Nacomi, Maroccan Argan Cream with Vitamin E (Arganowy krem na dzień 30+ z witaminą E)

Naturalny krem arganowy na dzień 30+ produkowany przez Nacomi na ciekłokrystalicznej bazie jest przeznaczony dla cery 30+. Zawiera olej arganowy z Maroka, uważany za płynne złoto, witaminę E, która pomaga walczyć z pierwszymi oznakami starzenia, masło shea, olej kokosowy oraz d-penthanol, dzięki któremu skóra nie traci wody, jest elastyczna i pełna blasku. Krem ma delikatny, pudrowy zapach. Większość składników posiada Ecocert lub akceptację Ecocertu. Bez alergenów, bez parabenów, bez barwników.

w słoiczku
sucha, normalna
Wiek
30+

Krem arganowy polecam

Mam już jakiś czas krem arganowy Nacomi i jestem zadowolona. Zapach mi odpowiada. Jest delikatny. Stosowalam go na skórę twarzy po powrocie z upalnych wakacji i teraz w chłodniejsze dni. U mnie się sprawdza. Skóra nawilżona i przyjemna. Lekki. Fajna konsystencja.

Drugi nietrafiony produkt z Nacomi

Po negatywnych wrażeniach z olejkiem do demakijażu spróbowałam jeszcze raz podejśc do tej marki i niestety znów sie zawiodłam. Spodziewałam się przyjemnego nawilżajacego kremu na dzień a dostałam coś tłustawego i średnio wchłaniającego się. U mnie nawet cienka warstwa kremu długo zostaje na skórze, ciężko nałożyć na niego makijaż i wzmaga przetłuszczanie. Nie wiem czy jedynie posiadaczki bardzo suchej skóry nie byłyby zadowolone i ile krem ich nie zapcha. Zrobię podejście jeszcze do maseczki z tej firmy, jesli się nei sprawdzi, to bedę trzymać się z daleka.

Hit na chłodniejsze miesiące!

Krem kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, poszukując kosmetyku silnie odżywczego, którym będę wieczorami regenerowała przesuszoną drastycznymi zmianami temperatury skórę. Produkt kupiłam z zamysłem stosowania go na oczyszczoną cerę, bez makijażu, bo faktycznie formuła średnio nadawałaby się na dzień. Niemniej przy moich potrzebach sprawdza się rewelacyjnie - skóra szybko staje się wygładzona, znikają przesuszone fragmenty, twarz jest ukojona. Zapach nie należy według mnie do najprzyjemniejszych, ale działanie w pełni to usprawiedliwia. Bardzo dobry skład, uważam, że niekoniecznie odpowiada tylko przy wieku 30+, zero nieprzyjemnych niespodzianek, estetyczne, porządne opakowanie (miałam okazję sprawdzić, gdy spadł z metrowej toaletki). Za rok na pewno też kupię.

Dobry ale nie na dzień

Zakupiłam ten krem zachęcona działaniem kremu na noc z tej serii. Po wersji na dzień spodziewałam się lżejszej, lepiej wchłanialnej formuły, a ten krem tego nie zapewnia. Jest tłustawy, skóra po nim się błyszczy i czuć na niej delikatny film, o ile na noc mi to nie przeszkadza to na dzień już owszem. Krem sam w sobie działa nadal dobrze, jest treściwy i niewątpliwie nawilża skórę (może nie jest to jakoś mega powalający efekt ale nadal jest) ale według mnie tylko na dni kiedy nie zamierzam sie malować ani za bardzo wychodzić z domu. Zużyję do końca smarując się na noc natomiast nie zamierzam kupić ponownie.

Używa produktu od: próbka

Dlaczego

Kupiłam zachęcona oceną. Ma dobry skład i być może dobre działanie. Nie przekonam się jednak o tym, bo już po pierwszym użyciu oddałam go mamie. Bardzo żałuję, że 'zapach' tego kremu jest nie do zniesienia - niesamowicie mdły. Nałożyłam go na noc - rzeczywiście konsystencja bogata, może nie nadać się na dzień.

Dobry... ale bez szału

Do zakupu skusiły mnie pozytywne recenzje - przyznaję się.
Plusy:
- Dość dobrze nawilża - jak na tę cenę. Do Bobbi Brown niestety mu daleko. Nawilżenie jest przyzwoite, ale raczej dla niewymagającej skóry pod oczami.
- Wygodne opakowanie
- Cena (szczególnie ma promocji w Hebe)
Minusy:
- Bardzo niewydajny! Wystarczył mi na ok. miesiąc regularnego stosowania 2x dziennie.
Ogólnie - mocne 4, ale raczej do niego nie wrócę. Szukam dalej :)

Bogata ulga

Stosowałam go w tamte lato, gdy moja skóra była bardzo odwodniona i podrażniona. Jego bogata konsystencja sprawiła, że moja skóra znalazła ukojenie, stała się bardziej odżywiona. Lekka konsystencja umożliwiała stosowanie tego kremu również pod makijaż.

Świetny krem

Krem z tych bardziej treściwych. Mam cerę mieszaną, która paradoksalnie przetłuszcza się jeśli jest za sucha. Stosuję go na pół-wchłonięte serum żelowe (jak żel aloesowy lub serum hialuronowe Ecolabu) i tak sprawdza się zdecydowanie najlepiej, ponieważ poza efektem natłuszczenia otrzymujemy też mocne nawodnienie cery, czego moja bardzo potrzebuje, a do tego krem na wilgotnej od serum buzi dużo lepiej się wchłania. Używałam w zimę zarówno na dzień jak i na noc, na wiosnę zaczęłam stosować tylko na noc - na dzień testuję jego brata 20+ ;)

Treściwy, nie dla wszystkich

Krem NACOMI ma gęstą i treściwą konsystencję. Świetnie sprawdzi się dla suchych i normalnych cer, dla mieszanej raczej na noc.
Sama posiadam mieszaną cerę, a mimo wszystko lubię ten krem. Rozprowadza się gładko. Potrzebuje trochę czasu na wchłonięcie. Daje efekt natychmiastowego nawilżenia. Skóra staje się miękka i gładka. Zostawia delikatny film na skórze. Z tego względu nadaje się jako baza pod ciężkie, matujące podkłady. Sprawia, że wyglądają one naturalniej. Kremu używam więc przede wszystkim na noc. W tym przypadku również daje rade. Nawilża, natłuszcza a rano buzia wygląda na wypoczętą. Nie zauważyłam by zapychał.

Na dzień wyłącznie dla skóry bardzo suchej

Kupiłam krem z zamiarem stosowania go rano, przed makijażem. Niestety, krem jest zbyt tłusty. Bardzo słabo się wchłania, przez długi czas pozostawia na twarzy lepką warstwę. Podkłady ślizgają się na nim i nie trzymają skóry. Pięknie odżywia i nawilża, w związku z czym przeznaczyłam go do stosowania na noc, a także na suche części ciała, takie jak łokcie, kolana, pięty

Fajny, ale tylko na noc

Krem jest dobry, ale tylko na noc, przynajmniej w moim przypadku.
Jest serio treściwy, więc nie zda egzaminy pod makijaż czy na dzień, gdzie może dawać nam nieco ciężki efekt na skórze...chyba, że ktoś ma naprawdę suchą skórę, która wręcz pije kosmetyki.
Specyficzny zapach, właściwi naturalnym kosmetykom i plus za fajny skład.
Marka godna polecenia.

Nie tylko na 30 + ;)

Ten krem kupiłam ze względu na skład, nie na cyferkę na opakowaniu, czym nie powinno się kierować.
Ten krem ma genialny skład, przemyślany i dopracowany. Używałam go na noc, a mam cerę suchą i naczynkową. Idealnie wygładzam skore, która zachowywała się jak po zastrzyku młodości, była nawilżona, ujędrniona, wyglądała zdrowo i młodo. Nie było trzeba żadnych inwazyjnych produktow pielęgnacyjnych, by skóra nabrała blasku. Wystarczy odpowiednia pielęgnacja, oczyszczanie i nawilżanie. A ten krem potrafi zdziałać cuda!