Dove, Sommerpflege, Cremedusche (Żel pod prysznic o zapachu jabłka i czarnej porzeczki)

Żel pod prysznic o letnim zapachu jabłka i czarnej porzeczki. Sprawia, za skóra jest gładka i elastyczna już po jednej kąpieli. Letni zapach otula ciało.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml

Trafiony zapach

Letnia edycja ? Brzmi kusząco, więc wzięłam. Nie wiem czy to z zeszłego lata czy już na nowe, bo nic o tym żelu w Internecie nie ma.

W każdym razie zapach jest świetny, bardzo trafiony w moi gust i ciekawy. Połączenie jabłka i czarnej porzeczki jest strzałem w 10. Slodki, taki letni. Jest całkiem intensywny podczas prysznica. Jednak nie utrzymuje się na skórze.

Żel ma butelkę standardową dla Dove. Jest kremowy i średnio gęsty.
Niestety słabo się pieni. Na gąbce jest w porządku, jednak na ręce czy po prostu wlany do wanny jako płyn niemalże wcale się nie pieni. To jest jego minus. Bardzo traci na wydajności.

Producent obiecuje, że skóra będzie zauważalne gladsza i bardziej nawilżona już po 1 użyciu. Nie zauważyłam jednak by ten żel jakoś widocznie wygładzał skórę. Pamiętam, że kiedyś produkty do kąpieli z Dove robiły skórę aksamitna i nie trzeba było się kremować. Teraz różnie z tym jest.
Jako posiadaczka dosyć suchej skóry na nogach cenie każde dodatkowe nawilżenie. Tutaj go nie ma.

Niby ślicznie pachnie i tak inaczej, ale poza tym nie robi nic specjalnego. Są dużo lepsze żele pod prysznic.