Garnier, SkinActive, Fresh Vitamin C Shot, Fresh-Mix Tissue Mask (Maska w płachcie z witaminą C)

Maska z tkaniny Garnier SkinActive Fresh VitaminC jest oparta na nowej technologii łączącej: nawilżającą esencję z witaminą C i oddzielną, suchą płachtę. Należy samodzielnie nasączyć tkaninę emulsją i cieszyć się nawilżeniem skóry. Po 15 minutach skóra jest intensywnie nawilżona, wygląda na pełną energii, bardziej rozświetloną i promienną.

w saszetce
Struktura
lekkie
<50ml

Maseczka doskonała!

Przyznaję się od razu, że nie jestem fanką masek w płachcie. Zwykle nie udaje mi się ich odpowiednio nałożyć, zsuwają mi się, przesuwają - jednym słowem drażnią :)

Testowałam maskę Fresh Vitamin C Shot, Fresh-Mix Tissue Mask z raczej sceptycznym podejściem. Od razu zaciekawiła mnie formuła, która wymaga od nas "zmieszania" płachty z płynem. Opakowanie jest do tego odpowiednio przygotowane. Mamy zaserwowaną dosyć szczegółową instrukcję, którą radzę dokładnie przeczytać bo cały proces nie jest dziecinnie prosty.

Przygotowanie maski i nałożenie ją na twarz nie sprawiło mi większych problemów. Odetchnęłam z ulgą...

Pora na efekty.... bardzo, bardzo pozytywnie zaskakujące. Oczekiwałam rozświetlenia i wygładzenia i to też otrzymałam. Mam na buzi sporo przebarwień potrądzikowych, liczyłam, że maseczka chociaż odrobinę je rozjaśni, ale nie liczyłam na zbyt wiele po jednorazowym użyciu. I znów zaskoczenie - serio, widziałam różnicę "przed i po"!

Ciężko mi opisać zapach, mało charakterystyczny ale przyjemny dla nosa.

Z wielką chęcią kupię kilka na zapas. Polecam!

Agata

Maseczka doskonała!

Ciężko mi opisać zapach, mało charakterystyczny ale przyjemny dla nosa.

Z wielką chęcią kupię kilka na zapas. Polecam!

Agata

Coś dla mnie

Fajna maseczka do nawilżenia twarzy. Łatwa aplikacja, zapach bardzo mi się podoba, chwila relaksu 15 minut jak zaleca producent. Po zastosowaniu widać efekt, cera nabrała miękkości i była gładka.

Bomba z witaminą C

Maska od Garniera to dawka nawilżenia z witaminą C. Formuła łącząca tkanine z płynem daje niesamowity efekt po 15 minutach od zastosowania. Skóra jest promienna, nawilżona jakby pochłonęła całe serum z tej tkaniny. Najlepiej nie zmywać pozostałego płynu z twarzy tylko pozwolić mu wchłonąć, daje to jeszcze lepszy efekt wystarczy chwilę się czymś zająć

Super odżywienie

Maski Garnier Fresh-Mix to bardzo dobry produkt. Po pierwszym użyciu maseczki moja skóra twarzy była pięknie nawilżona przez co najmniej 2 dni. Odzyskała blask i zdrowy wygląd. Dzięki nim moja twarz wyglądała promiennie i zdrowo. Maseczki mają świetne opakowanie. Wystarczy zgiąć opakowanie aby płyn połączył się z płachtą. W saszetce jest bardzo dużo produktu. Można się pokusić o użycie jej dwukrotnie. Płachta jest bardzo ładnie wycięta. Dobrze układa się przy ustach i oczach.

Dobra maska

Maska w niespotkanej wcześniej przeze mnie formie, jednak bardzo ciekawa. Zapach przyjemny, jednak nie jestem osobą wrażliwą na zapachy. Konsystencja hmm troszkę lejąca się. Jestem posiadaczką skóry mieszanej ze skłonnością do wrażliwości. Niektóre kosmetyki powodowały u mnie problemy skórne, takie jak wysyp krostek czy zaczerwienienia. W maseczkach Garnier na szczęście to nie wystąpiło. Skóra po zastosowaniu jest naprawdę przyjemna, gładka i rozświetlona. Ciekawa jestem efektu po użyciu wałka jadeitowego.

Wykorzystała: kilka próbek

Maski Garnier Fresh-Mix to jedne z lepszych masek nawilżających jakie stosowalam. Spełniaja obietnice.

Maski Garnier Fresh-Mix to jedne z lepszych masek nawilżających jakie stosowalam. Spełniaja obietnice, pomagają redukować pierwsze oznaki starzenia się skóry i wyrównują koloryt a przedewszystkim nawilżają. Poleciłam już je koleżance, jest zachwycona tak jak ja.

Świetna

Maskę postanowiłam wypróbować dopiero kilka dni temu, jednak już wiem, że zostanie ze mną na dłużej. Mimo, że cena bez promocji nie zachwyca, to raz na jakiś czas warto zafundować skórze ten efekt. Moją cerę nawilżyła świetnie, maskę zrobiłam na wieczór, a rano moja twarz nadal była miękka i przyjemna w dotyku. Polecam :)

Świetna maska!

Bardzo fajny produkt! Maska w moim przypadku sprawdziła się znakomicie. Uwielbiam efekt nawilżenia i blasku, jakie odczuwa się po użyciu masek w płachcie, a i w tym wypadku efekt był świetny. Nad maską należy samodzielnie "popracować", ale jest to sympatyczny element przygotowania do pielęgnacji - dzięki temu maska jest idealnie nawilżona. Płyn ma gęstą konsystencję i nie spływa co uważam za duży plus. Zapach jest przyjemny, relaksujący. Maska nie podrażnia, nie szczypie, cera po niej jest promienna. Stosowałam także niebieską wersję i jest równie fajna, choć to maska z wit. C jest moim numerem 1! Polecam serdecznie każdemu :)

Bardzo przyjemny efekt

Bardzo łatwa w aplikacji, świetna sprawa z mieszaniem płynu z maską tuż przed aplikacja. Jest mocno nasączone lecz dzięki konsystencji płynu nieco żelowej nie kąpie podczas aplikacji. Po nałożeniu przyjemny efekt chłodzenia i naprawdę delikatny zapach /niedrazni. Nieuczula i nie piecze. Maska bardzo dobrze dociera ładnie układa się na twarzy. Po zdjęciu pozostaje chwilę lepkie wrażenie lecz spokojnie można pozostały nadmiar wetrzeć i zostaje przyjemne uczucie odożywienia. Cera jest jaśniejsze i wypoczeta

Polecam.

Osobiście mi bardzo przypadła do gustu. Po maseczce cera jest niesamowicie gładka i delikatna. Dość prosto się ją nakłada. Przywraca cerze uczucie świeżości, wygląda ona również na odżywioną. Polecam wszystkim dziewczynom, które zastanawiają się nad jej zakupieniem.

Pozytywne zaskoczenie

Na początku faktycznie zastanawiałam się, w jaki sposób przygotować tę maskę, jednak obyło się bez większych kłopotów. Maska ma przyjemny zapach, zawiera bardzo dużo płynu oraz posiada odpowiednio wycięty kształt, dzięki czemu dobrze przylega do skóry. Aplikacja jest banalnie prosta, po użyciu cera jest wyraźnie wygładzona oraz rozświetlona.
Polecam wszystkim :)

Używa produktu od: próbka

Rewelacyjna maseczka Garnier z witamina C!

Z calego serducha polecam ten produkt. Wygodne opakowanie, zapewnia doskonale nawilzenie. Mam problematyczna skore pozbawiona blasku, maseczka nie dosc, ze wyrownuje koloryt cery to rowniez nadaje blasku.