CeraVe, SA Regenerujący krem do stóp

Średnia ocena: 4.69/5

aptemax.pl
Średnia ocena: 4.85/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Do skóry bardzo suchej, przesuszonej, szorstkiej.
Złuszcza i nawilża, aby zregenerować i ukoić strukturę zniszczonej skóry stóp.
Zmiękcza i wspiera odbudowe bariery ochronnej skóry.
Zawiera 3 kluczowe ceramidy i mleczan amonu.

nawilżające
krem
50 - 100ml
Skóra
sucha, odwodniona

Fajny krem który nawilża przesuszony naskórek

Produkty CeraVe są naprawde dobe jakościowo. Przekonałam się o ich działaniu gdy synek miał wysypke na całym ciele i pomógł nam krem z CeraVe więc postanowiłam kupić coś dla siebie i tak O to padł wybór na ten regenerujący krem do stóp.

Moje stopy są mocno przesuszone przez to mam problem z popękanymi piętami.
Odkąd zaczęłam stosować regularnie ten krem moje stopy poczuł znaczną ulgę a ja widzę znaczną poprawę wyglądzie.

Krem jest w typowym opakowaniu CeraVe zamykanie na klik, aplikacja wygodna nie ma z tym problemy pozwala wykorzystać całą zawartość do samego końca.

Konsystencja jest gęsta, dobrze się rozprowadza ,szybko wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Produkt jest przyjazny dla skóry , nie uczula i ma neutralny zapach.

Efekty
Ja stosowałam krem do stóp przez 2 miesiące bo na tyle mi wystarczył więc mogę uznać go za produkt wydajny. Moje stopy po każdym zastosowaniu odczuwaly ulgę. Skóra byla miękka i gładka w dotyku, dobrze nawilżona A z każdym zastosowaniem widocznie zregenerowana. Po skończeniu opakowania moge stwierdzić że problem z przesuszaniem naskórka zniknął a pęknięcia na piętach stały się trochę mniej widoczne ale do ich całkowitego wyleczenia chyba jeszcze długa droga. Napewno jeszcze wrócę do tego kremu gdyż dzięki temu że smarowalam stopy to i moje ręce się zregenerowaly. Stosowałam go zawsze rano i wieczorem A po jego aplikacji nie mylam rąk więc i one na tym skorzystały bo od ciągłego mycia naczyń były mocno przesuszone i problem znikł.

Biję pokłony!

Wraz z nadchodzącą wiosną przypomniałam sobie o stopach - a konkretnie o tym, że nawet najładniejszy lakier nie wygląda dobrze na suchych stopach. Postanowiłam więc temu zaradzić i zainwestowałam w krem Cerave. Inwestycja to dobre słowo, zarówno dlatego, że wymaga sporego wkładu finansowego (30 zł za krem do stóp?sic!) jak i dlatego, że stopa zwrotu (stopa- hehe) jest wysoka - jednym słowem za te 30 złociszy mamy piękne, sexy stópki :-D
Krem jest gęsty i tłusty jak nieszczęście. Używanie go nie jest żadną przyjemnością - nie ma się co oszukiwać ;-) Ale za to efekt jest wart każdej tej niedogodności ! Stopy już po jednym użyciu wyglądają lepiej, a po tygodniu regularnego używania są idealnie miękkie, gładkie i nawilżone. Efekt po ścieraniu naskórka na piętach trwa znacznie dłużej, stopy wyglądają na wypielęgnowane.
Krem nie ma zapachu i niestety, nie jest super wydajny. Ale cóż, będę nadal inwestowała ;-)
Zdecydowanie polecam!

Swietny!

Moje stopy są bardzo suche, ze skłonnością do zrogowaceń. Długo szukałam idealnego kremu dla siebie, ale w końcu znalazłam i nie zamienię na żaden inny!

Krem naprawdę dogłębnie regeneruje suchą skórę pięt i całych stóp, nawilża, odżywia, wygładza... czego chcieć więcej?

Stopy wyglądają jak po wyjściu od kosmetyczki - są idealnie gładkie i miłe w dotyku.

Jedyny minus dla mnie to zapach.

super

Regenerujący krem do stóp jest bardzo wydajny, dobrze się wchłania a zarazem nawilża głęboko stopy. Cenowo jest też ok, warto wypróbować, nawet bardzo twardą skórę nawilża mega fajnie

Pielęgnacyjna rewelacja!

Przyznaję się bez bicia, że zimą nie pielęgnuję stóp tak intensywnie jak latem. Mniej je nawilżam i peelinguję. Efekty są oczywiste. Dlatego czas testowania tego kremu był idealny ;)

Używałam już wcześniej kilku różnych kremów do suchej i szorstkiej skóry stóp/pięt. Składy były różne, efekty raczej mizerne. Za to ten krem spisał się rewelacyjnie. Zawsze najbardziej przeszkadzały mi dwie rzeczy: po pierwsze to, że długo musiałam czekać na efekty, a po drugie to, że zawsze po użyciu zostawała mi na stopach tłusta warstwa i musiałam długo czekać aż się wchłonie.
W przypadku tego produktu nie było mowy o żadnym z tych problemów. Już po 2 czy 3 dniach stosowania skóra na stopach była idealnie gładka. Pięty nie były suche i szorstkie - po tygodniu wyglądały jak po intensywnym profesjonalnym pedicure.

Konsystencja kremu jest gęsta i tłusta ale bardzo dobrze się ją aplikuje, a czas wchłaniania w skórę jest zadowalający dla nawet najbardziej wybrednych - takich jak ja :))

Zapach ciężko mi opisać, taki odrobinę "apteczny" ale raczej nieinwazyjny.
Opakowanie bardzo praktyczne - lubię kosmetyki w tubach z zatrzaskiem.
Nie wystąpiło u mnie żadne podrażnienie.

Używam go nadal i póki co nie zanosi się, żebym chciała szukać innego.

Bardzo dobry krem

Uważam że jeden z lepszych kosmetyków do pielegnacji stóp przesuszonych szorstkich i problematycznych, w moim przypadku sprawdził się idealnie i uważam że jest to bardzo dobry produkt, poza tym jest bardzo wydajny niewielka ilość okolo wiekszego groszku wystarczy na każdą ze stóp, od poczatku czuć że się wchłania i dobrze nawilża, pozostawia lekka warstwe na powierzchni ale dla mnie to akurat plus, minusem niestety jest to że jest bezzapachowy od zawsze podobne preparaty stosowałam zapachowe więc ten mnie lekko rozczarowuje. Przy nadmiarze produktu czasem przesamarowałam nim ręce lub łokcie i uważam ze naprawde daje rade tam gdzie potrzeba silnej regeneracji i nawilżenia

Totalnie się zakochałam!

Krem dostałam do testów od wizaż.
W pierwszy dzień wzięłam się za niego.
Pierwsze co mogę o nim powiedzieć, to to że jest bardzo gesty, treściwy a mimo to szybko się wchłania. Na skórze pozostawia przyjemną, warstwę która nie jest ani tłusta ani lepka.
Osobiście stosowałam i do stóp i do dłoni.
Na dłoniach sprawdził się idealnie! Moje suche, popękane dłonie w końcu były nawilżone i mniej podrażnione.
Używając do stóp mogę powiedzieć że efekty były widoczne po dłuższym czasie. Mimo wszytko sprawdził się równie dobrze. Skóra stała się bardziej nawilżona, miękka.
Krem nie ma zapachu. Jest bardzo wydajny.
Wystarczy mała ilość by pokryć stopy jak i dłonie.

Regenerujący ratunek dla stóp

Regenerujący krem do stóp od CeraVe to produkt zamknięty w tubie na klik o pojemności 88ml/84g czyli całkiem sporo, szata graficzna przyciąga, gdyż nie jest nachalna typowa dla marki. Krem jest bezzapachowy, nie przeszkadza mi. Kosmetyk dobrze nawilża, regeneruje popękany naskórek. Dużym plusem jest wygładzenie skóry, już po kilku dniach zauważyłam widoczną poprawę stanu skóry. Produkt jest bardzo gęsty, dość mocno zbity, ale nie ma z tym problemu. Jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, nie ma uczucia lepkości. Jest bardzo bezpieczny dla skóry, nie powoduje podrażnień, nie uczula. Dodatkowym plusem jest jego dobry skład - ceramidy, mleczan amonu, witaminy. Krem ma białą barwę.

Ratunek dla popękanych pięt

Bardzo chciałam przetestować ten krem, bo moje stopy są wymagają szczególnej pielęgnacji, co jakiś czas borykam się z problemem popękanych pięt i wysuszonej skóry na stopach. Przeszkadza mi to szczególnie kiedy noszę sukienki i chcę do nich założyć rajstopy, które przez szorstkie pięty nierzadko zahaczały mi się i przedzierały w tych miejscach. Jestem pod wrażeniem jak ten krem potrafi szybko przynieść ukojenie popękanym stopom. Praktycznie po 4 dniach nie miałam już zadziorów na piętach. Kiedy stosuję ten krem to mam uczucie jakby wnikał on w popękane szczeliny w skórze, wypełniał je i wygładzał dzięki temu powierzchnię skóry. Konsystencja jest w sam raz, ani rzadka ani za gęsta, idealna do łatwego rozprowadzenia kremu po stopie. Zapach jak dla mnie jest nie wyczuwalny, ale to akurat plus, bo moje stopy nie muszą pachnąć kremem, najważniejsze by były odpowiednio nawilżone. Używałam kremu niemałą ilość razy i stwierdzam, że jest wydajny, bo póki co nie odczuwam ubytku w opakowaniu. Ja ze swojej strony posiadaczki problematycznych pięt mogę szczerze polecić ten krem.

Średni produkt

Produkt nie powalił mnie na kolana... Rzekłabym że taki średni produkt. Słabo nawilża, strasznie śmierdzi. Tępy w konsystencji, słabo transferuje się na skórę, bardzo powoli się wchłania, stopy po nim są bardzo tłuste

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobry krem do stóp

Mam bardzo suchą skórę. Zmagam się z problem pękających i twardych piet. Jest to bolesne i krępujące. Ten krem jest najlepszy z tych, które mialam okazję stosować do tej pory. Już po pierwszej aplikacji dało się odczuć ogromną różnicę. Stopy po okresie używania są w znacznie lepszej kondycji. Są naprawdę miękkie i gładkie. Jestem pozytywnie zaskoczona efektem jaki uzyskałam w tak krótkim czasie. Użycie kremu po całym dniu to świetne ukojenie dla stóp. Produkt jbezzapachowy. Konsystencja jest dość gęsta ale nie utrudnia rozprowadzania. Polecam z czystym sumieniem.

Godny polecenia

Jest to profesjonalny produkt dla ludzi z problemowym przesuszaniem i pękaniem skóry pięt. Nie jest to pachnący kosmetyk dla relaksu, ale produkt skupiony na konkretnym działaniu.
+ Bogaty skład: Zawiera 3 kluczowe ceramidy i mleczan amonu
+Szybko przynosi ukojenie
+Widocznie złuszcza, nawilża i regeneruje
+Pozostawia skórę miękką, zdrową
+hypoalergiczny , bezzapachowy
+ Efekt bardzo widoczny

+/- Bardo gęsty- ale pewnie dla uzyskania efektu tak musi być
+/- Cena dość wysoka, ale jest to produkt specjalistyczny, więc warto