Lewiatan, Płatki kosmetyczne

Lewiatan, Płatki kosmetyczne

Pojemność 120 szt

Miękkie i delikatne bawełniane płatki kosmetyczne Lewiatan są doskonałe do demakijażu i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapewniają wyjątkowy komfort i skuteczność użytkowania dzięki zastosowaniu specjalnego wzmocnienia brzegów. Nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają włókien na skórze zapewniając efekt idealnie oczyszczonej skóry.
Skład: 100% bawełna

do twarzy
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zbyt cienkie

Zaletą płatków z Lewiatana jest to, że są bardzo miękkie, przez co demakijaż nimi jest łagodny i nie naraża skóry na nadmierne tarcie. Jak do tej pory nie zauważyłam też, żeby się rozwarstwiały.
Niestety są strasznie cienkie, co bywa trochę irytujące jeśli jest się przyzwyczajonym do płatków o normalnej grubości. Nie zawsze można użyć ich obustronnie, bo cały zmyty makijaż przesiąka na drugą stronę.

Poza grubością prezentują się jak każde inne płatki. Z jednej strony są gładkie, a z drugiej mają wytłoczone paseczki. Wzdłuż brzegów wytłoczona jest też przerywana linia, mająca zabezpieczać płatek przez rozwarstwieniem.

Pozytywnie mnie zaskoczyły

Zwykle pilnuję, by w mojej łazience nie zabrakło wacików kosmetycznych, ale pewnego razu się zagapiłam i zastałam pustą półkę. Jako, że najbliższym w tamtym czasie sklepem był Lewiatan, to na szybko je kupiłam, na początek tylko jedną sztukę, bo przyznam szczerze, że nie spodziewałam się dobrej jakości.

Opakowanie niczym szczególnym się nie wyróżnia. Szata graficzna jest troszkę chaotyczna, ale w ładnych kolorach, nie mam zarzutu. Jest funkcjonalne, z dodatkowym sznureczkiem, dzięki któremu możemy zawiesić waciki w dowolnym miejscu. Oczywiście możemy je otworzyć z dwóch końców, zależnie od tego, jak nam się będzie wygodniej produktu używało. Zawiera 120 sztuk, czyli sporo i wystarczy ich na długo. Płatki mają użyteczny i ładny design, z jednej strony są zupełnie gładkie, a z drugiej mają delikatne rowki, które w mojej ocenie pomagają skutecznie zmywać makijaż.

Nie spodziewałam się po tych wacikach cudów, ale muszę przyznać, że to bardzo dobry produkt. Przede wszystkim płatki są dość miękkie, nie podrażniają mojej wrażliwej skóry. Są odpowiednie również do demakijażu oczu. Nie pozostawiają na twarzy strzępków waty, co znacznie uprzyjemnia użytkowanie. Co prawda nie są zszyte, mają tyko takie tłoczenie, ale mimo to nie rozwarstwiają się, ani podczas wyjmowania ich z opakowania, ani podczas demakijażu. Mają odpowiednią grubość, ładnie chłoną płyn micelarny czy tonik, nie pochłaniając jednocześnie zbyt dużo produktu. Są wykonane bardzo porządnie, nie mam do nich zastrzeżeń i myślę, że jeszcze do nich wrócę.

Są super

Używam tych płatków kosmetycznych od dłuższego czasu i jestem z nich zadowolona, spełniają swoje zastosowanie i mają bardzo okazyjną cenę. Polecam je.

Dobre płatki

Płatki marki Lewiatan kupiłam w bardzo korzystnej promocji kilka tygodni temu przypadkiem w markecie. Przerzuciłam się na płatki w rozmiarze maxi, jednak tych małych używam nadal awaryjnie, więc zawsze mam jakieś w zapasie. Z tych jestem bardzo zadowolona i z pewnością wrócę do nich jeszcze nie raz.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest typowe dla tego typu produktów – mamy tutaj woreczek ze sznureczkiem, dzięki czemu możemy je zawiesić w łazience choćby nawet, ale przyznam, że ja rzadko korzystam z tego ułatwienia. Szata graficzna przedstawia motywy kwiatowe oraz wizualizacje płatka wraz z podkreśleniem jego cech, całość jest prosta i schludna, ale prezentuje się bardzo ładnie.

PŁATKI

Płatki są wykonane z miękkiego materiału, niezwykle przyjemnego w dotyku. Są bardzo mięciutkie i delikatne, co przekłada się na komfort użytkowania, bo nie drapią ani nie drażnią skóry podczas demakijażu. Są też o wile cieńsze niż płatki innych marek, ale za to o wiele trwalsze. Posiadają lekkie obszycia na krawędziach dzięki czemu nie rozwarstwiają się. Płatki są trwałe, nie zostawiają włókien na skórze, nie rozwarstwiają się, doskonale spełniają swoją funkcję. Wystarczy kilka i cały makijaż znika. Korzystam z nich przy poprawkach w makijażu, nakładaniu toniku, usuwaniu kremowych masek czy zmywaniu paznokci, sprawdzają się równie dobrze. Są dostępne tylko w sieci Lewiatan.

PLUSY:

+ delikatne dla skóry
+ trwałe
+ nie rozwarstwiają się
+ nie pozostawiają włókien
+ dobrze dostępne
+ tanie, szczególnie w promocji
+ mają praktyczne opakowanie
+ wiele zastosowań