Biotherm, Bath Therapy, Relaxing Blend Hydrating Hand Cream (Krem do rąk relaksujący)

Nowe kremy do rąk od Biotherm nawilżają i regenerują skórę dłoni. Przynoszą ulgę spierzchniętym dłoniom, w sposób widoczny, poprawiając ich kondycję.

Bath Therapy Relaxing Hand Cream ma gęstą konsystencję, która wnika w skórę i odżywia ją. Nie pozostawia na skórze tłustego wykończenia.
Dzięki zawartym w nim naturalnym ekstraktom, dostarcza skórze cennych składników odżywczych. Bogatym źródłem witamin, aminokwasów i pierwiastków mineralnych jest Plankton Termalny.
Rozmaryn jest silnym antyoksydantem. Neutralizuje wolne rodniki, opóźnia proces starzenia.
Obecne w kremie do rąk, jagody są często uważane za najzdrowsze owoce świata. Pomagają zachować zdrowy i młody wygląd skóry. Ujędrniają skórę i nadają jej wyrównany, promienny koloryt. Przyspieszają proces odnowy naskórka oraz koją przesuszoną skórę dłoni.
Regularne stosowanie kremu do rąk Bath Therapy Relaxing pomoże zabezpieczyć Twoją skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak: suche powietrze, wiatr, mróz. Nawilży skórę, pozostawiając ją gładką i miękką w dotyku. Przywróci Twoim dłoniom uczucie komfortu.

w tubce
Struktura