Garnier, SkinActive, Fresh Vitamin C Shot, Fresh-Mix Tissue Mask (Maska w płachcie z witaminą C)

Maska z tkaniny Garnier SkinActive Fresh VitaminC jest oparta na nowej technologii łączącej: nawilżającą esencję z witaminą C i oddzielną, suchą płachtę. Należy samodzielnie nasączyć tkaninę emulsją i cieszyć się nawilżeniem skóry. Po 15 minutach skóra jest intensywnie nawilżona, wygląda na pełną energii, bardziej rozświetloną i promienną.

w saszetce
Struktura
lekkie
<50ml

Bardzo duża lepkość twarzy

Maskę samemu się nasącza bardzo dużą ilością płynu. Jest to bardzo proste i nie sprawia problemu. Płachta nie jest w stanie wchłonąć całości, resztę można wykorzystać do nawilżenia całego dekoltu i szyi. Płachta jest idealnie wycięta, jest delikatna i cienka, jak się ją dobrze nałoży, jest niemal niewidoczna na twarzy. Po 15-20 min twarz jest nawilżona, rozświetlona, ale też bardzo lepka. Po kolejnych kilkunastu minutach, a nawet kilku godzinach lepkość nie mija i to jest niestety minus tej maski. Być może dla suchej skóry będzie idealna, jak dla skóry mieszanej chyba jest zbyt ciężka.

Shot z niezłą dawką wit. C

Maskę tę stosowałam głównie mieszkając w Niemczech, gdzie w sklepach typu Action mogłam ją kupić za 89 centów. Jak na tego typu maskę, zawartość witaminy C jest niezła i faktycznie może coś doraźnie zdziałać.
Samo zastosowanie i opakowanie maski bardzo mi się podoba, bowiem płachta jest oddzielona od płynu i trzeba ją samodzielnie nawilżyć. Mi zawsze pozostawało dość sporo samego płynu i wcierałam go sobie jeszcze w twarz przez kilka kolejnych dni.
Najbardziej widoczny efekt to rozświetlenie cery, lekkie nawilżenie, jakby dodanie jej energii i pozbawienie szarości.
Będę wracać, ale wiedząc ile kosztowała w Niemczech, trochę szkoda wydać mi na nią w Pl 13zł.

Mega fajna

Osobiście mi bardzo przypadła do gustu. Po maseczce cera jest niesamowicie gładka i delikatna, ale moja cera uwielbia wszystko co ma witaminę C. Maska ma przyjemny zapach, zawiera bardzo dużo płynu oraz posiada odpowiednio wycięty kształt, dzięki czemu dobrze przylega do skóry.

Smutek i susza

Naczytałam się jaka to fajna maska. A tutaj niespodzianka, podrażnienie i walka o skórę. Ale od początku.
Sprawdzony skład, płachta jest, płyn do niej samemu się zalewa płachtę. Miałam pewne trudności z obsługą, ale dałam radę. Ucieszyłam się, że płynu jest tak wiele, że będę mogła jeszcze drugi raz zrobić (oglądałam na YT, że niektórzy tak robią). Nałożyłam, wygładziłam, trochę za małe otwory na oczy i usta, ale jakoś ułożyłam. I postanowiłam w te 15 minut ogarnąć kolację. Pod koniec tego czasu, zaczęła się jazda, swędzenie w okolicy oczu, podrażnienie policzków i czoła. Zdjęłam maseczkę i moja twarz się lepiła, postanowiłam poczekać parę minut za nim zmyłam. Lepkość zamieniła się w kamień, chłopak pytał czy jest po terminie, niestety ma dobry czas użycia. Dwa nawilżenia później, dwa dni później do tej pory schodzi mi skóra z moich wrażliwych fragmentów twarzy. Ta maseczka nie nawilża, podrażnia suchą i wrażliwą skórę.

Witamina C dobra na wszystko

Maseczka jest inna niż pozostałe. Bardzo podoba mi się pomysł samodzielnego łączenia dwóch części maseczki, aby płyn mógł pokryć płachtę. Mamy wtedy pewność, że płachta jest dobrze pokryta emulsją i zadziała jak najlepiej :)

Płachta jest odpowiednio nawilżona i świetnie wyprofilowana. Otwory na usta i oczy są dobrze wykrojone. Maska dobrze się trzyma na twarzy, nie zsuwa się, nie odkleja. Ma ładny delikatny zapach, po pewnym czasie niewyczuwalny.

Po ściągnięciu płachty zgodnie z zaleceniami producenta, resztę produktu zmyłam wacikiem. Na opakowaniu napisane jest, że można również wklepać pozostałą emusję, jednak moja twarz i tak już dość intensywnie kleiła się. Dlatego zmyłam pozostałość wacikiem.

Skóra twarzy po maseczce była niesamowicie gładka, koloryt wyrównany, nawilżona i odżywiona. Rozszerzone pory, które niestety mam, były dużo mniej widoczne. Skora glaska i tak mila w dotyku, że nie mogłam przestać jej dotykać :) Myślę, że przy regularnym stosowaniu, maseczka przyniosłaby naprawdę spektakularne rezultaty.

Jedynym minusem może być cena, jednak kupiłam ją i jej siostrę na promocji w Superpharm -50% na całą markę Garnier. :)

Bomba

Właśnie jestem na świeżo po przetestowaniu tej maseczki. Wiele o niej słyszałam ale dopiero niedawno kupiłam ją w Hebe. Skusiła mnie obniżona cena ok.6 zł gdy normalnie kosztuje 12 zł
Jest to moja pierwsza maska w płachcie do samodzielnego przygotowania.

Mam skórę suchą z przebarwieniami, wiek 35+i uwielbiam wszystkie maski z witamina C i innymi składnikami które wyrównują koloryt cery.Zawsze wcześniej wykonuje peeling żeby substancje aktywne wniknęły głębiej w skórę.

--Opakowanie jest dość duże podzielone na 2 części.W jednej jest esencja a w drugiej płachta. Przygotowanie jest uciążliwe dla mnie, trochę miałam z tym kłopotu. Wole maseczki które wyciągam ze saszetki i nakładam .

--Tkanina jest delikatna i w miarę dobrze wykrojona. Jedynie otwory na oczy troszkę mi nie pasowały ale ogólnie jest ok. Dobrze trzyma się twarzy, nie spada i nie odstaje od skóry

--Zapach bardzo świeży cytrusowy. Pobudzający i energetyzujący.

--Esencja ma lekko żelową postać nie jest wodnista tylko tak lepka i gęstsza iż inne. Jest jej dużo w opakowaniu. Spokojnie wystarczy na wsmarowanie w szyję i dekolt. Chciałam ją zlać do pojemnika ale nie wiem jak ze stabilnością witaminy C w tym produkcie więc wsmarowałam wszystko gdzie tylko się dało:)

Po 20 minutach trzymania jej na twarzy nadal była mokra więc myślę że można przetrzymać ją na skórze trochę dłużej.
Skóra pokryta była lepką warstwą która po kilku minutach wchłonęła się ale nie całkowicie.
Zauważalnie skóra stała się rozświetlona i promienna. Nabrała zdrowego blaski i wyglądała na wypoczętą -to pewnie zasługa witaminy C .
Po tej maseczce nie czułam nieprzyjemnego ściągnięcia skóry więc stwierdzam że delikatnie ją nawilżyła. Nie nakładałam kremu bo nie było to konieczne.
Jest to jedna z nielicznych masek których efekt jest zauważalny po jednym użycia.
Nie wywołała żadnego złego odczucia podczas noszenia , nie szczypała , nie piekła mnie twarz.
Ja tylko trafie na promocje to zrobię zapas.

bardzo fajna maska

kupiłam ją myśląc, że to ampułka z maską.
Okazuje się, ze esencję z tkaniną należy połączyć samemu. Jest to trochę uciążliwe, a esencji jest tyle, że można ją zostawić do stosowania przed/zamiast serum na 2 kolejne dni, albo naprawdę dużą ilość wklepać w szyję i dekolt, i inne miejsca, które potrzebują nawilżenia. Generalnie nie spotkałam jeszcze aż tak nasączonej maski: te dobre mają po 25g, ta ma aż 8g więcej.
Bawełniana tkanina jest idealnie wycięta. Dla jeszcze większego komfortu, warto maskę włożyć przed aplikacją na chwilę do zamrażarki/kilka minut do lodówki.
Po 15 min jest jeszcze sporo esencji, którą należy wklepać i pozostawić do wchłonięcia. Formuła jest na tyle bogata, że spokojnie można nałożyć na nią już tylko lekki krem/lotion. Po wchłonięciu (trwa to kilka minut) nie ma już lepkiego filmu.
Maska ma być zastrzykiem witaminowym i tak właśnie działa. Idealnie nawilża, rozjaśnia i wygładza skórę.
Myślę, że nada się na wyjścia, ale też wieczorem czy nawet rano, jako uzupełnienie pielęgnacji.

Fajna!

Bardzo ciekawa maseczka z dużą dawką witaminy C. Opakowanie jest tak skonstruowane, że samemu nawilża się materiał maseczki. Nie powiem miałam z tym problem i chwilę mi zajęło za nim udała się apliakcja płynu, co oceniam na minus. Jednak sama maseczka była przyjemnością. Bawełniana tkanina była dobrze "wycięta", nigdzie nie odstawała, ani nie była za mała. Materiał dobrze trzymał się skóry twarzy, przez cały czas. Sam produkt był świetna bombą witaminową dla mojej skóry, po zabiegu była ona gładsza, przyjemna w dotyku, do tego wydawała mi się bardziej wypoczęta i rozświetlona. Efekt bardzo zadowalający. A i do tego bardzo ładnie i przyjemnie pachnie. Polecam!

Zalety:
- dawka witaminy C dla skóry,
- wygładzenie,
- rozświetlenie,
- dobrze wykonana i "wycięta" płachta,
- zapach,
- dostępność.

Wady:
- opakowanie - aplikacja,
- cena.

Bardzo pozytywnie

Maska z witaminą c to zdecydowanie produkt, po który warto sięgnąć. Ma ciekawe opakowanie, podzielone na dwie części w taki sposób, że sami musimy przelać płynną esencję do sekcji z płachtą. Maska jest idealnie wycięta, nic nie odstaje i nie odkleja się podczas noszenia. Producent sugeruje, aby trzymać maskę 15 minut, ale ja trzymałam ją zdecydowanie dłużej, gdyż płachta była wciąż wilgotna. Samo opakowanie zawiera tyle płynu, że spokojnie wklepałam go jeszcze na szyję, dekolt, ramiona i kolejnego dnia na twarz pod krem.

Ciekawa maseczka, po którą na pewno sięgnę ponownie ;-)

Moda na maski w płachcie trwa nadal i chyba póki co z nami pozostanie. Co chwilę widzę nowości czy to na tkaninie, czy w postaci hydrożelowej, dwuczęściowej maski. Ja póki co sięgam głównie po te na bawełnianej tkaninie, ponieważ lubię efekt chłodzenia skóry jaki dają, który dodatkowo podkręcam sobie rollerem jadeitowym. Maskę z witaminą C kupiłam w promocji w Rossmannie za około 8zł, więc wzięłam od razu kilka sztuk.

Maska zamknięta jest w podwójnej saszetce, przy czym w jednej z nich znajduje się koncentrat z witaminą C a w drugiej suchy materiał. Przed użyciem należy powyginać saszetkę na różne strony, po czym przycisnąć ją, aby przegroda oddzielająca się przerwała a płyn wlał się do saszetki z materiałem. Kiedy maskę się już połączy należy ją nałożyć na 15minut na oczyszczoną skórę. Lubię zafundować sobie jeszcze peeling, aby działanie maski było jeszcze lepsze. Płachta jest dobrze wykonana, miękka i dobrze dopasowuje się do twarzy. Nie ma problemu, że odkleja się po bokach twarzy, ale mimo to lubię umilić sobie zabieg rollerem jadeitowym, który trzymam w lodówce. Dzięki temu efekt chłodzenia jest jeszcze mocniejszy a skóra staje się bardziej napięta po zabiegu. Po zdjęciu maski skóra jest nawilżona, wygładzona, rozświetlona a jej koloryt ujednolicony. Efekt trzyma się przez cały dzień, ale lubię go sobie jeszcze podtrzymać, ponieważ ilość koncentratu jest na tyle duża, że przez kolejne 2 dni spokojnie mogę wykorzystać go jako serum przed kremem na dzień. Zaznaczam, że za każdym razem stosuję serum w sporej ilości na twarz, szyję, dekolt oraz wsmarowuję w dłonie a i tak wystarcza na kolejne 2 dni (materiał oczywiście wyrzucam po pierwszym użyciu). Maska jest więc bardzo wydajna i podoba mi się samodzielne łączenie serum z materiałem, taka mini zabawa kosmetyczna:)

Nazwa Fresh Vitamin C Shot mnie nie dziwi, bo dla mnie to taki shot pielęgnacyjny przed jakimś wyjściem lub miły, relaksujący akcent przy domowym SPA. Dodam, że koncentrat ma ładny, świeży zapach cytrusów, który na mnie osobiście działa pobudzająco, dlatego chętniej sięgam po tę maskę na dzień. Cena jest w porządku, nie przesadzono z nią, dostępność tak samo, więc cóż mogę rzec? Polecam wypróbować :-)

Fajna

Po pierwsze, ciekawe opakowanie. Płynu jest tyle, że na spokojnie można użyć na 2 razy. Fajnie nawilża, jeszcze lepszy efekt jest gdy "pojeździmy" po niej wałkiem jadeitowym. Zapach trochę mi przeszkadza, taki dziwny, chemiczny. Cenowo jest ok, można kupić w każdej drogerii.

Kupię ją jeszcze napewno

Do zakupienia tej maseczki zachęcił mnie skład Wit C no i oczywiście nowość. Jest to moja pierwsza maska na tkaninie.. Maseczka ma za zadanie nawilżyć i rozświetlić.
Użyłam, no i po 15 minutach byłam pod wielkim wrażeniem! Moja skóra jest intensywnie nawilżona, wygląda na pełną energii, jest bardziej rozświetlona i promienna. Będę częściej jej używać!