KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,5 na 5
Kupi ponownie: 68% osób
  • 15 października 2020 o 12:58
    Krycie ma mocniejsze, niż może się wydawać.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Od pewnego czasu łapię się na tym, że nie podoba mi się mocne krycie w podkładach i podczas moich wyborów kosmetycznych decyduję się na delikatniejsze formy tego typu kosmetyków, nawet na większa wyjścia. Po prostu czuję się w taki wydaniu dużo lepiej, naturalnie, wpływa to pozytywnie na moją pewność siebie, także takie rozwiązanie mogę polecić każdemu. To właśnie te bodźce sprawiły, że zdecydowałam się na wybranie kremu koloryzującego od firmy NYX, który słynie z tego, że ma dawać bardzo subtelny poziom krycia, a co za tym idzie, nie ma tutaj mowy o efekcie maski. Zachęciły mnie te opinie, dlatego po dobraniu dla siebie odpowiedniego odcienia bez większego zastanowienia dorzuciłam go do koszyka podczas zakupów w jednej z drogerii, zwłaszcza, że kosmetyki marki nie są mi obce i najczęściej robią na mnie pozytywne wrażenie. Produkt zamknięty został w zgrabnej tubce o pojemności nietypowej, bo 27 ml. Opakowaniu utrzymane jest w kolorystyce jasnoróżowej, pastelowej, zresztą tak jak cała seria Bare with Me. W centralnej części umieszczono logo firmy, nazwę kosmetyku i jego właściwości, a także zdjęcie przedstawiające mniej więcej zbliżony odcień. Jest ich całkiem pokaźna suma, bo aż 12 do wyboru, więc jest w czym wybierać. Krem ma zawierać w swoim składzie wyciąg z aloesu, dzięki czemu spokojnie nadaje się suchej, bo jak wiadomo aloes świetnie nawilża, ale także odświeża i łagodzi. Ten efekt podbijać będzie umieszczony w kosmetyku ekstrakt z ogórka. Produktu przez ostatnie miesiące stosowałam regularnie, do każdego makijażu. Najlepiej nakładało mi się go palcami, rozprowadzało po całej buzi wraz z szyją, a później doklepywało zwilżoną gąbeczką. Kosmetyk wyglądał na buzi tak pięknie, że nawet nie chciało mi się pudrować. Cera była dzięki niemu świetlista, promienna, dostawała ładnego, subtelnego glow bez efektu przerysowania czy nadmiernej ilości sebum. No po prostu cudownie. Mimo to musiałam się jednak trochę przypudrować, inaczej kosmetyk najprawdopodobniej bardzo szybko zniknął w twarzy. Po kilku godzinach efekt nawilżonej, pięknej cery zaczął się jednak przebijać, a przy tym nie wyglądać tłusto czy niechlujnie, ale bardzo dobrze. Nadaje to takiej świeżości makijażowi, nawet temu, który jest noszony już od kilku dobrych godzin. Bardzo zaskoczyło mnie w tym produkcie krycie. Miało być bardzo subtelne, prawie nieistniejące, a tu proszę. Ja określiłabym je jako średnie., chociaż wiem, że dla bardziej wymagających pod tym względem osób może być one średnie w kierunku delikatnego. Ja jednak byłam z niego bardzo zadowolona, chodź na bardziej widoczne zaczerwienienia aplikowałam wcześniej sprawdzoną bazę z zielonym pigmentem. Mocno zadowalająca jest też trwałość, gdyż kosmetyk spokojnie trzyma się na buzi przez cały dzień, nie zdziera się, nie tworzy brzydkich plam ani dziur na skórze. Wytrzymuje przez długie godziny bez większego problemu w różnych warunkach pogodowych i nie tylko. Krem zrobił na mnie ogromne wrażenie, nie mam się do czego przyczepić, nawet gdybym bardzo chciała. Wygląda pięknie, dobrze się trzyma, daje naturalny efekt. Dla mnie pewniak i polecam go każdemu bo prawdziwa bomba w swojej kategorii.
    Zalety:
    • Opakowanie
    • Poziom krycia
    • Poziom nawilżenia skóry
    • Daje ładny efekt glow, zdrowej, świetlistej cery
    • Nie wysusza
    • Nie waży się
    • Trwały
    • Dużo odcieni do wyboru
    • Wydajność
    Wady:
    • Brak
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 kwietnia 2020 o 20:31
    make up no make up
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Od jakiegoś czasu szukałam produktu, który będzie czymś lżejszym od podkładu do użytku w dni, kiedy nie chce mi się robić pełnego makijażu, ale poprawi wygląd cery. Natrafiłam na filmik Ady Grotkowskiej, w którym polecała krem od NYX. Z przedstawionych przez nią informacji i tego co przeczytałam w sieci wynikało, że może to być to czego szukam. Zamówiłam najjaśniejszy kolor, ponieważ jestem straszną bladziochą. Krem ma delikatne krycie - raczej wyrównuje koloryt skóry, ale to krycie można nieco zbudować w bardziej problematycznych miejscach. Konsystencja bardzo przyjemna w aplikacji-ja najpierw rozprowadzam go dłońmi, a następnie doklepuję gąbeczką. Niestety trzeba go nałożyć całkiem sporo, aby był widoczny jakkolwiek na skórze - mi osobiście to nie przeszkadza, chociaż nie wpływa to korzystnie na jego wydajność. Produkt nie oksyduje, a najjaśniejszy odcień jest raczej w neutralnej tonacji. Po przypudrowaniu ładnie utrzymuje się na skórze, chociaż w strefie T po kilku godzinach wymaga bibułek i pudru. Bronzer, róż i rozświetlacz bardzo ładnie się na nim rozprowadzają i utrzymują. Ogólnie jest to zdecydowanie dobry produkt i chętnie z niego korzystam w obecnej sytuacji, gdy jestem w domu i chce jedynie poprawić delikatnie wygląd skóry.
    Zalety:
    • neutralna kolorystyka
    • szybkość i łatwość aplikacji
    • delikatne krycie i naturalny wygląd
    Wady:
    • aby osiągnąć wyrównanie kolorytu trzeba użyć sporej ilości produktu, co wpływa na jego wydajność.
    Inna drogeria
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 czerwca 2019 o 15:14
    Ideał na lato!
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jako fanka kosmetyków NYX często sięgam po ich nowości. Przy okazji promocji natrafiłam na ten produkt. Podkłady z tej marki kolorystycznie zawsze mi pasują bo pamiętają o tak bladych osobach jak ja. Mój kolor to - PALE LIGHT z dosyć neutralnymi podtonami. Formuła jest bardzo lekka i przyjemna. Dla zwiększenia krycia daje go więcej niż innych podkładów. Krycie oceniam na lekkie, ładnie ujednolica kolor jednak na zmiany trądzikowe potrzebny jest dodatkowo korektor. Dużym plusem jest brak oksydowania. Moja mieszana skóra praktycznie się nie wyświeca gdy używam tego podkładu wraz z mgiełką od TF i pudrem od Laury Marcier. Produkt sprawdzi się osobom, które lubią lekkie krycie, a jednocześnie trwały i naturalny efekt. Po około 2 tygodniach użytkowania nie zauważyłam aby mnie zapychał. Dla mnie to H I T na upały i wcześniej nie miałam tak dobrego i trwałego lekko kryjącego podkładu/kremu bb/ cc.
    Zalety:
    • higieniczne opakowanie
    • jasne kolory
    • trwałość
    • lekka formuła
    • nie zapycha
    • cena
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 kwietnia 2023 o 2:28
    Dobry, po prostu nie jesteśmy dopasowani
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem nabyłam impulsywnie, gdy natknęłam się na niego w bardzo atrakcyjnej cienie <20zł w Rossmannie. Bardzo przypadło mi do gustu jego estetyczne, minimalistyczne opakowanie. Posiadam odcień 02 Vanilla Nude i to jest jego cecha która najbardziej przypadła mi do gustu i skłoniła mnie do zakupu. Mam bardzo oliwkowo-żółtą cerę, znalezienie idealnego odcienia było i dalej jest dla mnie niemałym wyzwaniem. Ten odcień to dosłownie mój idealny odcień. Żaden inny podkład nie był aż tak zbliżony do odcienia mojej skóry. Krem jest gęsty i dość tłusty, nie zastyga. Nałożony na krem z spf wygląda u mnie (posiadaczki cery tłustej) bardzo tłusto i nawet po przypudrowaniu, po chwili znowu się świecę. Nie ma dużego krycia, jeżeli ktoś zmaga się z trądzikiem lub przebarwieniami to ten produkt nie pomoże z ich zakryciem. Łatwo aplikuje się go palcami, wtedy krycie jest większe niż gdy robi się to pędzlem czy gąbką. Myślę, że jest to dobry kosmetyk dla osób z suchą cerą oczekujących delikatnego krycia, naturalnego efektu i świetlistego wykończenia. U mnie się nie sprawdził, ale po prostu nie jestem w grupie docelowej :)
    Zalety:
    • kolor
    • efekt zgodny z obietnicami producenta
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
    juulie1
    5 / 5
    7 września 2021 o 16:54
    naprawdę fajny
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    krem jest lekki, dobrze się rozprowadza na buzi, nie tworzy efektu maski, buzia jest wygładzona, ponadto krem zakrywa drobne niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry i długo się utrzymuje
    Zalety:
    • kolor
    • trwałość
    • nie tworzy efektu maski
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne