Bielenda Professional, Face Program, Hyaluronic Face Tonic (Tonik hialuronowy do twarzy)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

KDK SP. Z O.O.

zobacz więcej ofertzwiń

Tonik hialuronowy doskonale tonizuje i odświeża skórę, optymalnie nawilża. Zmniejsza napięcie, koi i łagodzi podrażnienia. Może być również używany jako środek nawilżający podczas peelingu kawitacyjnego. Tonik przeznaczony jest dla cery suchej z utratą jędrności, skóry z oznakami starzenia. Zawiera: nisko cząsteczkowy kwas hialuronowy, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, D-panthenol.

Bardzo fajny produkt

Świetny produkt do codziennej pielęgnacji , pozostawia skórę widocznie odżywioną oraz nawilżoną , super ją oczyszcza oraz nadaje blasku . Stosuję go codziennie i widzę dużą poprawę mojej skóry .

Świetny tonik

Swiryny tonik, który doskonale tonizuje i odświeża skórę i tonizuje. Bardzo dobrze nawilża sprawiajac, że skóra jest ukojona, ma mniejsze napięcie. Na plus jest również to, że tonik nie podrażnia. Jest przez to idealny dla skóry wrażliwej.

Dobre nawilżenie skóry

Jestem zadowolona, faktycznie cera po nim jest nawilżona, miękka, bardziej sprężysta, mam wrażenie że nawet mniej mam zaskórników i niedoskonałości, używam codziennie od miesiąca- cera tłusta, dojrzała. Tonik jest wydajny, dobrze- szybko się wchłania, czuć przyjemne nawilżenie, polecam

Świetny !

Moja skóra jest wrażliwa więc bardzo dokładnie sprawdzam produkty, które nakładam. Jestem mile zaskoczona efektem gładkiej skóry bez podrażnień.
Bardzo fajnie tonizuję i odświeża skórę. Dostałam go w przystępnej cenie.

Fajny

Tonik Bielendy kupiłam zachęcona jego dobrymi opiniami. Zamknięty w plastikowym opakowaniu z pompka. Zapach delikatny. Skora po użyciu jest nawilżona i miękka. Polecam

Super!

Żałuję, że dopiero teraz na niego trafiłam. Jest po prostu super. Przede wszystkim to co dla mnie chyba najważniejsze: nie uczula, nie wysusza skóry, nie pojawiają się nowe niespodzianki. Zapach bardzo przyjemny. Ja go stosuje także do peelingu kawitacyjnego i sprawdza się świetnie. Jedyny minus, ze lekko szczypią mnie oczy więc staram się omijać te okolice. Generalnie polubiliśmy się od pierwszego zastosowania:)

Bardzo dobry

Bardzo fajny, nawilzajacy tonik. Duze opakowanie, cena adekwatna. Swietnie nawilza, ladnie pachnie. Nie psuje sie pompka. Kupuje na www, bo u mnie w miescie nie mozna dostac stacjonarnie. Nie klei sie po nim twarz. Nie piecze skora pod oczami. Jestem bardzo zadowolona.

Pierwsze opakowanie zuzylam przez 5 miesiecy. Kupilam nastepne i nadal jestem bardzo zadowolona. Bardzo wydajny i spoko cena. Bardzo fajny,dobrze nawilzajacy produkt.

Bardzo lubię

Bardzo dobrze tonizuje skórę, jest wydajny, ładnie nawilża i wspomaga wchłanianie innych kosmetyków. Bardzo duże opakowanie świetnego produktu za naprawdę niską cenę. Niestety zawiera też składnik (DMDM Hydantoin), który może uwalniać formaldehyd.

Bardzo dobry produkt

Tonik nie ma fantastycznego składu, to fakt, ale jak tonik z niższej półki cenowej wcale źle nie jest (radzę jednak sprawdzić, jeśli macie tendencje do podrażnień). Bardzo ładnie prezentuje się na półce no i tuba jest ogromna- 500ml. Już widać, że jest bardzo wydajny - stosuję 3 tygodnie (codziennie 2 razy) a zużycie jest może 10%.

Wspaniały tonik

Rewelacyjny tonik! Generalnie cała seria hialuronowa jest rewelacyjna. Nabyłam ją z polecenia mojej bułgarskiej pani kosmetolog - Pepy. Kobieta uświadomiła mi, że w Polsce mamy świetną markę kosmetyczną w dostępnej cenie. Dziwne prawda? Bułgarska pani kosmetolog w Irlandii poleca mi moją rodzimą markę! Tonik ma przepiękny świeżo owocowy zapach. Moja cera zawsze była napięta i ściągnięta nawet po ochlapaniu sama wodą. Ten tonik zdziałał cuda. Moja cera nie jest ściągnięta, jest nawilżona i odświeżona.

bardzo fajny

znana niezawodna maka bielenda po raz kolejny nie zawodzi
nie jest intensywny, jest delikatny usuwa makijaż bardzo dobrze nie powodując podraznien ani wysuszenia skóry! Delikatnie ja pielegnuje i pozostawia swieza, bezzapachowy.Zmiękcza i regeneruje naskórek,utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry. Neutralizuje wolne rodniki i przeciwdziała starzeniu się skóry

Uwielbiam ten tonik

Profesjonalną serię kosmetyków Bielenda znam od niedawna, natomiast już zdążyłam przekonać się o ich wyjątkowym działaniu pielęgnacyjnym. Kosmetyki nie są drogie, są raczej mało dostępne, ale uważam że warto spróbować przykładem jest ten tonik. Długo szukałam toniku w postaci czegoś nowego, niż to co niezmiennie dostępne jest w drogeriach. Będąc w lokalnej drogerii Pani doradziła mi tą serię dla cery wysuszonej i odwodnionej. Kupiłam więc i zabrałam się do testów. Po toniku nigdy nie spodziewałam się wiele miał tonizować i odświeżać skórę, jednak w tym przypadku robi znacznie więcej.
Tonik obok jego oczywistych zalet, bardzo fajnie wygładza skórę, skóra staje się miła w dotyka i po zużyciu całej butelki twarz stała się bardziej jędrna a skóra jakby "gęstsza".
Jestem pod wielkim wrażeniem tego toniku i już czekam na kolejną butelkę.