Remington, Curl & Straight Confidence Urządzenie do włosów 2 w 1 S6606

Remington, Curl & Straight Confidence Urządzenie do włosów 2 w 1 S6606

Pojemność 1 szt

Remington Curl&Straight Confidence S6606 to urządzenie do włosów 2 w 1, z łukowatymi płytkami do stylizacji prostowania, kręcenia loków i fal. Jedyne w swoim rodzaju łukowate i sprężyste płytki do stylizacji z mikro grzebieniem do wygładzania oraz do prostego stylizacji loków i fal za jednym pociągnięciem.Wysokiej jakości powłoka ceramiczna wzbogacona o antystatyczną turmalinę, która zapewnia delikatne przesuwanie przez włosy i redukuje statyczne ładowanie włosów.Cyfrowy wyświetlacz z 5 ustawieniami temperatury od 150 do 230 °C, czas nagrzewania 30 sekund, funkcja Boost temperatury umożliwia szybkie ustawienie maksymalnej temperatury.Funkcja pamięci, zapamiętuje ostatnio ustawioną temperaturę; gładka i zaokrąglona obudowa chłodzi włosy podczas stylizacji i zapewnia długotrwałe loki. Zachwyca elegancka kolorystyka - antracyt z różem.

Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

To prawdziwy hit!

Do tej pory do stylizacji włosów zawsze używałam lokówki i prostownicy. Ten gadżet sprawił jednak, że konieczność stosowania obu stała się wspomnieniem! Prostownico - lokówka jest prosta w obsłudze i co bardzo ważne – bezpieczna, gdyż oparzenia podczas modelowania są praktycznie niemożliwe. Ergonomiczny kształt otwiera przed nami wachlarz stylizacyjnych możliwości, od burzy loków po subtelne i klasycznie wygładzone stylizacje. To także ogromna oszczędność miejsca!
Moje włosy nigdy nie były tak proste i gładkie. A jeśli zdecyduję się na fale? Mam gwarancję, że skręt będzie idealny i nie wyprostuje się po wyjściu z domu. To świetne rozwiązanie, na co dzień i zdecydowany „must have” na każdą podróż! Ten gadżet poradził sobie z moimi niesfornymi włosam, które stały się niesamowicie lśniące i gładkie. Pomimo tego, że są oporne na kręcenie, skręt utrzymuje się teraz przez cały dzień. Podczas kręcenia inna lokówką włosy elektryzowały się i już po 30 minutach były proste jak drut… Z tym sprzętem zapomniałam o szarpaniu oraz popalonych i postrzępionych końcówkach. Dzięki mikrogrzebieniom umieszczonym na prostownicy moje włosy są okiełznane i niesamowicie rozczesane, loki sprężyste, fale subtelne, a to wszystko w kilka minut. Przy użyciu innych lokówek zajmowało mi to dużo więcej czasu. Obsługa jest banalna - wystarczy pasmo włosów umieścić między płytki i obrócić o 180 stopni, następnie kierujemy urządzenie ku dołowi i to wszystko! To bardzo proste! Polecam szczególnie kobietom, którym zależy na perfekcyjnym skręcie i gładkich błyszczących włosach z gwarancją pięknej fryzury przez cały dzień! Urządzenie sprawdzi się w szczególności u osób, którym często brakuje czasu na stylizację, a chciałyby wyglądać jak po wizycie u fryzjera!

Zosia

To prawdziwy hit!

Zosia

Idealnie proste, czy idealnie kręcone ? Wybór należy do Ciebie

Urządzenie S6606 Curl &Straight Confidence od Remington mogłam testować dzięki Wizaż. Bardzo dziękuję :)
Zacznę od pudełka - ono samo wywarło na mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Urządzenie wewnątrz pudełka jest pięknie zapakowane - praktycznie jak na prezent.
Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem była prostownica, która wcale nie jest prosta. Urządzenie, które albo prostuje albo kręci w jednym ? Wielkie zdziwienie i zaskoczenie.
Te nowo powstałe urządzenie 2 w 1 od Remington ułatwi codzienne życie nie tylko mi, ale tysiącom kobiet.

WRAŻENIA PO PIERWSZYM PROSTOWANIU - Miękkie włosy, proste "jak od linijki", nie zniszczone, gładkie :

Na co dzień moje włosy z jednej strony są pokręcone lub pofalowane na różne strony. Urządzenie Curl & Straight Confidence idealnie poradziło sobie z wyprostowaniem, nawet tych najbardziej pokręconych włosów. Sekret prostowania tym urządzeniem tkwi w skręconej, ceramicznej grzałce, która została pokryta powłoką turminalową o właściwościach antystatycznych.
W czasach, gdy prostowałam włosy zwykłą prostownicą z marketu, nie trudno było zauważyć poplątane i zniszczone końcówki oraz ciągłe elektryzowanie się włosów (co było bardzo męczące). Gdy tylko zaczęłam używać urządzenia Curl & Straight od Remington, wszystkie problemy jak ręką odjął. Zapomniałam o elektryzowaniu i ciągłym szarpaniu włosów. Atutem prostowania włosów urządzeniem Curl & Straight jest to, że pozostają proste od rana do samego wieczora. Jednak największym atutem tego urządzenia są mikrogrzebienie, które znajdują się na krawędzi dłuższych boków płytek. Pozwalają one utrzymać pasmo włosów w idealnej pozycji pomiędzy płytkami. A to wszystko po to, aby wyprostować włosy jednym pociągnięciem.

WRAŻENIA PO PIERWSZYM KRĘCENIU ? - włosy idealnie pofalowane i pokręcone. Loki są sprężyste, a fale delikatne i subtelne :

Jako, że moje włosy żyją własnym życiem, a ja od dzieciństwa marzyłam o kręconych włosach, to urządzenie Curl & Straight od Remington spełniło te najskrytsze marzenie. Zwykłą prostownicą, którą posiadałam wcześniej, osiągnięcie fal czy loków było po prostu nie możliwe. Płytki w urządzeniu Curl & Straight od Remington to minimalnie skręcenie powierzchni grzałki, dzięki czemu zrobienie fal czy loków to kwestia kilku sekund.

Jak zrobić fale i loki urządzeniem Cul & Straight od Remington ?
Wystarczy pasmo włosów dać między płytki i obrócić urządzenie o 180 stopni, po czym delikatnie zsunąć ku dołowi. Fale i loki wykonane tym oto urządzeniem utrzymują się bardzo długo, a włosy nie są zniszczone.

Funkcje urządzenia, które ułatwią życie :
- pokrowiec, który ułatwia chłodzenie urządzenia
- 5 ustawień temperatury, wyświetlanej na cyfrowym wyświetlaczu
- temperatura z możliwością dobrania idealnie pod rodzaj włosów
- urządzenie nagrzewa się w przeciągu 30 sekund
- chłodzone końcówki urządzenia - mamy pewność, że się nie poparzymy, a włosy natychmiast się schłodzą

Urządzenie to polecam w szczególności osobom, które mają bardzo mało czasu, a chcą mieć piękną fryzurę wykonaną w domowym zaciszu przez cały dzień, czy też wieczór.

Kręcone czy proste? Prostownica i lokówka w jednym

Curl & Straight Confidence REMINGTON S6606 otrzymałam do testowania, za co bardzo dziękuję Wizażowi. Kocham wszelkie nowości na rynku, także jak tylko otrzymałam przesyłkę nie mogłam wyjść z podziwu.
Pudełko z prostownicą jest bardzo eleganckie i solidnie wykonane. A w środku ,,zakręcona'' prostownica. Jakież było moje zdziwienie że to urządzenie potrafi jednocześnie prostować i kręcić włosy?

Tak, to nowość Remington 2 w 1, dzięki któremu można kreować swoją fryzurę każdego dnia w inny sposób. A wiadomo kobieta zmienną jest...

PIERWSZE WRAŻENIA PROSTOWANIA - Gładkość

Prostownica i lokówka Curl and Straight Confidence to innowacyjny sprzęt, który poradził sobie z moimi puszystymi i lekko falowanymi włosami. W końcu mogę się cieszyć idealnie prostymi, gładkimi włosami na całej długości. Sztuka obsługi tkwi w skręconej grzałce. Idealnie gładka, ceramiczna grzałka została pokryta powłoką turmalinową o silnych właściwościach antystatycznych.
Przy każdym prostowaniu zwykłą prostownicą włosy elektryzowały się i łamały końcówki. Podczas używania nowej Curl&Straight mogę zapomnieć o szarpaniu włosów i elektryzowaniu podczas stylizacji. Specjalne mikrogrzebienie umieszczone przy dłuższych bokach płytek od razu utrzymują pasma w idealnej pozycji między płytkami, by możliwe było stylizowanie za pomocą jednego pociągnięcia!

PIERWSZE WRAŻENIA - Loki i fale

Zawsze miałam trudności z uzyskaniem sprężystych loków lub miękkich fal przy pomocy zwykłej prostownicy. To już przeszłość od kiedy otrzymałam Remington S6606. Innowacyjne płytki prostownicy Curl and Straight Confidence to minimalnie skręcona powierzchnia grzałki. Aby uzyskać sprężysta loki lub delikatne, miękkie fale, wystarczy ująć pasmo między płytki, obrócić stylizator o 180° i delikatnie zsunąć w dół. Wszystko zależy od tego jak grube pasma weźmiemy i jak szybko będzie pociągać w dół. Jestem zachwycona efektem końcowym fryzury. Fale są równe i długo utrzymują się na głowie.

Najważniejsze cechy i funkcje:

*Urządzenie posiada 5 ustawień temperatury na prostownicy, w zakresie od 150 do 230°C ,dzięki czemu można dostosować moc grzania do potrzeb swojej stylizacji. Ekspresowe nagrzewanie w ciągu 30 sekund pozwala na szybkie, nawet codzienne stylizowanie fryzury na co dzień i na wielkie wyjścia – bez szkody dla włosów.
*Dla skutecznego, ekspresowego utrwalenia uzyskanej fryzury Remington opracował okrągłą, chłodną obudowę zewnętrzną, która natychmiast po stylizacji schładza i utrwala pasma włosów. Dodatkowa chłodna końcówka to ułatwienie przy chwytaniu – zabezpiecza przed gorącem i umożliwia łatwy chwyt do jeszcze wygodniejszej stylizacji.
Podsumowując, jeśli ktoś często lubi eksperymentować i zmieniać swoje fryzury jest to idealny gadżet,dzięki któremu nie potrzebujemy dwóch osobnych urządzeń, aby móc się cieszyć lokami,falami czy gładkimi włosami. Prostownica i lokówka 2 w 1 :)