TianDe, Snail Secret, SNail Mucin Multifunction Facial Cream (Wielofunkcyjny krem do twarzy z mucyną ślimaka)

Krem doskonale nawilża i poprawia sprężystość skóry a także chroni przed działaniem wolnych rodników. Spowalnia procesy starzenia się skóry, sprzyja odnowie komórek naskórka,pomaga zachować młodość i świeżość,chroni przed podrażnieniami i uszkodzeniami. Zawarte w kremie wysokie stężenie ekstraktu ze śluzu ślimaka (mucyny) wykazuje silne działanie regeneracyjne, ochronne, nawilżające i bakteriobójcze.Właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne wydzieliny ślimaka pomagają w walce ze zmianami trądzikowymi. Po zastosowaniu kremu skóra staje się gładka, promienna i aksamitna w dotyku. Produkt przeznaczony dla każdego typu skóry,niezależnie od wieku,również tych delikatnych i wrażliwych.

na dzień
alergiczna / atopowa, sucha, naczynkowa, normalna, trądzikowa
regenerujące, przeciwzmarszczkowe, na zaczerwienienia, nawilżające, przeciwtrądzikowe
w tubce
bogate
emulsja
Wiek
30+

Nieodkryta rewelacja

Z tymi kosmetykami zostałam zapoznana w szkole będąc adeptką na wydziale kosmetycznym i pokochałam ten krem bardzo mocno z racji na jego łagodzące i kojące działanie. Nie od dzisiaj wiadomo, że mucyna świetnie działa na wszelkie rany i blizny ale również na opuchnięcia pod oczami oraz trądzik. Tak też było w moim przypadku kiedy chciałam się w późniejszym czasie pozbyć blizny po operacji- zakupiłam wtedy ponownie ten mały kremik który mimo swojego rozmiaru jest całkiem wydajny i używałam masując bliznę. Udało się ją wyleczyć całkowicie z czego jestem niesłychanie rada. Krem sprawdza się świetnie jako alternatywna dla zwykłego kremu pod okolice oczu oraz ślady po niedoskonałościach na brodzie. Polecam każdej z was, czyni cuda:)

Kupiony w: U konsultantki

Tak!

O mucynie ślimaka słyszałam tylko dobre rzeczy i bardzo ucieszyłam się kiedy trafiłam na produkt TianDe. Krem zamknięty w niewielkich saszetkach aby jak najdłużej utrzymać jego świeżość i działanie. Używałam zarówno kremu pod oczy jak i wersji na twarz.
Na początku nie lubiłam tego kremu, wydawało mi się, że muszę go nakładać i znów nakładać i nadal czuję tylko lepkość. Niemniej po jakimś czasie, nie wiem, nauczyłam się aplikować odpowiednią ilość albo zwyczajnie moja skóra go polubiła. Nastąpił jakby przełom, zaczęłam zauważać jego korzystne działanie . Krem bardzo dobrze nawilża, wygładza, zmniejsza wszelkie przebarwienia. Wcale się nie lepi wbrew początkowym odczuciom i w moim przypadku świetnie nadaje się pod makijaż.
Nie oszukujmy się, po zużyciu pierwszej saszetki nie zobaczymy super efektów. Ale po dłuższym stosowaniu już tak!

Tak, na chwilę

Dużo dobrego słyszałam na temat śluzu ślimaka, dlatego postanowiłam wypróbować właśnie ten - ze względu na naturalny skład. Produkt znajduje si ę w 5 osobno zamykanych saszetkach po 10 ml pojemności. Całość zapakowana jest w kartonik. Konsystencja jest dość... niesmaczna. Dosłownie: śluz koloru białego, który klei się w palcach i ciągnie. Moja sucha, atopowa cera początkowo przyjęła ten krem całkiem pozytywnie. Powiedzmy tak do połowy zużycia całości było ok. Skóra pozostawała nawilżona, na czym zawsze najbardziej mi zależy, jednak krem nie nadaje się pod makijaż, ponieważ bardzo się lepi. Miałam trochę uczucie nałożenia maski po aplikacji kremu, ale po kilku minutach uczucie to znikało. Druga połowa kremu nie wpływała już tak dobrze na moją skórę, ponieważ zaczerwienienie na twarzy wróciło, efekt maski pozostawał, a skóra nie była dostatecznie nawilżona. Uważam, że krem jednak jest godny polecenia i warto go stosować tylko np.raz w tygodniu, co jest bardzo łatwe dzięki temu, że jest w saszetkach i mamy pewność, że jest świeży.