Cece of Sweden, Hello Nature, Acai Berry Hair Mask (Maska do włosów `Olejek z jagód acai`)

Cena PLN 19.90

Cece of Swedan opracował gęstą, odżywczą maskę do włosów farbowanych, która intensywnie pielęgnuje, odżywia, nawilża włosy oraz chroni kolor. Pozostawia włosy sprężyste, bardziej elastyczne, a ich zdrowy młodzieńczy połysk przykuwa uwagę każdego.
Sekretem formuły maski jest fakt, że w jej składzie znajduje się aż 96% składników pochodzenia naturalnego.
Warto podkreślić, że linia Hello Nature nie zawiera: pochodnych ropy naftowej, konserwantów MIT i CIT, parabenów oraz sztucznych barwników.

- Olejek z jagód acai doskonale zadba o końcówki włosów zapobiegając ich rozdwajaniu, idealnie wzmocni osłabione cebulki, a także nawilży suche i tym samym łamliwe włosy. W kosmetologi znany jest ze swoich właściwości antyoksydacyjnych, co w przypadku włosów oznacza, że pomaga neutralizować wolne rodniki (odpowiedzialne za niszczenie włosa) i zregenerować już zniszczone włosy.
- Witamina E, która także nawilża włosy i skórę, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz pomaga utrzymać odpowiednie pH.
- Łagodzący panthenol nadający włosom gładkość i połysk, a także ułatwiający ich rozczesywanie. Skórze głowy z kolei przywraca elastyczność.

Kosmetyk przetestowany dermatologicznie. Nie obciąża włosów.

do włosów normalnych, do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, podtrzymujące kolor, regenerujące
bez parabenów
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna

dobry skład, ale działanie takie sobie

Maskę kupiłam ze względu na skład i przeznaczenie. Mam włosy farbowane, rozjaśniane.

Maska jest w plastikowym słoiczku (jak to maski). Jest dość gęsta, ale ma taką konsystencję i kolor jak trochę rozwodniona wazelina (jeśli wazelina da się rozwodnić...). Moje włosy są krótkie (tuż za ucho), ale wbrew instrukcjom potrzebuję całkiem dużo maski, żeby czuć, że wszstkie włosy coś dostaną.

Maska pachnie szpetnie. Na szczeście zapach nie jest mocny. Zmywa się dość długo. Natomiast pomimo dużej nałożonej ilości włosy są poplątane i źle się rozczesują.

Włosy myję wieczorem. Następnego dnia włosy są miękkkie i robią wrażenie nawilżonych. Ale nie wiem, czy bardziej po moich zwyczajnych odżywkach. Tego efektu "dociążone, ale nie obciążone", o którym wiele osób pisze recenzując kosmetyki do włosów nie rozumiem. Zbyt to dla mnie subtelna różnica, żeby to wychwycić.

Nie rozumiem również w jaki sposób maska ma zadbać o cebulki (obietnica producenta) skoro (zgdnie z instrukcją) nie nakładamy jej na skórę głowy.

Nie potrafię powiedzieć czy przedłuża trwałość koloru. Jeśli tak, to nie jest to efekt spektakularny.

Nie kupię jej więcej, bo jej wady przeważają zalety.

Skuteczna

Maskę kupiłam za poradą koleżanki. Nie żałuję, ponieważ podoba mi się jej dobry skład, konsystencja oraz działanie; czuję, że nawilża włosy, które po zastosowaniu są jakby bardziej sypkie. Przeszkadza mi zapach kosmetyku, nie jest mocny, ale nie polubiłam go.

Kupiony w: U konsultantki

Lubię

Kupuję kosmetyki, które wpadną mi w ręce i mają w składzie jagody acai. To silny antyoksydant, oczyszczacz, a jednocześnie nawilżacz. W masce sprawdza się równie dobrze jak w kremach. Produkt przeznaczam do moich włosów zniszczonych zabiegami, suchymi po letnich kąpielach morskich i słonecznych. Maska silnie nawilża, tonizuje i regeneruje. Skład jest bardzo dobry, co dodatkowo cieszy.

Świetna maska

Bardzo lubię tę maskę, nie jest ona może najlepsza jaką kiedykolwiek używałam, ale jest naprawdę dobra. Moje włosy są średnioporowate z tendencją do przesuszania i ta maska fajnie je nawilża, odżywia, włosy po niej są miękkie i dobrze się rozczesują. Nie jest to bardzo gęsta i bogata formuła, jak zapewnia producent, powiedziałabym, że jest bardziej lekka, nie obciąża włosów, ale fajnie dociąża. Ładnie pachnie, zapach pozostaje na włosach i dla mnie jest to delikatny zapach męskich perfum - mi się podoba. Oczywiście naturalny skład również na plus.