Oral-B, Kids 3+ , Pasta do zębów dla dzieci

Oral-B, Kids 3+ , Pasta do zębów dla dzieci

Pasta do zębów dla dzieci od 3 roku życia. Formuła opacowana z udziałem dentystów by zapobiegać ubytkom i pomagać rodzicom w wyrabianiu zdrowych nawyków u dzieci. Pasta chroni przed kwasami powstającymi z rozpadu cukröw, które znajdują się w codziennym pożywieniu. Pasta ma łagodny smak opracowany specjalnie dla dzieci.

pasty do zębów
oczyszczające
w tubie

Bardzo przyjemny produkt

Pasta o konsystencji niebieskiego gęstego żelu. Zachwyciła moją trzylatkę.
Smak delikatnie miętowy bardziej słodki. Pasta świetnie się pieni i czyści małe ząbki.

produkt po który dzieci same sięgają.

Od razu muszę przyznać, że szata graficzna z ulubionymi postaciami przyciąga najmłodszych klientów. Za design więc plus, bo dzieciom podoba się i mycie zębów kojarzy im sie pozytywnie i przyjemnie. Duża nakrętka pozwala trzymać pastę na umywalce, a sama pasta dobrze się dozuję i można ją wycisnąć niemal do ostatniej kropelki. Ma przyjemny, delikatny smak i jest niebieska. Konsystencja gęstego żelu , dobrze się pieni i dobrze czysci zęby,choć znam lepsze pasty . Szczerze to jest to taki średniak, po który sięga syn. Sama wybieram pasty o.mocniejszym działaniu przeciwpróchniczym.

Przyjemna

Dzieci jak to dzieci nie przejdą obojętnie obok produktów z ich ulubionymi bohaterami, a więc pasta w końcu musiała i u nas zagościć.
Opakowanie miękkie, nie ma ostrych zakończeń, wygodnie się wyciska pastę, z korkiem umożliwiającym postawienie pasty. My pod koniec je rozcinamy bowiem zostaje jeszcze dużo produktu.
Pasta jest koloru niebieskiego, o przyjemnym zapachu i smaku, delikatnie miętowym, ale nie szczypiącym. Konsystencja żelowa, nie ścieka ze szczoteczki. O działaniu ciężko coś napisać, swoje podstawowe funkcje jak dla mnie dobrze spełnia.

Dobra

Trudno powiedzieć o faktycznej ochronie zębów, jednak dzieci myją u mnie zęby 2 razy dziennie i nic się nie dzieje jak do tej pory. Ale - plus za bohaterów z bajek - dzieci były zadowolone, plus za ciekawy niebieski kolor pasty i plus za smak - dzieci myły nią zęby chętnie. Smak jest delikatnie miętowy, ale przyjemny, nawet dla dziecka. Forma żelowa. Łatwo się wyciska, plus za szeroki korek, na którym można postawić pastę, żeby zleciała.

Dobra dla odmiany.

Pasta dobra dla odmiany, do kupienia raz na jakiś czas aby dzieciom się nie nudziło. Ogólnie jest fajna, u nas była radość jak dzieci zobaczyły Else i Olafa na opakowaniu i przez to chętniej myją ząbki. Opakowanie jest kolorowe, zachęca dzieci do mycia. Pasta jest koloru niebieskiego i bardzo ładnie pachnie. Nie szczypie w buzi, mój 3-latek nie narzeka i bardzo ją lubi.