Neutrogena, Clear & Soothe, Moisturiser with Turmeric (Krem nawilżający z kurkumą)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Ten lekki, beztłuszczowy krem błyskawicznie nawilża i łagodzi zmęczoną i podatną na wypryski skórę. Wzbogacona o przyjazną dla skóry i bogatą w antyoksydanty kurkumę, szybko wchłaniająca się żelowa formuła na bazie wody pozostawia skórę odżywioną oraz nadaje jej zdrowy wygląd. Kosmetyk nie pozo-stawia uczucia lepkości, nie barwi i nie zatyka porów.

krem
50 – 100ml
uniwersalne
nawilżające, łagodzące
w tubce
Struktura
lekkie

Super produkt nawilżający

Uwielbiam jego lekką konsystencję, błyskawiczne wchłanianie i to uczucie głębokiego nawilżenia skóry, które utrzymuje się naprawdę długo. Krem jest bardzo wydajny, estetyczne opakowanie z kolorystyką zachęcają do zakupu. Cena jest adekwatna do jakości i wydajności. Nie używam go na noc ponieważ jest dla mnie na tę porę za lekki. Podkład utrzymuje się na nim świetnie, nic się nie roluje, skóra nie wybłyszcza się szybciej a mam wrażenie, że nawet dłużej trzyma mat.

Nawilżenie i energia

Czy można zakochać się w kremie od pierwszej aplikacji? W moim przypadku-TAK! Już w trakcie pierwszej aplikacji zwróciłam uwagę na energetyczny ,świeży zapach . Zapach jak idealne perfumy na lato z nutką cytrusów, w sam raz na dobry początek dnia. Krem w wygodnej tubie ma aż 75 ml. Sporo! To kolejna zaleta kremu. Krem ma żelową konsystencję , która wchłania sie doskonale i nawilża dogłębnie. Mam suchą i bardzo wrażliwą skórę i w moim przypadku krem sprawdza sie . Z pewnością kupię go ponownie .

Strzał w 10!

Produkt w punkt! Żelowa konsystencja, zostawia przyjemne nawilżenie na skórze bez zostawiania tłustego filmu na twarzy. Moja wybredna skóra, ktora często ulega podrażnieniom, zaakceptowała go, a nawet go pokochała! Cena również jest przystępna, chociaż sięgam po niego, kiedy jest promocja. Można zauważyć delikatny efekt zniwelowania przebarwień.

dla mnie bomba

Kupiłam spontanicznie, ot tak, bo był w promocji i bach! Objawienie! Nieustająco szukam dobrego kremu do mojej tłustej i lekko trądzikowej skóry. No i znalazłam. Lekki, matuje, ale nie przesusza. Wręcz przeciwnie - dobrze nawilża, a skóra jest po nim przyjemnie gładka.

Nie dla mojej cery.

Neutrogena od dawna jest obecna w mojej toaletce. Jako posiadaczka suchej skóry, moje dłonie bardzo sobie cenią kremy do rąk tej marki. Każdej zimy wracam do nich, licząc na ukojenie suchych i spierzchniętych dłoni.
Dlatego też jak tylko zobaczyłam nowość, krem do twarzy od Neutrogeny musiałam go przetestować.

Podchodziłam do tego kremu bardzo optymistycznie, z uwagi na dotychczasowe, pozytywne doświadczenia z kosmetykami tej marki. Dodatkowym elementem, który pobudził moje zainteresowanie był fakt, że krem zawiera kurkumę, którą stosuję w codziennej pielęgnacji (w formie suplementów diety).

Krem zamknięty jest w miękkiej tubce o pojemności 75 ml. Kolor opakowania przyciąga uwagę, wyróżnia się na tle innych kosmetyków swoim pomarańczowym opakowaniem.

Niestety, uczucie rozczarowania poczułam bardzo szybko, już po otwarciu kosmetyku. Krem ma nieprzyjemny zapach, wręcz drażniący. Dodatkowo według mnie jego konsystencja jest bardziej żelowa (której nie lubię) niż kremowa. Jednakże nie chciałam się poddawać i zaczęłam go używać.

Po nałożeniu kremu przez chwilę odczuwam lepkość konsystencji na swojej cerze, która na szczęście mija bo kilku minutach, ponieważ krem dość szybko się wchłania.

Producent obiecuje, że krem nawilża , łagodzi zmęczoną skórę, pozostawia skórę odżywioną i nadaje jej zdrowy wygląd. Opis brzmi pięknie, jednak moja cera tego nie potwierdza. Krem jest bardzo przeciętny.

W mojej opinii kosmetyk dedykowany dla skóry niewymagającej i nieproblematycznej, Moja cera sucha i wrażliwa w ogóle nie polubiła tego kremu, szkoda tylko moich pieniędzy. Ten produkt jest dla mnie ogromnym rozczarowaniem.

Zapychacz!

Ogólnie w ostatnim czasie nie mam szczęścia do kosmetyków pielęgnacyjnych.
Krem kupiłam w rossmanie, na promocji za około 15zl.
Kocham wszystko co ma w składzie kurkumę. Chciałam znaleść tańszy odpowiednik mojego ulubionego kremu z kurkuma.
Opakowanie nie najgorsze, bardziej przypominające żel do mycia twarzy niż krem. Zapach okropny. Konsystencja bardzo żelowa, plus bardzo szybko się wchłania. Ja nie przepadam za tego typu konsystencja, gdyż mocno się roluje.
Krem bardzo delikatnie nawilża, na początku stwierdziłam bardzo przeciętny ale nie najgorszy. Wg obietnic producenta krem łagodzi zmęczona skórę czego nie zauważyłam. Polecany dla skory z tendencja do wyprysków również powiedziałabym, że stanowczo nie.
Po tygodniu niestety zaczęły pojawiać się niedoskonałości oraz kaszka na policzkach. W składzie niestety na drugim miejscu jest gliceryna, której moja skóra nie znosi. Wiec niestety krem wykorzystuje do rąk.
Szczerze w tej cenie jest bardzo dużo fajnych kremów dostępnych w drogerii, które trochę więcej wnoszą w nasza skore. Dla mnie nie!

Świetny krem

Krem ma pojemność 75 ml oraz żelową konsystencje. Jest lekki, beztłuszczowy, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.
Krem nawilża skórę, odżywia oraz ją rozświetla. Kurkuma zawarta w składzie ma właściwości antybakteryjne, świetnie działa na niedoskonałości i łagodzi podrażnienia. Zapach jest bardzo przyjemny i troche orzeźwiający.

Bardzo go polubiłam i chętnie nakładam go na twarz :)

Neutrogena clear&soothe krem z kurkumą

Kocham ten krem. Bardzo ciężko było mi znaleźć coś co nie będzie zapychać. Jest idealny dla mojej problematycznej cery. Najlepszy jaki dotąd miałam. Ujednolica koloryt, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia, brak suchych skórek, skóra jest miękka i delikatna. Redukuje przebarwienia. Jestem zachwycona. Kurkuma to strzał w dziesiątkę! Jest bardzo wydajny. Super szybko się wchłania. Cena jest bardzo niska jak na fakt, że czyni tyle dobrego. Będę jego wierną fanką! :)

Chyba mój ulubiony krem.

Mam cere wrażliwą, suchą a ten krem sprawdza sie świetnie. Nie maluje sie na co dzien, wiec nakladam krem rano i mam cere nawilżona na caly dzien. Jest dość tłusty i moim zdaniem nie nadaje sie pod makijaz. Ma dość specyficzny zapach i nie kazdemu moze podpasowac, ale polecam przetestowac. Na początku jak nakladalam krem czulam takie orzeźwienie. Naprawdę polecam. Kupilam na promocji w rossmanie i za taka cene (15zl) nawet sie nie zastanawialam.

Kurkuma rządzi!

Krem ujrzałam na promocji w Rosku. Zastanawiałam się czego się spodziewać po kremie za 14 zł, ale z drugiej strony to Neutrogena przeważnie robi dobre rzeczy. A jak chłopak jeszcze oznajmił "weź zapłacę" to stwierdziłam, że no to dobra przetestuję! :) Intuicja była dobra!
Kurkuma i lekka konsystencja działa na moją mieszaną cerę, strefę T i niedoskonałości wspaniale. Nie zapycha porów, odświeża, rozjaśnia skórę, łagodzi niedoskonałości. Kurkuma ma działanie antybakteryjne więc myślę że to krem idealny na niedoskonałości właśnie. Jest to jeden z lepszych kremów, które używałam. Dobra baza od podkład i nie gryzie się z innymi kosmetykami.
Przepięknie pachnie!

Przyjemny żelowy krem

Zainteresowałam się tym produktem przede wszystkim dla tego, zawiera w sobie kurkumę, o której słyszałam dużo dobrego. Dodatkowo ucieszył mnie fakt, że krem ma żelową konsystencję, która idealnie sprawdza się przy mojej mieszanej cerze. Żel ma przyjemny zapach, daje delikatny efekt odświeżenia po nałożeniu na skórę oraz błyskawicznie się wchłania. Bardzo podoba mi się jak nawilża moją skórę oraz sprawia, że jest przyjemnie miękka w dotyku. Rano nakładam go w niewielkiej ilości po kremie na niedoskonałości, natomiast wieczorem sobie go nie żałuję. Po przebudzeniu moja skóra jest pięknie odświeżona i nawilżona.

Zalety :
- nawilża
- ładnie pachnie
- żelowa konsystencja idealna dla cer mieszanych i tłustych
- szybko się wchłania

Wady :
- większa ilość może zwiększyć świecenie się twarzy

Kupie kolejny raz!

Krem do twarzy jest godny polecenia gdyż fajnie nawilża twarz, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Nie zauważyłam u siebie żadnych podrażnień ani wyprysków.
Zapach tych kosmetyków jest bardzo przyjemny, porównywalny do mandarynek.
Kurkumy tak mało ba polskim rynku a ma takie świetne działanie pielęgnacyjne.
Właśnie do zakupu skłoniła mnie kurkuma, która ma właściwości antybakteryjne i antyseptyczne. Wyrównuje koloryt skóry, spłyca zmarszczki i polecana jest dla osób, które borykają się z problemem trądziku. Plus dla neutrogeny za to, ze postawiła na ten składnik w swoich kosmetykach.