Lirene Dermoprogram, Nature Matte, Fluid matujący (nowa wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte, Fluid matujący (nowa wersja)

Fluid matujący Nature Matte od Lirene Dermoprogram oparty został na doskonałej formule zawierającej mikrogąbeczki,witaminę E i wosk pszczeli. Mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar sebum znajdującego się na skórze,dzięki czemu skóra pozostaje aksamitne matowa przez długi czas.Wosk pszczeli wzmacnia efekt poprzez pozostawienie na skórze delikatnego filmu, podwyższającego stopnień nawilżenia skóry.Witamina E ma doskonałe właściwości przeciwrodnikowe.

Fluid

Używam tego fluidu od kilku lat i mogę śmiało powiedzieć, że jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Ten fluid u mnie to numer 1, bez którego nie wyobrażam swojego makijażu. Bez dwóch zdań śmiało go wszystkim polecam!

Fluid

Matuje jednak jego wszystkie odcienie są strasznie ciemne nie dla bladej cery,jednak kryje co powinno a do tego nie wysusza,niestety po kilku godzinach skóra się świeci.

Moja Perelka

Uzywam tego fluidu od dobrych 10 lat .
Jako nastolatka byl to moj pierwszy fluid .
Jest ze mna do teraz zawsze jest w mojej kosmetyczce . Idealny na lato lub na lekki i szybki makijaz dzienny .

Nie na lato.

tubka, z odkręcaną nakrętką - nie jest to złe opakowanie, ale też nie najlepsze

Konsystencja:
dość gęsta, ale dobrze się nakłada gąbką

Dobrze się stapia ze skórą, całkiem nieźle kryje. Nie robi tzw. efektu maski, nie ciastkuje się. Po kilku godzinach cera zaczyna się lekko świecić, więc trzeba przypudrować. Lekko matuje, ale i tak używam pudru.

! Latem, gdy jest ciepło czasami podkład ściera się, szczególnie na nosie.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje, dlatego podkładu używam w chłodniejszych porach roku.

Lirene, w porządku, bez oklasków

Produkt ma dobrą konsystencję, jest rzadki, ale dobrze się go rozprowadza po skórze. Ładnie pachnie, naprawdę matuje skórę. Niestety po kilku godzinach bardzo się się świeci. Generalnie na twarzy powstaje efekt maski nie zawsze ładniej to wygląda. Kolory troszkę ciemnieją na skórze. Największą wadą produktu jest aplikacja, produkt wszędzie się wylewa, zakrętka nie zawsze chce wrócić na swoje miejsce. Nie do końca wiem co mam myśleć.

Dobry

Posiadam podkład w tej trochę starszej wersji. Ma fajne krycie matuje lecz nie na dlugo mi robi maskę i kolr jakby sinorozowej twarzy. .Jak za taką cenę można spróbować

Kosmos

Kupiłam ten podkład, kiedy mój ostatni się właśnie skończył a do promki w rossku zostało parę tygodni.. po pierwsze kolory są super, po drugie jak na podkład za ok 15 zł trwałość sztos! Utrzymuje się przypudrowany ok 8/9 h. Krycie ma małe w kierunku do średniego.

mój nr 1

Podkład Lirene używam kilkanaście lat. Jako jedyny matuje moją skórę, nie pozostawia maski ani nie jest wyczuwalny. Wtapia się w skórę a nie jak niektóre podkłady, jest wyczuwalny i na dodatek jest lepki. Oby go nigdy nie wycofali.

jak dla mnie średniak

Zakupiłam go ponieważ używam podkładu Lirene jednak tego z pompką. tak jak tamten dobrze sprawuje się na mojej skórze tak ten nie do końca. Po prostu nie uzyskałam takiego efektu jakiego się spodziewałam jest dla mnie za słaby jeśli chodzi o mat.
Bardzo ładne opakowanie w postaci tuby pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości kosmetyku. łatwo się go rozprowadza nie pozostawia smug czy plam. Kolor można dopasować wedle potrzeb. Cena niska, atrakcyjna, Utrzymuje się na skórze dość długo a do tego ładnie pachnie.

dobry

jak do tej pory mój najlepszy podkład jakiego używałam, ma kremową konsystencję, nie podkreśla moich suchych skórek, mimo że mam skórę odwodnioną i suchą, sprawdza się bardzo dobrze, matuje, dobrze współgra z bazą matująca z Lirene
za tą cenę naprawde wart uwagi

poprawny

Cena calkiem przystepna. Ładnie wygladał na twarzy na poczatku, a potem to jak zwykle, wyswiecil sie i troche starł. Jak za te pieniadze to calkiem spoko.

Najlepszy podkład z jakim miałam styczność. Bardzo dobrze kryje, łatwo się go rozprowadza. Nie muszę stosować dodatkowo pudru. Skóra pozostaje matowa przez cały dzień. Po nałożeniu skóra ma bardzo przyjemny dotyk. Jest to mój osobisty nr 1.