Kerasys, Pure & Charming, Perfumed Shampoo (Perfumowany szampon do włosów suchych i zniszczonych)

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Kerasys Perfume Pure & Charming to perfumowany szampon do codziennej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych.

Ekstrakty z kwiatów gardenii i lilii białej intensywnie nawilżają i wygładzają pasma oraz wykazują działanie przeciwzapalne i łagodzące na skórę głowy. Olej kokosowy zapewnia odżywienie i zmiękczenie włosów, a także chroni je przed przesuszeniem i uszkodzeniami.

Nuty zapachowe perfum:
NUTA GŁOWY: bergamotka, mandarynka, zielona mandarynka
NUTA SERCA: lilia, kwiat brzoskwini, różowa róża
NUTA GŁĘBI (BAZA): białe drzewo cedrowe, piżmo, kardamon

wygładzające, łagodzące, nawilżające
zapachowa
z pompką
do włosów suchych i zniszczonych

Pięknie pachnie.

Szampon ma pojemność 600 ml i zaplacilam za niego ok. 15 złotych. Mam szampon do wlosom suchym i zniszczonych. Szampon jest w dużej butli z wygodna pompka, jego konsystencja jest przyjemna w perlowym kolorze. Szampon jest wydajny, łatwo sie splukuje, nie plącze wlosow, a przede wszystkim pięknie pachnie. Po myciu włosy są nawilżone, wygladaja lepiej i zdrowiej, dużo lepiej sie układają. Po myciu bardzo łatwo się rozczesują włosy.

Perfumowany szampon do włosów suchych i zniszczonych, Kerasys

Szampon kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to butelka z pompką o pojemności aż 600 ml , zapłaciłam około 28 zł
Szampon ma śliczny zapach, dobrze myje włosy, nie obciąża, nie powoduje szybszego przetłuszczania cienkich włosów, jest wydajny.
Włosy po umyciu dobrze się rozczesują, po wysuszeniu włosy są lekkie sypkie nawilżone.
Plus za opakowanie z pompką pozwalające na łatwe dozowanie kosmetyku, opakowanie jest zarówno estetyczne, praktyczne .
Podsumowując dobry średniak za rozsądną cenę o cudownym zapachu. Polecam!

Pięknie pachnący produkt!

Marka Kerasys o dziwo jak dotąd była mi nieznana - piszę "o dziwo", bo jestem łasa na piękne opakowania, więc nie mam pojęcia jak takie cudo uchowało się na półkach przed moim wzrokiem ;) Aż pewnego razu trafiłam na jej produkty w Biedronkowej gazetce - gdyby nie moje zapasy w szafce to pewnie skusiła bym się na więcej, a tak poprzestałam na samym szamponie.
Za niecałe 20 zł otrzymałam dużą butlę produktu, bardzo wydajnego z resztą, bo zaczęłam go używać jeszcze latem, a dopiero teraz opakowanie poszło do kosza. Butla jest super - piękna grafika w kwiaty, maziaje, na dole info, że jest to dzieło jakiejś koreańskiej artystki. W dodatku fajna pompka, działa bez zarzutu, nie zacina się i dozuje tyle, ile trzeba. Pod względem wizualnym jest kozak i myślę, że jest to fajna opcja na prezent dla bliskiej Wam kobiety :)
Zapach? Stałam przed półką w Biedronce i czytałam te wszystkie informacje o poszczególnych nutach zapachowych - tak, dobrze czytacie - na opakowaniu jest info o poszczególnych nutach głowy, serca itd. :D Jak perfumy! Mój wariant okazał się być strzałem w dziesiątkę - piękny, świeży zapach, dobrze wyczuwalne nuty bergamotki i mandarynki. Nie obraziłabym się na takie perfumy lub chociaż żel pod prysznic ;) Wprawdzie zapach nie utrzymuje się na włosach dłużej, niż większość szamponów, które miałam, to i tak muszę przyznać, że piękny zapach poprawiał mi humor przy porannym myciu głowy o 6 rano ;)
Działanie? Moim zdaniem jest to dobry szampon do codziennego stosowania i jest to bardzo uniwersalny kosmetyk, bo świetnie współpracował z każdą odżywką i maską.
Ma gęstą konsystencję i prawdziwie perłowy kolor. Dobrze oczyszcza, myje, bez problemu się spłukuje. Włosy są w miarę niesplątane, są gotowe na porcję odżywki. Nie przetłuszcza, nie obciąża czupryny. Wprawdzie skład produktu, mimo, że oparty na slsach i substancji zapachowej dość wysoko w składzie, to można znaleźć sporo wyciągów roślinnych. Moje włosy polubiły się z nim, choć nie będę kłamać, że zdziałał na nich jakieś cuda, które nie udały się żadnym innym drogeryjnym.

Szampon zasługuje na solidne 4, ciekawa jestem wrażeń zapachowych i pielęgnacyjnych, gdybym używała go w duecie z odżywką. Na pewno rozejrzę się za innymi wariantami zapachowymi ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Obłędny zapach ....z podrażnieniem :/ a takie rzeczy naprawdę rzadko mi się przytrafiają

Szampon Kerasys do włosów otrzymałam jako “odlewkę” pojemność 100 ml do przetestowania,wystarczyła mi na parę tygodni aby zapoznać się z produktem i zdecydować się czy będę chciała w przyszłości sięgnąć po kosmetyki wspomnianej marki.

Moje włosy:cienkie,delikatne,suche,wysokoporowate,mają tendencję do puszenia się,łamania,kruszenia,regularnie farbowane.

O opakowaniu nie będę się rozpisywać bo tylko widziałam ładną estetyczną butelkę z motywem kwiatów ale z niej nie korzystałam.

Szampon ma cudowny kwiatowy zapach mogłabym go wąchać bez końca :),kolor biały perłowy,wytwarza dość dużą ilość piany,konsystencja nie za rzadka nie za gęsta,nie ucieka z dłoni,łatwo się wypłukuje,ja po każdym myciu zawsze nakładam odżywkę lub maskę także bez wspomnianych wspomagaczy u mnie nie było szans na rozczesanie włosów bez użycia większej ilości olejku…..niestety ale po 2-3 dniach(pn,wt,śr) stosowania po raz pierwszy swędziała mnie po nim skóra głowy,wtedy postanowiłam używać go dwa razy w tygodniu i nie jest produkt dla mnie :/ bo dla samego zapachu z chęcią skusiłabym się na inne warianty.

Podsumowując,całe szczęście że mogłam wypróbować szampon,nie wiem czy kosmetyki z innej serii zachowywałyby się identycznie ale ja jednak nie planuję powrotu a asortyment naprawdę mają ciekawy jak Elegance, Blooming czy Lovely.

Zapachowe cudo

Produkt zainteresował mnie pojawiając się w biedronce, w dobrej cenie (19.99) w stosunku do ilości (600ml), jednak to zapach powalił mnie na kolana i sprawił, że zarówno szampon jak i odżywka wylądowały w moim koszyku, bo szukałam mocno pachnącego szamponu na lato.

Zapach jest absolutnie boski, trwały, intensywnie kwiatowy, mam wrażenie, że zmienia się w zależności od ilości zużytego produktu w butelce. Długo utrzymuje się na włosach.

Sam szampon zawiera silikon i to dość wysoko w składzie, ale miałam tego świadomość, a moje włosy nie mają z tym problemu. Wręcz przeciwnie, silikon im o dziwo służy.
Produkt jest kremowy, dobrze się pieni, przez co jest wydajny, mocne naperfumowanie też sprawia, że nie potrzebujemy go dużo, żeby odświeżyć włosy. Dobrze domywa, zostawia włosy sypkie i miękkie.

Opakowanie ma ładny design, jest eleganckie, z wygodną pompką, która dozuje odpowiednie porcje produktu. Dzięki temu, że pompka jest zakręcana mogę bez obaw wziąć ją do torby.

Zniewalająco pięknie pachnie<3

Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt przede wszystkim
Szampon jest bardzo wydajny, dobrze rozprowadza się po włosach, ma przyjemny zapach i mocno się pieni. Bardzo dobrze usuwa wszystkie zanieczyszczenia z włosów oraz ze skóry głowy. Dobrze łączy się z wodą. Szamponu używałam w duecie z odżywką do włosów z tej samej linii. Po wysuszeniu włosy są gładkie, miękkie i mają większa objętość. W składzie kosmetyku znajdziemy wiele substancji aktywnych.

Produkt bardzo wydajny.

Dobry

Szampon nie podrażnił mojego wrażliwego skalpu ani nie nasilał przetłuszczania. Co do właściwości podanych przez producenta (Nie mam włosów ani suchych ani zniszczonych) się nie wypowiem bo skusił mnie zapach. Ze względu na duże opakowanie z pompką produkt wydajny dla osób zdecydowanie "wiernych" zapachom i produktom.

Szampon do włosów Kerasys pure&charming

Świetny szampon , duza polejmnosc produktu i piękny zapach .
Opakowanie z pompką ułatwia aplikacje szamponu .
Włosy po nim są gładkie , i pełne blasku .
Polecam stosować z odżywka z tej samej serii .

Idealne nawilżenie

Bardzo dobry szampon, który cudwonie pachnie. Zapach między innymi bergamotki, mandarynki i lili jest nieziemski.
Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy, nawilża włosy aż pod same końce, nadaje im blasku i regeneruje. Włosy po dłuższym stosowaniu tego szamponu są widocznie zregenerowane i lśniące.

Perfumowana milosc

Na marke Kerasys natknelam sie przypadkiem bedac na spozywczych zakupach w Lidlu. Nigdy wczesniej nie widzialam ich nigdzie a patrzac na opakowanie nie da sie przejsc obojetnie. Od razu rzuca sie w oczy.
Za pojemnosc AZ 600 ml zaplacilam jakies 11 zl gdyz to byly juz ostatnie sztuki. Sposrod kilku wariantow wybralam ten dedykowany wlosom suchym i zniszczonym (posiadam dlugie ,rozjasniane na jasny blond wlosy ,wiec wiadomo wymagaja porzadnej pielegnacji.

Przechodzac do opakowania..produkt znajdziemy w sporej butli z wygodna pompka (przy takiej pojemnosci nie wyobrazam sobie by moglo byc inaczej zreszta). Szata graficzna BAJKA. Nie czytajac etykietek, patrzac tylko na wyglad trudno sie zdecydowac, co jedna butla to piekniejsza (a jaka to ozdoba do lazienki , no sztos)

Konsystencja jest przyjemna. Lekka, w perlowym kolorze. Szampon jest wydajny, nie dosc ,ze duza pojemnosc to jeszcze na umycie calym wlosow potrzebuje 1.5 pompki (wiec 3 pompki na 2krotne umycie). Zawsze tak robie podczas kazdego mycia. Nakladam produkt i splukuje (2krotnie). Latwo sie splukuje. Nie placze wlosow.

Chyba najwieksza radosc sprawia jednak zapach. OMG. Jest to jeden z najlepszych szamponow w tej kategorii (sposrod tych ktore uzywalam do tej pory),ktorych zapach na wlosach unosi sie od mycia do mycia ,czyli 2 doby. Niespodziewalam sie tego po zadnym szamponie. Zazwyczaj jest tak ,ze zapach ulatnia sie odrazu badz wytrzymuje max kilka godzin a tutaj taka niespodzianka ,nawet moje otoczenie to zauwazylo i dopytuja co to za cudo. A jaki to zapach pewnie sie zastanawiacie, piekny :-)
Nuty zapachowe tego szamponu to :
NUTA GŁOWY: bergamotka, mandarynka, zielona mandarynka
NUTA SERCA: lilia, kwiat brzoskwini, różowa róża
NUTA GŁĘBI (BAZA): białe drzewo cedrowe, piżmo, kardamon.

Co do dzialania to moge powiedziec,ze wlosy faktycznie sa nawilzone, wizualnie wygladaja lepiej,zdrowiej sa wygladzone,mile w dotyku,lepiej sie ukladaja.

Ja w tym szamponie widze same plusy ...i ten zapach ,mycie wlosow w tym przypadku to sama przyjemnosc.
Dodatkowo robi jako odswiezacz w lazience :-) Zapach bardzo dlugo unosi sie w powietrzu

Ładnie pachnie, ale nic poza tym

Szału nie ma. Szampon ma ładny, delikatny zapach, jednak nie utrzymuje się on po umyciu. Moim zdaniem nie nadaje się on do bardzo gęstych i grubych włosów - ciężko się pieni i rozprowadza, mam wrażenie że ich nie myje. Co się za to kryje, nie jest on wydajny - muszę go nałożyć naprawdę bardzo dużo, aby bez utrudnień umyć sobie włosy. Inna sprawa, że nie szkodzi włosom - nie są one przesuszone czy bardziej matowe. Po prostu takie jakie były, moim brakuje blasku i stosowanie tego szamponu tego nie zmienia. Kupiłam go na promocji w Lidlu, ale więcej raczej tego nie zrobię.