Oxedermil, 30, Krem na pękające pięty z 30% mocznika

Oxedermil, 30, Krem na pękające pięty z 30% mocznika

Preparat wskazany przy objawach nadmiernego rogowacenia oraz pękania skóry stóp (i nie tylko). Dzięki dużej zawartości mocznika 30%, a także kwasu mlekowego i gliceryny krem zmiękcza i wygładza skórę stóp, eliminując objawy jej wzmożonego rogowacenia. formuła kremu wzbogacona o masło Shea zapewnia komfort popękanej skórze stóp i pięt. Alantoina działa kojąco. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami skóry. Nie zawiera środków konserwujących, kompozycji zapachowej i barwników.

kremy do stóp
popękana, sucha
na popękaną skórę, wygładzające, nawilżające
bezzapachowa, hipoalergiczna
w tubce, wielorazowego użytku

Nie ma lepszego.

Najlepszy krem do stóp jaki używałam.Świetnie radzi sobie z suchymi stopami ,popękanymi piętami(ja nie mam ale mama cierpiała).Używany regularnie bardzo wygładza skórę sprawiając,że jest
delikatna i miękka.

Kremu używam nie tylko na pięty ale również na ręce (jako maskę na noc) kiedy moje ręce są popękane od mrozu. Uważam że zarówno do pięt jak i do rąk krem sprawdza się znakomicie zapewne dzięki dużej ilości mocznika zawartego w sobie. Polecam zwłaszcza teraz kiedy za oknem jest mróz a wasze ręce tak jak moje błagają o nawilżenie

Działa!

30% mocznika to nie ma wyjścia musi działać. Stosuje go jako maska na noc. Po uprzednim spiłowaniu pięt tarką nakładam grubą warstwę tego kremu, wskakuje w jakiś foliowy woreczek i na to grube skarpety. Rano budzę się i mam stopy miękkie jak u niemowlaka. Stosowany regularnie leczy zrogowacenia. Mam z tym spory kłopot bo pięty, łokcie i rogowacenie przymieszkowe to nasza rodzinna zmora. Krem nie jest drogi. Można go dostać w aptekach internetowych w dobrej cenie ok 13zł. Polecam

Niestety nie działa...

Ogólnie mam duży problem z przesuszoną skórą stóp a szczególnie w porze lata. Krem poleciła mi farmaceutka w aptece. Zachęcona jej opinią kupiłam. Myślałam, że 30% mocznika to już musi działać. Niestety na mnie nie działa. Nie miałam, popękanych pięt, ale lekkie zadziorki mi się robią z suchej skóry. Używałam go przez miesiąc łącząc z peelingiem oraz tarką do stóp. Niestety ten krem nie działa. O ile tarka coś zniweluje i peeling, o tyle potem wraca wszystko do stanu sprzed i krem nie działa. Szkoda bo miałam wielką nadzieję, że wreszcie znajdę hit na moje suche stopy. Szukam dalej

Ponadto krem jest mocno niewydajny- ma taką lejącą konsystencję, a żeby poczuć coś nawilżenia na prawdę trzeba go nałożyć dużo.

Opakowanie tuba bardzo wygodne. Cena akurat bo ja zapłaciłam za tubkę 7 zł.

Ulubieniec

To mój ulubiony krem do stóp. Po latach poszukiwania tego "naj" w końcu go znalazłam. Nie miałam stóp popękanych, ale chciałam, by nie było na nich żadnych zrogowaceń. Praktykuję jogę, którą ćwiczy się boso i perfekcyjne stopy na co dzień są dla mnie ważne.
Ma konsystencję kremu, wchłania się bardzo szybko. Stópki robią się gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku i dla oka.
Jedyne co zauważyłam, to że przy kończeniu tubki, wyciskany krem jakby się zbryla, robi się z takimi grudkami. Da się je rozetrzeć na stopie, ale nie wiem czemu tak się dzieje, w końcu zamknięty jest przecież.
Polecam, bo fajny i w cenie umiarkowanej. Jest wydajny.

Cudotwórca

Mam problemy z mocno przesuszoną i pękającą skórą na piętach, zwłaszcza w okresie zimowym mam z nią największe problemy i wtedy często zwykłe kremy sobie z problemem nie radzą.
Zawsze wstydziłam się swoich ostrych pięt, które nawet mimo starannego dbania o nie (kąpiele moczenie, ścieranie naskórka, kremy) były w kiepskiej kondycji. Oxedermil był pierwszym tak naprawdę kremem, który mi pomógł i coś zdziałał. Już po zaledwie kilku dniach stosowania widać różnicę bo twarda skóra mięknie i jest delikatna w dotyku. Regularne stosowanie przez miesiąc doprowadza stopy do naprawdę super stanu.
Jest tylko jedno, ale. efekt utrzymuje się dopóki używasz kremu. Kiedy go odstawisz problem niestety wraca,

Uwaga bo krem ma tłustą konsystencję. Najlepiej smarować się już leżąc w łóżku bo w przeciwnym wypadku można się nieźle poślizgnąć.

brak poprawy

Szczerze mówiąc rozczerawołam się tym kremem. W sumie to używałam go w dużych odstępach czasu, nigdy nie zauważyłam żadnej nawet krótkotrwałej poprawy, przez co nie miałam ochoty po niego znów sięgać.
Miałam i mam dalej problem z pękającą i suchą skórą pięt, ale nie jest to problem jakiegoś dużego stopnia.Ten krem nie sprawdził się u mnie, więc nie wiem jak ma sobie poradzić u kogoś, u kogo problem jest dość poważny.
Konsystencja jest tłusta, ale taka jakby wodnita. Przypomina maść, ale taką, która nic nie robi, nie wnika głębsze partie skóry, tylko natłuszcza powierzchniowo.
Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: dłuuugo

Skuteczność mocznika

Ostatnimi czasy zaczęłam dostrzegać zbawienną i jakże skuteczną moc mocznika, który nie tylko zmiękcza i wygładza skórę ale również pozbawia moje stopy zrogowaceń. I co najlepsze stosuję go niekiedy na spierzchniętą swkórę łokci :) i powiem szczerze efekt jest widoczny :) A co o samym kremie, pojemny, wydajny, gdyż ogranicza się jedynie do stóp, bezzapachowy, nie klei się, łatwo się wchłania. A efekt widoczny po tygodniu stosowania. Cena... mogłaby być niższa, ale to tak z przymróżeniem oka, gdyż absolutnie nie mam do czego się doczepić :)

Najlepszy krem do problematycznych stóp!

Jestem cukrzykiem, a więc skóra moich stóp wymaga bardzo dokładnej, codziennej, ochronnej pielęgnacji. Uważam, że to najlepszy krem do moich stóp. Zdarzają się zrogowacenia, suche stopy, czy też inne części ciała, a ten krem sobie bardzo dobrze z tym radzi. Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 op / 30ml

rozczarowanie

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się czegoś takiego. Strasznie się rozczarowałam, bo ten krem nie pomógł mi zbytnio.
Miałam i mam dalej problem z pękającą i suchą skórą pięt, więc szukam ciągle jakiegoś dobrego nawilżacza tłuściocha. Ten krem nie sprawdził się u mnie.
Owszem, konsystencja jest tłusta. Osobiście kojarzy mi się z maściami, ale w przeciwieństwie do nich nie wnikał w głębsze partie skóry, tylko natłuszczał powierzchniowo. Jak można więc zauważyć efekt był krótkotrwały, a ja nie tego oczekiwałam.
Poza tym, pod koniec użytkowania zauważyłam, że wytrąca mi się z niego woda, co jest dość niespotykane.
Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

Zero efektu.

Mam bardzo duży problem z rogowaceniem naskórka na piętach, dlatego poszukiwałam kremu z dużą zawartością mocznika, więc mój wybór padł na ten krem do stóp. Zużyłam całe opakowanie, wiec teraz mogę wystawić rzetelną opinię.

Krem nie radzi sobie z moimi stopami. Nakładając krem wieczorem rano nie odczuwam żadnego nawilżenia. Przez 1,5 miesiąca stan moich stóp się nie poprawił pomimo dwukrotnej dziennej aplikacji. Ciężko się wchłaniał.

Jeżeli chodzi o pozytywną stronę danego produktu mogę napisać o standardowym opakowaniu, które można przeciąć, aby zużyć produkt do końca. Krem wydajny i stosunkowo niedrogi (zapłaciłam 14zł w aptece internetowej).

Na moich stopach się nie sprawdził, ale jeżeli ktoś nie ma bardzo dużych problemów może być dobrym produktem do codziennej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

cudo!!!

to tak naprawdę jedyny kosmetyk, poza pilingiem ryżowym Dermalogica, który spełnia swoje zadanie w 100%. żele antycellulitowe po prostu myją, odżywki regenerujące co najwyżej ułatwiają rozczesywanie, szampony odbudowujące robią pianę, a ten krem działa cuda:)

nie miałam popękanych i bardzo straszących stóp, ale skóra na piętach i pod dużym paluchem była naprawdę mocno zgrubiała, pożółkła i wysuszona. po pięciu dniach używania kremu ten problem znikł:] naprawdę. stopy są mięciutkie, kolor się wyrówał, najgorsze zgrubienia już niemal nie istnieją. w sezonie letnim niemal codziennie szoruję stopy pumeksem, w trakcie używania Oxedermilu użyłam pumeksu raz, teraz wystarcza sam krem.

teraz spróbuję go wypróbować na wrastające włoski, zobaczymy, jak sobie poradzi. bez względu na wszystko - i tak go kocham:)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie