Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nivea, Men, Sensitive, Chłodzący balsam po goleniu

Nowy Chłodzący balsam po goleniu Sensitive, bez alkoholu*, chłodzi skórę po goleniu neutralizując uczucie pieczenia. Lekka, nietłusta formuła, wzbogacona ekstraktami z rumianku i alg,

Nie klei się i szybko się wchłania.
• Natychmiastowo łagodzi podrażnienia.
• Pozostawia przyjemne uczucie chłodu po goleniu.

*nie zawiera alkoholu etylowego

Super po depilacji

Jest to balsam który jest u mnie w domu od lat. Jest mega wydajny , mega dobrze chłonie . Produkt posiada delikatny zapach. Super sprawdza się po goleniu. Nie powoduje uczulenia ani podrażnienia. Lubię go . Pozostawia fajne uczucie chłodzenia

Super po depilacji

Uwielbiam podbierać ten balsam swojemu facetowi;) Spróbowałam zupełnie przypadkiem kiedy zabrakło mi balsamu. Bardzo dobrze łagodzi podrażnienia po depilacji. Nawilża skórę oraz daje jej ulgę. Dyskomfort po goleniu szybko znika a balsam dobrze się wchłania i pielęgnuje ciało. Bardzo podoba mi się zapach tego produktu oraz to, że jest lekki i wydajny. Daje lekkie uczucie chłodzenia.

Kupuje

Nie jest drogi a i tak wystarczy na długo. Nie klei się i szybko się wchłania. Ładny ma zapach:męski a zarazem łagodny.
Łagodzi podrażnienia po goleniu. Skóra jest mniej czerwona i nie szczypie. Nie swędzi i nie podrażnia. Opakowanie praktyczne,mocno trzyma nakrętka. Polecam

Dla mojego męża jest super

Mój mąż kupuje balsam po goleniu z Nivea od bardzo dawna zawsze na prezent mu kupuje. Mój mąż uważa że jest dla niego idealny łagodzi podrażnienia po goleniu a to się często zdarza więc zawsze musi być w domu ma bardzo ładny zapach jest bardzo wydajny

Ulubieniec mojego taty

Od dziecka pamiętam jak ten balsam stał u nas w łazience na półce. Do tej pory się tam znajduje, a babcia przy każdej okazji kupuje go na prezent mojemu tacie.

OPAKOWANIE:
Białe, proste, dosyć ciężkie. Jest chyba wykonane ze szkła albo szkłopodobnego tworzywa. Szata graficzna jak zawsze prosta i elegancka dla NIVEA.

ZAPACH/KONSYSTENCJA:
Zapach jest cudowny. Lekki, świeży jakby miętowy. Po samym zapachu czuć to chłodzenie. Konsystencja to dosyć rzadki biały balsam.

DZIAŁANIE:
Jako dziecko strasznie nie lubiłam i bałam się bród. Tata po goleniu lubią drapać mnie odrastającymi włoskami, ale ten balsam jakby to trochę delikatnie łagodził. Z opinii mojego taty wiem, że balsam nawilża mu twarz, która po goleniu lubi być sucha i szorstka. Łagodzi zaczerwienienia spowodowane goleniem, a co najważniejsze nic go nie piecze bo produkt jest bez alkoholu.

PODSUMOWANIE:
Tata wraca do niego za każdym razem. Próbował za moją czy mamy namową kilku innych produktów, ale uparcie do niego wraca. Jest to zapach mojego dzieciństwa i lubię do niego wracać. Jak babcia przestanie to ja będę go kupowała tacie przy każdej możliwej okazji :)

NAjlepszy

Najlepszy z dotychczas uzywanych przez męża balsamów po goleniu. Cała seria Sensitive jest po prostu mega. Nie uczula, nie podrażnia, łagodzi i pozostawia skórę delikatną oraz nawilżoną. Sprawdza się w każdej sytuacji, czasem podkradam dla siebie i sprawdza się idealnie. Polecamy

Najlepszy

Świetny wręcz najlepszy balsam dla mojej skóry . Pięknie nawilża , koi , chłodzi moją skórę. Bardzo dobry skład . Opakowanie ładne. Cudowna pielęgnacja twarzy , polecam serdecznie :-)

I dla mnie i dla niego

Chyba każdy facet miał kiedyś w rękach ten kosmetyk: mój dziadek, mój tata, aż w końcu mój chłopak. Wielopokolwniowe wręcz kosmetyki Nivea znają i lubią wszyscy, a wiadomo, jak coś jest dobre to pozostaje na rynku.
Ten balsam pachnie bardzo ładnie, pomaga po goleniu, skóra staje się po nim miękka i orzeźwiona ALE... to już wszyscy wiemy! Czego może nie wiecie to to, że można go stosować jako bazę pod makijaż. Sama usłyszałam o tym kiedyś na YouTube i podkradłam lubemu żeby przetestować.
Naprawdę działa! Podkład wyglądał jak na bazie pod makijaż. To chyba zasługa gliceryny w składzie dzięki której twarz jest po nim dość lepka, podkład wytrzymał cały dzień, nie zrolowal się jak na niektórych kremach, męski zapach nie był wyczuwalny. Wiadomo, nie był to jaki efekt wow, nie zniwelował zmarszczek czy porów, ale za to rozjaśnil zaczerwienienia i zmatowil skórę.
Słowem: jak skończy mi się baza/krem, podkradłam mężczyźnie! Opcja ta przydaje się też na wyjazdach, gdy nie spakujemy swoich wszystkich kosmetyków, to zawsze się znajdzie jakiś facet z balsamem po goleniu ????

Najlepszy chłód w upalne lato

Jakiś czas temu pewnej osobie z rodziny podarowałam prezent kosmetyki z serii Nivea Men Sensitive, okazało się że był to strzał w 10 -tkę :), tym bardziej postanowiłam zobaczyć co mają do powiedzenia moi domownicy częśc męska. Chłodzący balsam jest w białej mlecznej butleczce z logo marki, jest bardzo wygodny oraz poręczny,do tego bardzo wydajny (używają go syn z ojcem ), przede wszystkim nie zawiera alkoholu więc po goleniu nie robią takiej miny jak Kevin z filmu :D oj piecze, do tego męski zapach, delikatny nienachalny. Co najważniejsze nie podrażnia skóry po goleniu, nie wyskakują niemiłe niespodzianki na drugi dzień w postaci pryszczyków.

Boski chłód

Używa go moj tata oraz aktualny maz, ktorego zarazilam tym super balsamem. Ich zdaniem przyjemnie chlodzi oraz orzezwia skore, nadajac jej delikatnosc i świeżość

Balsam

Świetny balsam dla meżczyzn, czasem sama podkradam mężowi gdy zatne sie przy goleniu nog. Nawilza, pieknie pachnie, nie lepi sie. Cena adekwatna to jakosci

Bezpieczny i delikatny dla skóry

Chłodzący balsam po goleniu od marki Nivea to chyba jeden z lepszych produktów chroniących skórę po goleniu. Skóra po goleniu wymaga odpowiedniej pielęgnacji i delikatności również u mężczyzn tym bardziej jeśli golą się oni często. Skóra twarzy jest dodatkowo narażona na warunki zewnętrzne dlatego tez kosmetyki po goleniu powinny zapewniać bezpieczeństwo i ochronę. Taki jest ten balsam.
Zakupiłam go mojemu mężczyźnie jako prezent i od tamtej pory na stałe zagościł na jego półce w łazience.
Opakowanie w postaci białej mlecznej buteleczki zakręcanej na korek jest bardzo wygodne i poręczne. Balsam łatwo się z niego nabiera. Bez problemu można wydobyć z buteleczki ilość jaka jest nam potrzebna. Szata graficzna typowa dla marki a więc w odcieniach biało niebieskich z widocznym na przedzie logiem marki.
Balsam jest bardzo wydajny, ma lekko rzadkawą konsystencję dzięki czemu już niewielka ilość wystarczy do rozprowadzenia go na twarzy. Ponad to jest w pełni bezpieczny dla skóry. Nie podrażnia, nie uczula dodatkowo dając uczucie chłodzenia po goleniu. Skóra po nim nie piecze ani nie szczypie. Jest łagodny i delikatny. Łagodzi podrażnienia wywołane goleniem i doskonale nawilża skórę. Jest lekki i przyjemny i zapewnia pielęgnację skóry na wysokim poziomie.
Jeśli chodzi o zapach to jest on typowo męski, delikatny i przyjemny. Długo też utrzymuje się na skórze co mnie cieszy bo bardzo mi się ten zapach podoba i lubię gdy mój mężczyzna nim pachnie.
Balsam jest łatwo dostępny za moim zdaniem atrakcyjną cenę jak na tak wysoką jakość. Często też występuje w cenie promocyjnej więc można go nabyć taniej.

1959