisku powinnam użyć, by ulotniła się odpowiednia dla mnie ilość mgiełki.

On naprawdę działa!

Fantastyczny produkt. Zamkniety w wygodnej do użytkowania buteleczce. Zapach jest sredni - jedni go pokochają, inni będą nienawidzić.

Ale co najważniejsze - produkt świetnie i dogłębnie nawilza skórę oraz wyrównuje jej koloryt. Znacząco rozjaśnia blizny trądzikowe. Zdecydowanie poprawia stan skóry. Buzia po jego użyciu jest miękka i elastyczna. Wygląda duzo zdrowiej.

Cena to 24 zł za 100 ml - produkt jest bardzo wydajny.

Bardzo dobry hydrolat.

Jest to pierwszy hydrolat, jaki zakupiłam i od tej pory bardzo się do nich przekonałam. Używam go już miesiąc i zużyłam całą buteleczkę, mimo wszystko jest to średnio wydajny produkt, gdybym używała go także rano to zapewne zniknąłby w 2 tygodnie.

Opakowanie jest jak każdego hydrolatu- buteleczka z dozownikiem, w tym przypadku wykonana z "miękkiego" plastiku. Nadaje się do pryskania na twarz, ale ja wolę nakładać go wacikiem. Bardzo nie lubię jego zapachu, wali niesamowicie i nie porównam go do niczego innego, czystek to czystek i tyle- niektórzy lubią, niektórzy nienawidzą.

W wyniku używania tego hydrolatu codziennie wieczorem zauważyłam szybki zanik blizn potrądzikowych oraz przebarwień. Fajnie oczyszczał moją skórę, a w połączeniu z całą pielęgnacją doprowadził do zmniejszenia ilości niedoskonałości. Na ogół jest to bardzo dobry kosmetyk w przystępnej cenie, z całego serduszka polecam.

Miodzio!

Chyba wszystkie miałyśmy jakieś dziwne szczęście, bo to również i moje pierwsze w życiu starcie z hydrolatem :D
Uwielbiam jego żywiczno - ziołowy zapach, trochę przypominający miód, mój facet również go uwielbia! Mega fajnie tonizuje i widać różnicę w kwestii trądziku, bo o wiele szybciej się wszystko goi. Dawno nie trafiłam w ciemno na tak świetny produkt, z czystkim sumieniem mogę polecić :P

Ps. Mam cerę suchą i wrażliwą, nie odnotowałam żadnego wysuszenia naskórka ani reakcji skórnej.

Ale on minimalizuje pory!

Mój pierwszy hydrolat i od razu taki cudny!
Jestem bardzo zadowolona, kończę 2 opakowanie, w czym systematycznie pomaga mi mój mąż, który codziennie spryskuje nim twarz :)

Stosuję go przed serum, żelem bambusowym lub kremem. Mieszam z nim maski i glinki, ładnie pracuje ze wszystkim. Ściąga, lekko wysusza strefę T, działa jak tonik a skład ma 100% naturalny. Piękny kosmetyk. Aktualnie ma jeszcze ładniejszą, brązową buteleczkę.

Właściwy dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień

To również i mój pierwszy hydrolat jaki zakupiłam. Z uwagi na stan mojej skóry i problemy które pojawiły się kilka miesięcy temu, zaczełam szukać produktów które ukoją moja zaczerwienioną i podrażnioną skórę. Posiadacze cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień mogą zastosować hydrolat w duecie z wodą termalną która pozwoli przywróci skórze naturalny zdrowy wygląd.

Moje odkrycie!

To mój pierwszy hydrolat jaki zakupiłam. Wcześniej myślałam, że nie potrzebuje takich rzeczy... bardzo się myliłam!
Kupiłam go z ciekawości, przekonała mnie jego dobra cena.
Nie mam dużego trądziku, czasami wyskoczą mi jakieś krostki ale jak już to zrobią to w grupie. Gdy wprowadziłam go do swojej pielęgnacji szybko zauważyłam efekty. Buzia faktycznie lepiej radziła sobie ze stanami zapalnymi co było dla mnie najważniejsze. Wszystko szybciej się goi, twarz nie jest aż tak zaczerwieniona.
Używam go 2 razy dziennie - rano i wieczorem, czasami kiedy nie noszę makijażu i moja buzia tego wymaga też jakoś koło południa.
Jedynym malutkim minusem jest zapach. Nie przepad mi do gustu, przez pierwszy tydzień aplikowałam go na bezdechu ale teraz jestem już przyzwyczajona i zapach mi nie przeszkadza.
Polecam, warto spróbować!

Jest cudowny!

Hydrolat z czystka zakupiłam, jak skończył mi się z róży. Ten kosmetyk jest niesamowity! Rozjaśnia pięknie przebarwienia potrądzikowe, redukuje powstawanie niedoskonałości, świetnie tonizuje, jest wspaniały w towarzystwie olejków do skóry i do rozrabiania maseczek, np. z glinki. Używam codziennie rano i wieczorem i widzę, że nie moja skóra zdecydowanie go lubi. Ma ziołowy charakterystyczny zapach, ale mi on odpowiada. Starcza na bardzo długo, ma wygodną buteleczkę z atomizerem.

Fajny

Wydajność - używam od miesiąca, codziennie i zużyłam ok 1/5 produktu.
Nie wiem czy pomógł mi rozjaśnić blizny potrądzikowe, natomiast na pewno mnie nie zapycha, skóra jest po nim oczyszczona. Jest bardzo delikatny.
Ograniczył powstawanie trądziku. Bardzo fajnie się rozpyla na twarzy.
Skład! 100% czystka
Ładna estetyczna buteleczka która pięknie zdobi toaletkę
Zapach jest dziwny, mi osobiście nie przeszkadza, dość szybko się ulatnia na szczęście.
Szklana butelka co może być i plusem i minusem. Ze względu że często podróżuję dla mnie to niestety minus.
Cena - zapłaciłam 24 zł za 100 ml
Dostępność - nie jest to typowy produkt drogeryjny, ja go kupiłam w eko drogerii we Wrocławiu, ale myślę że w internecie nie będzie problemu z dostępnością