Indigo Nails Lab, Santorini Collection, Lakier hybrydowy

Indigo Nails Lab, Santorini Collection, Lakier hybrydowy

Cena PLN 34.00

Santorini to kolekcja piętnastu wiosenno-letnich kolorów od Indigo Nails, inspirowanych monumentalnym pięknem archipelagu greckich wysp, mająca stanowić kolorową esencję wakacyjnej beztroski, szaleństwa i relaksu.

Efekt
naturalne, matowe
lakiery hybrydowe
nabłyszczające, matujące

naprawdę polecam

Kolory są przepiękne, naprawdę ciężko wybrać jeden z nich. Odcienie są żywe i wyraziste. Zarówno błyszczące jak i matowe wyglądają super. Są naprawdę wytrzymałe, długo utrzymują się na paznokciach. Mają płynną konsystencję. Są dosyć wydajne.

Świetna kolekcja

Santorini to świetna kolekcja która od razu przypadła mi do gustu. Jako całość jest super, ale są w niej również kolory, które są po prostu fantastyczne i wyróżniają całą kolekcje. Giorgio Banani - mega żywy, przyjemny dla oka kolor, który dodaje energii. Podobnie z Kamikaze. Kocham też głęboki kolor Kurta Cobalta, aż hipnotyzuje.

Lakiery same w sobie są typowo dla Indigo wydajne i wytrzymałe, a aplikacja wygodna.

Santorini

Jeśli chodzi o Santorini ciężko wybrać jeden ulubiony odcień, dlatego od kilku miesięcy ta kolekcja niezmiennie gości na moich paznokciach w przeróżnych kombinacjach i kolorach. Jak do tej pory najbardziej zachwyciła mnie Citrolina, Giorgio Banani i Kamikaze (swoją drogą - ciekawe nazwy :)). Żywe i wyraziste odcienie, idealne na wakacje. Wyglądają super zarówno w wersji błyszczącej jak i w matowej. Dodatkowo mają fajną, płynną konsystencje i długo utrzymują się na paznokciach. Polecam wszystkim.

Idealne na lato

Świetne, letnie, wakacyjne, żywe i energetyczne kolory :) Oszalałam na punkcie całej kolekcji i po kolei kupowałam lakiery, aż okazało się, że mam je wszystkie :) Bardzo mi się spodobało to, że kolekcja zwiera odcienie z całej palety kolorystycznej, wszystkie kolory sa bardzo charakterystyczne i wyraziste. Do jakości oczywiście nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona.