Lirene Dermoprogram, Nature Matte, Fluid matujący (nowa wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte, Fluid matujący (nowa wersja)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Fluid matujący Nature Matte od Lirene Dermoprogram oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego się na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Całkiem w porządku

Nie jest to fluid bardzo matujący. Ma ładny zapach i formułę, bo jest to Lirene, który słynie z dobrej pielęgnacji, ale i wywodzi się z laboratorium dr Ireny Eris. Podkład oksyduje, dla jasnej karnacji polecam kupić rozjaśniacz podkładów.
Trzyma się około 5h, potem muszę go poprawiać na nosie i brodzie. Krycie ma średnie.

Słaby

Niestety u mnie ten podkład w ogóle się nie sprawdza ani nie matuje ani nie trzyma się na twarzy dłużej niż trzy godziny.
Uzywając go ratuję się dużą ilością mocnego pudru matujacego!
Na plus że nie wchodzi w zmarszczki mimiczne nie zatyka porów i nie pogorsza stanu cery odcienie też ma ładne.
Krycie bardzo słabe muszę go nawalić bardzo dużo aby w miarę pozakrywał moje niedoskonałości przez co słabo wydajny.
Nie wysuszył skóry i nie podraznił delikatnych partii cery.
Jest to podkład raczej dla skóry bez większych problemów!

SZOK

SZOK bo to jest bardzo dobry podkład za grosze! Wydajny, wystarczy kropla na całą twarz, żeby stworzyć naturalny efekt. Jedynie, trzeba uważać, żeby nie przesadzić i nie zrobić efektu maski.

Dobry fluid

Bardzo lubię ten produkt. Zadowalająco kryje niedoskonałości. W prawdzie dość łatwo się ściera, to jednak nie przeszkadza mi, żeby poprawić makijaż w kilku miejscach co jakiś czas.
Nie powiedziałabym, że jest to produkt, który matuje buzię, ale też nie świeci się ona tak bardzo.
Do tego twarz jest bardzo miła w dotyku po nałożeniu, bardzo to lubię.
Odcień porcelanowy tego fluidu wprost idealnie pasuje do mojej karnacji.

Dobry dzienniaczek

Stara wersja tego fluidu była moim pierwszym podkładem w życiu. Mimo upływu lat i odnowienia formuły, raz na jakiś czas do niego powracam (nie tylko z sentymentu). Przede wszystkim dlatego, że jest to sprawdzony fluid dobry do codziennego stosowania. Dobrze kryje niedoskonałości, a przy tym daje ładne satynowo-matowe wykończenie. Po delikatnym utrwaleniu pudrem, efekt ten utrzymuje się przez większość dnia. Nie oksyduje, ani nie zapycha. Jest w miarę trwały i ma przyjemny zapach. Ma konsystencję lżejszej pasty, ale bez problemu rozprowadza się na skórze. Jest lepszy niż niektóre dużo droższe podkłady.

średniak

Kupiłam go na promocji w rossmnie i wynosił mnie grosze. Mam odcień karmel.
Jeśli mam być szczera to zbytnio nie matuje. Efekt utrzymuje się na 2-3 godziny, po mimo tego ma ładny zapach, fajnie się rozporządza (stosuje do niego gąbeczke), szybko się wchłania, fakt faktem nie zostawia maski.
Szybko się ściera ze skóry. Jestem zawiedziona, bo jak na markę Lirene to średni podkład.

Fluid

Zakupiłam fluid lirene w drogeri Rossmann. Używam odcienia naturalnego. Fajnie sie go rozprowadza na buzi i szybko się wchłania. Nie matuje zbyt bardzo.

Coś lekkiego i fajnego

Ten podkład bardzo lubię, trzeba jednak traktować go jako raczej lekki krem bb koloryzujący i wyrównujący koloryt cery niż podkład. Może zakryje drobne zaczerwienienia ale nie ukryje krostek/wyprysków czy innych problemów. Mimo to lubię go bo jest mega lekki, nie czuć go na twarzy, jeśli schodzi to równomiernie i nie robi plam oraz innych niespodzianek. Nadaje skórze ładny kolor, przyjemny do używania w lecie i lubię do niego wracac. Ponadto nie zapycha.

Jeden z najlepszym

Muszę pochwalić ten produkt nie tylko za opakowanie lecz za samą cenę. Chociaż najważniejsze jest to co jest w środku. Zakupiłam go można powiedzieć trochę ryzykując gdyż nigdy wcześniej nie słyszałam o takim produkcie. okazał się jednak strzałem w dziesiątkę! Doskonale się rozprowadza jest bardzo wygodny w użyciu a jego największą zaletą jest to że nie tworzy efektu maski. Przez cały dzień można się cieszyć matową twarzą bez żadnego poprawiania i matowienia bibułkami bądź pudrem. Nie trzeba przepłacać aby wyglądać pięknie. Taki produkt można dostać już nawet poniżej 20 zł. szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealne dobranie odcienia dla każdej z nas.

Fajny podkład za niewielkie pieniądze

To najlepszy podkład na co dzień. Świetnie radzi sobie z niedoskonałościami na twarzy i ładnie je zakrywa. Jest matujący, ale nie tworzy efektu maski na twarzy. Ja nie utrwalam go pudrem, a mimo to kosmetyk trzyma się na twarzy przez długi czas. Do wyboru są bardzo ładne, neutralne kolory.

całkiem niezły za ta cene

cóż nie nastawiałam się na nic specjalnego byc może sugerując sie ceną, na szczęście sie nieco rozczarowałam na plus rzecz jasna. Opakowanie takie targowe nijakie i czesto z tych tubek wypływa za duża ilośc produktu tu jakoś sobie poradziłam, faktycznie fliud matuje ni zwija sie na twarzy, utrzymuje sie nawet przywoity czas. Z plusów to jeszcze to że nie zapycha nie uczula i nie ciemnieje wydaje mi sie ze z odcieni trzeba brać ciut jasniejsze ale ogólnie sporo rzeczy na plus więc daje 4 gwiadki i usmiech miłego zaskoczenia

Zbyt ciemne kolory

Podkład ten ma fajną konsystencję, dobrze się go nakłada i rozprowadza, nie matuje zbyt bardzo, jest kryjący w odpowiednim stopniu. Byłby bardzo dobrym pokładem (bo jest jednocześnie tani), jednak nawet najjaśniejszy kolor jest ciemny, przez utlenianie co najmniej o jeden odcień. Aby go używać musiałam poczekać do lata, żeby się opalić.