NYX Professional Makeup, Bare with me, Tinted Skin Veil (Krem koloryzujący)

NYX Professional Makeup, Bare with me, Tinted Skin Veil (Krem koloryzujący)

Zobacz oferty

makeup.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.50/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Odkryj swoją najświeższą odsłonę dzięki naszemu nowemu Bare With Me koloryzujący krem BB!
Po prostu dobierz odpowiedni odcień do koloru skóry, aby uzyskać lekkie, oddychające pokrycie z satynowym wykończeniem. Sprawia wrażenie drugiej skóry i zapewnia do 8 godzin nawilżenia.

kremy BB i CC, kremy tonujące
nawilżające, ujednolicające
Krycie
lekkie
w tubce

• Trwałość: 2

Dobry, po prostu nie jesteśmy dopasowani </3

Krem nabyłam impulsywnie, gdy natknęłam się na niego w bardzo atrakcyjnej cienie <20zł w Rossmannie. Bardzo przypadło mi do gustu jego estetyczne, minimalistyczne opakowanie. Posiadam odcień 02 Vanilla Nude i to jest jego cecha która najbardziej przypadła mi do gustu i skłoniła mnie do zakupu. Mam bardzo oliwkowo-żółtą cerę, znalezienie idealnego odcienia było i dalej jest dla mnie niemałym wyzwaniem. Ten odcień to dosłownie mój idealny odcień. Żaden inny podkład nie był aż tak zbliżony do odcienia mojej skóry. Krem jest gęsty i dość tłusty, nie zastyga. Nałożony na krem z spf wygląda u mnie (posiadaczki cery tłustej) bardzo tłusto i nawet po przypudrowaniu, po chwili znowu się świecę. Nie ma dużego krycia, jeżeli ktoś zmaga się z trądzikiem lub przebarwieniami to ten produkt nie pomoże z ich zakryciem. Łatwo aplikuje się go palcami, wtedy krycie jest większe niż gdy robi się to pędzlem czy gąbką.
Myślę, że jest to dobry kosmetyk dla osób z suchą cerą oczekujących delikatnego krycia, naturalnego efektu i świetlistego wykończenia. U mnie się nie sprawdził, ale po prostu nie jestem w grupie docelowej :)

naprawdę fajny

krem jest lekki, dobrze się rozprowadza na buzi, nie tworzy efektu maski, buzia jest wygładzona, ponadto krem zakrywa drobne niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry i długo się utrzymuje

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 5

Mój idealny krem BB, no, prawie...

... gdyby tylko jeszcze miał filtr, to byłby ideałem totalnym, co nie zmienia faktu, że to mój hit. Mam odcień Vanilla, który jest lekko żółty i pięknie neutralizuje zaczerwienienia. W sumie trafił w moje ręce przez przypadek, choć byłam w trakcie poszukiwań dobrego, lekkiego podkładu, czy też kremu BB na co dzień. No i zakochałam się od pierwszego nałożenia. Wyglądał tak naturalnie, że zastanawiałam się, czy w ogóle czymś się smarowałam. Mimo, że krycie ma całkiem przyzwoite, to jest przy tym prawie niewidoczny. Ma kremową, przyjemną konsystencję, nawilżającą, a przy tym całkiem dobrze się utrzymuje. Przy mojej mieszanej cerze nawet cały dzień (!). Nakłada się bardzo przyjemnie, jak krem. Ja nakładam go po prostu palcami i nigdy nie zrobił mi żadnej smugi, czy brzydkiego palcka. No i ma dużo odcieni, więc każdy znajdzie coś dla siebie:)

Świetny krem BB

Mam skórę normalną w kierunku suchej. Cienka warstwa wygląda na skórze pięknie - rozświetla, nie podkreśla suchych skórek, dobrze wygląda na kremie z filtrem. Mimo, że na opakowaniu producent obiecuje 8 godzin trwałości, na mojej buzi nawet po 14 wygląda obłędnie!

• Opakowanie: 5

Na mnie zrobił ogromne wrażenie

Ten produkt mile mnie zaskoczył pod wieloma względami. Przede wszystkim krycie.Jak na krem BB to jest świetne. Zakrywa drobne przebarwienia i nic nie prześwituje. Trzyma się na twarzy 8-9 godzin, nadal wyglądając ładnie . Po tym czasie moja strefa T delikatnie zaczyna się świecić ale skóra nie wygląda na spoconą. Produkt jest lekki i nie wyczuwalny na twarzy,nie zbiera się w zmarszczkach ,nie roluje się ani nie ciastkuje. Mam kolor Vanilla Nude i jest fajnie żółciutki.
Produkt jest wydajny i zamknięty w poręcznej tubce. Jest to mój zdecydowany faworyt w kategorii kremów BB.Miałam kiedyś krem BB z Misshy ale on się u mnie nie sprawdził.Teraz będę kupować tylko ten z Nyxa.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

do trzech razy sztuka

Nie polubilam sie z nim ani za pierwszym ani za drugim razem. Dopiero za trzecim uznalam, ze jednak nie jest taki zly.
Po pierwsze jesli ktos uzywa jakikolwiek krem przed nalozeniem podkladu, czy to nawilzajacy, czy matujacy, to trzeba sie upewnic, ze wchlonie sie on w 100%. Inaczej wszystko sie zroluje. Jesli ktos sie spieszy i chce szybko wykonac makijaz, to albo rezygnuje z kremu albo siega po inny podklad.
Ma on bardzo, ale to bardzo slabe krycie. Bardzo slabe. Jesli ktos ma przebarwienia, to nie polecam. Jest to jeden z najslabiej kryjacych BB kremow jakie tylko mialam. Ale mi sie sprawdza. Na lato czy ciepla wiosne jak znalazl. Z reszta w samym opisie jest napisane, ze jest to krem koloryzujacy, wiec nie ma co oczekiwac 100% krycia.
Po drugie nie sprawdzila mi sie metoda nakladania go gabeczka. Probowalam dobrze odcisnieta jak i sucha- w ramach desperacji- ale produkt sie rolowal, pozostawial plamy i bylo widac, ze cos na tej buzi sie dzieje.
Opcja nakladania go palcami okazala sie super, ale nie kazdy to lubi. Sprobowalam wiec pedzlem i co? Strzal w dziesiatke!
Az sie sama sobie dziwie, ze nie sprobowalam tego wczesniej.
Produkt rzeczywiscie ma satynowe wykonczenie. Po dobrych paru godzinach nadal sie nie blyszcze, a po calym dniu wystarczy przejechac pedzlem i makijaz wyglada na nietkniety. Owszem ma slabe krycie, ale o to wlasnie w tym chodzi. Zeby byl jak druga skora. Zeby bylo widac, ze jednak mamy ten makjaz, ale jednoczesnie, zeby to wygladalo naturalnie.
Nie zapycha mnie, nie wyskakuja mi po nim zadne przykre niespodzianki, posiada duza game kolorystyczna, bardzo ladnie- naturalnie prezentuje sie na skorze i dobrze utrzymuje brazer plus rozswietlacz.
Moze nie milosc od pierwszego wejrzenia, ale cos jednak zakielkowalo. Na pewno bede go uzywac.
Polecam na koniec dnia.

Dobry na okres wiosna/lato

Osobiście jestem fanką lekkiego, rozświetlonego makijażu więc ze względu na nadchodzące rosnące temperatury zaczęłam szukać czegoś nieco lżejszego niż born to glow, którego ostatnio używam. Bare with me wydawał mi się idealnym wyborem a gdy natknęłam się na promocje w rossmannie to stwierdziłam, że to już musi być przeznaczenie. Wzięłam odcień vanilla nude bo w przypadku odcienia pale w btg wyglądam jak duch. Na początku trochę się martwiłam, że będzie jednak zbyt mało żółty i za ciemny (producent twierdzi, że odcień ma neutralne tony a ja jestem mocno żółta) jednak niepotrzebnie. Produkt ładnie dopasowuje się do odcienia mojej skóry, krycie ma naprawdę małe ale wyrównuje koloryt skóry co dla mnie jest najważniejsze, nie zakryje trądziku i przebarwień co trzeba mieć na uwadze przy zakupie tego produktu. Jednak u mnie zdał egzamin 6h w pełnym słońcu przy 22 stopniach. Jedyny mankament, który zauważyłam to lekkie rolowanie się na policzkach ale może to być wina spf pod nim dlatego muszę go przetestować bez. Poza tym utrzymał się bez zarzutu.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2

bez szału

Gdy zobaczyłam w drogerii dużą promocję na produkty NYX od razu pomyślałam o tym podkładzie. W końcu zbiera on same pochwały.
Niestety u mnie się nie sprawdził. Bardzo podkreśla suche policzki a ze strefy T szybko schodzi.
Żałuję, że się nie polubiliśmy bo akurat natrafiłam na kolor stworzony dla mnie :)
Krycie określam jako średnie- aż jestem zdziwiona bo spodziewałam się lekkiego.
Póki co zostaje przy swoim pewniaku.

Wow, zostaje hitem

Dawno żaden produkt tak mnie nie kupił, jak ten. Pracuje zdalnie, ale większość czasu na kamerze. Nie potrzebuje mocnego makijażu, ale ujednolicenie cery się przyda. Kupiłam w zalando ten krem i kupił mnie w calosci. Ma lekki, idealny kolor, wyrównuje koloryt cery, kryje mniejsze niespodzianki, nie zapycha. Daje fantastyczny, naturalny efekt lepszej cery. Ideał.

• Trwałość: 3

Wow! super!

Świetny produkt! Delikatnie kryje, łatwo się aplikuje- można nawet nakładać to dłońmi, jak zwykły krem nawilżający. Nie zapycha, trwałość nie jest świetna ale też producent szczerze powiedział że trwałość jest do 8 godzin :).
Ma naturalne wykończenie, świeże, nie podkreśla niedoskonałości. Nawilża. wyrównuje koloryt. Super! Do tego bardzo fajne opakowanie, łatwo się dozuje produkt. Gama kolorystyczna też zacna. ( mam odcień vanilla nude, idealny, oliwkowy i dość ciepły)

Kupiony w: Drogeria Hebe

Świetny!!

Mimo tego, że jest to tint/krem koloryzujący, ma niezłe krycie!
Mam odcień Vanilla Nude i moim zdaniem idealnie odpowiada kolorem Revlonowi Colorstay 150 Buff.
Wygląda na skórze ładnie, lekko, naturalnie, prawie jakby nic na niej nie było, a koloryt ładnie się wyrównuje. Nawet nałożony na szybko palcami dobrze wygląda, więc super się sprawdza w dni, kiedy nie mam czasu rano na moczenie gąbeczki i dokładne nakładanie podkładu.
Bardzo się cieszę, że skusiłam się na niego na promocji (ok. 25 złotych), bo znalazłam chyba swój hicior na dni, kiedy nie mam siły ani czasu na robienie makijażu, a chcę sobie dodać do pewności siebie przy niedoskonałościach.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4

Super produkt na codzień

Lubię testować nowości i przy okazji promocji na stronie internetowej jednej z drogerii, zachęcona niską ceną zamówiłam ten podkład. Muszę przyznać, że zaskoczył mnie ten produkt. Jest lekki, ładnie wygląda na skórze i dość dobrze się trzyma. Nie mam większych problemów z cerą, więc trudno mi oceniać krycie, ale jesli chodzi o koloryt to wygląda naprawdę dobrze. Mój ulubiony produkt na codzień.