Tinktura, Suchy olejek `Pinacolada`

Tinktura, Suchy olejek `Pinacolada`

Tego lata wprowadzamy do Tinktury tropikalne klimaty!

Nasz nowy olejek sprawi, że szybciej osiągniesz przyjemny, brązowy odcień opalenizny. Do tego, wspaniale odżywi i nawilży Twoją skórę. Do stosowania zarówno na skórę całego ciała, jak i włosów. Zakochasz się w jego wspaniałym zapachu Pina Colady!

Stworzony według naszej własnej receptury!

Podstawą tego wspaniałego produktu jest macerat z marchwi, przygotowany na bazie certyfikowanych, ekologicznych chorwackich marchewek, wzbogacony o odżywcze oleje: arganowy, kokosowy, jojoba i sezamowy. Zawierają one naturalne filtry ochronne , a my dodaliśmy jeszcze od siebie witaminę A i E. Oleje wraz z witaminami korzystnie wpływają na stan skóry i pozwalają utrzymać jej naturalną wilgotność i chronią przed stresem oksydacyjnym powodowanym przez promieniowanie UVA i UVB.

Podobnie jak balsam Marchewka, olejek aktywuje produkcję melaniny w skórze, zapewniając jednolity i zdrowy koloryt. Melanina jest naturalnie wytwarzana w skórze i jest odpowiedzialna za ochronę skóry i opaleniznę.

Olejek bardzo łatwo się nakłada i szybko wchłania. Posiada filtr UVA 10, który nie jest wystarczającą ochroną jeśli planujesz spędzić na słońcu dłuższy czas. W tym przypadku, nałóż filtr ochronny ok. 30 min przed użyciem olejku.

100 % naturalnej opalenizny!

W 100 % wegański kosmetyk!

nawilżające, koloryzujące
SPF <15
normalna
przyspieszacze do opalania

Przepiękny zapach

Olejek jest fantastyczny. Kupiłam kilka produktów z tej linii i muszę powiedzieć że jestem zadowolona.

Olejek bardzo fajnie nawilża skórę, przyspiesza opalanie oraz nadaje jej miękkości. Ekstrakty z marchwi nadają skórze piękny kiloryt.Zawarte jest w nim wiele olejków : arganowy, kokosowy, jojoba i sezamowy. Olejek posiada również naturalne filtry ochronne.

Olejek ma cudowny zapach pinacolady, w którym się zakochałam.

Cena i pojemność to jedyny minus tego produktu.