Bourjois, Always Fabulous, Full Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Bourjois, Always Fabulous, Full Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.60/5

wasserman.eu

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Bourjois Always Fabulous Full Coverage Foundation to podkład zapewniający idealne krycie. Charakteryzuje się półmatowym, aksamitnym wykończeniem oraz trwałością do 24 godzin. Jest odporny na każde warunki pogodowe. Zapewnia nawilżenie dzięki wzbogaceniu o składniki pielęgnacyjne oraz filtr SPF 20. Ponadto dzięki swojej formule produkt się nie ściera. Posiada oddychającą formułę, która wzbogacona jest o kwas hialuronowy oraz witaminę E, która zapewnia skórze nieskazitelny wygląd.

Właściwości podkładu Bourjois Always Fabulous Full Coverage Foundation:
- nawilżona i miękka skóra dzięki oddychającej formule wzbogaconej o witaminę E oraz kwas hialuronowy,
- dostępny w wielu odcieniach,
- zawiera filtr SPF 20,
- chroni skórę przed promieniowaniem UVB i UVA,
- zapewnia krycie z aksamitnym wykończeniem do 24 godzin,
- technologia Stay-In-Place, która pozwala utrzymać pigment w miejscu aplikacji na skórę,
- kryje niedoskonałości,
- kremowa konsystencja,
- przyjemny zapach.

Jeden z lepszych

Jest to jeden z najlepszych podkładów jakie używałam. Ma średnie krycie, wykończenie satynowe - nie matowe ale też nie wyświecające twarzy. Bardzo ładnie, świeżo wygląda cera. Mam cerę mieszaną i na prawdę dobrze się u mnie trzyma, po kilku godzinach zaczyna się twarz świecić ale nie jest to takie tłuste świecenie, a bardziej efekt ,,glowy skin”. Jedyny minus jak dla mnie jest taki, że przeszkadza mi jego mocny zapach. Z czasem na szczęście się ulatnia.

Cudowny, ale tylko na pół godziny!

Nie potrafię jasno określić czy jest to dobry czy zły produkt. Może to ten typ, który się kocha albo nienawidzi. Ja stanę pośrodku.
Producent określa ten produkt jako kryjący podkład z gładkim wykończeniem i trwałością do 24h.
Jego krycie określiłabym jako średnie. Dobrze się stopniuje, po dokładaniu nie tworzy efektu maski. I to jest jego duża zaleta. . Ale nie jest to moim zdaniem produkt mocno kryjący. Zakładając, że pierwsza warstwa nie jest ultra gruba to niestety, ale jedna warstwa nie przykryje wszystkich nierówności w kolorycie twarzy.
Ma ładne wykończenie. Jest matowe/satynowe, ale na mojej buzi skłonnej do przesuszeń nie podkreśla tego - nie wiem jak spisuje się na cerze tłustej czy mieszanej. Zgodzę się z określeniem gładkie. Wydaję się być dobrą alternatywą na lato, bo rzeczywiście wygląda w miarę lekko.
Ma ładny zapach, charakterystyczny dla tej marki. Estetyczne opakowanie z dobrą pompką. Cena w porządku, ale za tę samą kupiłabym coś sprawdzonego i lepszego jakościowo. Wydaje się być wydajny, ale nie wiem na ile gdyż nie zużyłam więcej niż 1/5 opakowania.
No i tutaj kończą mi się pozytywy.
Chwilę po nałożeniu delikatnie ciemnieje. Godzinę po nałożeniu już jest we wszystkich zmarszczkach mimicznych, szczególnie w bruzdach nosowo wargowych - jakbym się postarzała o 20 lat. Po dwóch godzinach noszenia ciastkuje się i uwydatnia każdy jeden por, zaskórnik i zagięcie na mojej twarzy.
No i trwałość... Nie używam pod podkład żadnej bazy i może tutaj tkwi szkopuł, ale po prostu nie używam jej nigdy. Podkład wyciera się od najmniejszego dotyku - ręką, ubraniem, włosami. W jakikolwiek sposób nie dotknę twarzy po prostu zostaje mi wytarty placek.. Nie zaufałabym temu produktowi wiedząc, że mam przed sobą cały dzień w pracy. A przecież miał być 24h?

Najlepszy podkład na świecie!

Podkład wszechczasów– bardzo przyjemna, kremowa konsystencja, dobre krycie i satynowo-matowe wykończenie, dodatkowo SPF 20 => boski! Obietnice producenta sprawdzają się.

Warto zwrócić uwagę na piękną szklaną butelkę, śliczny różowo-złoty design i bardzo poręczny aplikator-pompkę. Pięknie prezentuje się na półce, czuć luksus i paryski szyk.

Aplikacja podkładu jest bardzo przyjemna, nakładam go na twarz palcami. Przyjemnie się rozprowadza, wtapia się w skórę bez efektu maski i idealnie maskuje drobne niedoskonałości. Ma delikatny zapach. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, po całym dniu delikatnie wyświeca się w strefie T, jednak jest to zdrowy, promienny glow. Jest bardzo wydajny, wystarcza na bardzo długo przy aplikacji jedej pompki dziennie.

Podsumowując jestem zachwycona produktem, używam już trzecie opakakowanie. Polecam przetestować wszystkim!

Bourjois always fabulous

Jeden z lepszych podkładów dla mojej mieszanej cery.
Daje satynowo- matowe wykończenie, można go budować i jest zastygający.
Krycie określiłabym jako srednie które śmiało można budować do mocnego.
Ładna gama kolorystyczna.
Eleganckie opakowanie z dodatkowym zabezpieczeniem oraz spf to dodatkowe plusy.
Produkt pięknie pachnie. Będę do niego wracać

lekkie i idealne krycie

Podkład zyskał moje serducho przez to, że nie trzeba użyć 'tony', żeby mieć ładną i jednolitą cerę. Formuła jest lekka i nie zapycha porów, co dla mnie dużo znaczy bo mam sporą tendencję do tego typu akcji.

Jest świetny

BOURJOIS ALWAYS FABULOUS PODKŁAD KRYJĄCY
@bourjoispolska

I tutaj zacznę od jego krycia, jest dość dobre. Podkład jest trwały, ma ładny odcień. Jjego formuła jest lekka dzięki czemu fajnie się go nosi, nie obciąża cery. Nie wysusza ani nie podkreśla suchych skórek. Nie wchodzi też w zmarszczki.
Bardzo mi się podoba jego satynowo - matowe wykończenie. Posiada SPF 20 więc kolejny plusik dla niego.

Jeden z moich fajniejszych podkładów

Bardzo fajny podkład. Ma porządne krycie dlatego najczęściej używam go na wieczorne wyjścia. Wykończenie ma bardziej matowe, ale to satynowy mat, bardzo ładny. Duży plus ma ode mnie opakowanie i to, że da się zablokować pompkę więc nic nam się nie wyleje. Trwałość też jest bardzo dobra. Bardzo bardzo podoba mi się też ich gama kolorystyczna, uważam, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Fajnie, że ma dodatkowo spf 20, zawsze to jakaś jeszcze ochrona oprócz kremu z filtrem.

Najlepszy podkład jaki dotychczas używałam

Posiadam cerę tłustą i trądzikową. Podkład ma średnio gęstą konsystencję. Bardzo ładnie nawilża cerę. Produkt ma średnie krycie, ale można go budować do wysokiego. Podkład bardzo łatwo wklepuje się na cerę, bardzo ładnie wtapia się w skórę i dopasowuje do jej odcienia. Wykończenie produktu jest świetlisto- matowe, przez co wygląda bardzo naturalnie. Produkt jak sama nazwa wskazuje "always fabulous" zdaje egzamin w każdej sytuacji, nawet gdy pogoda nie dopisuje. Po kilku godzinach podkład wymaga lekkiej poprawki, ze względu na to, że mam tłustą cerę, lecz nadal wygląda naturalnie. Jestem bardzo zadowolona z produktu- oceniam go na 9/10

Rewelacyjny, trwalsza wersja Healthy Mix

Podkład mam już od dłuższego czasu i mogę śmiało powiedzieć, że od pierwszego użycia bardzo się z nim polubiłam.
Używam go na co dzień, ale najczęściej wtedy, gdy potrzebuję mocniejszego krycia.

Co takiego w nim lubię?

• Krycie - bardzo dobre krycie, bez problemu przykrywa wszelkie niedoskonałości czy zaczerwienienia.
• Trwałość - bez problemu wytrzymuje na twarzy większość dnia! Przy mojej tłustej cerze to nie lada wyczyn, także wielkie brawa dla tego podkładu
• Przepiękny zapach - nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię przyjemnie pachnące produkty do makijażu. Ten produkt ma wyjątkowo piękny zapach, który umila jego aplikację. Pachnie bardzo podobnie do podkładu Healthy Mix.
• Konsystencja - bardzo przyjemna kremowa, ani nie za gęsta, ani nie za rzadka. Bardzo łatwo rozprowadza się na buzi, nie pozostawia żadnych smug, a po chwili delikatnie zastyga (ale bez uczucia ściągnięcia).
• Wykończenie - to chyba lubię w nim najbardziej! Ma piękne aksamitne wykończenie, dzięki czemu cera wyglada na świeżą i wypoczętą - po prostu idealną. Nie tworzy efektu maski.
• Cena - co prawda, cena regularna w drogeriach stacjonarnych jest dosyć wysoka, ale często można trafić na promocję, gdzie dostaniemy ten podkład za około 30 zł - więc aspekt cenowy rownież zaliczam jako „plus”.
• Dostępność - podkład ten można kupić w każdej drogerii stacjonarnej i w wielu internetowych.

Jedynym minusem tego podkładu jest to, że lubi się delikatnie utleniać, ale na szczęście nie jest to bardzo widoczne (przynajmniej u mnie).

Nie podpasował

Podkład ma fajną konsystencję i zapach, i to tyle jeśli chodzi o plusy. Wygląda dobrze przez pierwszą godzinę potem się ciastkuje i uwydatnia wszystkie mankamenty na twarzy, na dodatek po szybkim czasie świecę się jak choinka. Niestety zawiodłam się.

Średnio kryjący o satynowym wykończeniu.

Nie trafiłam z kolorem, więc nie jestem w pełni zadowolona jednak jest to produkt godny uwagi. Always Fabulous zapewnia średnie krycie, kolor zaraz po nałożeniu nieco ciemnieje. Konsystencja ok, przyjemny zapach, podkład jest dosyć trwały, kosmetyk nie podrażnia cery. Lekka forumła idealna na wiosnę i lato.

Nie zawiódł mnie

Podkład spełnił moje podstawowe oczekiwania. Wystarczające krycie, dobra trwałość, przyzwoita gama kolorystyczna oraz przyjemny zapach. Nie wyróżnił się dla mnie niczym nadzwyczajnym, ale jest to podkład któremu mogę zaufać. Nie podkreślał suchych skórek i zawsze wyglądał naturalnie. Jak to z podkładami Bourjois bywa najlepiej dorwać go na promocji w drogerii internetowej, bo regularna cena w drogerii często jest dosyć przesadzona.