KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Garnier Fructis, Aloe Hair Food, Nawilżający szampon do włosów normalnych i suchych

4,4 na 5146 opinii
flame6 hitów!
68% kupi ponownie

Porównaj ceny

Pachnidelko
Garnier Fructis Aloe Hair Food Szampon Do Włosów
19,00  zł
cocolita.pl
Garnier Fructis Aloe Hair Food Szampon do Włosów Normalnych i Suchych 350ml
19,99  zł
Superpharm
Fructis Hair Food Szampon do włosów Aloe
19,99  zł
Garnier Fructis Aloe Hair Food Szampon Do Włosów
20,95  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,4 na 5
Kupi ponownie: 68% osób
  • 21 listopada 2020 o 18:58
    Fajny!
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Używam tego szamponu razem z odżywką i ten duet sprawdza się świetnie. Słyszałam bardzo wiele dobrego o produktach z serii Hair Food. Nie ukrywam, że ze względów walorów zapachowych polowałam na inne wersje, jednak nie były skierowane do moich potrzeb i padło na Aloes. Szampon bardzo ładnie pachnie, jest delikatny i świeży. Kosmetyk dobrze się pieni (aż za bardzo) i jego mała ilość jest potrzebna. Włosy wyglądają dobrze, jakby zdrowiej i mocniej. Aż sama jestem pozytywnie zaskoczona, może to efekt nawilżenia, bo włosy sa w lepszej kondycji. Butelka jest bardzo wygodna i uważam to za dobre rozwiązanie. Zgadzam się tylko, ze cena produktu jest za wysoka, ale dzięki Bogu są promocje! Polecam! Zalety: - poprawa kondycji włosów, - nawilżenie włosów, - zapach, - wydajność, - opakowanie, - dostępność. Minusy: - cena, - pieni się aż za bardzo.
    Drogeria Rossmann
    25 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 marca 2020 o 12:53
    Cudownie pachnący szampon aloesowy
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo lubię sprawdzać nowości kosmetyczne, w szczególności te przeznaczone do pielęgnacji włosów. Swoim pasmom poświęcam bowiem sporo uwagi, a wśród moich zasobów kosmetycznych nie może zabraknąć oczyszczającego szamponu o lekkiej formule, odżywki ułatwiającej rozczesywanie oraz silnie nawilżającej maski. Serdecznie dziękuję Klubowi Recenzentki za możliwość przetestowania całej serii kosmetyków Aloe Hair Food, przeznaczonej do pielęgnacji włosów normalnych i suchych. Zacznę od tego, że jestem posiadaczką długich włosów, na których co kilka tygodni pojawiają się nowe rozjaśniające pasma - pomimo oddaniu ich pod opiekę fryzjera, bardzo przykładam wagę do tego, aby rozjaśnianie przebiegało nieinwazyjnie, ostrożnie i stopniowo. Nie chcę bowiem, aby kondycja włosów drastycznie pogorszyła się. W wyniku rozjaśniania są one suche w dotyku, dlatego też w mojej pielęgnacji stawiam głównie na nawilżanie. W szamponie do włosów z serii Aloe Hair Food od razu urzekło mnie opakowanie - to plastikowa, zgrabna butelka, przypominająca swoim kształtem... kefir :) Brawa dla producenta za pomysłowość. Dodam także, że opakowanie podlega recyklingowi, więc warto o tym pamiętać po zużyciu. Wewnątrz opakowania znajdziemy przeźroczysty szampon o gęstej, ale nadal lejącej konsystencji, dzięki której bezproblemowo rozprowadzimy kosmetyk na pasmach. Jego zapach jest przepiękny - delikatny, świeży, o wyraźnie słodkiej nucie, w dodatku długo utrzymuje się na włosach. Jest naprawdę cudowny! Zaaplikowany na włosy szampon sprawnie się pieni oraz dobrze spłukuje, nie obciążając ich. Oczyszcza, a przy tym nie przesusza skóry głowy. Przywraca włosom świeżość, lekkość oraz piękny wygląd. Posiada delikatne właściwości nawilżające, aczkolwiek polecam stosować go równocześnie z odżywką i maską z tej samej serii, dla wzmocnienia tego efektu. W przypadku moich rozjaśnianych pasm jako samodzielny produkt nawilżający nie dawał sobie zwyczajnie rady :) Biorę jednak na to poprawkę, ponieważ nie taka jest jego rola. Ma dobrze oczyszczać i przywracać włosom świeżość, a to robi doskonale. Na sam koniec wspomnę jeszcze, że pojemność 350 ml spokojnie wystarczy na 3-4 tygodnie stosowania. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, ani też silikonu. Jest idealny do codziennej pielęgnacji, a jego rewelacyjny zapach sprawia, że wręcz chce się po niego sięgać... i to z przyjemnością :) W moim przypadku spisał się bardzo dobrze, dlatego też przyznaję mu aż 5 gwiazdek. I jestem pewna, że sięgnę po niego jeszcze nie raz!
    Zalety:
    • miłe dla oka opakowanie,
    • gęsta, choć nadal lejąca konsystencja,
    • przepiękny, orzeźwiający zapach, który długo pozostaje na włosach,
    • szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, bez obciążania,
    • przywraca świeżość i lekkość,
    • nie przesusza skóry głowy,
    • ma delikatne właściwości nawilżające,
    • sprawnie się pieni i równie łatwo spłukuje z włosów,
    • dobrze spisuje się w przypadku suchych, rozjaśnianych włosów,
    • jest wydajny, wystarcza na 3-4 tygodnie stosowania.
    Wady:
    • dla mnie brak.
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 marca 2020 o 23:52
    Uprzyjemnia włosową rutynę
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Szampon Garnier Fructis Aloe Hair Food, wraz z odżywką i maską, miałam przyjemność otrzymać w ramach testu i absolutnie nie żałuję, jestem zadowolona z całego zestawu. Szampon, z resztą podobnie jak odżywka, jest zamknięty w plastikowej butelce, w połowie wykonanej z plastiku pochodzącego z recyklingu, w całości nadającej się do recyklingu. SUPER!!! Świetna inicjatywa, oby takich więcej. Wersja Aloe jest w zielonej odsłonie. Sam szampon ma lekką żelowatą, przezroczystą konsystencję i przepięknie pachnie! Najładniej z całego zestawu. Ten słodki zapach moje rutynowe mycie włosów uczynił przyjemniejszym. Wielka szkoda, że nie utrzymuje się długo na włosach. Bardzo dobrze się pieni, przez co nie potrzeba go nakładać dużo, więc jest dosyć wydajny. Moje włosy są długie, cienkie, naturalne, w średniej kondycji. Z jednej strony przetłuszczające się u nasady, z drugiej - suche od połowy długości. Tego szamponu, zazwyczaj wraz z odżywką, używam od ok. dwóch i pół tygodnia. Z uwagi na szybkie przetłuszczanie, myję włosy często, bo co drugi dzień albo codziennie, zależy, dlatego też muszę uważać na ciężkie formuły. Wiele produktów sprawia, że włosy są cienkie, przyklapnięte i szybciej tłuste. Takiego efektu obawiałam się i w tym przypadku, jednak zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Moje włosy po umyciu, o dziwo, nie są obciążone i cienkie, wręcz przeciwnie - zauważyłam odbicie od nasady. Włosy wyglądają bardzo ładnie, są uniesione, miękkie, wygładzone, a jednocześnie bardziej mięsiste i zdrowo błyszczące. Nie podrażnia skóry głowy, ale delikatnie ją oczyszcza i nawilża. Nie zauważyłam też szybszego niż zazwyczaj przetłuszczania się włosów, natomiast na obecną chwilę widzę lepsze nawilżenie i skóry głowy i włosów. Jestem mocno zaskoczona takimi efektami szamponu nawilżającego przy moim typie włosów. Co do samych włosów, myślę, że to w większej mierze zasługa odżywki z tej samej serii używanej przeze mnie po każdym myciu, więc nie jestem w stanie dokładnie oddzielić ich działania. Jednak z pewnością mogę stwierdzić, że w duecie bardzo dobrze się uzupełniają. Podsumowując, szczerze polecam przetestować ten szamponik, najlepiej wraz z odżywką, ale jak kto uważa. Uważam, że warto. Ja jestem naprawdę zadowolona i z pewnością będę go nadal używać. Bardzo lubię produkty do włosów Garnier Fructis, ponieważ dobrze się u mnie sprawdzają, a możliwość przetestowania tego zestawu rozbudziła we mnie jeszcze większą ciekawość pozostałych kosmetyków z serii Hair Food.
    15 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 czerwca 2024 o 11:02
    Nie do codziennego mycia włosów
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Szampon ma piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Przez 2 dni są one świeże i dokładnie oczyszczone. Skusiłam się na zakup przede wszystkim przez wzgląd na opakowanie, które przypomina sok. Nie nadaje się jednak do codziennego mycia, ponieważ głęboko oczyszcza i może podrażnić wrażliwszą skórę głowy. Raczej do użycia raz w tygodniu. Konsystencja jest gęsta, dobrze się pieni.
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 maja 2024 o 14:47
    Polecam!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kolejny świetny produkt do pielęgnacji włosów od firmy Garnier! Produkt jest zamknięty w plastikowej butelce. Jego opakowanie jest w kolorze miętowym, a grafika jest w różnych odcieniach niebiesko-zielonych. Napisy zawarte na etykiecie są doskonale widoczne, a co za tym idzie - czytelne. Produkt ma bardzo ładny, świeży zapach. Nie drażni on mojego nosa. Szampon jest wydajny, gdyż znakomicie się pieni. Wystarczy niewielka ilość ,aby umyć nim całe włosy. Produkt doskonale oczyszcza skórę głowy, po jego użyciu czuć efekt świeżości, który utrzymuję się na włosach przez jakiś czas. Szampon o dziwo nawilża, nie powoduje kołtunów.
    Inna drogeria
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną