Gracja, Bio, Krem regenerujący

Gracja, Bio, Krem regenerujący

Gracja bio Krem regenerujący kolagen z akacji /vege
Krem na dzień i na noc. Poprawiający kondycję cery normalnej i z tendencją do osłabienia. Twoja skóra zasługuje na wzmocnienie, odżywienie i regenerację. Nadaj blasku Swojej skórze.
Kolagen z akacji sprzyja formowaniu się w skórze włókien kolagenu właściwego. Ponadto wyraźnie poprawia nawilżenie skóry.

Olej moringa jest naturalnym środkiem przeciwutleniającym o wyjątkowych właściwościach wygładzających i zmiękczających skórę. Dodatkowo wygładza zmarszczki i zapobiega wiotczeniu skóry twarzy.

Olej migdałowy wzmacnia płaszcz lipidowy i wpływa na poprawę ukrwienia skóry, zapobiega odwodnieniu oraz intensywnie nawilża.
Do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, szczególnie dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia, suchej, zmęczonej i wrażliwej.
Skóra zregenerowana, nawilżona.

bogate
krem
50 – 100ml

Tani przyjemniaczek

Krem kupiłam w jednym z hipermarketów, jako nowość.
Spodobało mi się opakowanie i sprawdziłam skład specjalną aplikacją. Nie ma tam nic, co mogłoby być szkodliwe.
Krem jest ładnie zapakowany w pudełeczko bez folii, które nadaje się do recyklingu.
Zawartość mieści się w szklanym sloiczku z zakrętką imitującą szary kartonik. Bardzo ładnie to wygląda.
Produkt ładnie nawilża skórę i pozostawia ją na długi czas gładką i miękką.
Zauważyłam znaczną poprawę stanu swojej cery, która jest mieszana i ciężko ją zadowolić.
Myślę, że spróbuję jeszcze innych propozycji z tej serii, a do tej na pewno wrócę.

Krem naturalny

Super lekki krem
Dobrze się wchłania
Używam go na noc i rano moja skóra jest ukojona i wygładzona :)
Polecam ten krem osobom które lubią kosmetyki naturalne.

Dałam się niecnie skusić

Dałam się niecnie skusić na szklany słoik, napis vege i kartonik nie pokryty dodatkowo folią. Niestety z zawartością się nie polubiłam. Niestety krem się nie wchłania, na skórze pozostaje błyszcząca się (w złym tego słowa znaczeniu) warstwa.