Balea, Med, Waschgel Ultra Sensitive (Ultra delikatny żel do mycia twarzy)

Balea, Med, Waschgel Ultra Sensitive (Ultra delikatny żel do mycia twarzy)

Żel myjący szczególnie delikatnie oczyszcza wrażliwą i podrażnioną skórę. Delikatnie pieniąca się konsystencja uwalnia skórę od drobin brudu i makijażu. Łagodny preparat:
• z naturalnym bisabololem delikatnie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.
• z prowitaminą B5 zapobiega wysuszeniu i zapewnia przyjemne uczucie odżywienia skóry.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA | GLYCERIN | COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE | METHYLPROPANEDIOL | SODIUM ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER | SODIUM CHLORIDE | PANTHENOL | BISABOLOL | SODIUM COCOAMPHOACETATE | POLYGLYCERYL-4 CAPRATE | COCO-GLUCOSIDE | GLYCERYL OLEATE | GLYCERYL CAPRYLATE | SODIUM METHYL COCOYL TAURATE | ETHYLHEXYLGLYCERIN | CITRIC ACID | HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE | TOCOPHEROL.

Naprawdę dobry żel

Kupiłam go ze względu na skład bez sls, którego staram się unikać w produktach do mycia buzi.
Żel jest gęsty i dobrze się pieni. Jest naprawdę wydajny. Opakowanie jest bardzo wygodne. To miękka tuba zamykana na klik.
Żel nie ma zapachu. Dobrze oczyszcza skórę np.z sebum czy jakiś kosmetyków po nocy. Jednak jak się można domyślić-nie zbyt dobrze zmywa makijaż. Chociaż dla mnie to nie problem. Do demakijażu stosuje olej i płyn micelarny, więc...

Żel nie sprawia, że moja skóra jest po umyciu sucha i ściągnięta. Co jest dla mnie najważniejsze.

Nie pamiętam dokładnie ceny (1-2e).
Według mnie warto go kupić. Naprawdę dobry żel. Stosunkowo łagodny.