Tan Desire, Unique Dream After Tan (Balsam po opalaniu)

Tan Desire, Unique Dream After Tan (Balsam po opalaniu)

Przestań marzyć o wypielęgnowanej, odżywionej skórze! Unique Dream przeniesie Cię ze sfery marzeń do rzeczywistości! Niezależnie od karnacji i stopnia opalenia ciała możesz zachować opaloną, aksamitnie gładką i nawilżoną skórę dzięki wysokiej zawartości oleju szafranowego, masła Shea i aloesu. Zawarty w balsamie niacinamid (wit. B3) działa aktywnie przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo. Do stosowania na co dzień, nie tylko po solarium, aby Twoja skóra jak najdłużej zachowała młody wygląd.

Etap IV – dla wszystkich osób, niezależnie od karnacji i stopnia opalenia ciała.

zapachowa
w tubie
balsam
100 – 250ml

używam codziennie

używam codziennie! nie tylko po opalaniu:) miałam go na półce gdy przyjechała kuzynka, poleciłam jej jako zwykły balsam po prysznicu - i zapach ją powalił! kupiła dla siebie choć nigdy nie była w solarium hahaha to chyba najlepsza recenzja:) polecam każdemu, cena całkiem przyzwoita a jest z niesamowitym składem i skóra naprawdę jest w doskonałej kondycji już po kilku użyciach, a wszystko dzięki dużemu stężeniu aloesu - cała seria jest z tego właśnie znana.