NYX Professional Makeup, Born to Glow!, Radiant Concealer (Rozświetlający korektor do twarzy)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 5,3 ml

Born To Glow to kryjący korektor z rozświetlającym wykończeniem i wygodnym aplikatorem w kształcie gąbki.

Kremowa formuła korektora NYX Professional Makeup zawiera mikro-perełki, żeby rozświetlić okolice oczu. Natomiast możliwość budowania krycia sprawia, że wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia stają się niewidoczne. Aplikator w poduszce ułatwia nakładanie produktu i blendowanie go z podkładem.

Korektor Born To Glow świetnie współgra z podkładem z tej samej serii. Produkt możesz też używać jako rozświetlacz czy bronzer. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednio produkt jaśniejszy lub ciemniejszy o dwa odcienie od koloru Twojej cery.

Cuda na kiju!

Korektor miał rozświetlać okolicę oczu, czy raczej rozpraszać światło, bo już się pogubiłam?
Zamiast tego podkreśla niedoskonałości! Wchodzi w każde zagłębienie, w każdą zmarszczkę, mimo stosowania pielęgnacji pod oczy oraz pudru i bazy Paese!
Próbowałam aplikować pędzlem (korektor wyposażony jest w dozownik z gąbką-aplikatorem!), ale wszelkie wysiłki spełzły na niczym.
Nie polecam nawet do przetestowania w okresie trwających promocji!

Jednak nie dla mnie

Bardzo długo czekałam na to żeby upolować ten korektor w promocji i w końcu się udało.
Wybrałam kolor Vanilla który jest bardziej neutralny niż żółty ale ogólnie jest w porządku. Trochę mnie przestraszyła ta wielka gąbeczka na końcówce aplikatora ale z czasem idzie się do niej przyzwyczaić. Korektor ma miękką konsystencję i gładko się go rozprowadza. Bardzo ładnie wygląda pod oczami ale u mnie niestety brzydko zbiera się w zmarszczkach. Mam dość specyficzną skórę pod oczami i każdy korektor zbiera mi się w zmarszczkach w mniejszym albo większym stopniu nawet jeśli zaaplikuje go bardzo mało. Jestem trochę zawiedziona tym produktem bo on dość mocno podkreśla moje zmarszczki pod oczami i nie wygląda to ładnie.
Napewno drugi raz go nie kupię i raczej wrócę do mojego starego sprawdzonego korektora .

Kocham

Korektor jest przeswietny! Ma bardzo duża gamę kolorów wiec myśle ze większość bez problemu znajdzie swój. Ja mam True Beige, jest śliczny, żółty (ale nie za bardzo), pasuje do mojego koloru skory idealnie. Ma średnie krycie, na takie zasinienia „w normie” zupełnie wystarczy, pięknie rozświetla przestrzeń pod okiem. Nie zbiera się w zmarszczkach, raczej nie zastyga ale przypudrowany trzyma się nienagannie cały dzień, nie roluje się ani nie spływa. Jest świetny, na pewno kupię kolejne opakowania. Jedyny minus to aplikator w gabeczce, nie podoba mi się, wolałabym „szminkowy”.

Najlepszy korektor pod oczy! Znalazłam swój ideał! Maskuje cienie, rozświetla, rozjaśnia, cudownie wygląda przez cały dzień! <3

Jakiś czas temu można było wygrać serię kosmetyków Born To Glow! Od NYX w Klubie Recenzentki wizaż.pl. Niestety nie udało mi się, ale po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji Wizażanek, które były nim zachwycone, wiedziałam, że muszę go wypróbować. W końcu go kupiłam (ezebra.pl -koszt 36 zł) i była to miłość od pierwszego wejrzenia. <3 Oceniam odcień PALE.

OPAKOWANIE

Czarna tubka ze złoto-białymi napisami. Pojemność standardowa jak na korektory, ok. 5 ml. Po odkręceniu zakrętki, korektor wydobywa się przez gąbeczkę, naciskając odpowiednio miękką tubkę. Nie trzeba się siłować czy kręcić jak w przypadku korektora Maybelline Instant Age). Bardzo odpowiada mi forma korektora NYX, aplikacja jest szybka i przyjemna, choć ja rozprowadzam dodatkowo produkt gąbeczką.

KOREKTOR

Mam jasną karnację, zawsze wybieram najjaśniejsze lub prawie najjaśniejsze odcienie podkładów i zawsze najjaśniejsze odcienie korektora, z tymże musi mieć on tonacje beżową. Born to Glow! Od NYX w pełni spełnia moje oczekiwania:
+beżowa tonacja
+odcień Pale idealny pod popularny podkład Revlon 150 Buff
+bardzo kryjący
+świetnie maskuje cienie pod oczami
+genialnie rozświetla obszar pod oczami
+szybo zastyga
+nie przesuwa się
+współgra świetnie z każdym pudrem czy pod oczy czy zwykłym
+genialnie jest rozprowadzać go gąbeczką czy palcem
+gęsta, kremowa formuła
+zakrywa wszystko, co złe na twarzy
+wydajny
+obszar pod oczami jest jaśniejszy, fajnie rozświetlony, cały makijaż od razu prezentuje się lepiej.

Nawilża, rozświetla, a do tego ma całkiem dobre krycie

całkiem niedawno marka NYX zagościła w drogerii Rossmann, a gdy tylko ujrzałam ten korektor w promocji nie mogłam przejść obok niego obojętnie. Staram się nie używać korektorów wysuszających, matujących, które zazwyczaj podkreślają linie i wszelkie załamania.
Moje pierwsze wrażenie (kolor 07 natural) - korektor ma całkiem dobre krycie, co rzadko idzie w parze przy produktach nawilżająco-rozświetlających. Produkt miło mnie zaskoczył :) Aplikacja przez gąbeczkę to nie najlepsze rozwiązanie, gdyż pochłania zbyt dużą ilość produktu, którą mogłabym wykorzystać pod okiem.
Dlatego zaraz, gdy wpadł w moje ręce gąbeczkę wyrzuciłam.
Korektor zakrywa wszelkie cienie i opuchnięcia, ale taki efekt uzyskamy dopiero po nałożeniu drugiej warstwy. Kosmetyk ma niesamowicie lekką formułę, jest praktycznie niewyczuwalny i zapewnia komfort noszenia.
Korektor nie wchodzi w załamania, ani zmarszczki, nie podkreśla ich. nakładam go gąbeczką, ale świetnie sprawdzają się do tego również palce.
W ciągu dnia zawsze mam go w torebce na wszelakie poprawki., śmiało można go doklepać. Nie jest to korektor zastygający, wymaga on przykrycia pudrem, aby uzyskać efekt trwałości.
Z pewnością sięgnę po kolejne opakowanie tego korektora.

Bardzo dobry

Ma krycie dobre, nie najmocniejsze z jakim się spotkałam, ale do codziennego makijażu dla mnie jest okej. Używałam zarówno pod i na puder i jest to jeden z niewielu korektorów, które dobrze wyglądają też na pudrze i dobrze wtapiają się na puder. Dobry pod oczy do konturowania na czole, nosie i przy tym nie podrażnia. Ma w sobie wszystko, czego wymagam od korektora. Kupiłam w odcieniu 02, chociaż ze względu na to, że jestem bardzo blada myślałam że lepszy by był 01, którego akurat nie było na stanie, ale po użyciu 02 uważam, że dobrze wtapia się w bladą skórę. Rozwiązanie z "gąbeczką"-aplikatorem na której zbiera się wyciskany korektor jak najbardziej na plus - ekonomiczne, nie wyciska się więcej produktu niż potrzeba jak to często bywa przy ciasnych tubkach; i do tego higieniczne! - resztki innych kosmetyków nie trafiają do flakoniku z korektorem jak to bywa przy korektorach z aplikatorem-pędzelkiem.

Dla tego efektu rozświetlenia pod oczami warto!

Korektor zamknięty jest w małej poręcznej tubce z aplikatorem w kształcie gąbeczki. Producent zadbał o wygodę, ponieważ gąbeczka pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości produktu, co w opakowaniach tego typu niekoniecznie jest standardem. Kolor i konsystencja pięknie współpracuje z podkładem z tej serii. Fajnie kryje lekkie sińce pod oczami i zaczerwienienia na policzkach, odbijając światło w niezwykle subtelny i naturalny sposób. Nie ma drobinek, a efekt „glow” jest tu niezwykle udany. Ach, gdyby tylko nie wchodził w załamania i zmarszczki pod oczami, nie zamieniłabym go na żaden inny. Niestety po nałożeniu trzeba się trochę pogimnastykować, aby nie podkreślał zmarszczek.
Całkiem niezła trwałość jak na korektor pod oczy. Gąbeczka nie zakryje punktowych niedoskonałości, ale to normalne w produktach przeznaczonych do rozświetlania.
Jednym słowem efekt jest naprawdę fajny – rozświetla, dodaje lekkości spojrzeniu, nawet po słabej nocy wyglądam promiennie. Trzeba się nauczyć aplikować, aby nie podkreślał zmarszczek, wtedy ten korektor ma szansę stać się prawdziwym „kosmetycznym przyjacielem” kobiety.
(Kasia)

Jest ok, ale mogłoby być lepiej

Kiedy dowiedziałam się że będę miała przyjemność testować ten zestaw marki Nyx, to ucieszyłam się jak dziecko. Gdy przyszła do mnie paczka z kosmetykami, to "jak Reksio na szynkę" rzuciłam się na korektor - z nim wiązałam największe nadzieje. Mam 36 lat, pod oczami poszarzałą i cieniutką skórę, która aż prosi się o rozświetlenie. Koniec końców korektor jedynie połowicznie spełnił moje oczekiwania i z całego zestawu niestety finalnie okazał się najsłabszym ogniwem.
Mój kolor 1.5 FAIR - jasny kolorek w sam raz dla bladziocha. Świetnie współpracował kolorystycznie z podkładem z tej serii o nazwie ALABASTER.
Opakowanie oceniam bardzo dobrze. Lekkie, poręczne i funkcjonalne. Po otwarciu gąbeczka, którą się bardzo fajnie aplikuje korektor tam gdzie trzeba. Wystarczy lekko nacisnąć, a odpowiednia ilość produktu nasącza gąbeczkę.
Jest to rzeczywiście korektor rozświetlający - ładnie odbija światło i rozpromienia wybrane partie twarzy.
Ma bardzo delikatny zapach, praktycznie niewyczuwalny.
Krycie jest lekkie (dużych sińców nie zakryje) jednak nawet jedna warstwa daje efekt rozświetlenia i ujednolica koloryt.
Tyle z zalet, teraz czas na wady:
Niestety korektor ma tendencję do zbierania się w zmarszczkach i bez porządnego przypudrowania ani rusz (a wiadomo że warstwa pudru zabiera pożądaną świetlistość). Delikatnie przypudrowany lekkim pudrem stricte pod oczy i tak po kilku godzinach zbiera się w zmarszczkach, dodaje to niestety lat...
Nie chce współpracować z każdym kremem pod oczy. Często się warzy. Jako baza pod cienie też się nie sprawdza.
Aplikować go trzeba najpierw bezpośrednio z opakowania aplikatorem, a następnie doklepać opuszkiem palca. W przypadku próby nałożenia tego korektora gąbką, zwykle coś dziwnego działo się pod okiem - korektor się warzył albo odklejał pozostawiając miejscowe prześwity.
U mnie pod oczy się nie sprawdził - końcowy efekt makijażu mnie nie zadowalał. Jednak uważam że to bardzo dobry korektor do miejscowego rozświetlania twarzy, wystarczy nanieść go odrobinkę na grzbiet nosa, czy miejsce między brwiami, żeby uzyskać fajne rozświetlenie.

Porządny korektor!

Korektor testuję z innymi kosmetykami rozświetlającymi Nyx.
Jest to kolejny krok, zaraz po bazie rozświetlającej, z którym bardzo się polubiłam.

Krektor zamknięty jest w miękkiej tubce z puchatym aplikatorem w postaci gąbeczki. Do rozprowadzania zwykle używam palców, ale można żywać go też punktowo, bezpośrednio z aplikatora - gąbeczka dobrze rozprowadza kosmetyk, nie mam wrażenia, że coś się "marnuje" czyli wchłania w nią.

Korektor jest kremowy, ma przyjemną, lekką konsystencję i, co najważniejsze, nie podkreśla żadnych lini, załamań, nie wchodzi w nie, nie wysusza i nie zastyga (pewnie każda z nas spotkała się z choć jednym korektorem, który podkreślał to, czego nie widać gołym okiem - tu tego nie ma). Doskonale sprawdza się pod oczy - rozświetla, rozpromienia spojrzenie i sprawia, że wyglądam na wyspaną nawet gdy śpię ciut za krótko. Ukrywa wszelkie zasinienia. Jest bardzo wydajny - wystarcza mała ilość, rozprowadzana jak krem pod oczy.

Bardzo dobrze sprawdza się do ukrywania niedoskonałości - krycie jest średnie, ale dla mnie wystarczające. Można dokładać warstwy, jednak należy pamiętać że nie zbudujemy nim maksymalnego krycia.

Trwałość jest znakomita - z powodzeniem wytrzymuje cały dzień w nianaruszonym stanie. Nie podrażnia oczu, nie powoduje żadnego dyskomfortu.

Testuję aż 4 odcienie Alabaster, Fair, Vanilla, Natural - wszystkie utrzymane w ciepłej. beżowej, nieco żółtej kolorystyce. Na ten moment moi ulubieńcy to najjaśniejsze kolory (Fair i Alabaster) - nieco porcelanowe. Vanilla i Natural to typowo wiosenno-letnie kolory, powiedziałabym że nieco biszkoptowe - idealne kiedy cera jest muśnięta słońcem. Odcienie można dowolnie miksować dla uzyskania idealnego odcienia dla siebie .
Korektor nie zawiera w sobie żadnych drobinek, a mimo to genialnie rozświetla okolice oka, ukrywa to, co ma ukryć - jest, a jakby go nie było.

Świetny korektor

Jeden z lepszych jakie używałam.

Korektor jest w wąziutkiej czarnej tubeczce. Kolor korektora w postaci małej nalepki jest na nakrętce. Korektor posiada gąbeczkę, na którą wyciskamy go naciskając tubkę.
Bardzo praktyczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie. Wszystko dobrze działa. Nie trzeba czekać nie wiadomo ile aż korektor pojawi się na gąbce jak to bywa przy wykręcanych czy naciskanych sztyftach.
Nakłada się go łatwo i tak samo rozprowadza. Używam również jako bazę pod cienie do powiek i tak samo dobrze się sprawdza.
Nie miałam korektora , który by tak ładnie wyglądał pod oczami. Upodobałam sobie oczywiście odcień najjaśniejszy alabaster gdyż z racji właśnie wieku lubię mocno rozjaśnić skórę pod oczami. Ten korektor perfekcyjnie to robi. Odbija światło samemu pozostając niewidocznym. Nie wygląda sucho, nie wchodzi w zmarszczki. Trzyma się ładnie cały dzień. Nakładam na niego jeszcze bialutki rozjaśniający puder i doskonale z nim współpracuje.Nie waży się. Nie podrażnił oczu.
Swoją jakością dorównuje korektorom wysokopółkowym.

Pięknie rozświetlone okolice oczu

Dostałam w ramach testu 4 odcienie, mam dość jasną karnację i najlepiej podpasował mi najjaśniejszy czyli alabaster :) Korektor jest w miękkiej tubce z zakończeniem (aplikator) w formie poduszeczki, która umożliwia blendowanie korektoru z podkładem. Aplikacja jest w sumie łatwa, ale trzeba wyczuć aby za dużo nie wydobyć a z tym miałam na początku trudność i przez to korektor trochę nagromadził mi się w zmarszczkach. Teraz przychodzi to większą łatwością i używam troszkę dosłownie aby rozjaśnić okolice oczu. Wklepuje i gotowe:) Krycie jest średnie ale ja takie akurat lubię. Kremowa formuła zawiera mikro perełki, które naprawdę spisują się świetnie efektem rozświetlenia.

Niezły jednak nie idealny

Korektor ma kremową konsystencję, nie jest to produkt zastygający. Korektor jak i pozostałe produkty z serii Born to GLOW ! jest bezzapachowy. Krycie określiłabym jako średnie w kierunku mocniejszego. Jak na produkt rozświetlający krycie jest naprawdę rewelacyjne. Niestety u mnie zbierał się w zmarszczkach czy to nie przypudrowany czy przypudrowany. I to w sumie jego największa wada. Cały czas testuje go w różnej ilości i z różnymi pudrami. Bardzo ciekawa forma aplikacji. Pierwszy raz spotkałam się z takim opakowaniem i muszę przyznać, że jest ciekawe. Niestety w przypadku niedoskonałości to niezbyt higieniczna forma aplikacji produktu.