Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nowy Chłodzący balsam po goleniu Sensitive, bez alkoholu*, chłodzi skórę po goleniu neutralizując uczucie pieczenia. Lekka, nietłusta formuła, wzbogacona ekstraktami z rumianku i alg,

Nie klei się i szybko się wchłania.
• Natychmiastowo łagodzi podrażnienia.
• Pozostawia przyjemne uczucie chłodu po goleniu.

*nie zawiera alkoholu etylowego

Dobry

Polecam ten balsam każdemu dbającemu o siebie mężczyźnie. Balsam jest wg mnie jednym z lepszych jakie mogłem używać. Daje poczucie świeżości a zaraz po goleniu delikatnie nawilża goloną skórę łagodząc wszystkie podrażnienia. Nasza skóra jest mięciutka i gładka przez cały dzień a jego piękny i delikatny zapach jest dodatkowym atutem. Ciekawie i zarazem rozsądnie przemyślany dozownik w buteleczce pozwala na miarodajne i bezpieczne jego dozowanie dzięki czemu nie wyleje się nam go za dużo. Cena jego jest dość wysoka jednak jedna buteleczka starcza nam na naprawdę długi okres a biorąc pod uwagę jego jakość jest warat swojej ceny. Doskonale nawilża i pielęgnuje naszą skórę dając długie poczucie świeżości.

Idealny dla wrażliwców!

Podobnie jak żel do golenia Nivea Sensitive, tak i ten balsam trafił w ręce mojego narzeczonego. Narzeczony lubi używać balsamów po goleniu i ten sprawdził się naprawdę świetnie. Skóra jest ukojona, drobne zaczerwieniania szybko znikają, a do tego przyjemny efekt chłodzenia korzystanie wypływa na samopoczucie. Używając w duecie żelu i balsamu do ciała narzeczony zauważył, że zaczerwienienia po goleniu są coraz mniejsze. O wiele bardziej lubi używać balsamów niż wód kolońskich, które często szczypią i zamiast łagodzić podrażnienia dają odwrotny efekt. Balsam Nivea Sensitive przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny. Kosmetyki z tej serii dla skóry wrażliwej z pewnością jeszcze nie raz trafią do naszej łazienki. Jeśli chodzi o używanie, to sprawdza się w 100%. Zastosowany zaraz po goleniu rzeczywiście przyjemnie chłodzi skórę i niesie ukojenie. Skóra jest gładka, nawilżona i bez śladu podrażnień. Polecam stosowanie razem z żelem do golenia z tej samej linii.

super

Bardzo fajny zapach, nawilża skórę po goleniu i zapobiega podrażnieniom . Ja w ogóle mam problem z goleniem bo zawsze mam podrażnienia i już wiele środków próbowałem, tylko ten pomógł mi naprawdę

Chłodzący balsam po goleniu.

Bardzo dobry balsam po goleniu. Skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia, zacięcia, a co najważniejsze nie powoduje pieczenia skóry. Balsam dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Ma bardzo przyjemny zapach. Jest wygodny w użyciu, dość wydajny. Mógłby jednak trochę tańszy. Super pomysł na świąteczny prezent dla naszego mężczyzny. Serdecznie polecam.

Super.

Ulubiony chłodzący balsam po goleniu mojego partnera. Według jego opini nie ma sobie równych. Ja mogę dodać ze pieknie pachnie i nie podrażnia skory.
Dość drogi ale wart swojej ceny!

Łagodzi podrażnienia

Mój chłopak zawsze po goleniu używa tego balsamu. Nigdy nie wyszedł z łazienki bez nałożenia "swojego" kosmetyku. Zapytałam go ostatnio dlaczego nie spróbuje czegoś innego i zawsze kupuje ten. W odpowiedzi usłyszałam: "bardzo dobrze nawilża i chłodzi skórę. Jeśli się gdzieś zatnę to dzięki temu rana szybciej się goi. Inne produkty tak nie działają. To tak jak Twoje kremy np. do twarzy- nie zmieniasz bo wiesz co jest dla Ciebie dobre. Dla mnie ten produkt jest dobry".

PO GOLENIU TYLKO NIVEA!

Zauważyłam , że gdy kończy buteleczke to kupuje następną. I jak ma już jedną to jest bardzo bardzo wydajna. Uwielbiam ten zapach na jego skórze, kiedy wychodzi z łazienki ogolony. Na prawdę ten Nivea bardzo ładnie pachnie , tak męsko. I z tego co mi mowil , to dobrze nawilża.

Zadowolony mąż

Mąż odkąd tylko pamiętam zawsze miał problem ze skórą po goleniu.Pojawialy się podrażnienia i krostki.skora często była zaczerwieniona. Ten balsam łagodzący użyty po goleniu idealnie pielęgnuje skórę.nawilza ją . chłodzi nie ma już. Żadnych podrażnień ani innych objawów które pojawiały się po goleniu. Szczęśliwy mąż.to również szczęśliwa żona.

Dla każdego mężczyzny

Pielęgnacja skóry twarzy jest bardzo ważna i o tym każdy mężczyzna wie. Podczas golenia zdarza się, że podrażnię skórę, szczególnie w okolicach brody. Powstaną rany, które mocno pieczą. To zmora wielu mężczyzn. A przecież trzeba iść do pracy, nie odstraszać swoim wyglądem. Używałem wielu środków po goleniu przeznaczonych do ceny wrażliwej. Od dłuższego czasu zakupuje tylko ten balsam. Jego plusy: dobrze się rozprowadza, doskonale się wchłania, a najważniejsze, że już po kilkunastu minutach człowiek zaczyna odczuwać miły chłód, a wszelkie rany powstałe przy goleniu zaczynają się goić. Balsam tej firmy ma doskonała konsystencję i małe opakowanie na długo wystarcza. Jedyny minus to cena, jak na taki produkt zdecydowanie za duża

najlepszy produkt

Mój mąż od dłuższego czasu używa i bardzo sobie chwali, dzisiaj już nie wyobrażamy sobie kupić inny balsam. Skóra jest bardzo nawilżona, balsam świetnie chłodzi i zapobiega podrażnieniu skóry. Bardzo przyjemnie pachnie,cena tez jest okej.

nivea

mój mąż już odkąd pamiętam ma go na półce w łazience , stosuje go po każdym goleniu , co moge powiedzieć o nim to to że na pewno nie uczula , nie szczypie , delikatnie nawilża i sympatycznie pachnie jak na nive przystało. Jest bardzo wydajny dzięki swojej konsystencji ala "jogurtu" i dokładnie się go rozprowadza

Super.

Ulubiony balsam chłodzący mojego partnera.
To co w nim docenia to fakt, że nie powoduje podrażnień.
Przyjemna konsystencja, która chłodzi, a nie szczypie.
Produkt starcza na wiele użyć.
Pięknie pachnie!