Nivea, Men, Sensitive, Łagodząca woda po goleniu

Nivea, Men, Sensitive, Łagodząca woda po goleniu

Woda po goleniu Sensitive NIVEA for Men zawiera wyjątkowa formułę, która dostosowana jest specjalnie do potrzeb podrażnionej i wrażliwej skóry. Delikatnie odświeża i witalizuje skórę po każdym goleniu. Skóra twarzy pozostaje odświeżona, gładka i zdrowa.
Woda nie zawiera alkoholu. Chroni skórę przed podrażnieniami, które mogą wystąpić po goleniu.
Nowa formuła NIVEA for Men zawiera rumianek, który pomaga chronić wrażliwą skórę przed podrażnieniami. Receptura zawiera dodatkowo witaminę PP i prowitaminę B5, które wspomagają naturalny system ochronny skóry i sprzyjają jej regeneracji.
Posiada neutralny zapach.

wrażliwa, podrażniona, sucha
wody po goleniu
zapachowa

Jeden z lepszych produktów po goleniu

Produkt godny polecenia, dobrze łagodzi, ma super zapach a co najważniejsze nie zostawia po sobie uczucia szczypania. Bardzo polecam, produkt jest dostępny w prawie każdym sklepie.

Łagodzące marzenie

Dostałem tę wodę na urodziny od żony. Produkt zajmuje u mnie 1 miejsce bo nie zawiera alkoholu i nie szczypie po każdym użyciu również ma przyjemny męski zapach. Produkt jest bardzo wydajny i ogólnodostępny.

Delikatność dla brutali ;)

Obok pianki do golenia oraz balsamu chłodzącego ta woda również zajmuje wysokie miejsce na liście moich facetów,pewnie z tego powodu że nie zawiera alkoholu i nie szczypie po każdym goleniu a tego nikt z nas nie lubi. Woda znajduje sie w szklanej buteleczce dzięki czemu widzimy zużywajacy się produkt, wygodnie się ją dozuje wystarczy wylać odpowiednią ilość na dłoń, zapach jest męski delikatny,nienachalny. To co zaobserowałam nie powoduje podrażnień, cera jest mniej zaczerwieniona, fajnie nawilża oraz nie wysusza cery.
Wypróbowałam też na sobie kiedy trzeba było szybko zrobić porządek z nogami i powiem jedno - krzywdy mi nie zrobiła za to działa skutecznie :)

Bardzo dobra woda po goleniu

Mój mężczyzna ma cały komplet tej serii kosmetyków nivea for man,używa ich już dobre kilka miesięcy i jest zadowolony.Bardzo dobra woda po goleniu. W końcu też z porządnej firmy. Można powiedzieć, że jest taka, jak ją reklamują. Delikatnie odświeża skórę i sprawie że jest ona delikatna i gładka. Dodatkowo nie powoduje podrażnień skóry co jest bardzo dużym plusem.,nie zawiera alkoholu i nie śmierdzi spirytusem.Zapach bardzo fajny,męski ale nie duszący

Ok

Zdecydowanie bardziej przepadam za balsamami po goleniu jednak kiedyś dostałem tą wodę i jestem w stanie powiedzieć że to dobry produkt. Wydajny kosmetyk, który zapewnia ulgę po goleniu, a przy tym ładnie pachnie.

Dobry dla mężczyzn, poratuje i kobiety

Mój mąż uwielbia tą wodę bo łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra po goleniu wygląda ładnie i męsko pachnie. Jest wydajna i niezawodna, gdy skóra się przyzwyczai to nie szczypie. Czasami pożycza m tej wody , gdy maszynka podraznie swoje nogi- szybko i ładnie sie goi. Polecam.

dobry produkt

Mój mężczyzna bardzo chwali tą wodę po goleniu. Ma przyjemny, męski zapach. Zmniejsza podrażnienia, fajnie łagodzi skórę po goleniu na cały dzień. Bardziej mleczko po goleniu niż woda. Bardzo wydajny produkt NIVEA, dostępny w marketach, drogeriach.

OK

Mój mężczyzna jest dość zadowolony z tej wody, faktycznie łagodzi podrażnienia i pięknie pachnie.Mega wydajna, opakowanie szklane, dość masywne.Jesli chodzi o cenę, to bardzo tania.Ładnie wygładza twarz

numer 1

Używam od lat i nie zamienię na żaden inny kosmetyk łagodzący. Golenie jest dla mojej skóry zawsze problematyczne. Mocny zarost i cera skłonna do podrażnień to niezbyt dobre zestawienie;
+ Nivea skutecznie nawilża uszkodzoną od maszynki cerę;
+ Nie ma zbyt tłustej konsystencji, więc dobrze się wchłania;
+ Wydajny produkt; używam po każdym goleniu; 1 opakowanie wystarczy na ok. pół roku; golę się co 3-4 dni;
+ Skóra wygląda naprawdę dobrze, jest bardziej wygładzona; nie widać również zaczerwienionych miejsc, daje mi to duży komfort;
Moim zdaniem produkt nie ma wad; jest świetnym uzupełnieniem po męczącym goleniu ;-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele, juz nie pamietam nawet

Nie tylko dla mężczyzn!!! :D

Nie wiem, na ile mam prawo wystawić tę recenzję, jako, że jest to produkt "wyłącznie dla mężczyzn" ;) Używam tej wody po goleniu... okolic intymnych. Tata nie chciał prezentu, więc sobie wzięłam, i okazał się świetny!

Zawiera łagodzący rumianek, witaminę E i prowitaminę B5. Po ogoleniu sobie okolic intymnych (które u mnie są bardzo wrażliwe) i zastosowaniu tej wody (nie szczypie!) mam wrażenie, że moja skóra jest uspokojona, ilość czerwonych krostkek zazwyczaj pojawiających się nazajutrz jest znacznie mniejsza, włoski rzadziej wrastają. I co najważniejsze - mój TŻ uwielbia ten zapach!!! Za pierwszym razem zapytał mnie, czy zmieniłam płyn do higieny intymnej, na jaki, i że jest obłędny :D

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka