Joanna, Sensual, Oliwka łagodząca z ekstraktem z rumianku

Joanna, Sensual, Oliwka łagodząca z ekstraktem z rumianku

Doskonały efekt aksamitnie gładkiej skóry.
Oliwka łagodząca została stworzona specjalnie po to, aby pielęgnować skórę całego ciała, szczególnie po zabiegu depilacji. Oliwka nie tylko usuwa pozostałości wosku, ale dzięki zawartości ekstraktu z rumianku działa także nawilżająco i kojąco na powstałe w czasie zabiegu podrażnienia skóry. Po zastosowaniu oliwki skóra pozostaje jedwabiście gładka, elastyczna i miła w dotyku.

Fajnie się sprawdza

Oliwka jest bardzo przydatna zwłaszcza przy depilacji woskiem, dzięki niej z łatwością usuniemy resztki wosku i zlagodzimy ewentualne podrażnienia. Sama oliwka spełnia te funkcje bez zarzutów, jest przy tym bardzo wydajna. Jeden minus dla mnie to zapach. Nie przepadam za tymiankiem, Poza tym jak najbardziej produkt godny polecenia przy każdej metodzie depilacji.

Pół na pół

plusy:
+ dobrze nawilża
+ szybko się wchłania

minusy:
- niezbyt ładnie pachnie
- nie łagodzi podrażnień

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
- atomizer ciężko chodzi
+ szeroka dostępność

pomyłka

Niestety nie sprawdza się w żaden sposób , nie spełnia niczego co obiecał producent a tylko tłuści łydki. Buteleczka się też nie sprawdziła bo mokrą czy po aplikacji tej substancji już niczego nie można wydostac - za mocno trzyma aplikator i nie da się go przycisnąć

jedyna po depilacji

Używam wyłącznie do oczyszczenia i ukojenia skóry po depilacji. Sprawdza się bez zarzutu.
Cieszę się na samą myśl o jej aplikacji bo obłędnie pachnie. Wg mnie melonem a nie rumiankami. Jak na oliwkę szybko się wchłania, ale pozostawia tłustą warstwę, która mi jednak nie przeszkadza bo nakładam ją tylko na łydki.
Jest bardzo wydajna. Nigdy nie mogę jej zużyć przed upływem daty ważności. Zawsze ok 70% zostaje w buteleczce.
Opakowanie jest szczelne.

dobra, ale zostawia tłustą warstwę..

Zdecydowałam się na zakup pełnowymiarowej oliwki po wypróbowaniu wersji 10ml dołączonej do plastrów z woskiem.

Konsystencja typowo oliwkowa - rzadka, wręcz lejąca o przyjemnym, rumiankowym zapachu (rumianek ma właściwości łagodzące, więc warto wybierać kosmetyki z ekstraktem z tej rośliny) jeśli zależy nam na funkcji wyciszającej skórę.

Ważne, że spełniała swoją funkcję - łagodziła podrażnienia, zmniejszała zaczerwienienie po goleniu, koiła skórę i przywracała jej komfort. Coś co jednak doprowadzało mnie do szału to tłusta warstwa jaka zostawała na depilowanej okolicy.. nie wchłaniała się całkowicie nawet po godzinie czasu, przez co potrafiłam mieć non stop tłuste dłonie, skóra przyklejała mi się do wszystkiego czego dotknęłam nogami a później resztki oliwki najzwyczajniej w coś wycierałam (umyślnie lub nie) i to przez to na ponowny zakup prawdopodobnie już się nie skuszę.. zdecydowanie bardziej polubiłam ten krem po depilacji z Joanny, on się przynajmniej wchłaniał całkowicie..

Opakowanie produktu w porządku, z atomizerem, wygodnie mi się go używało, ale podobnie jak nogi - butelka wiecznie była tłusta od oliwki.. dodatkowa nakrętka na atomizer skutecznie go ochraniała, dzięki czemu transport oliwki był niestraszny.

Produkt bardzo wydajny, myślałam, że już nigdy mi się nie skończy.. a jednak doczekałam się ;) kosztuje kilka złotych, łatwo dostępna, byłaby naprawdę bardzo fajna gdyby nie to, że nie chce się do końca wchłaniać.. dla mnie takie słabe 3/5

Niezła, choć ta parafina..

Oliwka nie jest złym produktem, ale obecność parafiny na początku składu mnie mocno zniechęciła - przeważnie ten składnik mnie zapycha, ale jako produkt po depilacji postanowiłam spróbować - nie jest taka zła.

OPAKOWANIE

Praktyczne i poręczne - obecność pompki ułatwia odpowiednie dozowanie. Jest ono łatwe i szybkie. Szata graficzna charakterystyczna dla kosmetyków Joanna do depilacji. Przezroczysta butelka pomaga określić ile kosmetyku zostało.

OLIWKA

Oliwka ma typową dla tego typu kosmetyków konsystencję. Wchłania się minimalnie i zostawia tłustą warstwę, więc dla mnie zmęczenie tej oliwki było priorytetem, bo nie lubię takich kosmetyków, które mnie oblepiają . Zapach jest w miarę przyjemny i znośny. Najważniejsze, że oliwka działa - nawilża, łagodzi i wygładza. Nie zauważyłam opóźnienia wzrostu włosków, ale na to nie liczyłam. Moim priorytetem było uniknięcie podrażnień i to się udało, więc oliwka jest skuteczna. Mimo wysokiej zawartości parafiny nie spowodowała pogorszenia stanu nóg (tam ją głównie stosowałam). Jest tania i dostępna w wielu drogeriach, jednak nie jest to mój ideał ze względu na formę.

PLUSY
+ łagodzi
+ nawilża
+ minimalizuje ryzyko podrażnień
+ jest wydajna
+ ma korzystną cenę
+ można ją kupić prawie wszędzie

MINUSY
- wolno się wchłania zostawiając tłustą warstwę oblepiająca skórę

Bardzo dobra oliwka po goleniu.

Oliwkę używam zawsze po goleniu i jest bardzo dobra, spełnia moje oczekiwania. Nie podrażnia skóry, pozostawia film ale nie jest to uciążliwe. Fajnie pachnie i jest wydajna.

Ani kropli oliwki, sama parafina.

Produkt od Joanny poleciła mi moja współlokatorka, która była pod jego wielkim wrażeniem. Jako osoba, która lubi mieć podrażnienia po goleniu skusiłam się na kupno :)

Produkt faktycznie działa, nie ma mowy o żadnych podrażnieniach po jego zastosowaniu, a aplikator w formie psikadła faktycznie okazuje się strzałem w dziesiątkę. Na pochwałę również zasługuje wydajność, która jest wręcz rekordowa, męczę się z pierwszą buteleczką już niecały rok..

Jednakże żeby nie było zbyt pięknie, Joanna ma bardzo poważne minusy. Brudzi ubrania (rajstopy zwłaszcza) nawet po odczekaniu pół godziny. No i skład, którym zainteresowałam się niedawno. Otóż moja skóra nóg (głównie tam stosowałam Joannę) zrobiła się przesuszona, szorstka i niesamowicie wrażliwa. Obarczyłam winą oliwkę od Joanny, bo to ona grała pierwsze skrzypce w mojej pielęgnacji skóry nóg, i co się okazało? Oliwka wcale oliwką nie jest! To czysta parafina (pierwsze miejsce w składzie!), a większość z nas wie jak może szkodliwa być ta substancja. Daje efekt zadbanej, nawilżonej skóry, ale tak naprawdę to kamuflaż (trochę jak z silikonami na włosach) i w rzeczywistości wysusza skórę.

Podsumujmy więc. "Oliwka" Joanny to wcale nie jest zły produkt, tylko nie może być stosowany samodzielnie. Raczej powinien być doraźną pomocą, a nie podstawą pielęgnacji. Kiedy jest stosowany częściej, trzeba skórze pomagać sporą ilością balsamów itp.

Generalnie polecam, ale na własną odpowiedzialność ;)

Uwielbiam ją!

Z oliwką tą mam do czynienia od bardzo dawna, odkąd zaczęłam uzywać plastrów do depilacji z Joanny które uważam za najlepsze na świecie. Oliwka ta w tubeczce dodawana jest do nich gratis. I odkąd zetknęłam się z nią pierwszy raz zakochałam się w niej. Nie wiedziałam że jest dostepna jako samodzielny produkt i zawsze ględziłam koleżankom że gdyby była to ja bym ją namiętnie kupowała. Dopiero niedawno zobaczyłam ją w gazetce i czym prędzej pobiegłam kupić nie wierząc w swoje szczęśnie :)
Za co kocham ten produkt?
Po pierwsze za zapach. Jak dla mnie jest obłędny, wspaniały i najpiękniejszy jaki można chcieć :)
Po drugie za to że faktycznie jest niezastapiona po depilacji woskiem. Zawsze zostają na skórze jakieś jego resztki i gdy nie miałam oliwki to nie umiałam ich usunąć,do wosku przywierają kłaczki z ubrania i chyba zrywając pazurami bądź szorując gąbką mozna to tylko w bólach zetrzeć...
Po trzecie moją skórę naprawdę koi, uspokaja, relaksuje.
Stosuję ją również do masażu ciała bo jest nietłusta i szybko się wchłania.
Uzywam jej ostatnio do masażu odwrażliwiającego twarz syna i choć jest alergikiem i atopkiem nie uczula nie podraznia nie zapycha.
Mnie parafina ciekła nie jest straszna. Uratowała skórę syna który od urodzenia był uczulony na wszystkie kosmetyki dostepne na rynku w tym hypoalergiczne. Nigdy po niej kuku nie miał wręcz przeciwnie.
Opakowanie i psikacz uwielbiam!
POLECAM !!!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość tubeczek i jedna butelka.

Bardzo dobra

Używam jej głownie po depilacji nóg i sprawdza sie idealnie.
Jest w poręcznym opakowaniu, wystarczy kilka psiknięc. Ma przyjemny delikatny kwiatowy zapach. Jej konystencja jest lekka, nie klei sie i nie jest tłusta mimo tego ze jest to oliwka. Bardzo szybko sie tez wchłania i nie brudzi ubrań.
Zgodnie z opisem bardzo fajnie łagodzi skore po depilacji, skóra staje sie miękka, lekko nawilżona, ja mam nawet wrażenie ze po jej aplikacji włoski odrastają ciut wolniej. Także polecam, ja kupie napewno ponownie za tak śmieszna cenę :)

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 1

Beznadziejna

Kolejny kosmetyk z Joanny, na którym się zawiodłam. Ma więcej minusów niż plusów. Plusem jest tylko niska cena, ładny ogórkowy zapach i przezroczysta butelka, przez która można obserwować, ile już produktu zużyliśmy.
No to czas na minusy:
1. Atomizer- wcale nie jest tutaj ułatwieniem. W trakcie aplikacji kosmetyku dłonie robią się od niej tłustawe. Utrzymanie więc nimi butelki i jednoczesne naciskanie atomizera graniczy z cudem. Butelka po prostu wyślizguje się z dłoni.
2. Zapach wietrzeje z skóry już po kilku minutach.
3. W moją skórę ta oliwka kompletnie się nie wchłania i nawet po 45 minutach od aplikacji moja skóra nadal jest tłusta i śliska.
4. nie zauważyłam, aby łagodziła podrażnienia po depilacji.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

tani i dobry produkt

Oliwkę tą zakupiłam w swoim miejscowym chemicznym sklepiku za 6,50zl. Nie spodziewałam się po niej cudów, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

+dobrze się rozprowadza na skórze, nawilża
+faktycznie łagodzi podrażnienia po goleniu
+bardzo delikatna, ślicznie pachnie
+wygodna, dobrze szczelna butelka z dozownikiem, która się nie brudzi
+cena, kosztuje grosze
+bardzo wydajna

Minusów się nie dopatrzyłam. Firma Joanna nie zawiodła. Oliwka spełnia wszystkie obietnice producenta a w dodatku kosztuje grosze. Lepsza od niejednej droższej oliwki.
Z chęcią kupię ponownie ten produkt.